100500 помилок при створенні сайту, які заважають SEO

 1. Типові помилки при створенні сайтів під SEO Так уже повелося, що в переважній більшості випадків,...

Типові помилки при створенні сайтів під SEO

Так уже повелося, що в переважній більшості випадків, коли майже вся робота над веб-сайтом завершена, його власник починає замислюватися про те, щоб звернутися за допомогою в просуванні до SEO-оптимізаторів.

І цей момент є основною помилкою при створенні сайту. Адже замість того, щоб брати за основу створення сайтів під SEO-просування, все робиться навпаки - спочатку враховуються побажання власника в дизайні, структурі і т.д., а потім вже піднімаються питання про необхідність розкрутки.

Сподіваємося, Ви не є одним з таких сайтоделов і для підстраховки пропонуємо Вашій увазі список, який містить найосновніші помилки при створенні сайту.


 1. Неправильні орієнтири при виборі стратегії
  Мається на увазі те, про що було згадано трохи вище - спочатку потрібно визначитися з тематикою, виконати збір семантичного ядра , аналіз конкурентів , кластеризацию запитів , спроектувати структуру майбутнього сайту і тільки потім приступати до розробки, а не навпаки. Це дозволить значно заощадити час і гроші.
 2. Створення сайтів під SEO-просування в вигляді одностранічнік
  Одна з типових помилок при створенні сайту - це розміщення всієї інформації на єдиній сторінці, яка за сумісництвом є і головною, і контактами, і «Про нас», загалом, всім відразу.
  Навіть якщо Ви не плануєте публікувати багато текстів, не забувайте, що просування одностранічнік за допомогою SEO-технологій досить проблематично. Ви просто не зможете розмістити всі потрібні запити в межах цієї сторінки.
  Якщо вона буде дуже довгою, отриману «інформаційну кашу» ні відвідувачі, ні пошукачі не зможуть оцінити по достоїнству. Ні про яке ТОПі в даному випадку мріяти не варто.

  Щоб створити сайт під SEO, потрібно не забувати золоте правило - одному основному запитом повинна відповідати одна окрема сторінка з релевантною інформацією.
 3. Наявність сторінок без текстового вмісту
  Типова помилка при створенні сайтів під SEO-просування - сподіватися на потрапляння в ТОП сторінок, на яких присутні лише зображення або відео.
  Навіть якщо це веб-сайт картинної галереї, текст повинен бути присутнім в обов'язковому порядку (хоча б 500-1000 символів), інакше пошуковим роботам просто нічого буде індексувати. А отже, такі сторінки не будуть брати участь в ранжируванні.
 4. Графічні анкор посилань
  Список основних помилок при створенні сайту можна не доповнити цим пунктом.
  Як відомо, пошукові системи дуже цінують, коли анкор посилань (якщо вони не безанкорние) відповідають за змістом основним запитам сторінок, на які вони ведуть. правильна перелінковка саме так і виконується, тим самим перерозподіляючи вагу веб-сайту за внутрішніми сторінками. Те ж саме стосується пунктів меню та інших елементів навігації.
  А тепер уявіть, що всі посилання прикріплюються ні до тексту, а до гарненьким зображень (стрілочки, смайлики, сердечка та інше). Якщо немає текстових анкоров, пошуковику складно (скоріше навіть неможливо) простежити смислову зв'язок і рівень релевантності цільових сторінок цим анкорами. Це означає, що Ваш сайт буде втрачати такі цінні пункти рейтингу.
  Створення сайтів під SEO-просування не можна виконувати такими методами, не дивлячись на те, що вони досить популярні останнім часом.
 5. неунікальний контент
  Ось скільки не говори про те, що основна помилка при створенні сайтів під SEO-просування - це дублювання контенту (Свого або чужого), а все одно знаходяться ті, хто хочуть просунутися в Топ подібним способом.

  Запам'ятайте раз і назавжди. Якщо не вкладати кошти в написання унікальних текстів, ні про яке просування мріяти не варто. Пошуковики в будь-якому випадку визначать факт копіювання чужих матеріалів і не стануть відображати у видачі сайти-аффіліатов .
 6. Тексти низької якості
  Оптимізація текстового вмісту під ключові запити, не приділяючи уваги смисловим навантаженням - це ще одна типова помилка при створенні сайтів під SEO-просування.
  Подібний підхід міг зробити Вас лідером пошукової видачі років 15 тому, але не зараз. Тексти, написані для людей, цінуються пошуковими системами набагато більше, ніж заготовки з ключами для роботів.
  Якщо Ви думаєте, що вони не зможуть визначити для кого пишуться тексти, то глибоко помиляєтеся. поведінкові чинники розставлять все по своїх місцях і дозволять пошуковим системам зробити відповідні висновки про якість Вашого веб-ресурсу.
 7. Вибір дизайну, який подобається лише Вам
  Досить часта помилка на початковому етапі створення веб-сайту - вибирати для нього дизайн, керуючись лише своєю власною думкою.
  З огляду на досить істотне вплив дизайну на просування сайту , Слід до цього моменту підійти більш відповідально. Зверніться по допомогу до фахівця в цій сфері або хоча б протестуйте кілька обраних варіантів на своїх друзях і знайомих.
  Не дивуйтеся, якщо проігнорувавши цю раду, Ви незабаром виявите високий показник відмов в Google Analytics.

 8. Орієнтування тільки на користувачів ПК
  Типові помилки при створенні сайту - сподіватися, що всі Ваші потенційні відвідувачі заходять в інтернет тільки з комп'ютера, використовуючи лише один з десятків існуючих браузерів.
  адаптивність і кроссбраузерность сайту завжди повинні бути в пріоритеті.
 9. Невдалий вибір доменного імені
  Щоб правильно створити сайт під SEO потрібно врахувати все.
  Навіть те, що може здаватися незначною дрібницею. наприклад, підібрати доменне ім'я , Які буде відповідати тематиці та виду діяльності Вашого веб-ресурсу. Вибір зони домену також може грати важливу роль для подальшого пошукового просування.

Підбиваючи підсумки…

... не можна не згадати про те, що ми перерахували лише основні помилки при створенні сайтів. Насправді цей список можна продовжувати до нескінченності.

Адже фактори, що впливають на позиції веб-ресурсу в пошуковій видачі, обчислюються сотнями. Отже, і помилок, в результаті яких сайт не буде їм відповідати, може бути безліч.

Тому перш ніж створити сайт під SEO-просування, рекомендуємо докладно вивчити всю нашу базу знань .