10 хвилин про SEO, Joomla і контенті

 1. Номер один - залучити вашого цільового клієнта
 2. Номер два - Перетворення відвідувачів у клієнтів
 3. Номер три - Ранг вище
 4. JB Article Seo Checklist

Ця стаття допоможемо багатьом починаючим користувачам Joomla скласти уявлення про, так званому, SEO-мінімумі, основних фішках для просування Joomla і

Ця стаття допоможемо багатьом починаючим користувачам Joomla скласти уявлення про, так званому, SEO-мінімумі, основних фішках для просування Joomla і ... пара слів про важливість контенту :)

Номер один - залучити вашого цільового клієнта

Щоб почати рухатися в пошуковій оптимізації вашого сайту, вам необхідно визначити ваш цільовий ринок і ваших конкурентів. Після того, як ви зробили це - з'ясуйте ключові слова, які люди використовують щоб знайти свою продукцію і ваших конкурентів. Існує ряд платних і безкоштовних інструментів, щоб зробити всю важку аналітичну роботу за вас.
Однак, ви можете дізнатися необхідні вам ключові слова через прості і безкоштовні сервіси Яндекс.Wordstat або Google.Analytics
Після як ви з'ясували, які існують ключові слова, скільки запитів в місяць буває за даними словами, а також конкуренцію за запитами - саме час починати працювати! Joomla дає нам простий спосіб гарантовано привернути ваших цільових клієнтів за допомогою ключових слів. Пам'ятайте, що в просуванні контент - всьому голова, тому намагайтеся зосередити свої початкові зусилля саме на контенті сайту. І Joomla, дійсно, дає нам дивовижні можливості, дозволяючи створювати будь-який контент багатий ключовими словами, щоб залучити клієнтів.
Основною частиною контенту сайту є наші статті або, як вони називаються в Joomla, матеріали. Коли ми створюємо нашу статтю ми повинні писати про теми, які ми виявили в нашому "дослідженні". Для цього Joomla дозволяє нам встановити назву статті, URL (алиас), meta опис і заголовки в нашій статті - це чарівні способи, які дуже важливо використовувати в статті. Заповніть всі дані пункти ключовим словами теми і ви перемістіть свою сторінку ближче до вашого ринку і вище в пошукових системах.
Висновком нашого контенту також можна керувати за допомогою пунктів меню - і не тільки за допомогою нашого реального навігації, але і за допомогою прихованих меню. Переконайтеся, що батьківські і дочірні елементи ваших меню слідують ключовими словами і їх сполученням. Це дуже добре позначається на результатах пошуку і дуже добре працює, і призводить більшу кількість людей цільового ринку на ваш сайт, а крім того, змушує пересуватися по ньому (це мета правильної навігації для поліпшення пошукових позицій).

Номер два - Перетворення відвідувачів у клієнтів

Після того, як ми змогли підвищити відвідуваність сайту і підвищити трафік, необхідно якимось чином здивувати відвідувача. Не кожен, хто приходить на ваш сайт буде готовий повністю довіритися вам, особливо якщо це перші відвідини сайту. Тому нам потрібно почати взаємодіяти з користувачем і сформувати його лояльність, а також довести до стадії, коли він буде готовий підписатися, зробити репост і навіть просто зареєструватися або, найважливіше зробити покупку.
У на вашому сайті є класний контент, то швидше за все користувач сам захоче підписатися на розсилку. Як варіант, ви можете простимулювати його запропонувавши унікальний або преміальний контент при підписці на вас або заповненні контактної форми. Все це дає можливість зв'язатися з користувачем сайту і, бажано, отримати деяку контактну інформацію, щоб ви могли почати будувати довірчі відносини з ним. Як правило такі речі (прохання підписатися, пропозиція контенту, контактна форма) називаються Call to Action (CTA) або "Заклик до дії".
Joomla допомагає нам зробити це в першу чергу не тільки за допомогою ключових слів, але і завдяки розташуванню на ключових сторінках HTML-модулів або за допомогою вставки їх в статті шорткодамі / вихідним кодом. Наприклад, ви можете запропонувати відвідувачеві знижку на покупку в вашому магазині за заповнення анкети або підписку на розсилку.
Модулі зазвичай розташовують зверху, знизу і зліва і праворуч від компонента / статті. До речі, дуже рекомендуємо використовувати одне стандартне засіб Joomla! Вбудований компонент банерів Joomla дозволяє створити спеціальні модулі під певні цілі (наприклад, картинка із запрошенням вступити в вашу групу ВКонтакте), але крім того, він дозволяє включити підрахунок переглядів і кліків по даному банеру. Змінюючи різні пропозиції і аналізуючи кількість кліків, ви зможете виявити переваги вашої аудиторії і дізнатися, наприклад, що їм більше цікаво, знижки або контент.
Крім того, Joomla з коробки дружить з мобільними пристроями, використовуючи адаптивний фреймворк на Bootstrap. Ну і, звичайно ж, існує величезна кількість шаблонів для Joomla, які також володіють мобільною версією. Joomla може бути справжнім раєм для дизайнера і початківця творця сайтів і дозволить створювати красиві і захоплюючі сайти.

Номер три - Ранг вище

Ви можете бачити з вищесказаного, що Joomla володіє відмінним SEO функціоналом ... але ядро ​​Joomla продовжує допомагати нам отримати краще ранжування в пошукових системах. Ось лише деякі з них:
Google любить багаті метадані, а Joomla надає всі можливості управляти ними. Крім того, додаткова функціональність додається з кожною новою версією.

Час завантаження є одним з важливих чинників ранжирування і конверсії, з оновленнями і можливостями GZip-стиснення сторінок Joomla робить час завантаження і відображення сторінок швидше, що зробить Google і відвідувачів сайту щасливішою.
Редактор Joomla дозволяє створювати чудову структуру вашого контенту, використовуючи заголовки, підзаголовки і інші додаткові поля.
Також Joomla дарує нам можливість використання соціальних модулів і багатьох соціальних розширень. Ви можете додати вхід на сайт через соц.сети і кнопки "Поділитися". Зв'язок з соцмережами і зворотні посилання допомагають збільшити рейтинг сайту і конверсію.

Ну, ось наші 10 хвилин закінчилися. Тепер ви знаєте трохи знаєте про SEO в Joomla і деяких основних перевагах SEO в Joomla. Ці прості поради по SEO допоможуть підняти сайт серед тисяч інших сайтів і повернути ваші початкові інвестиції в зміст сайту Joomla, але це лише верхівка айсберга просування. Почніть використовувати ці поради зараз всього протягом декількох хвилин в день і володій свою аудиторію! :)

А тепер невеличкий подарунок для початківців в SEO Joomla! Це два приголомшливих SEO розширення.

SEO-генератор являє собою розширення SEO для Joomla, який автоматично генерує ключові слова і опис для кожної статті, формуючи його з заголовків і / або вмісту, щоб допомогти вам з оптімізаціей.Оно також дає вам можливість встановлювати різні конфігурації заголовків, мета-тегів і ключі перевірки вебмастера Google. Joomla забезпечує відмінну систему включення ключових слів, метаданих та описів в статтях. При редагуванні статті є спеціальне поле на правій стороні сторінки, щоб змінити ключові слова та опис (це розділ "метадані"). Ця інформація заповнюється користувачем самостійно. Але що, якщо ви не хочете постійно придумати і вводити ключові слова і опис кожного разу? Саме тому даний плагін такий хороший. Він робить це за вас. І працює з будь-якою мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ

JB Article Seo Checklist

JB Article SEO Checklist - Контрольний список, який дуже простий у використанні, не вимагає будь-яких навичок кодування або налаштувань.

 • Встановіть плагін і включити його.
  Після цього відкрийте потрібну статтю і подивіться, наскільки хороша дана стаття з точки зору СЕО, і що в ній можна поліпшити. JB Seo Checklist перевіряє статті за наступними показниками:
  щільність ключових слів в статті (відсоток ключових слів до загальної кількості слів)
 • наявність ключових слів в H1, H2, H3, спеціальних розмірах шрифтів або в alt зображень.
  присутність ключових слів в метатегах статті Joomla.
  JB Article SEO Checklist створить список для кожної статті за даними ключовим пунктам.
  Всякий раз, коли ваша стаття завершена на 100%, це означає, що ваша стаття готова до публікації.
  Висновки показують, що всі ці пункти мають вирішальне значення для SEO.
  Використовуючи цей плагін, ви не повинні перевіряти вашу статтю вручну.
  Плагін буде робити важку роботу за вас, а ви - просто опублікувати статтю.
  ЗАВАНТАЖИТИ

Але що, якщо ви не хочете постійно придумати і вводити ключові слова і опис кожного разу?