3 питання для визначення правильного партнера SEO

  1. 1. Де SEO підходить?
  2. 2. Ви носите білу капелюх?
  3. 3. Як ви підтримуєте?

Пошукова оптимізація критично важлива в сьогоднішньому цифровому маркетинговому середовищі

Пошукова оптимізація критично важлива в сьогоднішньому цифровому маркетинговому середовищі. Не менше 93% всіх інтернет-досвіду починаються з пошукової системи , тоді як 75% користувачів ніколи не прокручують першу сторінку результатів пошуку. Іншими словами, щоб конкурувати з вашими конкурентами і виділятися з них, важливо зрозуміти і скористатися перевагами методів, які дозволяють високий рейтинг.

Звичайно, ви це вже знаєте. Інакше, чому ви почали читати цю посаду? Сьогодні ми не намагатимемося переконати вас у цінності SEO для успіху вашого цифрового маркетингу; ми тут, щоб допомогти вам з'ясувати, як визначити правильний партнер SEO, щоб отримати високий рейтинг і забезпечити, щоб SEO була невід'ємною і успішною частиною вашої цифрової маркетингової стратегії. Тому, коли ви шукаєте потрібного партнера по SEO, ось три запитання:

1. Де SEO підходить?

Шукаючи маркетингове агентство, яке допоможе вам у пошуковій оптимізації, важливо зрозуміти, як вони розглядають SEO. Деякі установи можуть відповісти на вищезазначене запитання, стверджуючи, що першочерговим завданням має стати методика досягнення високого рейтингу. Вони не обов'язково помиляються; в той же час, приділяючи особливу увагу SEO та не розглядаючи його як інтегровану частину вашої загальної маркетингової стратегії, Ви можете пропустити деякі потенційно корисні можливості.

Дозвольте нам пояснити: обробка SEO як ізольованої тактики означає перегляд кожної сторінки вашого сайту, визначення того, що може допомогти його оптимізації (від кодування до ключових слів і побудови посилань), а потім реалізації цих змін. Але хоча ця стратегія може працювати спочатку, ви побачите, що ваші веб-переглядачі можуть збільшитися, а ваші конверсії не призведуть. І як будь-який вхідний маркетолог знає, генерування потенційних клієнтів веде до того, що зрештою підштовхує вас до маркетингу та успіху бізнесу.

Ось чому інтеграція SEO настільки важлива. Знайшовши партнера, який допоможе вам підігнати зусилля з оптимізації до вашої загальної стратегії, ви можете почати підходити до повідомлень у блогах, цільових сторінок і навіть до ваших зусиль у соціальних мережах, враховуючи SEO. Ваші зусилля переорієнтуються з веб-відвідувань на перетворення цих відвідувачів на потенційних клієнтів і, зрештою, клієнтів.

2. Ви носите білу капелюх?

Звичайно, партнер SEO, який відразу вказує на більш високі рейтинги, не завжди може потрапити туди етично. Починаючи з початку пошукової оптимізації, маркетологи шукали шляхи «гри в систему» ​​і обходили алгоритми з тактикою, як покупка посилань, надсилання ключових слів, прихований текст і багато іншого.

У галузі SEO ці типи тактики відомі як «чорні капелюхи» - і вони несуть серйозні наслідки, які виходять за рамки етичних наслідків. Хоча ваші короткострокові рейтинги можуть збільшуватися, Google постійно оновлює свій алгоритм для покарання веб-сайтів, які використовують ці неетичні методи. І після того як ви покарані, важко відновитись: оновлення Google, такі як Panda і Penguin, призвели до того, що кілька веб-сайтів впали з першої сторінки до трьохкратних цифр, а деякі навіть повністю вилучені з реєстру пошукової системи.

Коротше кажучи, він не платить за участь у чорному капелюсі SEO - як на особистому, так і на орієнтованому на результат рівні. Знайдіть нового партнера SEO, ви повинні бути абсолютно впевнені, що вони займаються тільки етичною тактикою, щоб допомогти вашому сайту.

3. Як ви підтримуєте?

Важливим моментом як в цифровому маркетингу в цілому, так і в пошуковій оптимізації є те, що поле ніколи не стоїть на місці. Він постійно змінюється, а підтримка вашого сайту на вершині результатів пошуку вимагає постійного оновлення новин і тенденцій. Для недавнього прикладу цього аспекту, дивіться не далі, ніж оновлення Google "Mobilegeddon", яке було випущено 21 квітня, і тепер скидають сайти, які не оптимізовані для мобільних пристроїв у своєму рейтингу.

Тим не менш, Є ще деякі SEO агентства, які покладаються на тактику з пару років тому. Це може працювати в деяких областях, але є абсолютно небезпечним в SEO: як ми вже згадували вище, послідовне оновлення алгоритму Google може призвести до серйозних наслідків для вашого сайту. Не відстаючи від новин і тенденцій пошуковими системами, такими як Google і Bing, може бути фатальним.

Ось чому важливо, щоб ваш партнер SEO точно знав, як залишатися на вершині свого поля, постійно виконуючи тести і читаючи індустріальні сайти, щоб бути впевненим, що вони не будуть здивовані будь-яким оновленням. На додаток до свого бачення того, де SEO вписується в ваш цифровий маркетинг і їх наполягання на білого капелюху маркетингу, це третій вирішальний питання, яке ви повинні задати при визначенні правильного партнера SEO.

На додаток до свого бачення того, де SEO вписується в ваш цифровий маркетинг і їх наполягання на білого капелюху маркетингу, це третій вирішальний питання, яке ви повинні задати при визначенні правильного партнера SEO

1. Де SEO підходить?
2. Ви носите білу капелюх?
3. Як ви підтримуєте?
Інакше, чому ви почали читати цю посаду?
1. Де SEO підходить?
2. Ви носите білу капелюх?
3. Як ви підтримуєте?