10 маловідомих фактів про рекламу в Facebook

 1. 1. Ставки на рекламу дуже сильно залежать від сезону
 2. 2. У Facebook є можливість просувати діалоги
 3. 3. Для розміщення в Facebook потрібні різні рекламні стратегії
 4. 4. Кількість тексту на зображенні впливає на ефективність
 5. 5. Дуже важливо оновлювати креативну складову своєї реклами
 6. 6. Статистика аудиторії - відмінне джерело інформації для орієнтування
 7. 7. У Facebook заздалегідь включена функція орієнтування на схожих користувачів
 8. 8. У Facebook можна обмежити вплив на мережу аудиторії
 9. 9. Відеореклама не викликає значний прямий відгук
 10. 10. Одна і та ж ставка не буде працювати вічно
 11. На закінчення

Реклама в Facebook - один з найпопулярніших каналів просування в мережі завдяки широкому обхвату і відносно невисокою ціною. Тим не менш, не встигли люди вирішити, що розібралися у всіх тонкощах, в Facebook вважали за потрібне здивувати їх чимось новим і незнайомим, через що їм доведеться змінити свій підхід до побудови стратегії.

Розглянемо десять фактів про рекламу в Facebook:

1. Ставки на рекламу дуже сильно залежать від сезону

весь алгоритм Facebook побудований на основі системи торгів, яка визначає вартість показу реклами в залежності від безлічі різних факторів. Один з найбільш значущих чинників при визначенні ціни - кількість акаунтів, які претендують на ту ж саму аудиторію. Чим більше цих акаунтів, тим дорожче будуть покази. Саме тому кліки стоять найбільше перед Новим роком, в Чорну п'ятницю і інші популярні дати.

Фото: RainierDigital

2. У Facebook є можливість просувати діалоги

Ця функція існує вже давно, але в Facebook їй користуються дуже мало. Кампанії по просуванню діалогів добре підходять для служб підтримки клієнтів і можуть бути організовані в рамках просування переходів на сайт. Конверсія в бесіди найефективніше при роботі з користувачами, вже відвідали веб-сайт, тому що вони вже встигли ознайомитися з продуктом або сервісом і, можливо, хочуть дізнатися щось додатково перед покупкою.

3. Для розміщення в Facebook потрібні різні рекламні стратегії

Нинішня рекламна платформа Facebook дозволяє створювати рекламні кампанії, які автоматично працюють на різних типах пристроїв. Однак на різних пристроях існують різні обмеження, і користувачі можуть вести себе по-різному. Найкраще розбити свої кампанії і групи оголошень за типами пристроїв.

4. Кількість тексту на зображенні впливає на ефективність

Чим більше тексту на банері, тим менш ефективною буде реклама. У Facebook віддають перевагу записам з зображеннями, на яких зовсім немає або дуже мало тексту. Така реклама буде краще поширюватися і менше коштувати. На даний момент в Facebook використовують такі заходи заповнювання текстом: оптимальна, низька, середня і висока.

5. Дуже важливо оновлювати креативну складову своєї реклами

У більшості типів рекламних кампаній рекламодавець не може змінювати частоту показу свого банера одним і тим же користувачам. Це може створити у них певний дискомфорт і змусити їх відмовитися від покупки. Тим, хто використовує рекламу в Facebook, необхідно досить часто змінювати зміст і оформлення реклами, щоб цього не допустити.

6. Статистика аудиторії - відмінне джерело інформації для орієнтування

Статистика аудиторії разом з даними про конверсії може стати відмінним джерелом інформації для кампанії. Це відкриває додаткові можливості для пошуку цільової аудиторії на основі її поведінки в мережі, купівельних звичок, житлових умов, доходу і т.д. Поява додаткових способів зв'язатися з аудиторією, швидше за все, призведе до розширення охоплення і збільшення ефективності кампанії.

Фото: Hubspot

7. У Facebook заздалегідь включена функція орієнтування на схожих користувачів

Завдяки цій функції Facebook може показувати рекламу людям, схожим на представників заданої вами аудиторії, щоб додатково збільшувати конверсію при меншому CPA. Ця опція дозволяє компанії збільшити охоплення і впізнаваність бренду. Вона працює аналогічно таргетингу по аналогії з тією лише різницею, що заснована на даних від самої Facebook, а не від менеджера рекламної сторінки.

8. У Facebook можна обмежити вплив на мережу аудиторії

Багато рекламодавців вважають, що розміщувати рекламу в мережі контактів аудиторії не дуже правильно, тому що це не допомагає отримати якісний трафік.

У Facebook пропонують два варіанти вирішення проблеми. Перший - виключити певні категорії веб-сайтів - наприклад, сайти знайомств і онлайн-казино - з використовуваних для показу реклами . Другий варіант - заздалегідь завантажити список небажаних веб-сайтів. Це дозволить збільшити ефективність, так як буде обмежено кількість кліків з тих джерел, які навряд чи приведуть до підвищення конверсії.

9. Відеореклама не викликає значний прямий відгук

Якщо компанія ставить собі за мету використовувати відео як головний канал просування бізнесу, Facebook навряд чи підійде. Відеореклама допомагає донести аудиторії певне повідомлення, але це не кращий спосіб отримати нові переходи на сайт. Відеоролики занадто захоплюють глядачів, через що вартість показу за один перехід різко збільшиться, так як користувачі вважають за краще по-іншому реагувати на публікації - наприклад, коментувати і ставити лайки.

10. Одна і та ж ставка не буде працювати вічно

З огляду на те, як швидко ставки в Facebook реагують на зміни ринку, одна і та ж стратегія не буде приносити результат вічно. Те, що добре працює сьогодні, через пару днів може виявитися абсолютно марним. Це означає, що потрібно постійно стежити за станом ставок і при необхідності вносити зміни.

На закінчення

Facebook - відмінна рекламна платформа, і багато її елементи постійно змінюються. Дуже важливо бути в курсі цих змін, щоб використовувати їх заради своєї вигоди раніше конкурентів.

джерело .

Матеріали по темі:

Facebook запустить показ реклами в відео і буде ділитися з авторами виручкою - ЗМІ

Як буде розвиватися реклама в 2017 році - прогноз від «знавця Медісон-авеню»

Facebook буде обходити блокування реклами

28 корисних порад з використання Facebook

Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter