10 Інструменти для написання та редагування в Інтернеті для написання SEO оптимізованого вмісту

Якщо ви хочете збільшити трафік і залучення користувачів, необхідно подумати про те, як ви пишете свій вміст. Однією з основних завдань письменників онлайн-контенту є написання контенту, оптимізованого для пошукових систем, але водночас звертається до читачів. Коли ви вводите слово в пошукову систему і отримуєте список результатів пошуку, відповідних пошуковому запиту, ці сторінки результатів відображаються в результаті пошукової оптимізації (SEO). В основному , SEO є методом оптимізації вашого контенту для пошукових систем. Написати SEO оптимізований контент

Отже, як ви створюєте вміст, який добре поєднується з пошуковими системами, а також переконує людей?

Ось що SEO оптимізовано написання - це все. Не кожен може дозволити собі копірайтер SEO експертів, але хороша новина полягає в тому, що ви можете використовувати цей великий список програмного забезпечення та онлайнових інструментів написання та редагування, щоб написати ідеально оптимізований вміст SEO:

  1. WordStream

WordStream

Wordstream - це програмна платформа для онлайн-маркетингу, яка надає керовані рекламні послуги та ділиться онлайн-маркетинговими послугами для досягнення більшого трафіку, більш якісних потенційних клієнтів та більшого прибутку для ваших сторінок. Інструмент безкоштовних ключових слів дозволяє отримати кращі результати, розширену фільтрацію та налаштовані дані в обліковому записі. SEO експерт Ерік Лендер говорить про WordStream: "У той час, коли найбільш охоче платити за кілька комерційних інструментів, це освіжає, щоб побачити один безкоштовний інструмент доставити чудові результати, які роблять інші марними".

  1. Малі інструменти SEO Інструмент для перевірки ключових слів

Малі інструменти SEO Інструмент для перевірки ключових слів

Це дуже корисна перевірка щільності ключових слів, де можна ввести URL-адресу або вставити статтю, вибрати кількість результатів ключових слів для відображення та кількість слів на фразу. Ваші результати будуть відображатися, і ви можете побачити як кількість і щільність, починаючи з найбільш часто використовуваних слів і фраз. Хоча не існує жодних перевірених керівних принципів, встановлених пошуковими системами для щільності ключових слів, ви повинні тримати свої основні ключові слова від 2 до 3%.

  1. Письмо Великобританії

Письмо Великобританії

Ukwritings є інструментом коректури та написання, який допоможе вам у написанні контенту. Ви також можете перевірити наявність плагіату, щоб упевнитися, що ви створюєте оригінальний, високоякісний вміст.

  1. Інтернет-маркетинг Ніндзя

Інтернет-маркетинг Ніндзя

Використовуйте цей безкоштовний інструмент SEO оптимізації на сторінці, щоб побачити важливий вміст SEO на URL-адресі веб-сторінки так само, як пошукові системи переглядають ваші дані. Цей інструмент можна використовувати для перегляду сторінок, а також використовувати цей інструмент для сканування URL-адрес із сайту конкурента.

  1. Essayroo

Essayroo

Використовуйте ці інструменти допомоги при написанні, щоб ретельно редагувати та коректувати свій вміст, і переконайтеся, що він оптимізований. Добре написання важливо для SEO оптимізації.

  1. Легка кількість слів

Легка кількість слів

Цей онлайн лічильник слів ідеально підходить для підрахунку ваших слів і символів, а також для оцінки швидкості набору тексту при написанні вмісту. Немає оптимальної кількості тексту на сторінці, і це буде відрізнятися, залежно від теми та типу вмісту. Тим не менш, важливо відстежувати кількість слів вашої сторінки і бачити, які числа краще розрізняють.

  1. Письменник есе

Письменник есе

Письменник есе є інструментом коректури та написання, щоб допомогти вам у написанні контенту. Чіткий і точний вміст є ключовим як для SEO оптимізації, так і для залучення ваших читачів.

  1. Slick Write

Slick Write

Slick Write - це потужне безкоштовне додаток, що дозволяє легко перевіряти письмо на наявність граматичних помилок, стилю та інших особливостей, що представляють інтерес. Використання гарної граматичної структури та формулювання значно покращує вплив і зручність для вашого вмісту.

  1. Програмне забезпечення Ginger

Програмне забезпечення Ginger

Це письмове додаток може допомогти вам писати краще і швидше і зробити ваше написання цікавим досвідом. Програмне забезпечення Ginger включає такі функції, як перевірка граматики, фрази речень, переклади та читач тексту, серед інших.

  1. Паперові співробітники

Паперові співробітники

Використовуйте ці засоби копірайтингу для написання та редагування вмісту та для написання якісних посібників. Пам'ятайте, що ви завжди маєте оригінальний та інформативний зміст.

Дати хороший SEO оптимізований контент може зайняти багато часу, якщо ви не професійно підготовлений копірайтер SEO. Вам слід скористатися цими 10 корисними інструментами, щоб завжди оптимізувати вміст, щоб краще працювати в пошукових системах. Вони допоможуть поліпшити трафік, створити кліки та розширити свій бренд. При використанні цих стратегій SEO завжди пам'ятайте, що ваша сторінка повинна бути орієнтована на користувача і тому ви завжди повинні виробляти дуже якісний контент. Поєднання цих інструментів з орієнтованим на користувача підходом є ідеальним рецептом для успішного маркетингу вмісту в Інтернеті.

Цей блог, надісланий Глорією Копп, є педагогом і консультантом з електронного навчання з міста Манвілл. Закінчила Університет Вайомінгу і розпочала кар'єру бізнес-письменника, тепер працює редактором блогу за сумісництвом. Академізований . Крім того, вона є постійним учасником таких веб-сайтів, як Engadget, Huffingtonpost і т.д. Прочитайте її останні повідомлення Studydemic .