20 найпотрібніших плагінів для Google Chrome в допомогу маркетологу

 1. Evernote Web Clipper
 2. Resolution Test
 3. Search by image
 4. Word Count
 5. RiteTag
 6. Google Dictionary
 7. Spell Checker
 8. Docs Online Viewer
 9. Smmbox.com
 10. Yandex Wordstat Assistant
 11. SEOquake
 12. BuiltWith Technology Profiler
 13. ColorZilla
 14. Lightshot
 15. Page Ruler
 16. WhatFont
 17. Simple Time Track
 18. Block Site
 19. PushBullet
 20. SimpleExtManager

Зміст статті

Будь SEO / SMM-фахівець має в своєму арсеналі набір інструментів, що полегшують і автоматизують частина його роботи.

Нижче я підготував для вас огляд БЕЗКОШТОВНИХ плагінів для браузера Google Chrome, які допоможуть швидше і ефективніше справлятися з будь-якими завданнями, пов'язаними з роботою в мережі.

Деякими я користуюся сам, деякі так і не увійшли в мій щоденний раціон 🙂 але тим не менш, користь від них - явна. Загалом, знайомтеся.

знижка читачам

Вам пощастило, сервіс smmbox.com роздає знижки.
Сьогодні знижка 15% на використання сервісу. Вам потрібно просто зареєструватися і ввести при оплаті промокод smmbox_blog

Зареєструватися.

Evernote Web Clipper

Чудова сховище для контенту. Зберігає всі відмічені закладки, зображення і статті в зручному порядку. Легко орієнтуватися в каталозі. Для роботи потрібна реєстрація на Evernote, щоб розширення могло персоналізувати зберігаються вами дані.

Resolution Test

Дозволяє побачити, як відображається сайт на екранах різного розширення. Можна встановлювати власні типи екранів. Зручно використовувати для ретельної перевірки адаптивного дизайну і верстки.

Search by image

Дозволяє прискорити і полегшити пошук схожих зображень. Додає в контекстне меню правої кнопки миші значок пошуку подібних картинок.

Word Count

За допомогою цього розширення можна порахувати кількість символів без пробілів прямо в браузері. Більше не доведеться копіпаст потрібний відрізок тексту в текстовий редактор, щоб оцінити кількість символів в ньому. Зручно використовувати також для вимірювання числа символів в метатегах і твіти.

RiteTag

Допоможе вибрати хороший хештег. Різні категорії хештегов виділені квітами. Зелений колір - хештег відмінний. Синій - прийнятний. Червоний - дуже часто вживається. На жаль, працює тільки з англійською мовою.

Google Dictionary

Допомагає швидко переводити текст з однієї мови на іншу. Потрібно виділити відрізок тексту і клікнути на що з'явився значок розширення. Комфортно використовувати для окремих слів і фраз.

Spell Checker

Перевіряє орфографію в тексті. Знову ж таки - не потрібно запускати Microsoft Word і перемикатися між вікнами.

Docs Online Viewer

Відкриває файли docx, pdf, psd та інші безпосередньо в Google Chrome. Можна вказати потрібні розширення для відкриття. А також помітити сайти, на яких відкривати файли не потрібно.

Smmbox.com

Мило хто знає, але smmbox - це не тільки отічний наполнятель ваших груп в соц мережах, але також це відмінний сервіс для скорочення посилань.

Користуватися дуже просто. Крім того, надає аналітику по створеним URL.

Yandex Wordstat Assistant

Розширення дозволяє полегшити збір фраз з yandex.wordstat. Копіює ключі в буфер і перевіряє на дублікати. Звичайно, не Key Collector, зате абсолютно безкоштовно.

SEOquake

Відображає дані основних показників оптимізації сайту для пошукових систем. За допомогою SEOquake можна отримати детальний аналіз сторінок в пошуковій видачі. Відмінний помічник для SEO-аудиту. Вражаючий набір функцій для безкоштовного інструменту.

BuiltWith Technology Profiler

Показує, за допомогою яких інструментів сайт був побудований. А також показує, які на ньому задіяні сервіси - аналітичні, комунікаційні та рекламні.

ColorZilla

Простий і ефективний визначник кольору. Відмінний інструмент для дизайнерів. За допомогою піпетки визначає RGB ​​колір об'єкта на сторінці браузера.

Lightshot

Зручний і функціональний скріншотер. У занедбаному режимі автоматично спрацьовує після натискання кнопки Print Screen. Утворені знімки екрану або області можна зберігати або тут же відправляти поштою, skype, а також через соц мережі. Присутні стрілочки, текст, нумерація і маркери.

Page Ruler

Нехитра лінійка, за допомогою якої можна вимірювати розмір елементів на сайті. Дає розмір в пікселях. Колір виділення і самої лінійки можна налаштовувати.

WhatFont

Допомагає визначити шрифт на сайті. Дуже зручно - не потрібно шукати дані в коді - просто наведіть мишку на потрібний текст і розширення покаже, який шрифт був використаний. На жаль, працює не на всіх сайтах.

Simple Time Track

Розширення - органайзер. Зручна річ для фрілансерів, а також для тих, хто повинен чітко контролювати свій час. Дозволяє додавати завдання і стежити за часом на їх виконання. Функціонує в фоновому режимі.

Block Site

Ще один корисний інструмент для тайм-менеджменту. Блокує зазначені сайти. Якщо ви часто відволікаєтеся на соц мережі - допоможе вам перестати витрачати на них час і повернутися до роботи. У додатку можна налаштовувати час блокування. Наприклад, можна встановити період з 9.00 до 18.00.

PushBullet

Щоб працювати з даними розширенням, потрібен обліковий запис Facebook або Google. Через PushBullet можна підключатися до своїх повідомлень WhatsApp, Facebook Massenger, смс повідомленнями і отримувати сповіщення зі смартфона (для платформ Android).

SimpleExtManager

Організатор для розширень. Допомагає розвантажувати браузер. Дозволяє включати і вимикати розширення, розбивати їх на групи по заданих тем. У SimpleExtManager є швидкий доступ до функцій всіх розширень.

На цьому наш огляд закінчується. Кількість розширень для Google Chrome дуже великий і постійно зростає. Тут я постарався дати огляд найвідоміших і ефективних полігонів і розширень для маркетологів.

Користуйтеся на здоров'я.

Пару постів по темі: