13 Російськомовних сервісів перевірки зовнішніх посилань

 1. теорія Зовнішнє посилання або беклінк або back link або in link це посилання на ваш сайт розміщена...
 2. Кому ніжний аналіз беклінк
 3. Сервіси перевірки зовнішніх посилань російською
 4. Яндекс.Вебмайстер (оновлений)
 5. Google Webmaster Tools
 6. Megaindex (оновлений)
 7. XTool.ru (Аналіз зовнішніх посилань на сайт)
 8. SeoBudget.ru
 9. SeoGadget.ru
 10. Pr-cy.ru
 11. Linkpad.ru
 12. Беклінк за копійки
 13. Serpstat.com
 14. Seolik.ru
 15. Pixelplus.ru
 16. Majestic Русский
 17. Статті по темі

теорія

Зовнішнє посилання або беклінк або back link або in link це посилання на ваш сайт розміщена на сторонньому ресурсі. Всі зовнішні посилання на сайт індексовані пошуковими системами називають зовнішньої посилальної масою.

Навіщо потрібні перевірки зовнішніх посилань на сайт

Вам цікаво, скільки сайтів посилаються на ваш ресурс? Ні, а даремно. Аналіз зовнішніх посилань, а головне аналіз їх їх якості допоможуть відповісти на багато питань. Наприклад, чому не росте ТИЦ або чому несподівано сайт просів у видачі.

Кому ніжний аналіз беклінк

 • Всім, хто стежить за чистотою посилальної маси;
 • Тим хто просуває сайт покупкою back link;
 • Власникам старих сайтів, у яких за визначенням, могла накопичитися посилальна маса, з уже неробочих сайтів або сайтів потрапили під фільтри і санкції.

Про якість зовнішніх посилань

В аналізі (аудиті) зовнішніх посилань важливо не стільки їх кількість, скільки їх якість. Великий відсоток посилальної маси з сумнівних ресурсів, з ресурсів низької якості або з сайтів, що знаходяться під санкціями, апріорі не додадуть вашому сайту ні ваги, ні індексу цитованості.

Звідки беруться, посилання з сумнівних ресурсів? Звідки завгодно. Наведу приклад. При черговій перевірці back link я побачив, що їх кількість зросла в 6 разів. Аналіз посилань показав, що зростання посилальної маси стався через посилань з сервісу SEO аудиту. Хтось перевіряв на ньому сторінки мого сайту, причому наполегливо перевіряв, і залишив результати аналізу в пошуку, а Яндекс посилання індексував. Одне радує, що тИЦ цього сервісу 250, але не радує, що посилальна маса виросла відразу і швидко (це теж погано).

Може бути інший варіант. Якщо ваш сайт прокачають через каталог ГС сайтів, ви отримаєте дуже велике невдоволення Яндекс. Також небезпечно, різке зростання посилальної маси.

Сервіси перевірки зовнішніх посилань російською

Для демонстрації сервісів я використовую один зі своїх сайтів. За перевірок ви побачите, що всі сервіси знаходять різну кількість беклінк.

Яндекс.Вебмайстер (оновлений)

В оновленому Яндекс.Вебмайстер з'явився інструмент показує всі сторонні посилання на сайт знайдені і проіндексовані ботами Яндекс.

 • Щоб скористатися сервісом, потрібно зареєструватися на Яндекс.Вебмайстер, додати свій сайт і набрати по сайту статистику.
 • Сам інструмент на вкладці Посилання >>> Зовнішні посилання.

В інструменті можуть відображатися до 200 тис. Беклінк і до 10 тис. Віддалених зовнішніх посилань для одного сайту.

Для перевірочного сайту бачу: 11 беклінк з 8 сайтів.

Google Webmaster Tools

 • Щоб скористатися сервісом, потрібно мати реєстрацію на Google Webmaster , Додати і підтвердити сайт і набрати статистику.
 • Сам інструмент на вкладці Пошуковий трафік >>> Посилання на ваш сайт.

Сам інструмент на вкладці Пошуковий трафік >>> Посилання на ваш сайт

Цей інструмент показує Для перевірки бачу: 1 126 беклінк з 58 доменів.

Чому така різниця. Тому що кожен інструмент показує тільки ті посилання, які знаходить в своїй базі даних.

Megaindex (оновлений)

сервіс Megaindex виявляє кількість і показує якість зовнішніх посилань, що ведуть на перевіряється сайт. У результатах перевірки сайту ви зможете знайти:

 • Загально кількість знайдених посилань;
 • Типи беклінків;
 • Теми донорів;
 • Популярні донори і сторінки на які посилаються;
 • Якість знайдених посилань.

Загально кількість знайдених посилань;  Типи беклінків;  Теми донорів;  Популярні донори і сторінки на які посилаються;  Якість знайдених посилань

Для перевірки бачу: 358 беклінк з 121 доменів.

XTool.ru (Аналіз зовнішніх посилань на сайт)

сервіс XTool.ru проводить аналіз сайту, використовуючи базу Яндекс. Результати аналізу показуються в таблиці, в якій вказані:

 • URL донора (сайт з якого посилаються);
 • Акцептора (сторінки, на яку посилаються);
 • ТІЦ донора;
 • Анкор.

URL донора (сайт з якого посилаються);  Акцептора (сторінки, на яку посилаються);  ТІЦ донора;  Анкор

Аналіз перевірки зовнішніх посилань контрольного сайту: 149 беклінк, показані 123.

SeoBudget.ru

Даний інструмент пошуку і перевірки зовнішніх посилань, входить в набір інструментів сервісу SeoBudget . Використовувати інструмент можна після реєстрації. Перевірка посилань коштує 10 копійок за одиницю.

Даний сервіс працює в іншому режимі. Він не шукає кількість посилань, а перевіряє сторонні сайти, на наявність посилань на ваш ресурс. Оцінює їх якість та індексацію. Може працювати з сервісом SAPE в автоматичному режимі для контролю, за купленими посиланнями.

Може працювати з сервісом SAPE в автоматичному режимі для контролю, за купленими посиланнями

SeoGadget.ru

Один з інструментів сервісу для веб-майстрів SeoGadget.ru . Безкоштовна перевірка доступна після реєстрації. У результатах аналізу сервіс покаже:

 • Сайт на якому розташована посилання;
 • Його ТИЦ.

Даних аналізу перевірки зовнішніх посилань явно мало. Не зрозуміло, куди веде посилання, немає анкора посилання, не видно індексації посилання. Крім цього сервіс і не виконує жодних сайти HTTPS.

Pr-cy.ru

Набір інструментів для веб-майстрів Pr-cy.ru один з кращих в Рунеті. Однак інструмент аналізу зовнішніх посилань, обмежений. Він може показати тільки зовнішні посилання та їх індексацію провідні на конкретну сторінку сайту. Стане в нагоді для перевірки індексації куплених посилань на сайт.

Linkpad.ru

Безкоштовний інструментарій linkpad.ru , Робить комплексний аналіз сайту, є пошук зовнішніх посилань. Повний доступ до результатів після реєстрації. Сам аналіз безкоштовний.

У результатах аналізу показує кількість посилань, кількість сайтів донорів, їх доменні зони, а також цільові сторінки.

Для перевірки бачу: 47 беклінк, з 26 сайтів.

Беклінк за копійки

Серйозний, але платний сервіс « Беклінк за копійки ». Один з недоліків даного сервісу - вартість. На даний момент мінімальний тарифний план - $ 79 в місяць.

Serpstat.com

Serpstat відносно новий, але дуже хороший інструментарій, для веб-майстрів. Повний набір функціоналу після реєстрації. Мова російська. Результати аналізу показані в графіках, все наочно, сучасно і безкоштовно. Рекомендую.

Для перевірки бачу: 139 беклінк, з 26 сайтів.

Для перевірки бачу: 139 беклінк, з 26 сайтів

Seolik.ru

Безкоштовний інструмент, з амбіціями, але слабким функціоналом (https://seolik.ru/links).

Pixelplus.ru

досить новий інструмент Pixelplus.ru , Що входить в комплексний набір інструментів оптимізаторів. Скористатися інструментом можна після реєстрації. Після листа, Дякуємо за реєстрацію в «Піксель Тулс»! ви можете скористатися всіма інструментами цього сервісу, тільки за гроші за обраним тарифом.

Majestic Русский

сервіс Majestic добре відомий в SEO середовищі. Має своїх ботів і свою базу даних. Така незалежність аналізу вимагає витрат, всі перевірки платні, для тестування інструменту можна отримати перші 10 посилань. Даний інструмент для професіоналів. Сервіс Majestic ru.majestic.com. У сервісу є свої боти і своя база даних. Такий незалежний аналіз коштує грошей, і провести повний аналіз беклінк безкоштовно не вийде.

© SeoJus.ru

Статті по темі

(Всього переглядів 291)

Статті по темі

Звідки беруться, посилання з сумнівних ресурсів?