10 Кращі безкоштовні SEO інструменти WordPress і плагіни до високого рангу на Google

 1. 1. Yoast SEO
 2. 2. Планувальник ключових слів Google
 3. 3. Google Search Console
 4. 4. Статистика Google Page Speed
 5. 5. Загальний кеш W3
 6. 6. Перевірка зламаних посилань
 7. 7. Google Analytics
 8. 8. Інструмент перевірки позицій Google (Genie пошукової системи)
 9. 9. BuzzSumo
 10. 10. OpenLinkProfiler
 11. Висновок

(10 кращих безкоштовних SEO інструментів і плагінів для WordPress)

Щоб отримати високий рейтинг в пошукових системах, пошукова оптимізація має важливе значення. Ось чому дуже важливо використовувати правильні інструменти і плагіни, оскільки є багато непотрібних інструментів і плагінів.

У цій посаді, я поділюся 10 кращих безкоштовних інструментів SEO WordPress і плагінів, які допоможуть поліпшити статус SEO вашого сайту WordPress. Всі ці інструменти та плагіни є безкоштовними, тому вам не потрібно заощаджувати гроші, щоб отримати найвищу позицію в Google.

Існує велика конкуренція за отримання високого рейтингу Пошуку, але це не неможливо досягти. Коли я почав вивчати SEO, я думав, що SEO є дуже жорстким і ніколи не закінчується бізнесом. Я помилявся, SEO дуже концептуальний і кожен, хто володіє веб-сайтом або блогом, повинен знати про пошукову оптимізацію.

Перед SEO, завжди є (і завжди буде) зміст, який має більше значення. Ви можете отримати високий рейтинг у Google або інших пошукових системах, лише якщо ваш вміст приємний. Для мертвого та нудного вмісту ви можете очікувати нічого, крім великих пальців у відповідь.

Вам сподобається: Як писати SEO дружніх блогу на WordPress

Нижче перераховані плагіни і інструменти не тільки допоможуть вам поліпшити SEO і рейтингу пошукових систем, але також допоможуть вам у написанні цікавих і цінних статей. Давайте розпочнемо :

1. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO є кращим плагіном, щоб повністю оптимізувати ваш сайт WordPress. Yoast SEO є одним з найпопулярніших плагінів і має більше 1 мільйона активних установок. Цей плагін може піклуватися про On-Page SEO.

Це дозволяє робити наступні дії:

 • Створити XML-мапи сайту - Yoast SEO автоматично створює XML-карту сайту, коли ви ввімкнули функціональність XML Sitemap.
 • Редагуйте файл robots.txt і .htaccess - Ви можете легко редагувати два найважливіші файли.
 • Аналіз сторінок - Ця функціональність допомагає оптимізувати вашу роботу, а також пропонує зміни, які ви повинні зробити, щоб зробити вашу статтю / блог ще більш зручною.
 • Редагувати фрагмент - Ви можете писати спеціальні назви, метаописи та націлювати будь-яке ключове слово для кожної публікації та сторінок.

Насправді, я просто перерахував чотири основні особливості цього дивовижного плагіна. Плагін Yoast має набагато більше можливостей, про які ви можете ознайомитися тут: Як встановити та налаштувати Yoast SEO - плагін WordPress.

Якщо ви новачок, Yoast SEO є найкращим рішенням. Плагін є безкоштовним, і ви можете завантажити Yoast SEO з Каталог плагінів WordPress .

2. Планувальник ключових слів Google

Планувальник ключових слів Google

Існує не інший онлайн інструмент, який дає уявлення про продуктивність, як Google Planer ключових слів. Google Planer ключових слів є надзвичайно цінним безкоштовним інструментом, і кожен може його використовувати.

Планувальник ключових слів може також допомогти вам вибрати потужні ключові слова для ваших статей. Після налаштування можна здійснювати пошук ідей щодо ключових слів і груп оголошень Google AdWords облікового запису. Також можна отримати обсяг пошуку для списку ключових слів. Планувальник ключових слів Google AdWords показує середні щомісячні пошукові запити (за останні 12 місяців) для ключових слів.

Я використовую цей інструмент, і він відмінно працює для мене.

Докладніше про Планувальник ключових слів Google

3. Google Search Console

Google Search Console

За допомогою цієї безкоштовної послуги можна відстежувати та підтримувати присутність вашого сайту в результатах пошуку Google. Можна надіслати файли Sitemap, щоб Google мав доступ до вашого вмісту та оптимізував ефективність вашого сайту в результатах пошуку.

Це дуже важлива послуга Google, яка безкоштовно надає послуги Google, яка дбає про видимість вашого сайту в результатах пошуку. Консоль пошуку Google (раніше Інструменти для веб-майстрів Google) дозволяє веб-майстрам перевіряти стан сканування та індексування свого веб-сайту. Використовуючи цю службу, ви можете заблокувати вміст вашого сайту, який ви не хочете відображати в результатах пошуку.

Консоль пошуку Google також пропонує вам покращити присутність свого сайту в результатах пошуку. Якщо ви не користуєтеся цією послугою, ви робите величезну помилку.

Читайте: Як перевірити право власності на веб-сайті в Пошуковій консолі Google

Докладніше про консоль пошуку Google

4. Статистика Google Page Speed

Статистика Google Page Speed

Google Page Speed ​​Insights - це ще один безкоштовний інструмент Google, який допоможе вам перевірити швидкість кожної сторінки веб-сайту. Сторінка Speed ​​має значення, оскільки зараз вона є одним з основних сигналів рейтингу пошукової системи. Ніхто ніколи не полюбить ваш сайт, якщо він повільний, тому важливо, щоб ви збільшили швидкість завантаження ваших сторінок.

Щоб збільшити швидкість сторінки, Google Page Speed ​​insights є вирішальним рішенням, оскільки після аналізу вмісту веб-сторінки він створює пропозиції, які дозволяють зробити цю сторінку швидше.

Також читайте:

Докладніше про Google Page Speed ​​Insights

5. Загальний кеш W3

Загальний кеш W3

W3 Total Cache - це безкоштовний плагін WordPress, який підвищує продуктивність вашого сайту та користувальницький досвід за рахунок підвищення продуктивності сервера. Це також робить рендеринг сторінок швидким.

Основні риси :

 • Управління прозорою мережею доставки контенту (CDN) з бібліотекою медіа, файлами тем і самим текстом WordPress
 • Кешування сторінок і повідомлень у пам'яті або на диску або на CDN (лише для дзеркал)
 • Неблокування вбудовування JavaScript
 • Кешування каналів (сайт, категорії, теги, коментарі, результати пошуку) в пам'яті або на диску або на CDN (лише для дзеркал)

Загальний кеш W3 Зменшує час завантаження сторінки та мінімізує Javascript. W3 Total Cache - дуже популярний плагін з більш ніж 1 млн. Активних установок. Це рекомендується плагін для кожного власника, який має веб-сайт WordPress.

Докладніше про загальний кеш W3

6. Перевірка зламаних посилань

Перевірка зламаних посилань

Цей плагін повідомляє про порушені посилання, які потрібно виправити. Пошкоджені посилання впливають на SEO вашого сайту, і вони призводять до поганого досвіду користувачів.

Дуже необхідно перевірити і виправити зламані посилання і для цього Broken Link Checker може бути дуже корисним плагіном. Він безкоштовний і дуже простий у використанні. Зламана перевірка посилань допомагає знайти всі зовнішні та внутрішні непрацюючі посилання. Іноді цей плагін може уповільнити роботу сервера. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, ви можете скористатися онлайн-ресурсами, щоб перевірити непрацюючі посилання вашого блогу.

Популярні безкоштовні онлайн інструменти перевірки зламаної посилання:

Докладніше про перевірку непрацездатних посилань

7. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics - це безкоштовна служба Google, яка допомагає відстежувати трафік вашого веб-сайту. В даний час вона є однією з найбільш широко використовуваних послуг Analytics власниками сайтів. Ви також можете відслідковувати діяльність з продажу та ефективність вашого веб-сайту електронної комерції. Є багато плагінів Google Analytics для користувачів WordPress.

Google Analytics доступний і для користувачів мобільних пристроїв, ви можете безкоштовно завантажити його з магазину Google Play або Apple App Store. Вона має дуже просунуті та корисні функції, наприклад, аналіз трафіку в реальному часі, поведінку користувачів, виявлення сторінок із поганою продуктивністю тощо.

Вам сподобається - Як додати Google Analytics до WordPress.

Докладніше про Google Analytics

8. Інструмент перевірки позицій Google (Genie пошукової системи)

Інструмент перевірки позицій Google (Genie пошукової системи)

Інструмент Google Checker Position - це чудовий безкоштовний онлайн-інструмент, який допомагає користувачам перевіряти позицію ключового слова в результатах пошуку Google. Це найпростіший інструмент, який є абсолютно безкоштовним і генерує точний результат. Якщо ви не можете дозволити собі будь-які платні послуги для перевірки позиціонування ключових слів, то цей інструмент є найкращим рішенням, навіть я його використовую.

Для використання цього інструменту відкрийте https://www.searchenginegenie.com/google-rank-checker.html і заповніть необхідні відомості, після чого натисніть кнопку "Надіслати", щоб дізнатися про ваше ключове слово. (Див. Знімок екрана для довідки)

9. BuzzSumo

BuzzSumo

Якщо ви хочете дізнатися про темі, що тренують, або про те, як багато тематичних розділів, то вам потрібно використовувати BuzzSumo. BuzzSumo є одним з найважливіших інструментів, який ви обов'язково повинні використовувати. BuzzSumo відображає найбільш загальний вміст на будь-яку вибрану тему. Ви можете знати своїх конкурентів і скільки акцій вони мають у соціальних мережах.

BuzzSumo безкоштовно має обмеження, але ви можете розпочати безкоштовну 14-денну пробну версію Про Плани, і не потрібно платити.

Коли і чому я використовую BuzzSumo?

До і після публікації повідомлення в блозі. Я використовую BuzzSumo просто щоб знати загальні акції, які мають мої конкуренти, а також знати мої власні акції.

10. OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler

Зворотні посилання мають своє значення в SEO. Якщо якісні посилання можуть підвищити цінність вашого сайту, погані посилання можуть знизити загальний рейтинг вашого сайту. OpenLinkProfiler є одним з кращих безкоштовних інструментів SEO, які допоможуть вам проаналізувати зворотні посилання, які вказують на ваш сайт. OpenLinkprofiler це послуга SEO . Ви можете експортувати до 1000 зворотних посилань на веб-сайт у форматі .csv.

OpenLinkProfiler дає точну інформацію. Для використання цього інструменту ви можете створити безкоштовний обліковий запис. Безкоштовний обліковий запис дозволяє перевіряти зворотні посилання на якомога більше сайтів.

Читайте: Прихована програма зворотних посилань в SEO - Що таке Backlink?

Висновок

Вище перераховані "10 кращих безкоштовних інструментів WordPress SEO і плагіни" може допомогти вам поліпшити SEO вашого сайту WordPress. Для отримання високого рейтингу все важливо, наприклад, SEO є важливим, соціальний обмін важливий, швидкість сайту важлива і так далі. SmallSeoTools це ще одна дуже корисна програма, яку ви повинні використовувати для перевірки плагіату, зворотного посилання, Google Page Rank і т.д.

Швидкість сайту є основним пошуковим рейтингом сигналу. Переконайтеся, що ваш сайт завантажується швидше. Використовуйте менше плагінів, оскільки вони можуть зробити ваш сайт повільним. Поділіться своїм вмістом на Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest і Google+. Пишіть легко і пишіть більше 500 слів у кожній статті. Оптимізуйте роботу правильно та використовуйте оптимізовані зображення. Високий рейтинг на Google не є ракетною наукою, з добре оптимізованим контентом ви можете перевершити сторінки результатів пошуку.

Якщо вам сподобався цей пост, то, будь ласка, не забудьте поділитися цим повідомленням зі своїми друзями на Facebook і Twitter. Якщо ви думаєте, я не згадав будь-який інший безкоштовний інструмент, який повинен бути доданий до цього списку, то, будь ласка, запропонуйте в коментарях.

10 Кращі безкоштовні SEO інструменти WordPress і плагіни

Коли і чому я використовую BuzzSumo?
Читайте: Прихована програма зворотних посилань в SEO - Що таке Backlink?