10 Найпопулярніших SEO запитань і відповідей 2017

 1. 1. Чи досі ключові слова мають значення для SEO?
 2. 2. Яким чином намір користувача пов'язаний з SEO?
 3. 3. Чи допомагає міграція веб-сайту до HTTPS з SEO?
 4. 4. Чи UX сигналізує про ранжувальний фактор?
 5. 5. Чи впливає дизайн сайту на SEO?
 6. 6. Чи покращують продуктивність SEO соціальними акціями?
 7. 7. Що таке "Рекомендовані фрагменти і люди"?
 8. 8. Що таке структуровані дані і чи допомагає це з SEO?
 9. 9. Чим прискорені мобільні сторінки (AMP) рангу вище, ніж звичайні?
 10. 10. Що таке голосовий пошук і чи впливає він на SEO?


SEO і його нескінченна прогресія не показують жодних ознак зменшення. Швидкість зміни підсилюється оновленням алгоритму Google, який, у свою чергу, є реакцією на наміри користувачів, розвивається мобільний ландшафт і невпинний зростання вмісту, створеного користувачем.

Щоб допомогти вам бути в курсі останніх стратегій і тактик SEO, ось 10 найпопулярніших питань і відповідей на SEO, з якими ми зіткнулися в 2017 році.

1. Чи досі ключові слова мають значення для SEO?

Якщо ви повністю досконалі на SEO, ви будете знати, що величезний акцент буде зроблено на побудові зворотних посилань і повноважень і тим самим збільшуючи ваш ранг. Так що про скромне ключове слово? Чи вона ще грає роль?

Відповідь «так», звичайно, але істотно розвивалися. З часів Google Hummingbird ми перейшли з пошуку за ключовими словами до семантичного пошуку. Це означає, що старі шкільні методи повторення ключових слів давно вже пройшли (на щастя!). Актуальність актуальності та намір користувача (див. Наступне запитання) - це фактичний спосіб проведення дослідження ключових слів і створення успішної стратегії вмісту.

Хоча ключові слова як і раніше відіграють дуже важливу роль у SEO, ви не можете втратити з уваги інші фактори. Останній Огляд рейтингу пошукових систем від Moz розкриває інтегрований і цілісний характер SEO.

Дослідження вказує на те, що ключові слова є одним з багатьох сигналів, які необхідно враховувати в по-справжньому цілісної стратегії SEO.

2. Яким чином намір користувача пов'язаний з SEO?

За останні кілька років оновлення Google все більше зосереджувалися на потребах користувачів та їх пошуку. Ви помітите це за допомогою функцій Google, таких як Пропоновані фрагменти та нескінченні поля, які також запитують користувачів (див. Нижче), але також аналізуючи результати пошуку.

Все частіше, вміст, який має тенденцію до ранжування вище, є вмістом, який, на думку Google, є найбільш цінним і актуальним для читачів, будь то UGC на форумах спільноти, FAQ, статтях, посібниках або інструментах, часто над вмістом, який продається.

Наведений нижче приклад SERP ілюструє це. Google відображає нульові сторінки продукту, незважаючи на мій пошук продукту.

Проводячи розробку персони, ви почнете розуміти потреби ваших користувачів. Чи є вони новачками чи експертами? У яку частину послідовності продажів вони входять? Які їхні болючі точки? І в кінцевому рахунку, яка їх мета?

Відповіді на ці питання будуть диктувати вашу стратегію змісту SEO, і на мікрорівні, яким чином намір користувача перекладається на пошук ключових слів і вимоги до вмісту.

3. Чи допомагає міграція веб-сайту до HTTPS з SEO?

У 2014 році, коли компанія Google оголосила про своє оновлення алгоритмів, він включив HTTPS в якості рейтингового сигналу це вплине на менше ніж 1% запитів . Однак, просуваючись вперед до 2017 року, Пітер Майерс з Moz нещодавно написав це 50% результатів сторінки 1 тепер HTTPS , з прогнозом, що 65% сторінки 1 може бути HTTPS до кінця цього року.

Отже, HTTPS пропонує цінність SEO? Так. Але чи є компроміс між витратами на розробку проти SEO значення дійсно варто? Якщо Пітер Майерс вірний, здається, що HTTPS обов'язково має бути на вашому плані розвитку.

Але, крім переваг SEO, HTTPS пропонує значення оптимізації переходів, оскільки користувачі частіше довірятимуть і займаються безпечним сайтом. Відвідувачі ваших сторінок можуть переконатися, що ви надаєте захищену сторінку на основі HTTPS в URL-адресі, а також невеликий значок замка, який з'явиться в адресному рядку веб-переглядача. Численні дослідження показали, що ці маленькі візуальні сигнали заспокоюють відвідувачів і можуть збільшувати кількість переходів.

Якщо ви збираєтеся перейти на HTTPS, ви можете знайти це SEMrush посаду використання .

4. Чи UX сигналізує про ранжувальний фактор?

Більше двох років тому я писав про це Одержимість Google UX обговорення таких факторів, як швидкість сторінки, мобільний UX, прихований вміст або вміст "розгорнути", а також нелюбов Google до оголошень, які є "найважчими" над розворотом, що впливає на ефективність SEO. Отже, UX і його зв'язок з SEO не є новим.

Щоб підтвердити це далі, Wordstream написав казковий пост 6 SEO експериментів, які роздуть ваш розум що продемонструвало, як рейтинг кліків (CTR) в SERPs, а також високі показники відмов до пошуку (AKA "повертатися до пошуку") впливали на SEO.

Всі ознаки показують, що сигнали UX стають все більш актуальними для SEO, починаючи з даних про кліки на самій сторінці результатів пошукової системи, а також по всьому сайту.

5. Чи впливає дизайн сайту на SEO?

Якщо на вашому веб-сайті є рожеві миготіння GIF-файлів, ви використовуєте шрифти Comic Sans, і ваші відвідувачі повністю взаємодіють з вашим веб-сайтом, а потім продовжуйте роботу! Google не фіксується на використанні кольору, шрифтів або інших естетичних функцій.

Компанія Google навіть не стикається з макетом сторінки, поки вона не почне впливати на ваш користувальницький досвід.

Варто перевірити Настанови Google про пошукові системи . Її 157 сторінок демонструють, як кожна сторінка повинна мати чітку "мету", і що "основний вміст" вашої сторінки - як правило, заголовок, основна копія та підтримуючі основні зображення - має чітко демонструвати цю мету.

Крім того, ваш «додатковий вміст» - як правило, підтримує навігацію, пов'язаний з нею вміст, посилання на нижній колонтитул тощо - повинен допомогти користувачеві пройти чітко.

Чи досягаєте ви цього з веселкою кольорів - це ваш вибір.

Результатом є те, що самі дизайнерські цінності не є настільки критичними, як сама сторінка виконує свої обов'язки, надаючи користь користувачеві і допомагаючи цьому користувачеві досягти своєї мети.

6. Чи покращують продуктивність SEO соціальними акціями?

Всякий раз, коли я запускаю семінар SEO, це майже гарантовано, що хтось запитає, якщо соціальні медіа-посилання вважаються звичайними зворотними посиланнями і поліпшують пошуковий ранг.

Давайте спочатку поговоримо про різницю між кореляцією проти причинності. Невелика кількість досліджень показала, що веб-сторінки зі здоровим числом соціальних акцій мають краще місце. Однак, це співвідношення не є причиною, тобто ми не знаємо, що соціальні сигнали викликали збільшення рангу. Швидше за все, це було пов'язано з тим, що вміст був гідний хороших зворотних посилань і, таким чином, отримував авторитет.

Друге питання: чи Google сканує весь соціальний контент? Хоча ресурси та можливості Google є величезними, вони все ще обмежені, коли йдеться про сканування всього соціального змісту, особливо тому, що воно є мінливим і змінюється другим, роблячи його недосконалим.

Якщо Google не має впевненості в сигналі і не має даних про неї, ймовірність того, що він використає все це у своєму алгоритмі ранжування, малоймовірна.

Це красиво підсумоване Меттом Cutts нижче (і в той час як це відео є кілька років, докази свідчать, що це все ще актуально).

Виходячи за межі безпосереднього ефекту від використання соціальних медіа в соціальних мережах, якщо ви подивитеся на багатоканальну послідовність, ви можете помітити, що соціальні медіа мають позитивний вплив у наданні допоміжних конверсій. Наведений нижче приклад показує, що соціальні медіа надавали 30 "допоміжних" і 15 "останніх кліків" або "прямих конверсій".

Наведений нижче приклад показує, що соціальні медіа надавали 30 допоміжних і 15 останніх кліків або прямих конверсій

SEO більше не можна розглядати в ізоляції, а інтеграція продуктивності соціальних медіа в SEO-мікс підтримує його роль у SEO в більш ніж одній формі.

7. Що таке "Рекомендовані фрагменти і люди"?

На даний момент, багато дискусій навколо Featured Snippets (іноді називають "позицією нуля") і нескінченним "Люди також запитують" (PAA) вміст в видачах, як свідчення машинного навчання Google. Обидва вони знаходяться у верхній частині SERPs і мають значну роль, коли пошукові запити базуються на питаннях і відповідях.

Нижче наведено приклад мого 11-річного Googled вчора:

Нижче наведено приклад мого 11-річного Googled вчора:

Обидва місця дуже бажані для SEO, і в значній мірі покладаються на надання Google, і, звичайно, ваших користувачів, з правильним змістом.

Щоб збільшити шанси бути включеним у список вибраних фрагментів, потрібно розглянути багатоваріантний підхід, який включає наступне:

 • Цінний, актуальний вміст, орієнтований на запити, пов'язані із запитаннями
 • Добре структуровані теги коду / HTML, які Google може легко сканувати
 • Позитивні сигнали взаємодії з користувачем
 • Довгий (ер) зміст форми

Пропоновані фрагменти та ППК існують вже давно; насправді, ящики People & Ask зверталися на 1,723% у видачах з середини 2015 року.

Дослідження також показали, що єдина PAA може з'являтися в 21 унікальній SERPs , що надає велику кількість нерухомості в результатах Google.

Немає занадто багато інструментів, які дозволяють вимірювати показ вибраних фрагментів, вмісту графіка знань та інших функцій SERP, однак можна спробувати SEMRush , як показано нижче.

8. Що таке структуровані дані і чи допомагає це з SEO?

Структуровані дані - це система, де імена та значення парні, щоб пошукові системи могли легко класифікувати та індексувати вміст.

Підмножина структурованих даних є мікроданними. Можливо, найчастіше пов'язані з мікроданими Schema.org, співпраця між Google, Bing і Yandex, яка надає певний набір узгоджених визначень для міток мікроданих.

Мікроданні, напевно, найвідоміші за створення багатих фрагментів, таких як перелік подій, рецепти, рейтинги клієнтів та інформацію про продукти, такі як ціни та рівні запасів, які можуть відображатися в результатах пошуку.

Існує дискусія щодо того, чи мікроданні покращують рейтинг, але те, що є незаперечним, - це вплив, який він надає на підвищення видимості та рейтингу кліків у видачах.

Якщо ви не впровадили жодних структурованих даних, можливо, найпростіше перейти до schema.org і подивіться навколо. Це не для слабкосердих, тому краще носити свою технічну капелюшку, коли це робите.

І якщо ви хочете перевірити власну структуровану реалізацію даних, відвідайте швидку назву Google інструмент тестування структурованих даних .

9. Чим прискорені мобільні сторінки (AMP) рангу вище, ніж звичайні?

У минулому році я написав посаду з поясненням прискорені мобільні сторінки та їх роль у SEO .

Запитання, яке ми задаємо, полягає в тому, чи вміст AMP вище, ніж вміст, який не має AMP. Як я вже згадував раніше, від Google немає жодних свідчень про те, що AMPs покращить ваш ранг SEO.

Наразі вміст AMP відображається як "найпопулярніші" у верхній частині результатів пошуку Google, або на всіх видачах, а часто і поза межами сторінки 1. Отже, якщо ви не є новинним сайтом у найпопулярніших історіях, ваш вміст може бути в будь-якому місці.

До цих пір варто відзначити, що, за словами віце-президента Google з інжинірингу, Девіда Бесбріса, коли є дві ідентичні сторінки, одна AMP і одна мобільна, Google буде обслуговувати сторінку AMP на мобільних пристроях.

10. Що таке голосовий пошук і чи впливає він на SEO?

Одним з найбільш швидко розвиваються областей SEO є голосовий пошук. Голосовий пошук - це технологія, яка дозволяє користувачам здійснювати пошук, вимовляючи пошукові запити вголос, замість того, щоб вводити їх у поле введення.

Нещодавно Google заявила про це 20% мобільних запитів є голосовими пошуками , і що голосовий пошук зростає швидше, ніж звичайний типовий пошук.

Маркетологи і SEO починають визнавати цю зростаючу область. Насправді опитування 39 експертів SEO Перераховані голосові пошуки третій у списку найбільших SEO тенденцій на 2017 рік і далі. (І що цікаво, AMP / мобільний контент зайняв перше місце в даному опитуванні).

Запити на основі голосу чітко відрізняються від типів запитів, а пошукові системи демонструють довші пошукові запити, включаючи запитання, а іноді й повні речення.

Моє особисте використання голосового пошуку в основному обмежується пошуком напрямків, номерів телефонів та робочих годин під час водіння.

Робота, яку Google робить в машинному навчанні для створення популярних фрагментів і запитів, також є реакцією на голосовий пошук.

Питання на губах кожного (не потрібний каламбур) - це те, як голосовий пошук вплине на SEO. Бренди повинні реагувати на голосовий пошук, розуміючи намір користувача та мову. Більш розмовний контент, що базується на запитаннях, потрібно планувати та виконувати. Але також використання мікроданих - особливо вмісту організацій, таких як місцезнаходження та контактні дані - допоможе Google краще зрозуміти та забезпечити пошук вмісту.

Перегляньте цей простір ...

Переглянути інші статті з SEO

1. Чи досі ключові слова мають значення для SEO?
2. Яким чином намір користувача пов'язаний з SEO?
3. Чи допомагає міграція веб-сайту до HTTPS з SEO?
4. Чи UX сигналізує про ранжувальний фактор?
5. Чи впливає дизайн сайту на SEO?
6. Чи покращують продуктивність SEO соціальними акціями?
7. Що таке "Рекомендовані фрагменти і люди"?
8. Що таке структуровані дані і чи допомагає це з SEO?
9. Чим прискорені мобільні сторінки (AMP) рангу вище, ніж звичайні?
10. Що таке голосовий пошук і чи впливає він на SEO?