3 способи для підвищення вашого сайту з нашим SEO Toolkit

  1. 1. Використовуйте ключові слова Long-Tail
  2. 2. Включіть своє місцезнаходження
  3. 3. Пишіть для роботів і людей
  4. # 1. Заголовки з номерами 10 причин, чому наша консультація є кращою в Чикаго
  5. SEO Toolkit є ключем до підвищення вашого сайту

SEO або пошукова оптимізація - це спроба зробити ваш сайт більш зрозумілим для людей і роботів Google для сканування в Інтернеті. Під час роботи над поліпшенням роботи веб-сайту Advisor Launchpad важливо використовувати SEO Toolkit для поліпшення рангу сайтів у Google та інших результатах пошуку.

Веб-сайти радника Launchpad включають важливе поле, з якого ми сподіваємося, що всі наші клієнти користуються перевагою. У адміністратора, нижче всіх ваших користувацьких сторінок, ви знайдете поле під назвою SEO Toolkit. Простіше кажучи, це текст, який буде відображатися на сторінці повернення пошукової системи (SERP) або на сторінці, яка з'являється після того, як ви виконаєте пошук Google.

SEO Toolkit дозволяє заповнити 2 важливі мета-теги: назва сайту і опис вашого сайту. Ці два описові теги потім використовуються в Інтернеті, щоб представити вашу сторінку роботам і людям. Ви можете використовувати SEO Toolkit для вашої домашньої сторінки і для будь-яких інших користувацьких сторінок, які ви створюєте.

Ось три речі, які потрібно пам'ятати при заповненні цих найважливіших полів у SEO Toolkit.

1. Використовуйте ключові слова Long-Tail

Ключове слово - це слово або термін, для якого ви вважаєте, що ваш ідеальний клієнт буде шукати. Включаючи ключові слова, ви повідомляєте Google і користувачам, які шукають цей термін, що ви маєте відповідну інформацію на своїй сторінці щодо цієї теми. Тим не менш, певні терміни, такі як "фінансовий радник" або "управління багатством" поставлять вас у конкуренцію з кожною іншою особою, яка намагається володіти цим ключовим словом.

Ключове слово "Х-хвост" - більш складне ключове слово, яке звужує нішу, яку ви намагаєтеся залучити. Найпростішим місцем для дослідження ключових слів у мережі є Планувальник власних ключових слів Google . Здійснюйте пошук за ключовими словами за ключовими словами, а потім знайдіть додаткові слова, які стосуються вашого ідеального клієнта.

2. Включіть своє місцезнаходження

У 2014 році Google випустила нову тварину з іменем алгоритму Pigeon, щоб збільшити важливість розташування на позиціях SERP. Оскільки все більше і більше людей, які використовують мобільні пристрої для пошуку підприємств, включаючи вашу область у вашій назві та описі, є одним з кращих способів краще класифікувати людей, які можуть потребувати ваших послуг у вашому регіоні.

Пам'ятайте про те, де ви знаходитесь. Якщо ви перебуваєте в передмісті за межами Чикаго і просто використовуєте "Кращий радник в Чикаго" у вашій назві, ви розмістили свій сайт в конкурсі з багатьма іншими радниками. Подумайте про своїх поточних клієнтів і як вони описують своє місцезнаходження. Коли ви сумніваєтеся, завжди можна попросити ваших клієнтів, що вони шукали, щоб знайти вас.

3. Пишіть для роботів і людей

У перші дні SEO, фахівці будуть втиснути сторінки, повні незрозумілих слів і фраз, намагаючись залучити роботів Google до розміщення сторінки вище в рейтингах пошуку. За допомогою випуску декількох все більш просунутих алгоритмів Google виявив не тільки те, які ключові слова ви використовуєте, але й наскільки релевантними є результати пошуку для людей, які їх знаходять. Потрібно написати назву та опис, який використовує ваші ключові слова та місце розташування, але також приваблює реальних людей.

Один із способів зробити це - використовувати найпопулярніші типи назв. У недавньому дослідженні, Конверсія XL виявили, що перші три типи заголовків:

# 1. Заголовки з номерами
10 причин, чому наша консультація є кращою в Чикаго
# 2. Прямі заголовки адрес
Ви можете почати планувати свій вихід на пенсію вже сьогодні!
# 3. Заголовки, які починаються з того, як
Як створити довіру для своїх дітей

Якщо вам потрібна допомога, думаючи про хороші заголовки, щоб покласти в поля SEO Toolkit, спробуйте використовувати цей генератор заголовків .

SEO Toolkit є ключем до підвищення вашого сайту

Якщо ви переконаєтеся у використанні SEO Toolkit на вашій домашній сторінці та будь-яких інших сторінках, які ви створюєте для свого сайту Advisor Launchpad, ви збільшите свої шанси бути знайденими новими клієнтами і розвиватимете ваш бізнес в геометричній прогресії!

Хочете інші чудові поради про те, як зарядити свій сайт? Перегляньте контрольний список перед запуском нашого веб-сайту .

Хочете інші чудові поради про те, як зарядити свій сайт?