15 кращих програмних систем маркетингу для малого бізнесу

 1. Наскільки важливим є маркетингове програмне забезпечення в сучасному цифровому віці?
 2. 1. Маркетинг HubSpot
 3. 2. Exponea
 4. 3. RankActive
 5. 4. Moz
 6. 5. Активна кампанія
 7. 6. LeadSquared Автоматизація маркетингу
 8. 7. iContact Pro
 9. 8. Wishpond
 10. 9. Pardot
 11. 10. Афіша
 12. 11. AWeber
 13. 12. Поліпшено
 14. 13. SendPulse
 15. 14. Нескінченна MLM
 16. 15. GA-Insights

Якщо ви шукаєте систему маркетингового програмного забезпечення для вашого бізнесу, ви знаходитесь в потрібному місці. У цьому посібнику ми перерахуємо 15 провідних рішень на основі простоти використання, інтуїтивної автоматизації та популярності, всіх важливих функцій для малого бізнесу. Все це підходить для бюджету, ресурсів і динаміки малих і середніх підприємств.

Компанії та підприємства використовують програмне забезпечення для маркетингу просунути свої продукти та послуги через різні веб-канали, такі як електронна пошта, веб-сайти та соціальні мережі, а також спростити та автоматизувати щоденні завдання.

Маркетингове програмне забезпечення, як правило, поділяється на три: вдосконалену автоматизацію робочого процесу, маркетингову інформацію та автоматизацію маркетингу. Вона дозволяє керувати маркетинговими кампаніями, оптимізувати ресурси і має можливості для збору даних, аналітики, командної співпраці, брендингу, відстеження телефонних дзвінків, маркетингу в соціальних мережах, розповсюдження контенту, SEO, ведення балів і виховання, а також електронного маркетингу. Маркетингові рішення можуть використовуватися компаніями будь-яких розмірів і галузей, а також стали доступними для невеликих команд, які бажають спростити процес проведення складних маркетингових кампаній.

У цій статті перелічено 15 найкращих маркетингових програм для малого бізнесу. Ми вибирали продукти на основі їх простоти використання, надійних функцій і широкого використання; зрештою, якщо вона популярна, вона повинна працювати для більшості користувачів. Краще маркетингове програмне забезпечення для малого бізнесу не обов'язково може бути найдешевшим, але завжди вони повинні забезпечити співвідношення ціни та якості.

Наскільки важливим є маркетингове програмне забезпечення в сучасному цифровому віці?

Роль маркетингового програмного забезпечення та систем в даний час прийшла до того, що це те, чого ви не можете обійтися, якщо ви сподіваєтеся отримати конкурентну перевагу в жорстокому бізнес-середовищі. Маркетингове програмне забезпечення надає вам інструменти, ресурси і спритність, щоб йти в ногу зі зміною поведінки покупця і перевагами клієнтів, викликаними інтернетом. Вона готує вас до відповідності маркетингових кампаній і стратегій поточним споживчим тенденціям і смакам. Без маркетингового програмного забезпечення, що дає змогу перенести свій бізнес вперед у швидкозмінному бізнес-ландшафті, ви залишитеся у слідах ваших конкурентів.

Витрати на маркетинг програмного забезпечення в усьому світі (у млрд. Доларів США)

Якщо ви шукаєте систему маркетингового програмного забезпечення для вашого бізнесу, ви знаходитесь в потрібному місці

Кредити: Statista 2018

Компанії усвідомлюють важливість і вкладають значні кошти в програмне забезпечення маркетингу. Фактично, на цей вид програмного забезпечення в 2018 році було витрачено 32 мільярди доларів. Наступні факти та цифри підкріплюють критичну роль програмного забезпечення для маркетингу.

 1. 91% користувачів автоматизації маркетингу стверджують, що технологія «дуже важлива» для загального успіху їх маркетингових програм. ( Marketo )
 2. 58% найуспішніших компаній, де маркетинг сприяє більш ніж половині продажів, прийняли автоматизацію маркетингу. (Forrester Research)
 3. Найбільш часто використовувані засоби автоматизації маркетингу - це маркетинг електронною поштою (89%), виховання (84%), інтеграція з іншим програмним забезпеченням (CRM, мобільний, соціальний медіа тощо), централізація розвідки клієнтів (80%) і крос-каналу управління кампанією (82%). (Regalix)
 4. 74% респондентів повідомили, що найбільшою перевагою маркетингових технологій є економія часу, 68% - збільшення взаємодії з клієнтами, 58% - більш своєчасне спілкування та 58% - можливості для збільшення продажів. ( Adestra )

Якщо Ви шукаєте відповідне маркетингове рішення для Вашого малого бізнесу, ознайомтеся з нашим переліком найкращих маркетингових програм для малого бізнесу, обраних нашими експертами.

1. Маркетинг HubSpot

Маркетинг HubSpot

Маркетинг HubSpot надає розширену систему, яка об'єднує всі ваші маркетингові зусилля, допомагаючи вашій команді збільшувати трафік і збільшувати кількість конверсій. Вона має функцію перетягування і падіння для розробки привабливих веб-сайтів із відповідними сторінками незалежно від пристрою, який використовують ваші відвідувачі. Це дає змогу створювати привабливі та високо персоналізовані цільові сторінки для своїх кампаній, а також поширювати як статичні, так і динамічні HTML-повідомлення, які можуть викликати очікувану відповідь.

Щоб гарантувати, що всі ваші дані будуть враховані, HubSpot Marketing допоможе вам розробити робочі процеси, підготувати та форматувати контент для публікації, а також інтегрувати інформацію з інших систем, без необхідності досвіду кодування.

Дизайн сайту - це лише перший крок. Програмне забезпечення також допоможе вам підготувати та оптимізувати відповідний та захоплюючий вміст, а також поширити його на потрібну аудиторію. Система надає різноманітні SEO та соціальні пропозиції для того, щоб ви могли обмінюватися контентом з правильними впливовими особами та аудиторіями, а також здійснювати трафік. Крім того, вона дозволяє створювати переконливі заклики до дії та персоналізувати обмін повідомленнями для задоволення конкретних потреб відвідувачів.

HubSpot Marketing дає вам інструменти, такі як контактні форми та тести A / B для розробки успішних стратегій генерації, і вирішити, які відвідувачі мають справжній потенціал стати кваліфікованими потенційними клієнтами. Процес тут не зупиняється, тому що ви маєте можливість надавати всім цінним потенціалам персоналізований шлях для купівлі та перетворення їх у платні клієнти, а потім повідомляти про вплив вашої стратегії та внесок у продаж.

HubSpot Маркетинг починається з вільного плану, який є частиною намірів компанії полегшити кінцеві кінцеві операції команд збуту, пропонуючи спеціальний CRM, який можна вільно використовувати, а концентратор продажів має план починаючи з $ 0 на місяць. Ти можеш Підпишіться на безкоштовну пробну версію HubSpot Marketing тут .

2. Exponea

Exponea

Exponea - це маркетингове рішення, яке розміщується в хмарі і пропонує повний набір послуг для клієнтів, персоналізації та рішень із залучення, щоб забезпечити найкращі відносини B2C, збільшити дохід і максимально збільшити вартість клієнта.

Система поєднує автоматизацію аналітики та взаємодії для поліпшення обслуговування клієнтів і досвіду за допомогою сучасних аналізів клієнтів, що дозволяє проводити більш точні прогнози. Це означає, що маркетологи можуть розробляти потужні кампанії, не покладаючись занадто на дані своїх ІТ, оскільки програма надає інструменти для розробки власних рішень. Серед його ключових особливостей - аналіз веб-шарів і доходів, автоматизовані операції з перенесенням продажів, CRM, спеціальні послідовності та багато іншого.

Далеко не лише традиційною системою автоматизації маркетингу, компанія Exponea збагачує ваші кампанії штучним інтелектуальним процесом і використовує детальну інформацію про клієнтів. Орієнтована на надання персоналізованого досвіду в усьому шляху клієнта; розробляючи ініціативу всеканальних каналів у всіх цифрових точках дотику з вашими споживачами, а також використовуючи потенціал ваших програм придбання, конверсії та впровадження цін на все життя, використовуючи потужні можливості AI, Exponea надає вам інструменти та можливості для просування вашого бізнесу вперед. Ти можеш Підпишіться на безкоштовну пробну версію Exponea тут .

3. RankActive

RankActive

RankActive є все-в-одному SEO інструментарій, призначений для маркетологів і веб-майстрів, щоб допомогти їм відстежувати свою онлайн-присутність компанії, контролювати конкуренцію, стежити за їхнім брендом в Інтернеті і підвищувати свою видимість в рейтингах пошукових систем. Вона має ранг трекер, щоб показати вам, де ваші веб-сайти розміщені у всіх провідних пошукових системах; аналітику веб-сайту, яка допоможе вам зібрати та проаналізувати дані, необхідні для переміщення веб-сайту наперед; аудитор сайту, який перевіряє кожну сторінку вашого сайту на наявність технічних помилок і непрацюючих посилань; зворотний зв'язок дослідника, щоб стежити за вашим профілем посилань і знайти нові можливості для створення посилання; верхній аналізатор для детального аналізу даних 10 найкращих веб-сайтів від SERP будь-якої пошукової системи; менеджер посилань для контролю та організації процесу створення посилань; конкурентів-інспекторів для порівняння вашого сайту з конкурентами по трафіку, рейтингу і видимості; і пошук за ключовими словами. Його ключові особливості включають можливість створення особистого субдомену та підключення його до нашої платформи, використовуючи білу етикетку, керування доступом до облікового запису для контролю дозволів та обмін важливими даними про дані, менеджером сповіщень для щоденної перевірки рейтингових даних, а також центр звітів, де можна планувати звіти і додавати дані для порівняння. Все це заощаджує ваш час, гроші та зусилля, спрямовані на поліпшення присутності в Інтернеті, зберігаючи вкладки у ваших конкурентів, щоб залишатися на крок попереду. Ти можеш зареєструйтеся на безкоштовну пробну версію RankActive тут .

4. Moz

Moz

Moz це рішення SEO, призначене для поліпшення рейтингу пошуку, залучення трафіку і отримання клієнтів. Вона забезпечує як основні і просунуті інструменти для поліпшення вашої пошукової оптимізації, включаючи дослідження ключових слів, генератор ключових слів SEO, аудит сайту, а також аналіз посилань, який надає докладні дані про вхідні посилання та якість посилання. Рішення приносить всі основні інструменти та функції SEO в одному даху, надаючи вам ресурси та знання, необхідні для оптимізації вашого сайту. Таким чином, він ідеально підходить для стартапів і малих підприємств, які прагнуть почати з їхньої присутності в Інтернеті, і розібратися в рейтингах пошуку. Moz може робити щотижневі сканування вашого веб-сайту; повідомляти вас про проблеми з ефективністю; роблять рекомендації на сайті, діючі; стежте за рейтингами ваших конкурентів і показниками посилань; відстежувати свій прогрес; і генерувати детальний аналіз верхніх сторінок вашого веб-сайту. Всі дослідницькі та аналітичні інструменти, можливості та можливості Moz ви можете використати для вдосконалення стратегії контенту, визначення пріоритетів оптимізації ключових слів і високого рангу в результатах пошуку, щоб можна було легко знайти в Інтернеті відвідувачів і клієнтів. Крім SEO інструментів і ресурсів, що пропонуються цією розширеною маркетинговою платформою пошуку, ви також отримаєте доступ до найбільшої спільноти SEO в Інтернеті.

5. Активна кампанія

Активна кампанія

Активна кампанія є універсальною маркетинговою платформою, яка пропонує цілий ряд інструментів, які допомагають малому та середньому бізнесу набувати, утримувати та залучати своїх клієнтів. Завдяки функції автоматизації маркетингу, яка «слухає та вивчає», ви зможете дізнатися, чого хоче кожен контакт, і доставити найбільш ефективне повідомлення, щоб перетворити їх з відвідувачів, на потенційних клієнтів, на клієнтів і, нарешті, на захисників. Функція продажу CRM допомагає виявити розуміння клієнта, щоб ви могли керувати та організовувати дані клієнта та приймати обгрунтовані рішення. Ви можете автоматично консолідувати своє спілкування та використовувати автоматизацію продажів для просування угод. Функція інтелектуального маркетингу електронної пошти дозволяє дізнатися про контакт, що дозволяє надсилати персоналізовані повідомлення, що відповідають їхнім інтересам, незалежно від того, чи вони розміщені на веб-сайті, переглядають їхні вхідні повідомлення або на мобільному пристрої. За допомогою програмного забезпечення можна використовувати цілі для вимірювання та оптимізації кампаній, створюючи власні цілі, щоб розрахувати ефективність процесів росту та покращити їх з часом. Всі ваші дані, у тому числі від третіх сторін, консолідовані в єдиному джерелі, що дозволяє використовувати його та персоналізувати процеси маркетингу та продажів. Розширення функціональності ActiveCampaign - це його здатність інтегруватися з більш ніж 150 додатками та службами, такими як бухгалтерський облік, CMS, аналітика, продаж, підтримка, виробництво свинцю та багато іншого.

6. LeadSquared Автоматизація маркетингу

LeadSquared Автоматизація маркетингу

Автоматизація маркетингу LeadSquared це програмне забезпечення, засноване на хмарі, призначене для того, щоб допомогти підприємствам малого та середнього бізнесу та підприємствам залучити більше компаній і закрити більше угод. Платформа передових процесів перенесення містить комплексні можливості та ряд можливостей для оптимізації та оптимізації маркетингових кампаній підприємств. Рішення дозволяє керувати провідними шляхами всіма інструментами для відправлення миттєвих повідомлень зацікавленому продавцю кожного разу, коли провідник вимагає негайних дій; надсилати відповідні автовідповідачі до пропозиції на вашій цільовій сторінці, щоб зберегти залучені перспективи; підсвічування нових угод на вашому веб-сайті на основі інтересів відвідувачів; відстеження кожного переміщення ваших потенційних клієнтів призводить до перегляду сторінок і натискання кнопки CTA; і розділення потенційних клієнтів на основі будь-якої потрібної змінної, наприклад, демографічних профілів, діяльності та інтересів, щоб можна було створювати персоналізовані пропозиції та націлені кампанії. Автоматизація - це двигун, який керує технологією LeadSquared, що дозволяє створювати взаємозалежні робочі процеси, які синхронізуються для автоматизації складних бізнес-процесів, таких як воронкові рухи та зміни свинцевих етапів. Крім того, ви можете автоматизувати оновлення даних в інших CRM або маркетингових додатках, які ви використовуєте, оскільки програмне забезпечення може інтегруватися з більш ніж двома десятками платформ маркетингу та продажів. Це дає змогу автоматично захоплювати джерела з різних джерел та синхронізувати дані з іншими програмами.

7. iContact Pro

iContact Pro

iContact Pro - це бізнес-рішення, яке забезпечує зручні інструменти для кампаній, що допомагають командам маркетингу залишатися ефективними та ефективними. Інструменти та функції програми зосереджені на трьох областях: сучасний електронний маркетинг, автоматизація маркетингу та інтеграція Salesforce. Завдяки функціям маркетингу електронної пошти ви отримаєте прості у використанні функції, такі як редагування перетягування, тестування A / B та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який допоможе вам розширити списки клієнтів і послідовно досягти папки "Вхідні". Його автоматизація маркетингу ідеально підходить для підприємств, які шукають більш просунуті функції та більшу продуктивність, такі як поведінкове націлювання, автоматизація робочих процесів, цільові сторінки, інтеграцію соціальних медіа та інтуїтивне звітування - все це з однієї платформи. Вбудована інтеграція iContact Pro у вашій приладовій панелі Salesforce CRM дає змогу більш насиченому командному співробітництву і відправленню масової електронної пошти, а також відстеженню результатів. Можна досягти більшої кількості контактів, обходити ліміти надсилання та досягти більших результатів з більшою зручністю. Програмне забезпечення, засноване на хмарі, також інтегрується з інструментами управління соціальними медіа, що дозволяє здійснювати заплановані кампанії через Facebook, Twitter і LinkedIn. Вона також пропонує аналітику, яка може бути використана для доступу до звітів про маркери воронки та оцінки розподілу ресурсів для маркетингу та продажів у довгостроковому плануванні.

8. Wishpond

Wishpond

Wishpond є маркетинговим рішенням, що дозволяє легко створювати повні маркетингові послідовності, які дозволять вам привести клієнтів і клієнтів онлайн. Ви можете зробити це самостійно, використовуючи комплексні маркетингові інструменти Wishpond для створення маркетингових кампаній, включаючи цільові сторінки, конкурси та електронний маркетинг; або ви можете мати команду маркетологів Wishpond створити і запустити повну маркетингову кампанію для створення потенційних клієнтів і продажів для вашого бізнесу. Рішення включає в себе більше десятка інструментів, які допоможуть вам з вашими потребами в онлайн-маркетингу. Ви можете створювати цільові сторінки, конкурси та рекламні акції, реферали, спливаючі вікна веб-сайтів і онлайн-форми. Ви можете легко відстежувати, сегментувати та керувати своїми потенційними клієнтами за допомогою бази даних потенційних клієнтів, що надає вам перегляд діяльності відвідувачів на вашому веб-сайті. Wishpond дозволяє інтегрувати різні функції на вашому сайті, щоб зробити його більш привабливим для відвідувачів. Можна створювати та публікувати сторінки мобільного реагування за лічені хвилини та інтегрувати з ними різні форми. Ці форми з'являються, коли відвідувач знаходиться на цільовій сторінці. Інтеграції третіх сторін, що охоплюють програмне забезпечення, таке як Salesforce, Highrise, Insightly, MailChimp, GetResponse, AWeber, Salesforce IQ, Base CRM і багато інших програм, розширюють вашу платформу і надають вам необхідну гнучкість для запуску маркетингової кампанії.

9. Pardot

Pardot

Pardot це автоматизація маркетингу для бізнесу та бізнесу (B2B), розроблена для того, щоб ваші маркетингові та збутові команди могли легко і ефективно створювати, розгортати та обробляти онлайн-маркетингові кампанії. Pardot є компанією Salesforce і, природно, глибоко інтегрується з CRM Salesforce, синхронізуючи ваш маркетинг і продаж, надаючи вам широку і потужну платформу автоматизації маркетингу. Додаток може бути використаний маркетологами для створення та моніторингу онлайн маркетингових кампаній з модулями, які дозволяють малим та середнім підприємствам створювати, керувати та в кінцевому підсумку активувати компоненти свинцевого покоління, включаючи цільові сторінки, провідні програми та маркетингові програми електронної пошти. Маркетингове рішення автоматизує загальний процес відбору кваліфікованих клієнтів шляхом присвоєння Ваших перспектив кращим торговим представникам, що дозволяє заповнювати інформацію в сумісній та ефективній системі CRM. Завдяки Pardot веб-трафік вашої компанії можна ідентифікувати та детально відстежувати за допомогою мікро-веб-аналітики, а також створювати звіти для вимірювання різних показників і продуктивності. Ви можете створювати індивідуальні та націлені електронні листи, обчислювати рентабельність інвестицій, відстежувати поведінку клієнтів, генерувати високоякісні потенційні клієнти, підвищувати рівень продажів і в кінцевому підсумку керувати вашим бізнесом. Pardot пропонується як SaaS, побудований на платформі Force.com і працює не тільки з Salesforce, але і з Microsoft CRM, SugarCRM і Netsuite.

10. Афіша

Афіша

Афіші є маркетинговим рішенням для ефективності, розробленим спеціально для фахівців з маркетингу, рекламодавців і агентств, які використовують мережі CPA (ціна за дію / вартість за придбання), які шукають настроюване рішення для керування своїми прямими відносинами з видавцями. Affise допомагає вам оптимізувати процеси та процедури, знизити витрати, одночасно покращивши доходи та рентабельність інвестицій. Компанія Affise робить це шляхом централізації та автоматизації робочих процесів, включаючи оголошення, конверсії, видавці та платежі. Можна використовувати будь-які джерела трафіку та платити лише за переходи. Це дозволяє використовувати найкращі технології CPA, включаючи розширені пропозиції, систему управління партнерськими системами, унікальні смарт-посилання, обмеження та ставки. Функції інтелектуального націлювання дозволяють збільшити рентабельність інвестицій за допомогою цільових кампаній, які використовують різні налаштування, такі як пристрій, мова, місцезнаходження, міста, поштові індекси та інші. Крім того, ви зможете краще зрозуміти свою ефективність за допомогою статистики в реальному часі. Affise надає вам понад 49 розбивок даних, надаючи вам значну інформацію, яку може використовувати ваш бізнес. Платформа може створювати власні звіти та спеціальні розрахунки та надавати потрібну інформацію. Все, що потрібно для створення, запуску та керування власною рекламною мережею, знаходиться в межах платформи, що дозволяє легко керувати та аналізувати продуктивність. З найкращими технічними рішеннями, побудованими в Affise, вам не доведеться турбуватися про оплату за кліки, а з використанням джерел з низьким трафіком - заощаджувати на 90% від витрат, що дозволяє генерувати більші доходи для вашого бізнесу. .

11. AWeber

AWeber

AWeber - це платформа електронного маркетингу та автоматизації, призначена для полегшення процесу надання персоналізованих та професійно розроблених електронних листів та адресних повідомлень клієнтам. Програмне забезпечення приносить з собою засоби електронної пошти та функції, такі як засновник електронної пошти перетягування, високоякісні автовідповідачі, тести A / B для оптимізації ваших слів та варіантів дизайну, подальше планування електронної пошти, розробник маркетингової послідовності, сегментація тегів абонентів, звітність та аналітики та багато іншого. За допомогою цього програмного забезпечення ви отримуєте понад 700 мобільних повідомлень електронної пошти та підписуєте шаблони форм, які дозволяють створювати професійні, спеціально розроблені електронні листи, що підходять для різних абонентів. Це дозволяє розширювати свій список електронної пошти і додавати власний бренд до шаблонів без необхідності кодування. Автоматизацію електронної пошти можна використовувати для надсилання привітальних листів, послідовностей запуску продуктів і курсів електронної пошти. Ви можете використовувати теги, щоб сегментувати своїх абонентів на основі посилань, які вони натискають, та електронних листів, які вони відкривають, що дозволяє відправляти потрібне повідомлення потрібній людині саме тоді, коли вони це потребують. Ви навіть можете автоматично конвертувати записи блогу в повідомлення електронної пошти та планувати їх надсилання негайно після публікації, ефективно розширюючи доступність вашого блогу. За допомогою звітності та аналітики AWeber можна відстежувати такі дії, як відкриття, кліки, відскоки, скарги та продажі, постійно поновлюючи список абонентів, заплановані електронні листи та продуктивність.

12. Поліпшено

Поліпшено

Покращено це маркетингова платформа, створена для відстеження, тестування та оптимізації вашого онлайн-маркетингу. Її можна використовувати для відстеження результатів конверсій і виявлення шахрайства кліків ваших онлайн-оголошень і кампаній. Це повне рішення для виявлення шахрайства за кліками, розділення тестування цільових сторінок, партнерського маркетингу, відстеження кліків і конверсій. Вдосконалено розроблені для покращення ваших маркетингових зусиль в Інтернеті, допомагаючи визначити джерело кожної реєстрації та продажу, будь то з маркетингової кампанії чи будь-якого іншого каналу. Його функція моніторингу дозволяє перевіряти кожен клік на наявність ознак підозрілої діяльності та негайно отримувати попередження про можливе шахрайство з кліками, щоб ви могли вжити заходів для захисту вашого рекламного бюджету. Рішення показує реальних людей, які використовують ваш сайт з автоматично створеним профілем діяльності для кожного відвідувача. Ви познайомитеся з найціннішими клієнтами, щоб ви могли знайти багато інших подібних. Вдосконалено може працювати з різними типами користувачів, від фрілансерів і стартапів до МСП і великих агентств. Це рішення раціоналізує маркетингові процеси і дозволяє ефективно працювати самостійно, з вашою командою, а також з клієнтами, що є цінним для агентств і маркетологів, які хочуть захистити свій рекламний бюджет, оптимізувати свої маркетингові стратегії та підвищити свої доходи.

13. SendPulse

SendPulse

SendPulse рекламує надійний і багатофункціональний набір маркетингових інструментів електронної пошти, які не пропонуються більшістю систем електронної пошти. Ця інтуїтивно зрозуміла і зручна платформа полегшує користувачам можливість планувати кампанії, націлювати на потрібну аудиторію за допомогою сегментації, використовувати тестування A / B, створювати приємні електронні листи з редактором перетягування та багато іншого, все з централізованого Розташування. Ця електронна платформа автоматизації електронної пошти також дозволяє користувачам керувати всіма своїми маркетинговими повідомленнями за допомогою декількох каналів зв'язку, включаючи SMS, електронні листи, веб-повідомлення, Viber та Facebook Messenger. Через це вам більше не потрібно перемикатися з однієї платформи на іншу для виконання різноманітних маркетингових завдань і контролювати їх прогрес.

14. Нескінченна MLM

Нескінченна MLM

Призначений для багаторівневих маркетингових агентств, Нескінченна MLM обладнаний розширеними можливостями, призначеними для зростання вашого бізнесу. Він підтримує інтеграції для електронної комерції, opencart, електронний гаманець і багато іншого, пропонуючи підтримку широко використовуваних опцій платіжного шлюзу поряд з підтримкою мультивалютних засобів для легких колекцій платежів. Програмне забезпечення можна використовувати на всіх пристроях, таким чином надаючи агентам велику мобільність для обробки всіх операцій MLM.

Нескінченна MLM дозволяє кожному члену вашої команди ефективно просувати свій бізнес за допомогою самостійної реплікації веб-сайтів, в тому числі з оптимізованою пошуковою системою URL-адресою, графічним інструментом онлайн-редагування, дозволом адміністратора і багато іншого. Інші корисні інструменти Infinite MLM включають інтеграцію з інвентаризацією для легкого керування запасами, автоматизованої інтеграції SMS, щоб всі агенти завжди були в курсі з downlines, інтеграцією CRM для розширення взаємодії з клієнтами та багато іншого.

15. GA-Insights

GA-Insights

Проактивна програма для аналітики, GA-Insights створено таким чином, що користувачам не потрібно щодня відвідувати інформаційну панель Google Analytics, щоб отримувати потрібні дані. Платформа автоматично інтегрується з Google Analytics та Slack, щоб миттєво відкривати та обмінюватися критичними даними. Він оснащений спеціальними параметрами звітності, інструментами щоденної звітності та інтелектуальними сповіщеннями, щоб користувачі могли залишатися на вершині ефективності своєї роботи.

Завдяки цьому у вашому розпорядженні, все, що вам потрібно зробити, це вибрати, які дані вам знадобляться для ваших звітів, вказати, у якому форматі ви хочете їх відображати, і визначити, як часто ви хочете отримувати звіти. Після чого, платформа надішле вам звіти прямо на ваш обліковий запис Slack, зробивши спільне використання зручнішим, ніж будь-коли. На додаток до цієї запланованої функціональності звітів, ви також можете запрограмувати GA-Insights для надання сповіщень у режимі реального часу, коли Google Analytics виявляє аномалії у ваших даних. Таким чином, ви зможете діяти якнайшвидше.

Категорія: Новини B2B

Наскільки важливим є маркетингове програмне забезпечення в сучасному цифровому віці?
Наскільки важливим є маркетингове програмне забезпечення в сучасному цифровому віці?