2019 ОСОБЛИВІ ПОСИЛАННЯ SEO ДЛЯ НОВИХ БЛОГЖЕРІВ (3 КРОК ПРОЦЕС)

 1. 1. Встановіть плагін SEO
 2. 2. Дослідження ключових фраз
 3. кращі теплозахисні засоби для кучерявого волосся
 4. 3. Напишіть SEO Friendly Blog Posts

Блоги без використання SEO тактики, як риболовля без полюса. Ви можете зловити кілька риб своїми руками, але це займе нескінченно довше. Чому б не збільшити свої шанси на "лову риби" (якщо ваш вміст знайдений), використовуючи ці тактики SEO послідовно. У попередньому блозі я розповідаю про 7 причин, чому більшість блогерів не спрацьовують і ігноруючи важливість SEO, очолив мій список. Нижче у мене є всеосяжний початківців керівництво - кінцева SEO поради для нових блогерів!

Перед початком роботи, це може бути гарною ідеєю, щоб пояснити, що саме SEO Перед початком роботи, це може бути гарною ідеєю, щоб пояснити, що саме SEO. SEO ( S earch E ngine O ptimization) - це маркетингова тактика, орієнтована на підвищення видимості вашого блогу в органічних (тобто не оплачуваних) результатах пошуку, таких як Google, Yahoo і Bing. SEO зосереджується як на технічних, так і на творчих елементах створення вмісту, необхідного для покращення рейтингу, залучення трафіку та підвищення обізнаності в пошукових системах. Є багато аспектів SEO, від слів на вашій сторінці до кількості інших сайтів, що посилаються на ваш блог.

Незважаючи на те, що це важливо для створення дружнього до пошуку вмісту, ваші публікації в блогах повинні бути простими для читання та корисними для ваших послідовників (дізнайтеся, як створювати дивовижний вміст у моєму вільному завантажувальному блозі ). Чим більше людей користуються читанням вашого вмісту, тим частіше вони повертаються до вашого блогу та / або посилаються на нього зі своїх сайтів і соціальних.

SEO не важко реалізувати, але важливо відзначити, що для створення рейтингу пошукових систем вашого сайту потрібно час. Це довга гра! З хорошим SEO тактики ви можете почати, щоб побачити рейтинг сайту вашого сайту поліпшити за 3 місяці.

Ось три кроки, які потрібно використовувати релігійно, щоб забезпечити вміст дружнього змісту :

1. Встановіть плагін SEO
2. Дослідження ключових фраз
3. Напишіть SEO Friendly Blog Posts

Це мої REAL результати пошуку для мого блогу CurlsUnderstood.com ! Я збираюся пройти через я отримав цей блог до першої сторінки крок за кроком нижче ...

Я збираюся пройти через я отримав цей блог до першої сторінки крок за кроком нижче

1. Встановіть плагін SEO

Я використовую Yoast SEO плагін як для цього блогу, так і для мого сайту CurlsUnderstood.com. Він створений спеціально для WordPress і працює як шарм! Просто зверніться до модулів> Додати новий і знайдіть "Yoast SEO". Встановіть і активуйте плагін, і ви зможете побачити в нижній частині кожного пост-поля поля плагінів Yoast SEO. Ми обговоримо те, що вони роблять пізніше. Навіть якщо ви не використовуєте WordPress / Yoast, ви можете застосувати ці принципи до вашого сайту вручну.

2. Дослідження ключових фраз

Якщо ви прочитали мою попередню публікацію на Як розробити, записати та розкласти повідомлення в блогах Ви знаєте, що я використовую дані Google Analytics і Pinterest, щоб визначити попередній список тем, які я хочу написати на цьому тижні.

Так ось реальний приклад життя використовуючи мій перший blog CurlsUnderstood.com демонструвати. CurlsUnderstood.com отримує понад 200 000 переглядів сторінок на місяць і зростає. Я побудував блог, працюючи повний робочий день, щоб ви могли це зробити!

Я подивився на Google Analytics, щоб побачити найбільш популярні блоги на моєму блозі (перейдіть до Поведінка> Зміст сайту> Усі сторінки, а потім виберіть часовий діапазон, який охоплюватиме останні 3 місяці). Я побачив, що теми навколо пропозицій продукту для волосся роблять послідовно добре, так що я хоч так теми, які я ще належить охопити, або нові кути писати про теми, які я вже охопив. Якщо у вас недостатньо даних у Google Analytics або у вашому блозі немає великого трафіку, просто скористайтеся службою "Pinterest" для пошуку тем і побачте, як часто певні контакти були відремонтовані для визначення популярності теми.

Я вирішив написати про те, як знайти кращі продукти захищаючи кучеряве волосся при пранні гладила і видуваючи . Тема виглядала популярною на Pinterest, витративши лише кілька хвилин на пошук. Потім я пішов до Google і почав друкувати фрази, які я шукав, якщо мені потрібна допомога в цій області.

Потім я використовую функцію інтелектуального пошуку Google, щоб зрозуміти, які популярні ключові слова можуть шукати мої потенційні читачі. Коли ви набираєте ключові слова та / або ключові фрази в Google, вони почнуть пропонувати інші фрази, які шукали інші. Це дуже популярні пошуки, тому зверніть на них увагу. Потім я вибираю ключову фразу, на якій базуватимуться мої публікації.

У цьому прикладі я вибрав ключову фразу:

кращі теплозахисні засоби для кучерявого волосся

Ця фраза буде основою мого створення контенту!

Для більш просунутих тактик дослідження ключових слів ви могли б інвестувати в інструменти / сайти, як Moz Keyword Explorer, SEMrush, Market Samurai або Google AdWords .

3. Напишіть SEO Friendly Blog Posts

Це не так складно, як здається. Є певні елементи, які необхідно знати, коли ви створюєте свої повідомлення в блозі, і плагін Yoast SEO "розцінки", як ви це робите, але ці 7 пунктів зроблять ваш контент SEO дружнім незалежно від того, чи використовуєте ви плагін чи ні.

 • Переконайтеся, що ваша ключова фраза включена до посилання в блозі
 • Напишіть не менше 300 слів (1000 слів ще краще!)
 • Переконайтеся, що ключова фраза в першому абзаці
 • Використовуйте теги H у своєму дописі
 • Додайте мета опис, включаючи ключову фразу
 • Використовуйте ключову фразу в назві файлу зображення
 • Посилання на інший відповідний вміст на вашому сайті

Переконайтеся, що ваша ключова фраза включена до посилання на публікацію вашого блогу .
У моєму прикладі моя ключова фраза краще теплозахисники для кучерявого волосся, тому відповідно я редагував URL мого блогу до http://curlsunderstood.com/ best-heat-protectants-for-curly-hair . WordPress буде автоматично приймати все, що ви використовуєте як назву вашого блогу, і перетворювати його на посилання для вас, але ви повинні відредагувати це, щоб включити лише вашу ключову фразу…

Переконайтеся, що ви використовуєте всіма малими літерами, що ви розділяєте кожне слово з дефісом (-) і що воно не надто довге (ви можете пропустити малі слова, такі як “,” або “,” і т.д.).

Напишіть не менше 300 слів (1000 слів ще краще!)
Це говорить сам за себе! Ваш вміст не повинен бути занадто коротким, і якщо це близько 1000 слів, навіть краще, як пошукові системи люблять багатомовний вміст.

Переконайтеся, що ключова фраза в першому абзаці
Розділіть вміст на пункти 3-5 речень. Переконайтеся, що перший абзац містить ключову фразу (або принаймні основні ключові слова у цій фразі). Ось моє:

Думаючи про змішування і вирівнювання цих кучерів? Зміна є гарною, але ви хочете грати в безпеці, як занадто багато тепла пошкодить ваш згинатися візерунок і залишити ці страшні і випадкові прямі нитки по всій голові. Навіть якщо ви досвідчений прямий природний, який регулярно отримує викиди, ви можете спробувати різні теплозахисники, оскільки наше волосся має тенденцію звикати до одних і тих самих продуктів і таким чином продукт стає менш ефективним. Ось п'ять кращих теплозахисників для кучерявого волосся і чому їх слід використовувати.

Використовуйте теги H у своєму дописі
Візуально, H-теги роблять певний текст більшим і сміливішим, що робить їх ідеальними для використання підзаголовків у вашому блозі. Тим не менш, H теги робити більше, ніж зробити ваш контент шукати організований і привабливим. H теги, коли використовується правильно, є важливою тактикою SEO. Вони посідають від 1-6, причому 1 є найбільшим. Переконайтеся, що принаймні один з тегів H включає ключові слова.

Нижче наведено спосіб додавання тегів H до заголовків і підзаголовків у WordPress ...

Нижче наведено спосіб додавання тегів H до заголовків і підзаголовків у WordPress

Заголовки (заголовні теги) допомагають Google зрозуміти основні теми довгого повідомлення. Google регулярно сканує вашу публікацію, чому б не зрозуміти, наскільки легко Google і інші пошукові системи розуміють ваш вміст?

Додайте мета опис, включаючи ключову фразу
Плагін Yoast SEO відмінно підходить для цього! Вона дозволяє легко редагувати мета-опис блогу. Це проявляється в Google, Bing і Yahoo. Він повинен бути коротким, помітним і включати ключові слова / фразу.

Використовуйте ключову фразу в назві файлу зображення
Всякий раз, коли я вибираю зображення, яке я хочу використовувати для свого блогу, я завжди називаю його, використовуючи мою ключову фразу. У цьому прикладі я назвав файл зображення: кучері-зрозумілі-кращі-теплозахисники-для-кучерявого-волосся-1.jpg . Під час завантаження зображення також слід використовувати поле "Alt Text". Помістіть ключову фразу без пробілів.

Посилання на інший відповідний вміст на вашому сайті

Якщо ви вже написали вміст на подібні теми або посилаєтеся на попередню статтю, не забудьте посилатися на ці повідомлення. Це зробить вашу посаду сильнішою, оскільки ви показуєте пошуковим системам, що у вас є певні повноваження щодо теми, про яку ви блог. І, звичайно, ваш читач може бути зацікавлений у цих пов'язаних посадах занадто, роблячи їх більш ймовірно, щоб повернутися знову і знову!

І там у вас є! Регулярне додавання вмісту до свого блогу надасть Google враження, що ваш сайт є актуальним, свіжим і авторитетним. Якщо це не активний веб-сайт, Google буде виконувати його рідше. Це може негативно вплинути на ваші рейтинги, тому обов'язково регулярно досліджуйте та пишіть стратегічні пости про корисні теми.

З практикою все це стане другою природою, тому не переживайте. Кожного разу, коли ви дізнаєтеся щось нове, спочатку незручно, але саме так ви ростете

Якщо ви ще не запустили свій блог натисніть тут, щоб розпочати роботу! Я навіть отримав спеціальні ціни для вас, хлопці, щоб почати свої блоги супер дешево!

Активні і прагнуть блогери + впливові приєднатися до мого приватна група натхненника на Facebook для щоденних порад, статей і підтримки від інших блогерів / впливових людей!

Google регулярно сканує вашу публікацію, чому б не зрозуміти, наскільки легко Google і інші пошукові системи розуміють ваш вміст?