14 Dos і Don'ts оптимізації повідомлень у блогах для SEO

 1. Налаштування веб-сайту
 2. РОБІТЬ: Отримайте ваш сайт готовий до SEO блог
 3. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ: Використовуйте стратегії Black Hat, подібно до маскування
 4. Вибір ключового слова для вашого блогу
 5. РОБІТЬ: Використовуйте довгі ключові слова хвоста
 6. НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ: припускайте ключові слова
 7. Використання ключових слів
 8. НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ: Зайві ключові слова
 9. Вміст
 10. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ: копіюйте з інших веб-сайтів
 11. Посилання
 12. НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ: Посилання занадто часто
 13. Мультимедіа
 14. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ: Сфокусуйтеся лише на тексті
 15. Після публікації
 16. НЕ ТО: Подумайте, що закінчилося після того, як Ви впали в публікацію

Пошукова оптимізація повинна бути пріоритетом для кожного бізнесу з наявністю в Інтернеті. Маючи сильну стратегію SEO і план маркетингового контенту, вона повинна бути частиною блогів для кожної малого бізнесу. Як ми намагалися накреслити читачам, воно не повинно бути таким складним, як здається. Коли справа доходить до оптимізації повідомлень у блогах для SEO, є деякі з них і не потрібно робити.

Якщо поглянути назад, то в нашій статті Що таке SEO? ми пояснили, що складні алгоритми пошукової системи можуть бути зведені до семи критичних факторів. Далі, на посаді, Прості способи поліпшити ваш контент для SEO , ми розділили конкретні, прості стратегії для включення елементів SEO у ваш веб-сайт для малого бізнесу.

Сьогодні, давайте поглибимося, уточнивши деякі з найкращих і найгірших практик у SEO. Це керівництво ілюструє, що ви повинні і не повинні робити при оптимізації повідомлень у блогах для SEO.

Наші списки dos і don'ts для оптимізації повідомлень в блогах для SEO показує, що SEO має місце на кожному кроці блогу малого бізнесу, від початкової установки до пост-публікації слідувати. Давайте зараз пройдемося по кожному з них.

Налаштування веб-сайту

Налаштування веб-сайту

РОБІТЬ: Отримайте ваш сайт готовий до SEO блог

Є кілька речей, які ви можете зробити, перш ніж публікувати свій перший блог, щоб підготувати його до ефективного досвіду сканування пошукових систем. Деякі з найбільш важливих:

Налаштування Sitemap: Google індексує окремі веб-сторінки, а не лише цілі веб-сайти. Карта сайту передає інформацію про організацію та ієрархію вашого веб-сайту, тому пошуковим системам простіше сканувати сайт і знаходити / індексувати кожну сторінку як кандидатів, які можуть бути представлені в результатах пошуку.

Мобільна дружність: Переконайтеся, що ваш сайт з самого початку підтримується мобільним телефоном. Реактивний дизайн означає, що сторінка виглядатиме добре і добре працювати незалежно від розміру екрана. Якщо ваш веб-сайт не підходить для мобільних пристроїв, ви маєте мало шансів з'явитися в результатах пошуку на мобільних пристроях.

Описові URL-адреси: відвідайте налаштування постійної посилання в інформаційній панелі WordPress, щоб переконатися, що ви не використовуєте стандартну або числову структуру. Структура, яка включає назву публікації, є ідеальною, оскільки заголовок повідомлення, швидше за все, буде включати ваше ключове слово, це означає, що URL буде мати ключове слово.

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ: Використовуйте стратегії Black Hat, подібно до маскування

Хоча веб-сайти можуть бути створені для полегшення сканування пошукових систем, вони також можуть бути налаштовані на обман цих пошукових систем. Загальний термін для цього - маскування , і, як пояснив Метт Каттс з Google:

"Приховування означає налаштування спеціального коду на вашому веб-сайті, який конкретно шукає Google Bot, або точну адресу Google Bot, щоб він міг ставитися до Google Bot інакше, ніж звичайні користувачі".

По суті, код показує Google Bot іншу сторінку, ніж те, що інші користувачі бачать, коли вони відвідують URL-адресу, в результаті чого Google неправильно зараховує та індексує цю сторінку. В це відео , Cutts пояснює, що не існує такої речі, як прикриття білою капелюшкою, але такі речі, як геолокація та обробка мобільних пристроїв, не вважаються прихованими в очах Google. Маскування - це порушення керівних принципів якості Google, і порушники можуть бути заборонені, виключені з індексу пошукової системи або навіть включені до чорного списку.

Вибір ключового слова для вашого блогу

Вибір ключового слова для вашого блогу

РОБІТЬ: Використовуйте довгі ключові слова хвоста

Ми говорили про важливість пошуку правильних ключових слів для вашого блогу раніше. "Ключове слово" є єдиним, але не дозволяйте цьому обманювати. Ключове слово може складатися з декількох слів або навіть цілого речення. Ці ключові слова з довгим хвостом стають все більш популярними серед користувачів, які шукають, і є надзвичайно важливою стратегією для визначення рейтингу на першій сторінці результатів пошуку.

Згідно з Мозом, 70 відсотків всього пошукового трафіку - "довгий хвіст". Одні слова (наприклад, "взуття") користуються популярністю і можуть використовуватися мільйони разів на місяць у пошукових системах. Проте, поки довгі ключові слова отримують менший обсяг пошуку, вони несуть з собою більш високу ймовірність конверсії, оскільки людина шукає щось дуже конкретне.

Ці ключові слова з довгим хвостом допоможуть вам з'єднатися з людьми, які краще підходять для вашої компанії, продуктів і послуг. Ці користувачі також частіше читають ваш блог у повному обсязі, вивчають ваш веб-сайт і в кінцевому підсумку стають шанувальниками, читачами або клієнтами.

НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ: припускайте ключові слова

Перш ніж ви навіть почнете писати повідомлення в блозі, ви повинні мати на увазі ключове слово або фразу довгого хвоста. Вибираючи ключове слово, на яке потрібно зосередитися, дуже важливо, щоб ви ніколи не припускали, які слова люди використовують у пошуку. Для досягнення найкращих результатів проведіть дослідження та ретельно вибирайте ті, які матимуть вплив та нададуть результати.

Ось приклад: Доктор або фахівець з догляду за шкірою може спокуситися використовувати фразу «зниження ризику меланоми» як ключове слово у своєму блозі. Однак, досліджуючи цю тему, вони можуть виявити, що "профілактика раку шкіри" є кращим ключовим словом, тому що це мова, яку люди найчастіше використовують у пошуку. Пам'ятайте, це все про те, що люди збираються вводити в цю панель пошуку Google.

Гуру маркетингу Ніл Патель також використовує приклад ключового слова ' маркетинг 'у поясненні необхідності дослідження ключових слів. З невеликим дослідженням, він показує, що пошукові терміни, такі як "онлайн-маркетинг", "інтернет-маркетинг" і "цифровий маркетинг" працюють краще для блогу, орієнтованого на цю тему. Насправді, різні люди будуть використовувати різні терміни, і популярність термінології може змінюватися з часом. З цих причин краще перевірити свої припущення біля дверей і замість цього вибрати найкраще ключове слово на основі досліджень.

Використання ключових слів

ЗРОБИТИ: Включіть ключові слова в стратегічні місця

Незважаючи на те, що ви ніколи не повинні вводити ключові слова, важливо стратегічно включити ваше досліджуване та вибране ключове слово у свій блог. Прагніть до щільності ключових слів від 0,5 до 2,5 відсотків у тексті повідомлення в блозі. Це означає, що якщо ваша публікація в блозі становить 1000 слів, ваше ключове слово має з'являтися від 5 до 25 разів. Але почекайте… важливіше, ніж скільки разів здається, як органічно це з'являється у вашому листі. Якщо ви почнете додавати ключові слова до "будь ласка" пошукової системи, і це не тече або має сенс у змісті, який ви ризикуєте покарати.

Також слід переконатися, що ключове слово включено до списку:

 • Назва SEO
 • Мета опис
 • URL
 • Заголовки розділів
 • Alt текст усіх зображень

Розміщення ключового слова в цих стратегічних місцях допоможе пошуковій системі зрозуміти вміст сторінки, щоб ця сторінка мала вищу позицію для цього ключового слова.

НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ: Зайві ключові слова

Надмірне використання ключових слів - це практика, яка називається начинками ключових слів. До того як пошукові системи стали більш розумними, s була поширеною практикою, оскільки використання ключового слова багато разів на сторінці допомогло б вам підвищити рейтинг в пошукових системах. Проте ці сторінки, заправлені ключовими словами, зазвичай були не більш ніж безладними повторюваними словами без будь-якого реального змісту, сенсу або корисності. Очевидно, це не те, що шукають користувачі пошукових систем, коли виконують пошук. Таким чином, Google та інші пошукові системи змінили свої алгоритми, намагаючись забезпечити кращий досвід користувачів.

Сьогодні більшість пошукових систем прийшли до ладу за допомогою ключових слів. Хоча експерти рекомендували щільність ключових слів від 2 до 5 відсотків, експерти кажуть, що більш низька щільність. Це пов'язано, головним чином, з орієнтацією Google на надання найціннішого вмісту пошуковим системам та їх здатності розпізнавати синоніми ключових слів.

Наповнення ключового слова може отримати штрафні санкції, відмовитися від пошукового рейтингу і, зрештою, заборонити ваш сайт. Таким чином, він є одним з найбільш значущих SEO-помилок у нашому списку.

Вміст

РОЗРОБИТИ: Надайте високоякісний вміст

Пошукові системи хочуть радувати користувачів, представивши їх найкращими сторінками в результатах пошуку. Це включає сторінки, які найкраще відповідають запиту пошуку, відповідають на їхні запитання та залишають їх поінформованими та задоволеними. Таким чином, це залежить від вас, щоб упакувати свої повідомлення в блозі з якісним контентом, щоб ви могли довести пошукову систему, що ви заслуговуєте на бажану позицію на першій сторінці.

Google Пошукова оптимізація (SEO) Посібник для початківців визначає якісний вміст як:

 • Вміст, який добре написаний і легко слідувати.
 • Зміст без орфографічних і граматичних помилок.
 • Структурований і організований вміст, де великі шматки тексту розбиваються на розділи з використанням заголовків і підзаголовків.
 • Вміст, який є свіжим і унікальним, а не дублює версії іншого вмісту на вашому веб-сайті (або веб-сайтах третіх сторін).

Загалом, Google радить створити свій веб-сайт відповідно до потреб відвідувачів. Це означає написання якісного контенту з урахуванням користувачів, а не пошукової системи. Вони відзначають:

"Органічне чи слово з уст в уста - це те, що допомагає створити репутацію вашого сайту як для користувачів, так і для Google, і це рідко відбувається без якісного вмісту".

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ: копіюйте з інших веб-сайтів

Дослідження є важливим кроком у створенні якісного контенту для вашого веб-сайту. Однак при проведенні досліджень не варто сподіватися на копіювання розділів інших веб-сайтів і включення їхнього тексту до публікації в блозі. Навіть якщо ви відчуваєте, що вони пояснювали ідею ідеально, або ви просто намагаєтеся заощадити час - не робіть це!

Google Правила якості вкажіть, що веб-сайти повинні уникати "створення сторінок з малим або зовсім відсутністю оригінального вмісту" та "вмістом зі скриптом". Якщо порушено, Google може вживати "ручні дії" проти правопорушників.

Google описує їх як “сторінки куттерів, які не додають істотної цінності для користувачів”. Хоча ви можете отримати натхнення для повідомлень у блогах з багатьох місць, завжди переконайтеся, що слова є вашими власними, а обертання - оригінальне.

Посилання

РОБІТЬ: Використовуйте посилання розумно

Хоча неприродні або надмірні посилання можуть працювати проти вас, ви все ще повинні включати посилання на вашу стратегію SEO. Важливо посилатися на вміст третіх сторін, оскільки це допомагає пошуковій системі зрозуміти, як ваш вміст вписується в складну павутину інших сайтів в Інтернеті.

При посиланні на інші сайти дотримуйтесь найкращих практик, наприклад, зосереджуючись на авторитетних сайтах, або на тих, які мають високий рейтинг домену та довіряють / поважають. Ви також бажаєте вибрати правильний текст прив'язки. Текст прив'язки відноситься до слів, які додаються до URL посилання. Google рекомендує вибирати описовий текст, який дає основні уявлення про те, до чого пов'язана сторінка, і що вона містить лише кілька слів.

Google рекомендує вибирати описовий текст, який дає основні уявлення про те, до чого пов'язана сторінка, і що вона містить лише кілька слів

Важливо також, щоб ваша стратегія зв'язків включала внутрішню зв'язок. SEO-експерт Ніл Патель називає це «одним передова техніка Патель ділиться тим, що після п'яти років блогів він почав посилатися на старі повідомлення у своїх нових статтях. Результат: “… мій сайт вибухнув! Я спостерігав, як мій показник втягується в дах.

Практика внутрішнього зв'язку також рекомендована маркетинговими сайтами, такими як Kissmetrics, що вказує на це внутрішня зв'язок допомагає пошукові системи розуміють архітектуру та ієрархію вашого веб-сайту, а також розподіляють повноваження сторінки та рейтинг влади на всьому сайті.

НЕ ПОВТОРЮЄТЬСЯ: Посилання занадто часто

Багато зовнішніх посилань у вашому блозі можуть підвищити тривогу "спаму" для пошукових систем. З одного боку, Google дуже усвідомлює схем зв'язку. Різні схеми посилань включають покупку або продаж посилань, які передають PageRank або беруть участь у біржах посилань, де два веб-сайти погоджуються на посилання один на одного для підвищення рейтингу. Оскільки ці практики маніпулюють алгоритмом, який розроблений, щоб надати користувачам кращий досвід, вони є порушенням правил якості і можуть призвести до штрафних санкцій.

Починаючи з 2016 року, Google також почав руйнувати неприродний зв'язок . Якщо пошукова система виявляє, що вихідні посилання у вашій статті є "неприродними, штучними, оманливими або маніпулятивними", сторінка покарається. Використання зовнішніх зв'язків цілеспрямовано, але економно, або за допомогою атрибута <nofollow>, може допомогти вам уникнути цих покарань.

Мультимедіа

РОБІТЬ: Оптимізуйте свої мультимедійні елементи

Під час сканування веб-сайту пошукова система не може інтерпретувати мультимедійні елементи; він розуміє лише те, що він може читати в коді. Використовуючи атрибут alt, щоб визначити, що таке мультимедійний елемент, пошукова система може краще зрозуміти та індексувати такі речі, як зображення та відео.

Google рекомендує оптимізувати зображення, починаючи зі створення описових назв файлів. Після завантаження зображення заповніть текстове поле з детальною інформацією про те, що знаходиться на зображенні. Уникайте надмірно довгого тексту, оскільки його можна вважати спамом.

Іншим способом оптимізації зображень є зміна їх розміру, тому файл буде якомога менше. Це допомагає з SEO, тому що швидкість сайту є елементом, який може вплинути на те, як добре ви ранжуєтеся. Ось кілька безкоштовних інструменти компресора зображень можна використовувати для оптимізації медіа.

НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ: Сфокусуйтеся лише на тексті

Використання тексту лише при створенні повідомлень у блогах - це погана стратегія. Прийняття мультимедійного підходу має плюси у вигодах у світі SEO, включаючи:

 • Додавання зображень, відео та інших засобів масової інформації збільшує ваш шанс з'явитися в пошуках інших вертикальних версій пошукової системи. Наприклад, замість того, щоб мати можливість відображатися в основному пошуку Google, люди можуть також мати змогу виявити вас під час пошуку в Google Images.
 • Мультимедіа може допомогти підвищити статистику взаємодії. Наприклад, пошукові системи використовують час на веб-сторінці як показник довіри та авторитету. Якщо люди притягуються до кількох елементів вашого блогу та залишаються довше на сторінці, це може допомогти вашому пошуковому рейтингу.
 • Мультимедійні елементи, такі як зображення, відео, інфографіка, аудіо кліпи і т.д., надзвичайно популярні. Наявність їх у своєму дописі в блозі підвищує ймовірність того, що інші з’являтимуть посилання на цю сторінку або надсилатимуть її на своїх облікових записах у соціальних мережах, обидва з яких є важливими факторами SEO, які допоможуть визначити, на якому місці буде подія цього блогу пошуки.

Після публікації

РОБІТЬ: Дотримуйтесь

Після того, як ви опублікуєте публікацію в блозі - на додаток до попередньої для наступного, щоб ви могли встановити послідовний графік, є кілька речей, які ви можете зробити з опублікованим твором, який додасть його потужності SEO:

 • Переконайтеся, що на сторінці встановлено видимі та прості у користуванні кнопки спільного доступу, щоб користувачі могли обмінюватися вмістом.
 • Регулярно рекламуйте нову статтю на власних сторінках соціальних медіа, включаючи публікацію на Facebook, коли вона з'являється першою, кілька твітів протягом перших днів після публікації та публікації на інших платформах, які можна використовувати, наприклад, Instagram, LinkedIn, Pinterest Google+.
 • Надішліть список електронною поштою, щоб поділитися новим повідомленням з вашими поточними абонентами.
 • Сплануйте внутрішню стратегію підключення, яка включає посилання на блог до відповідних статей на своєму веб-сайті, а також плануєте написати інші статті з відповідних тем, де також можна зв'язати їх.
 • Зверніться до інших веб-сайтів, які можуть бути зацікавлені в темі вашої статті, і запропонуйте внести допис у форматі гостя на тему, пов'язану з цією статтею.

НЕ ТО: Подумайте, що закінчилося після того, як Ви впали в публікацію

Багато стратегій SEO, які ми обговорювали, завершуються до публікації в блозі. Тим не менш, після того як ви хіт опублікувати, це наївно думати, що ви можете просто сидіти склавши руки і чекати пошукових систем для сканування вашої сторінки, поки ви пожинати переваги пошукового рейтингу.

Після того як ви потрапили до публікації, ви повинні думати про ваш наступний блог, щоб ви могли зберегти ваш блог малого бізнесу, який тече зі свіжим вмістом. Потужний вміст плюс регулярний розклад допоможуть створити ваш сайт як авторитет у вашій галузі / сфері знань. Створіть календар контенту та сплануйте заздалегідь, щоб ви могли доставити нову статтю принаймні кожні два тижні.

Як ви можете бачити, пошукова оптимізація - це не лише п'ять хвилин, що ви робите перед тим, як потрапити до публікації. SEO повинна бути частиною вашої стратегії з того часу, коли ви налаштували свій веб-сайт, до того часу, коли ви плануєте статтю, писати її, форматувати, і навіть після того, як вона публікується. Дотримуючись цих порад, а також охоплюючи повний контентний маркетинг, ви зможете забезпечити максимальну експозицію для своїх повідомлень у блогах малого бізнесу.

Є питання або коментарі? Додайте їх у розділі коментарів нижче, і ми будемо раді відповісти! Якщо вам потрібна додаткова допомога в розробці маркетингового плану змісту або стратегії SEO для вашого бізнесу, заплануйте 15-хвилинний дзвінок з нами сьогодні , і ми поділимося, як ми можемо допомогти!

Є питання або коментарі?