25 особливостей просування Facebook, Twitter, Вконтакте, OK, LinkedIn і Tumblr

  1. Що робити:
  2. Що робити:
  3. Що робити:
  4. Що робити:
  5. Що робити:
  6. Що робити:

На перший погляд, інтернет і соціальні мережі - найпростіший і малобюджетний канал просування. У нашому розпорядженні цілий арсенал популярних соціальних мереж: Facebook, Twitter, Вконтакте, LinkedIn, Tumblr, Однокласники ... Проблема - у великому виборі. Як визначити, які соціальні мережі використовує ваша цільова аудиторія і який контент вона очікує від вас? І як економити час на маркетинг в соціальних мережах ?

?

Без сумнівів, Facebook - найбільша соціальна мережа в світі. Якщо ви розглядаєте соціальні мережі як інструмент просування, скоріше за все, більшість ваших потенційних клієнтів матимуть саме Facebook акаунти. Велика кількість користувачів Facebook народжує велику конкуренцію між компаніями. Для того щоб вийти переможцем і звернути на себе увагу, приготуйтеся багато працювати!

Що робити:

Додати сторінку компанії. У соціальних мережах прагнете створити бренд, а не новинну стрічку!

Діліться фотографіями «за кадром». Покажіть команду, яка стоїть за створенням продукту. Якщо ви не ділитеся корпоративними фотографіями, ваша Facebook сторінка ризикує стати анонімною. Як і ваш продукт.

Тестируйте CTA і контент. Скільки коштує A / B тестування на головній сторінці вашого сайту? Facebook дозволяє зробити це майже безкоштовно, створивши CTA кнопку в хедері Facebook сторінки вашої компанії. Протестуйте кілька варіантів і виберете кнопку з максимальним CTR. Спробуйте протестувати дизайн, нові іконки, контент і великі маркетингові кампанії перед запуском.

Спілкуйтеся з клієнтами і партнерами. Коментуйте, відповідайте на питання і залучайте клієнтів і партнерів в бесіду, тим самим підвищуючи впізнаваність бренду і створюючи лояльну аудиторію. Почніть використовувати крос-промо. Сторінки і компанії, які вам подобаються, будуть відображені зліва, як і ваша на сторінках партнерів.

Проводьте конкурси. Розвага - одна з головних причин, чому користувачі проводять стільки часу в соціальних мережах. Проводьте конкурси (з цінними призами або просто за фан), залучайте ваших читачів і залучайте нових.

Twitter - друга за популярністю соціальна мережа, і перша, що обмежила повідомлення 140 символами. Використовуйте Twitter, щоб підвищити впізнаваність вашого бренду.

Що робити:

Уявляйте і створюйте бренд. Twitter - найшвидший спосіб розповісти всім про ваш продукт і дозволити потенційним клієнтам дізнатися історію створення всього за кілька хвилин. Дуже важливо, щоб ваш Twitter аккаунт відбивав ваш продукт. Дозвольте людям миттєво ідентифікувати його!

Спілкуйтеся з тими, хто згадав вас. Дякуйте за згадки вашого бренду і реагуйте на позитивні і негативні відгуки. Ваш продукт повинен бути більше, ніж просто продукт. Це ціла команда, яка дійсно піклується про думку своїх клієнтів.

Залучайте трафік на ваш сайт і блог. Обмеження в 140 символів - це не недолік, це найголовніша перевага Twitter над іншими соціальними мережами. Twitter дозволяє створити повідомлення навколо вашого посилання і мотивувати користувачів дізнатися більше, але вже в вашому блозі.

Об'єднуйте ваші канали. Як тільки ваша Twitter сторінка ожила, саме час об'єднати її з іншими каналами просування онлайн: приєднаєте віджети до вашого веб-сайту або блогу, додайте кнопку «Share», щоб дозволити користувачам швидко розповісти про ваш продукт друзям, і новинну стрічку вашого Twitter профілю. Діліться обговореннями з відвідувачами сайту, отримуючи подвійний ефект, витрачаючи ту ж кількість сил.

Збільшуйте свою аудиторію за допомогою хештегов. Більшість користувачів Twitter стежить тільки за профілями, на які вони підписані. Гарна ідея - шукати нові теми і обговорення, в яких ви можете бути помічені, і використовувати хештеги, розширюючи свою присутність в Twitter.

Не варто навіть говорити про те, що Вконтакте - найпопулярніша російськомовна соціальна мережа. Просування у Вконтакте забезпечує вам доступ до численної аудиторії, велика частина якої - цільовий сегмент багатьох компаній. Аудиторія Вконтакте є соціально активною, тобто не тільки вивчає готовий контент, але і ділиться ним, і навіть створює його.

Що робити:

Вивчайте конкурентів. Перед запуском вашої сторінки в соціальних мережах, вивчіть публічні сторінки і групи ваших конкурентів, проаналізуйте їх маркетингову стратегію і виявити їх сильні і слабкі сторони.

Мотивуйте користувачів створювати контент. Ви і ваші користувачі - одна команда. Запропонуйте передплатникам самим створити контент, скориставшись функцією «Запропонувати новину». Поясніть, що приймаєте тільки релевантні тематиці сторінці публікації. Економте час на SMM і залучайте вашу аудиторію одночасно!

Розміщуйте свої новини в інших спільнотах. Пропонуйте новини і публікуйте рекламу в спільнотах, популярних серед представників вашої цільової аудиторії, залучаючи нових читачів і потенційних клієнтів.

Публікуйте цікавий контент і проводите опитування. Величезною перевагою Вконтакте є те, що публікації не обмежуються Текс, зображеннями і посиланнями. Під Вконтакте ви можете публікувати відео, музику, програми та опитування. Використовуйте опитування, щоб підвищити залученість ваших читачів. Створюйте анонімні опитування, щоб користувачі охочіше брали в них участь.

Створюйте анонімні опитування, щоб користувачі охочіше брали в них участь

Друга досить популярна російськомовна соціальна мережа Однокласники також заслуговує пильної уваги. Хоча Однокласники вважається темною конячкою соціальних медіа, і аудиторія цієї мережі трохи менша, ніж Вконтакте, нехтувати нею не варто. У цій мережі обертається більш вікова аудиторія - а це значить і більш платоспроможна. Загальна кількість користувачів налічує близько 45 млн. І 10 млн. Відвідують ресурс щодня.

Що робити:

Кастомізіруйте сторінку з Iframe. Iframe - це можливість вставити в свою групу деякий зовнішній код, який дозволить значно розширити функціонал вашої сторінки. У Iframe, наприклад, ви можете вставити форму реєстрації та збирати Ліди. Або впровадити форму, що дозволяє рекомендувати вашу компанію або продукцію друзям, або виводити інформацію про акції та можливість замовити або забронювати товар.

Інтегруйте продукт в додатки. У різних додатках соціальної мережі Однокласники є можливість впровадити певні брендовані елементи в якості реклами.

Використовуйте опцію посіву відео. Якщо ви створили відео ролик, Однокласники дозволить вам поширити його на широке коло користувачів.

Проводьте конкурси. Створюйте окремі фотоальбоми зі своїми правилами показу для проведення конкурсів. Мотивуйте своїх читачів додавати фотографії і залучати голоси, адже всі дії по голосуванню потрапляють в стрічку друзів. Таким чином, залучають до вашого альбому широке коло користувачів.

Таким чином, залучають до вашого альбому широке коло користувачів

LinkedIn - найбільша в світі професійна соціальна мережа. LinkedIn - ідеально підходить для генерації B2B лидов, її конверсія майже в 3 рази вище конверсії Facebook і Twitter разом узятих. Конверсія в LinkedIn залишається на рівні 2,74%, в той час як середня конверсія в Facebook - 0,77%, а в Twitter - всього лише 0,69%.

Що робити:

Створюйте сторінку вашої компанії. Як і в Facebook, намагайтеся створювати бренд, а не просто новинну стрічку. Оформіть сторінку в загальному стилі вашого продукту, щоб дозволити потенційним клієнтам і партнерам швидко ідентифікувати ваш бізнес.

Адаптуйте ваш контент для LinkedIn. Спробуйте думати про сторінку вашої компанії в LinkedIn більше як про форум обговорень, ніж про платформу для реклами. Незважаючи на те, що ви можете (і повинні), публікувати новини компанії, важливо пам'ятати, що LinkedIn - НЕ канал продажів. Це канал для професійного спілкування та встановлення партнерських відносин.

Створіть окремі сторінки для різних продуктів. Створюйте сторінки-вітрини (Showcase pages), щоб розділити бренди і лінії продуктів і адаптувати ваше повідомлення під конкретну аудиторію. Дозвольте вашим читачам отримувати тільки ту інформацію, в отриманні якої вони дійсно зацікавлені.

Цілеспрямовано знаходите клієнтів і вишиковуйте B2B відносини. Використовуйте таргетовану рекламу для пошуку ваших клієнтів і потенційних партнерів. Якщо ваш продукт - програмне забезпечення для управління проектами для малого та середнього бізнесу в США, ви можете створити кампанію, яка буде відображатися компаніям із загальною кількістю співробітників до 100, розташованим з США, і, крім того, тільки тим членам їх команди, обов'язки яких включають управління проектами.

Якщо ваш продукт - програмне забезпечення для управління проектами для малого та середнього бізнесу в США, ви можете створити кампанію, яка буде відображатися компаніям із загальною кількістю співробітників до 100, розташованим з США, і, крім того, тільки тим членам їх команди, обов'язки яких включають управління проектами

Tumblr - соціальна мережа, яка бере 300 мільйонів унікальних відвідувачів щомісяця. Ми майже впевнені, що у вашій компанії немає аккаунта в Tumblr, а якщо і є, то заповнюється він не часто. Але варто вам спробувати, ви зрозумієте, який потенціал несе в собі Tumblr. Адже користувачі Tumblr більше зацікавлені в тому, щоб ділитися класним контентом, а не створювати його. Це відповідь на питання, чому Tumblr такий популярний серед маркетологів на зарубіжних ринках.

Що робити:

Гумор + Просування = <3. Щоб отримати максимальне залучення і віральность на Tumblr, що не публікуйте посилання. Створюйте GIF зображення, меми та зображення, які так чи інакше пов'язані з темою, що просувається контенту. Додайте елемент гумору або розваги і підвищить ймовірність репоста вашої публікації.

Оо, виходить, Tumblr - це суцільний фан! Ні, це не зовсім так.

Вивчайте вашу аудиторію. Невірно вважати, що контент, який подобається вашим користувачам в Facebook або Vkontakte сподобається і користувачами Tumblr. Вивчайте свою аудиторію в Tumblr і адаптуйте ваш контент під неї. Ефект - віральние публікації, які заробляють сотні републікованих.

Читайте, лайкать і діліться. У Tumblr, в Facebook, в Twitter або в будь-який інший соціальної мережі, спілкування з користувачами - ключ до створення залученої лояльної аудиторії. Слідкуйте за тим, хто згадав ваш бренд, знайте, хто опублікував ваш контент ... і пірнайте в бесіду!

джерело: https://smm.kuku.io/choosing-social-nets-for-business-kuku-ru/

Як визначити, які соціальні мережі використовує ваша цільова аудиторія і який контент вона очікує від вас?
Скільки коштує A / B тестування на головній сторінці вашого сайту?