3 Безкоштовні варіанти швидкості тестування веб-сайту: як швидко ваші часи?

  1. Швидкість має значення!
  2. Кілька параметрів швидкості тестування веб-сайтів
  3. 1) Google PageSpeed ​​Insights
  4. 2) GTmetrix
  5. 3) Пінгдом

Ми витратили досить багато часу на те, щоб говорити про оптимізацію продуктивності вашого сайту. Ми маємо 2-частина серії на оптимізацію веб-сайтів і огляд CDN і кешування плагінів, які можна переглядати в будь-який час. З усіма цими розмовами про продуктивність веб-сайту, хоча, я зрозумів, що ми насправді не говорили про те, як його виміряти! Ця стаття буде виправити, що для вас з погляду на кілька простих у використанні, легко інтерпретувати веб-сайт швидкість тестування варіантів для вимірювання продуктивності. Давайте подивимося!

Швидкість має значення!

Чому фокус на швидкості? Оскільки продуктивність веб-сайту є критично важливою як для того, щоб зробити сайт більш видимим у Інтернеті, так і для збереження відвідувачів після того, як вони знайдуть вас. Як?

  1. Google використовує швидкість як частину свого алгоритму ранжування. Чим швидше завантажуються ваші сторінки, тим краще буде ваш загальний SEO. [1]
  2. Повільне завантаження завдає шкоди вашій суті. Наприклад, дослідження показують, що ~ 40% користувачів відмовляться від завантаження сторінки, яка займає більше 3 секунд, і навіть затримка від 1 секунди у відповіді на сторінку може зменшити кількість переходів майже на 10%. [2]

Кілька параметрів швидкості тестування веб-сайтів

[clickToTweet tweet = “Як ви оцінюєте ефективність веб-сайту? Ознайомтеся з цими 3 безкоштовними інструментами! Quote =” Як ви вимірюєте продуктивність сайту? Перевірте ці три безкоштовні інструменти! ”]

Це НЕ повний список варіантів тестування веб-сайтів. Є багато хороших там, які не включені сюди. Кілька, що слідує, були вибрані, тому що я знайомий з ними і знаю їх, щоб бути надійними, і вони прості у використанні та інтерпретації, навіть якщо це ваш перший раз. Мета тут полягає в тому, щоб отримати вам кілька варіантів, які є великими, щоб почати вимірювання з. Якщо є інтерес для повного списку, дайте мені знати в коментарях!

1) Google PageSpeed ​​Insights

Де краще отримати інформацію, яка впливає на ваш SEO, ніж через Google? Вони не є всім і закінчуються всіма варіантами тестування веб-сайтів, але PageSpeed ​​Insights - прекрасне місце для початку. Просто введіть свою URL-адресу, і вони оцінять вас як для швидкості, так і для користувача на мобільному та настільному комп’ютерах.

Для кожної категорії вони покажуть вам кожну точку болю, яку вони ідентифікують, і кожен показник, який ви добре оцінили. Точки болю приходять з подробицями про те, чому вони є болючими точками і як їх поліпшити.

Точки болю приходять з подробицями про те, чому вони є болючими точками і як їх поліпшити

2) GTmetrix

GTmetrix показує ваші дані про швидкість перегляду сторінок для того, що тестується добре, і що не було і рядком за окремими питаннями, і як подання водоспаду часу завантаження. У вигляді рядків за рядком вони наводять точний URL конкретних проблемних елементів і дають поради щодо їх покращення.

Вони також мають показники YSlow, Yahoo! Оновлення до преміум-облікового запису з ними також дає можливість створювати відеозаписи завантаження сторінок, які можна відтворити у повільному режимі поряд з аналізом, щоб зробити глибоке візуальне занурення у продуктивність вашого сайту. Преміум також має порівняльну вкладку з історією.

Преміум також має порівняльну вкладку з історією

3) Пінгдом

[clickToTweet tweet = “Виміряйте швидкість вашого веб-сайту та отримайте масу великих конструктивних відгуків з одним з цих безкоштовних інструментів!” quote = ”Виміряйте швидкість вашого сайту та отримайте масу великих конструктивних відгуків з одним із цих безкоштовних інструментів!

Pingdom кидає багато даних у ваш шлях, і може виглядати дуже залякуючим ваш перший раз там. Вони роблять велику роботу з узагальнення та надання вам легко перетравлюється, градуйований огляд у верхній частині сторінки. Вона включає розбивку проблемних областей і способи їх виправлення в цьому розділі, а потім починає глибшу подорож через ваш сайт.

Він завантажений дуже корисною інформацією, будучи одночасно дружньою для початківців. Це безпрограшний варіант, який зростатиме разом з вашими потребами. На скріншоті нижче дійсно не роблять їх зворотній зв'язок справедливості - є місце, щоб включити верхній матеріал речі, але реальні детальні речі йде на шляху далі вниз сторінки, ніж у нас є місце для тут.

Як я вже сказав вище, я міг би йти далі. Dareboost , WebPageTest , Жовтий лабораторні інструменти … Є багато великих там. Зрештою, важливо, щоб у вас був надійний, інтуїтивний інструмент для вимірювання. Це, безумовно, допоможе вам розпочати роботу. Як тільки ви отримаєте ваші ноги швидкості тесту під вами, магазин навколо. Важливо те, що ви вимірюєте. Щасливі тестування!

  1. https://webmasters.googleblog.com/2010/04/using-site-speed-in-web-search-ranking.html
  2. https://blog.kissmetrics.com/loading-time/

Чому фокус на швидкості?
Як?
?Quote =” Як ви вимірюєте продуктивність сайту?