Сайт про екологічні питання Чернівці

Опубликовано: 25.09.2019

видео Сайт про екологічні питання Чернівці

"Набридло ваше мичання!" - Президент розніс митників за контрабанду

Розвивальна: формувати логічне мислення учнів, розвивати пізнавальну активність і навички колек-тивного «мозкового штурму»;

Виховна: вдосконалювати екологічний світогляд, виховувати прагнення до самоосвіти

Обладнання: кольорові смужки, магнітна дошка.

Зміст гри для учнів 8-9 класів дозволяє поглибити та узагальнити знання в галузі екології, на сайте chernivtsi.name. З її допомогою можна перевірити рівень засвоєння учнями основних понять і законів, розвинути інтерес і пізнавальну активність учнів.
ХІД ГРИ
Ведучий. Добрий день, дорогі діти. Я вітаю всіх, хто зібрався в цьому залі. Наш ерудиціон незвичайний – він екологічний і присвячений одній з найбільш актуальних тем – забрудненню планети Земля.

Сьогоднішнє населення Землі – суспільство суперспоживачів. Підраховано: на кожного з нас протягом року витрачається 20 тон сировини, правда, більша його частина – 97% іде… у сміття. Левова частина споживання, тобто споживання, припадає лише на декілька десятків розвинених країн. Більше того, сучасна економіка заохочує зайві витрати, 20 років тому автомобілі пробігали 250 тисяч кілометрів практично без дрібних поломок, а сьогодні, якщо на спідометрі автомобіля 20 тисяч кілометрів, вона є кандидатом на звалище.

Нові наймогутніші види товарів, нові марки – купуй, купуй, купуй. А старі, але ще цілком придатні до використання речі списуються.

Сміття поступово перетворюється на монстра цивілізації. При теперішньому становищі економіки і культури побуту люди ще довго приречені жити серед цих рукотворних монументів своєї безтурботності. Питання “Куди діти сміття? ” стає все актуальнішим. І ми спробуємо сьогодні дати відповідь на нього. (На магнітній дошці намальована земна куля, на ній магнітиками утримуються невеликі смужки паперу -„сміття”. Смужки паперу двох кольорів, що відповідають двом командам. Команда за кожну правильну відповідь отримує свою смужку, а земна куля „очищається від сміття”! )

Що ми викидаємо або золоті розсипи смітників”


Підсумки європейського екологічного проекту у Чернівцях


Місцевий час 30.10.2015