2018 SEO Поради та хитрості: Останні та оновлені

 1. Ось декілька порад з SEO і трюків за 2018 рік, які допоможуть вам піти.
 2. # 1 Майте чуйний веб-дизайн
 3. # 2 Використовуйте соціальні медіа
 4. # 3 Перейти до системи керування вмістом (CMS)
 5. # 4 Майте вбивця UX
 6. # 5 Немає необхідності отримувати хороше доменне ім'я
 7. # 7 Аналіз ключових слів
 8. # 8 Будівництво посилань
 9. Речі, які не потрібно робити для SEO
 10. # 2 Крадіжка вмісту.
 11. # 3 Створення неприродних посилань.
 12. # 4 Написання великої кількості марного вмісту.

За останні роки SEO постійно змінювалася. Google дуже серйозно ставився до того, що користувачі отримують потрібний вміст для пошукових запитів. І для цього в минулому році в їх алгоритмах було зроблено численні оновлення.

Існує ще півроку, і експерти чекають набагато більше оновлень від Google. Ось список всіх алгоритмів SEO від 2000 року та їх оновлення. Докладніше про Google Panda і Google Penguin Updates. Перегляньте всі оновлення алгоритму Google за всю історію.

ПРИМІТКА : якщо ви новачок у цих технічних термінах, таких як panda і penguin - то пройдіть наступні посилання

 1. Що таке оновлення Google Panda
 2. Що таке оновлення Google Penguin
 3. Різниця між оновленнями Panda і Penguin

Ось декілька порад з SEO і трюків за 2018 рік, які допоможуть вам піти.

1 # : Я спостерігав одну цікаву річ в цьому 2014 році, що - навіть якщо це невеликий або великий сайт - ми можемо ранжувати (це для власників малих сайтів) ! Раніше це не була ситуація, і власники невеликих веб-сайтів ніколи не намагалися побоюватися великих сайтів про свої повноваження в Google. І я бачив, як побачили стільки позитивних результатів, які я не можу поділити, і це буде хорошим фактором.

2 # : Будь ласка, не йдіть після зворотних посилань : краще зосередитися, створюючи більш якісний контент, і не витрачайте занадто багато на отримання зворотних посилань (ні грошей, ні часу).

3 # : СТОП ВІДМОВИТИ гостьові повідомлення для отримання посилань. Google вже зробив кілька оголошень про це.

4 #: намагайтеся залучити глядачів (з коментарями та відгуками), а також переконайтеся, що ви зробите PERFECT навігацію на сайті, щоб переконатися, що користувачі / відвідувачі можуть переміщатися по вмісту без будь-якої складності.

Ось деякі більш важливі речі, які слід дотримуватися, щоб зберегти рейтинг

# 1 Майте чуйний веб-дизайн

За останні кілька років спостерігається різке зростання використання смартфонів і планшетів. І більшість цих користувачів воліють переглядати Інтернет через ці пристрої. Переконайтеся, що вміст веб-сайту легко читається при перегляді всіх інших пристроїв; Коротше кажучи, поліпшити чутливий дизайн вашого сайту. Це дуже важливий фактор, який може вплинути на ваш SEO, оскільки, якщо ваш веб-сайт не забезпечує хороший інтерфейс користувача, користувач перейде на те, що робить.

# 2 Використовуйте соціальні медіа

Публікація вашої статті про соціальні медіа є дуже важливою технікою, щоб не тільки отримати більше показів, але й покращити свій SEO. +1 Google Plus несе близько 0,37% від ваги віку SEO вашої сторінки. Отже, чим краще ви досягаєте людей у ​​соціальних мережах, тим краще для вашого сайту. Ще є багато.

# 3 Перейти до системи керування вмістом (CMS)

Використовуйте належну систему керування вмістом, яка пропонує різні плагіни. В даний час WordPress є однією з найбільш використовуваних систем управління контентом. Вона не тільки надає вам дивовижні плагіни, але й допоможе вам створити кадр вашого вмісту та зображень таким чином, щоб зробити його легшим для пересування ботів Google. Хоча використання CMS не є обов'язковим, рекомендується. Blogspot і Drupal - це пара інших відомих CMS.

# 4 Майте вбивця UX

Хороший досвід роботи з користувачами (UX) може привести до чудових результатів. Переконайтеся, що навігація з однієї сторінки на іншу всередині сайту легко, навіть для звичайного користувача. Також переконайтеся, що час завантаження веб-сайту мінімальний не тільки на ПК, але й на інших пристроях. Дізнайтеся більше про UX та максимально використайте його.

# 5 Немає необхідності отримувати хороше доменне ім'я

Я б сказав, що це просто фактор, і він не є обов'язковим, щоб зробити ключове слово доменне ім'я, пов'язане з вашою нішею - тому що брендинг також є альтернативою для цього. Якщо у вас є один, то його добре, тому що я до сих пір бачу багато сайтів ніші рейтингу для ключових слів і пошукова система все ще визнає його навіть після багатьох Panda і Penguin оновлень. Тим не менш, це ДЕБАТА і не шкодить, якщо у вас є ключове слово в домені!

# 7 Аналіз ключових слів

Шукайте ключові слова, які мають низьку конкуренцію та високий обсяг пошуку. Це допоможе вам писати статті за допомогою таких слів, як ключові слова, і отримувати більше користувачів. Google Planer ключових слів є безкоштовним інструментом SEO, який допоможе вам знайти такі слова. Замість того, щоб використовувати одне слово, рекомендується використовувати ключові фрази. Також переконайтеся, що ви знаєте, як використовувати ключове слово в контексті. Однак, найважливішим є те, щоб створити якісний контент, до якого підключатимуться ваші читачі.

# 8 Будівництво посилань

Перегляньте, що ви спочатку створюєте відповідні посилання між сторінками вашого веб-сайту, щоб користувачеві стало легше здійснювати навігацію. Це добре, щоб використовувати ключове слово в посиланнях, але переконайтеся, що ви пов'язуєте його лише з відповідною сторінкою на вашому веб-сайті. Це допоможе вам покращити рейтинг інших веб-сторінок на вашому веб-сайті.

Завжди використовуйте відповідні, якісні посилання, які виходять з вашого веб-сайту. Це створює довіру до Google, що те, що ви маєте на увазі, є важливим і корисним. І це може зрештою підштовхнути ваш сайт до вищої позиції в результатах пошуку. І тримайтеся подалі від поганих і низьких якісних посилань. Знову ж таки, є кілька крихітних основних помилок, які новачки, як правило, роблять.

Речі, які не потрібно робити для SEO

# 1 Наповнення вмісту ключовими словами.

Це був старий трюк і смертельний, якщо ви це зробите зараз. Дивіться, що щільність ключових слів становить від 10 до 15% вашого вмісту і не більше. А також включіть їх до ключових слів, тільки якщо це природно йде з пропозицією. Не наповнюйте їх скрізь, де б ви не хотіли, тому що це тільки тягне вас вниз і вниз і вниз.

# 2 Крадіжка вмісту.

Це найгірше, що можна зробити. Ми пишемо, щоб поділитися своїми поглядами нашим читачам і не робити Ctrl + C і Ctrl + V. Незважаючи на те, що більшість цього не роблять, деякі стають помилковими в пастку.

# 3 Створення неприродних посилань.

Ви, мабуть, чули, що чим більше число посилань, тим краще. І хтось може навіть запропонувати вам отримати посилання з автоматизованих ботів. Ні! Не сліпо створюйте зв'язки, що створюють враження, що ваша сторінка стане вищою у списку. Буде відбуватися навпаки.

# 4 Написання великої кількості марного вмісту.

Незважаючи на те, що контент є королем, це не означає, що ви пишете все більше і більше марно, нерелевантний вміст, щоб збільшити кількість повідомлень у блогах. Пам'ятайте, чим нижче якість вмісту, тим нижчим буде рейтинг сторінки. Напишіть вміст, який є корисним і актуальним для теми.

Крадіжка вмісту також включає в себе «переписування статей», і Google розумний у виявленні речі, навіть якщо copyscape.com пропускає його! Дізнайтеся про Google panda, яка піклується про спам і непотрібний контент. Корисно Я маю на увазі = Новий і унікальний контент.

Це кілька важливих порад, яких слід слідувати і не дотримуватися у 2018 році, щоб зробити краще з вашого SEO. Сподіваюся, що це допоможе вам з вашим веб-сайтом.

Посилання:

 1. Годинник пошукової системи
 2. Круглий стіл SE
 3. BOI
 4. JustCreative.com
 5. Entrepreneur.com
 6. Moz
 7. MUO
 8. Професор SEO