10 керівних принципів для написання корисних і SEO дружніх змісту

  1. 1. Вибір правильних ключових слів
  2. 2. Чистота
  3. 3. Актуальність змісту
  4. 4. Розташування ключових слів
  5. 5. Зробіть короткі та чіткі абзаци
  6. 6. Використовуйте маркери та нумерацію
  7. 7. Зробіть підзаголовки
  8. 8. Правильне посилання
  9. 9. Уникайте повторень
  10. 10. Проведіть коректування свого запису

Ефективний вміст пошукової системи можна назвати вмістом, який привертає увагу як читачів, так і пошукових систем

Ефективний вміст пошукової системи можна назвати вмістом, який привертає увагу як читачів, так і пошукових систем. Це може бути досить складно, оскільки ви в основному пишуть статті та відгуки для читачів, але в той же час саме пошукові системи приймають ваше вміст до читачів. Для створення веб-сайту недостатньо. Її подальший розвиток і видимість для пошукових систем набагато важливіше. У цій статті я опишу 10 рекомендацій, які допоможуть зробити ваш веб-проект дійсно успішним.

1. Вибір правильних ключових слів

Пошукові системи визначають вміст вашого сайту за допомогою ключових слів . Зазвичай вони дуже тісно пов'язані з пошуковими термінами, які вводяться користувачами в пошукових системах. Перш ніж писати будь-яку тему для веб-сайтів або блогів, вам необхідно провести ретельне дослідження ключових слів, які тісно пов'язані з даною темою. Ви можете скористатися інструментами дослідження ключових слів, такими як Google AdWords ' Інструмент добору ключових слів знайти найпопулярніші ключові слова.

2. Чистота

Пам'ятайте, що ви, перш за все, пишете своїм читачам, а не пошуковим системам. Можливо, вам буде важко використовувати деякі популярні ключові слова граматично, але ви не можете дозволити собі пропустити все це разом. Хоча пошукові системи шукають ключові слова зокрема, вони хочуть, щоб читачі читати якісний вміст . Тому вам потрібно переконатися, що вміст є цікавим і додає цінності читачам, а не просто припиняти його за допомогою зловживаних ключових слів. Ключові слова не повинні зупиняти потік вмісту.

3. Актуальність змісту

Переконайтеся, що ви використовуєте ключові слова, зберігаючи релевантність вашого вмісту. Пошукові системи використовують ряд методологій для того, щоб виявити вміст, створений з єдиною метою отримати хороший рейтинг. Такий вміст не тільки стане нечитаним, але ймовірність того, що ваш веб-сайт потрапляє в чорний список пошуковими системами.

4. Розташування ключових слів

Надмірне використання ключових слів не є гарною ідеєю, оскільки ваші читачі відразу дізнаються про ваші наміри. Замість використання ваших ключових слів через вміст, ви можете використовувати їх більше в декількох пунктах, що починаються, і як підзаголовки. У інших частинах вашої статті ви можете використовувати альтернативні синоніми або фрази замість ключових слів.

5. Зробіть короткі та чіткі абзаци

Користувачі ненавидять читання великих блоків абзаців. Більш того, шматки тексту зроблять вашу статтю нудною. Через це вони навіть не можуть повністю прочитати вашу посаду або статтю, що було б справжнім витрачанням часу та зусиль. Вміст стане більш зручним для читання, якщо розмір абзаців обмежений від 4 до 5 рядків.

6. Використовуйте маркери та нумерацію

Більшість ваших читачів, ймовірно, мають короткий проміжок уваги, і вони не можуть бути зацікавлені в читанні всього змісту вашої статті. Натомість вони вважали за краще блукати через кулі, якщо вони чіткі і лаконічні. Тому було б корисно використовувати кулі та нумерацію, коли це можливо.

7. Зробіть підзаголовки

Підзаголовки можуть бути дуже корисними в тому, щоб направити читачів до точних точок, які вони зацікавили.

8. Правильне посилання

Якщо ви маєте гіперпосилання будь-якого вмісту на іншу сторінку, переконайтеся, що ви пояснюєте релевантність цієї сторінки дуже чітко. Якщо сторінка, на яку ви посилаєтеся, не стосується того, що ви вказуєте у своєму вмісті, це, безсумнівно, дратує читачів. Ви можете втратити довіру до цих читачів, і це те, що дійсно важко повернути.

9. Уникайте повторень

Деякі автори вважають, що їм потрібно повторювати або повторювати ту ж саму інформацію для того, щоб просунути її до читачів. Ну, читачі досить розумні, щоб зрозуміти інформацію, коли вони прочитали її вперше. Повторення можуть дратувати їх, оскільки вони можуть відчувати, як повертатися до квадрата, навіть після читання половини вашої статті. Завжди краще продовжувати з інформацією, а не повторювати ті ж самі речі. Ви могли б написати свою думку з цього приводу, замість того, щоб повторювати її.

10. Проведіть коректування свого запису

Якщо у вас є дуже хороші навички набору тексту, ви зобов'язані робити помилки під час написання. Переконайтеся, що перед публікацією їх ретельно прочитайте свої статті або повідомлення. Було б корисно двічі виправити, щоб усунути всі помилки у ваших записях.

На додаток до всіх перерахованих вище пунктів вам необхідно зробити свій контент цікавим для читачів. Ви могли б зацікавити їх більше, написавши те, що має нестандартне мислення.

(Головне зображення: Depositphotos )