2018 Кращий SEO плагін для WordPress

 1. Чому вам потрібно SEO плагін для WordPress?
 2. Фактори, які визначають рейтинг Google
 3. Як збільшити повноваження домену?
 4. Пошук ніші
 5. Написання глибокої статті
 6. Дослідження ключових слів
 7. Дослідження конкурентів
 8. Ахреф
 9. KWFinder
 10. МОЗ
 11. SemRush
 12. Маркетинг SwissMade
 13. Забезпечення On-page SEO за допомогою плагінів
 14. Кращий SEO плагін для WordPress
 15. Yoast SEO
 16. Все в одному SEO Pack
 17. SEO Framework
 18. WP Мета SEO
 19. Закриття коментарів

Пошукова оптимізація або SEO посилюється рядом факторів. Кожен з плагінів SEO для WordPress допоможе вам краще тримати Permalink, Назва, Мета опис, Alt текст, Вибране зображення для кожної сторінки. Давайте подивимося, який з них є найкращим SEO плагіном для WordPress.

Але перш ніж ми перейдемо до плагінів, ви повинні пам'ятати, що SEO - це не тільки оптимізація рівня сторінок. Кілька важливих факторів також впливають на ранги. Коли ви оптимізуєте вміст за допомогою визначення рейтингу в пошукових системах, таких як Google (91,25%), Bing (3,07%), Yahoo! (2,13%), YANDEX RU ( 0,68%) [У дужці: відсоток від обсягу пошуку].

Час запитання!

Чому вам потрібно SEO плагін для WordPress?

Я маю на увазі, ви знаєте, що пошукова оптимізація (SEO) - це набір зусиль, які ви докладаєте, щоб перейти на сторінку результатів пошуку. Ви можете використовувати плагіни для SEO, але ви не можете попросити кращий SEO плагін. Плагін SEO - не що інше, як контрольний список. Це контрольний список розміщення ключового слова в потрібних місцях, забезпечення його щільності, фіксації читаності і т.д. Що ще плагін SEO для вас?

Перш ніж ми обговоримо, що SEO плагін робить для вас, давайте подивимося, що ви робите, щоб оптимізувати ваш вміст.

Фактори, які визначають рейтинг Google

Орган домену

Пошукова оптимізація або SEO посилюється рядом факторів

Орган домену МОЗу LearnWoo

Це не є необхідною умовою у випадку пошукової оптимізації. Вища адміністрація домену (DA) відкриває шлях до найвищого рейтингу в Google. Крім того, якщо ваш сайт має прийняття в Інтернеті, це допоможе вашим зусиллям SEO. Іншими словами, присутність вашого веб-сайту в певній ніші збільшує вашу доменну адміністрацію . Наприклад, якщо ви набираєте плагін SEO для WordPress , сторінка результатів пошуку (SERP) буде:

Аналіз SERP: DA означає орган домену.

Відвідайте розділ посилань у останньому стовпці. Найвищий результат має 4,3k зовнішніх зворотних посилань, а потім 311 зворотних посилань на другий домен. Тепер подивіться на акції 3,4k на сторінці seoexpertbrad.com. Масове спільне використання сторінок також може привести вас до вершини. Це пояснюється тим, що багато людей поділяють її і рекомендують її. Але, перш ніж перейти до будь-якого висновку, погляньте на це .

Результати SERP

У цьому випадку наша стаття з доменною адміністрацією 12.96 з'являється на цифрі 4. Причиною цього може бути потік цитування . Потік цитування - це в основному майбутній потенціал сторінки. Вона показує, наскільки впливовою може бути сторінка, яка базується на сайтах, які посилаються на неї. Отже, побудова мережі посилань на сайті і з будь-якого іншого сайту цілком необхідна. Але це не збільшиться за короткий час. Необхідно бути обережним, вибираючи сайти, до яких можна додавати посилання.

Як збільшити повноваження домену?

Отримання редакційних посилань : коли ваш вміст хороший, і багато людей згадують ваш домен і певні сторінки, влада вашого домену значно зросте.

Просити зворотні посилання : Ви можете запитати інших редакторів, авторів зворотних посилань на ваш сайт. Ви повинні бути обережні, перш ніж просити про таку послугу. Ви повинні дотримуватися веб-сайту, подібного до вашої ніші, і цільової для веб-сайту з відносно високим авторитетом домену.

Соціальне спільне використання : обмін посиланнями домену та сторінки до спільноти в цілому також буде дуже корисним. Для цього можна використовувати різні типи соціальних медіа.

Прочитайте схему посилань Google і Перевірте свій домен .

Пошук ніші

Google надає такий вміст, який є докладним описом теми, що стосується ключового слова. Так або ви можете написати на певну тему або найняти експерта з конкретної теми. Це забезпечить вам повну статтю. Ви пишете, що знаєте. І якщо ви є експертом у цій конкретній ніші, ви придумаєте дійсно інформативну статтю.

Написання глибокої статті

Придумайте описову статтю. З поглибленою статтею, ви можете очікувати високу кількість відвідувачів витрачати додатковий час на вашому сайті. І якщо вони вважають, що це достатньо цікаво, ви можете бачити, що ваш вміст поділяється і цитується. Тенденції показують, що відвідувачі шукають широкий контент, і вони не люблять відвідувати багато сторінок на одну тему. Тим не менш, ви можете додати внутрішні посилання на пов'язані та важливі сторінки. Це допоможе вам зменшити показник відмов і збільшити час, витрачений на сайт.

Найважливішим є відповідність вмісту ключовому слову.

Дослідження ключових слів

Дослідження ключових слів стало власною галуззю. Google "Ціна за клік" показує вартість, яку потрібно сплатити за один клік для даного ключового слова. Пошук ідеального ключового слова вимагає інформації щодо обсягу ключових слів, складності, органічного CTR (клік через рейтинг) та оцінки пріоритету. Наприклад, можна скористатися ключовим словом, який має:

 • Висока гучність
 • Менше складності
 • Вищий органічний CTR
 • Оцінка високого пріоритету

Типова сторінка дослідження ключових слів

Ключові слова зазвичай поділяються на три великі категорії. Подумайте про їх виклик:

 • Головне ключове слово: це ключові слова з одним словом та максимальні вимоги. З людьми та організаціями, які витрачають багато грошей і робочу силу для SEO, існує дуже висока конкуренція. Збирання серед цих слів досить складно, якщо ви не витратите багато грошей. Крім того, "Adword Вартість за клік", як правило, висока для цього через велику конкуренцію.
 • Ключове слово для тіла : це ключове слово складається з двох слів і має максимальний обсяг із трохи меншою конкуренцією, ніж головні ключові слова. Ви будете мати меншу конкуренцію порівняно з ключовими ключовими словами.
 • Ключове слово з довгим хвостом : це ключове слово має більше 2 слів і має найменшу конкуренцію та значний обсяг. Ці ключові слова мають значний обсяг та найменшу конкуренцію. Органічний CTR (Click Through Rate) дійсно високий, оскільки ці ключові слова є динамічними і залежать від останніх тенденцій у всьому світі. Вони також мають високий пріоритет.

Так що якщо ви хочете, щоб ранг в пошукових системах піти на довгохворі ключові слова. З оптимізованим веб-сайтом, відповідним контентом і відповідним індексуванням вашого сайту можна очікувати високого рейтингу в Google. Ось як ви можете оптимізувати свій сайт WordPress?

Після того, як ви почнете покращувати рейтинг у Google, ви можете використовувати ці сторінки та пов'язувати їх з новими сторінками. Google, здається, надає пріоритет сторінкам, які вже знаходяться на початку. Таким чином, пов'язуючи сторінки з високим рейтингом вашого домену, ви також збільшите сторінку.

Пошук Google показує, що люди також шукали. Погляньте на довші ключові слова.

Дослідження конкурентів

SERP (сторінка результатів пошуку) показує вже класифіковані сторінки для ключового слова. Ви можете вивчити ці сторінки придумати кращий вміст. Як ми вже обговорювали, його простіше ранжувати за довготривалими ключовими словами. Кращий вміст - половина перемоги.

Кращі сайти для дослідження ключових слів

Найкращими варіантами для нових користувачів, які проводять дослідження ключових слів, є:

Планувальник ключових слів Google

Кожен, хто має веб-сайт, може зареєструватися на Google Adwords, що дає вам доступ до цілого ряду ключових слів і їхнього попиту з точки зору грошей.

Ахреф

Ahref є одним з найбільш широко використовуваних інструментів дослідження ключових слів сьогодні. Це робить повне дослідження ключових слів для своїх абонентів. Вона надає інструменти, які можуть підвищити трафік вашого сайту, є інструменти для вивчення ваших конкурентів і краще займати вашу нішу.

KWFinder

Це дозволяє робити 5 безкоштовних пошуків ключових слів для вхідних користувачів. Він також показує пропозиції ключових слів, їх обсяг та їх вартість за клік Google Adwords . Ви також можете аналізувати SERP для кожного ключового слова.

МОЗ

MOZ - це сервіс SEO і спеціалізується в галузях дослідження ключових слів. Як тільки ви зареєструєтеся для своїх 30-денна безкоштовна пробна версія Ви отримуєте доступ до таких послуг, як SEO Аудит і сканування на всьому сайті. Ви також можете зробити зворотне дослідження отримати індивідуальну панель інструментів SEO.

SemRush

Не можна заперечувати той факт, що Semrush надає повне маркетингове рішення. Він підтримує бренди, такі як eBay, Quora, bookings.com, hp та BNP Paribas у своїх маркетингових кампаніях.

Шукайте домен, ключове слово або URL у вікні, щоб перевірити SemRush

Маркетинг SwissMade

SwissMade Маркетинг - це величезна маркетингова служба. Вона включає послуги в Росії SEO , Маркетинг , Аналіз зворотної лінії зв'язку , Трафік і Аналіз рейтингу . Спробуйте їх самі і забезпечіть якість послуг. (Візьміть відео з вступом)

Забезпечення On-page SEO за допомогою плагінів

Додаток може бути дійсно корисним у випадку оптимізації повідомлень.

Назва та мета опис Назва та мета опис

Заголовок - це назва публікації або сторінки. Під заголовком можна побачити зелену URL-адресу. За URL-адресою йде опис мета. Кожен з перелічених SEO плагінів дозволяє налаштовувати заголовок, постійну посилання та мета опис.

Більшість пошукових систем направляють вас до написання мета опису для читачів, а не для алгоритмів. Не тільки мета-опис, але весь вміст повинен бути заснований на ключовому слові і повинен бути корисним для читача.

Оновлення: Максимальний ліміт символів для метаописів збільшено до 320. Але написання опису мета в плагіні не обов'язково з'явиться в пошуку. Можуть бути випадки, коли перші 320 символів першого абзацу можуть з'явитися в пошуку.

Теги: Додавання тегів до всієї сторінки чи продукту вплине на оптимізацію сторінки або продукту Теги: Додавання тегів до всієї сторінки чи продукту вплине на оптимізацію сторінки або продукту.

Теги: Додавання тегів до всієї сторінки чи продукту вплине на оптимізацію сторінки або продукту

Додавання тегу

Кращий SEO плагін для WordPress

Ми обговоримо оптимізацію на сторінці і безкоштовні SEO плагіни, які роблять це найкраще. Давайте кататися.

Yoast SEO

Yoast SEO

Це для тих, хто добре знайомий з пошуковою оптимізацією і розуміє його вимоги. Ви можете побачити Опція доступна в Yoast SEO 7.1 . Однією з можливостей налаштування Yoast SEO є інструмент дослідження ключових слів.

Досліджуйте можливості Yoast SEO 7.1

Інструмент дослідження ключових слів у Yoast

В Yoast SEO , Вам потрібно переконатися, що більшість цих вогнів стає зеленим. Більше зелених вогнів означатиме більш оптимізований вміст. І інструкція, яка слідує, посібники про те, як ви можете виправити проблеми. Це означає, що посада достатньо оптимізована і має стандарт для Google.

Функції оптимізації тексту SEO

Починаючи з аналізу читабельності, Yoast SEO допоможе вам ознайомитися з наведеними нижче факторами:

 • Якщо у вас є 3 або більше речень більше, починаючи з того ж слова. Це може бути чинником, якщо пропозиції містяться в одному пункті. Але якщо це застереження відображається у випадку точок, ви можете ігнорувати це попередження.
 • Якщо будь-який заголовок або підзаголовок має більше 300 слів, вам буде показано помаранчевий колір. Оскільки довгі абзаци можуть відволікати, ви повинні мати коротші абзаци.
 • Плагін також перевіряє пасивний голос, довгі речення і достатнє використання перехідних слів.

Yoast SEO на сторінці SEO Особливості

Перейшовши до розділу аналізу ключових слів , плагіни перевіряють, чи встановлено ключове слово фокусу чи ні. Далі перевіряється щільність ключових слів, його присутність в URL, мета опис, атрибути alt. Він має підрахунок всіх посилань на сторінці і показує загальний підрахунок вмісту.

Останній, але не найменший редактор фрагментів . Вона дозволяє редагувати назву SEO, Slug і мета опис. Щоб відкрити редактор фрагментів, потрібно натиснути кнопку "Редагувати фрагмент", як показано на малюнку. Крім того, ви можете переглянути фрагмент як на мобільних, так і на робочих столах.

Крім того, ви можете переглянути фрагмент як на мобільних, так і на робочих столах

Редактор фрагментів Yoast SEO

Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack

Все в одному SEO Pack не настільки різноманітний, як плагін Yoast SEO у випадку на сторінці SEO. Але це дозволяє налаштувати назву та опис публікації. Оскільки плагін є безкоштовним, ви можете завантажити його та протестувати Остання версія і вивчити його налаштування та елементи керування. Або ви можете дивитися їх офіційне відео про плагін. Плагін дозволяє:

 • Надіслати XML-карту сайту пошуковим системам
 • Створення прискорених мобільних сторінок (AMP)
 • Підключіть Google Analytics
 • Автоматичне сповіщення пошуковим системам про зміни на сайті
 • Підключайте послуги SEO з продуктами WooCommerce
 • Сумісний з більшістю плагінів
 • Переклад на 57 мов і сумісний з PHP 7.0

Плагін найкраще підходить для початківців, яким не потрібно багато турбуватися про налаштування. Після встановлення багато SEO діяльності отримує автоматизована з плагіном. Теги індексування та nofollow можна додавати з візуального редактора. Ви також можете вимкнути SEO з повідомлення. Усі ці функції доступні на кожній публікації.

Усі ці функції доступні на кожній публікації

Особливості SEO в одному

SEO Framework

SEO Framework

При редагуванні повідомлення та оптимізації його за допомогою SEO Framework, ви отримуєте три розділи. Знову ж таки, якщо ви зацікавлені, щоб побачити доступні налаштування та елементи керування, завантажити безкоштовний плагін і побачте для себе. Отже, параметри налаштувань SEO на сторінці містять:

Генеральний | Соціальні | Видимість

У загальному заголовку розділу і мета опису можна налаштувати. Далі - соціальна вкладка, яка допомагає налаштовувати публікації для соціальних медіа.

У розділі видимості ви знайдете користувацьку URL-адресу. Плагін дозволяє мати в роботі robot.txt для кожної публікації. Можна індексувати, додати тег nofollow до публікації та додати тег noarchieve, просто встановивши прапорці в розділі видимості. Ви також можете видалити публікацію з локальних пошуків і видалити її з усіх результатів пошуку. І останнє, але не найменше, ви можете додати користувацьку URL-адресу переспрямування для сторінки у випадку, якщо у вас є один для конкретної публікації.

Щоб почати з Особливості SEO Framework , ви можете піти з налаштуванням за промовчанням протягом досить довгого часу. Або ви можете внести зміни до них, якщо знаєте, що ви робите. Інші функції плагінів, які будуть корисні для вас:

 • Глобальні налаштування
 • Налаштування за сторінку
 • Підтримка WooCommerce і bbPress
 • Легкий інструмент перемикання плагінів
 • Canonical Mapping для запобігання помилок
 • Вимкнути індексацію 404 сторінок і порожніх категорій
 • Структуровані дані для пошукових систем з сухарями
 • Розбиття та автоматичні витяги та зворотні посилання

WP Мета SEO

WP Мета SEO

WP Мета SEO є потужним плагіном і є дуже корисним для блогерів, які не хочуть перевіряти точки на кожній сторінці. Він пропонує лічильник символів для заголовка і мета опис. Я пропускаю розділ налаштувань, оскільки плагін доступний безкоштовно, і ви можете перевірити їх самостійно. На сторінці оптимізації WP Мета SEO забезпечує контрольний список, подібний Yoast SEO плагін і з кожною виправленням з'являється позначка. У кожному з цих випадків з'явиться галочка:

 • Назва та мета-опис і вміст повинні мати слово “Назва сторінки”.
 • URL-адреса має бути такою ж, як і заголовок.
 • Покладіть мета-альт до зображень.

Плагін змінює розміри зображень і перевіряє їх мета. Не публікуйте, доки не досягнете 100%, оскільки це - точки, які потрібно мати у вмісті.

Не публікуйте, доки не досягнете 100%, оскільки це - точки, які потрібно мати у вмісті

На сторінці Особливості WP Meta SEO

Основні можливості WP Meta SEO є:

 • Глобальні об’єкти редагування назви та мета і посилання на публікації та медіа
 • Автоматичне зміна розміру зображення
 • Перенаправлено 404 помилки
 • Перевірка непрацюючих посилань
 • Google Analytics
 • Breadcrumb
 • Сумісний з Гутенберг

Закриття коментарів

Оскільки SEO вважає багато факторів, плагін SEO допоможе вам перевірити індекс сайту, підключитися до Google Analytics і оптимізувати вміст. Вище перелічені плагіни найлегше використовувати і доступні для безкоштовних завантажень. Якщо ви хочете допомогти з детальною на сторінці оптимізації Yoast SEO є відмінним вибором. Ви також можете скористатися іншими плагінами на основі різних функцій, доступних під час редагування кожного вмісту.

SEO плагін для WordPress може бути зручним інструментом для оптимізації вашого вмісту. Але ви не можете очікувати будь-якої магії з цими плагінами. Рейтинг з Google можна досягти навіть без великого DA. Вміст як і раніше є королем, і вміст, який допомагає і має відношення до того, що люди шукають, пройде довгий шлях. Крім цього, ви можете шукати сучасні тенденції, за якими йдуть Google та інші пошукові системи. Я сподіваюся, що ви будете дотримуватися кроків і принести користь. Ви також можете прочитати повний посібник WooCommerce SEO та плагіни .

Готуйся! Приходить Гутенберг .

Чому вам потрібно SEO плагін для WordPress?
Чому вам потрібно SEO плагін для WordPress?
Що ще плагін SEO для вас?
Як збільшити повноваження домену?