3 Uber сайти, які ви повинні обмінюватися Ebook для трафіку і SEO

 1. SlideShare
 2. Що пише Веб
 3. Перегляньте Інше для керівництва
 4. Issuu
 5. Що пише Веб
 6. Scribd
 7. Те, що пише Інтернет
 8. Збільшити трафік, збільшити читацьку аудиторію

Ми знаємо, що в неї багато важкої роботи створення електронної книги . Ви зробили дослідження. Ви написали. Ви виконали редагування. Кінцевий продукт - це те, чим ви по праву пишаєтеся, і ви хочете переконатися, що його лікують з повагою, якої вона заслуговує.

Один із способів зробити це - мати якомога більше людей, які читають вашу книгу. Залежно від вашої стратегії, яка може приймати стільки зусиль, як створення самої книги, але це не потрібно.

Насправді, є деякі сайти, які можна використовувати, щоб переконатися, що ваша електронна книга бачить максимальний обсяг трафіку. Ось три найкращих, рекомендовані нами в Designrr.

Безкоштовно завантажити: отримати більше трафіку, поділивши свої книги на цих сайтах. Завантажити копію 3 Uber сайтів, щоб поділитися своєю книгою для трафіку і SEO в PDF.

SlideShare

SlideShare

Безпосередньо пов'язане з LinkedIn, SlideShare є ідеальним способом отримати вашу електронну книгу помітили в професійному світі.

Процес завантаження можна здійснити одним натисканням та перетягуванням. Звідти, ви можете поліпшити те, що SlideShare називає їх "Оцінка відкритості", щоб досягти максимальної кількості очних яблук. Речі, які збільшать ваш показник, включають довжину опису книги, вибір категорії та додавання принаймні п'яти тегів, до яких може здійснювати пошук ваша цільова аудиторія.

Перша сторінка SlideShare також сортує найкращий вміст у розділах. Опубліковано в "Сучасних слайдах сьогоднішнього дня", "Рекомендовані слайди" або " Тенденції в соціальних медіа Розділи були б, як бити джекпот для вашої книги.

Почніть використовувати SlideShare тут

Що пише Веб

Люди в Social Media Examiner також звернули увагу на SlideShare, що ще більше доводить свою цінність. Вони придумали чотири корисні поради, щоб ви могли генерувати більше потенційних клієнтів під час використання платформи. Ось лише одна з стратегій, які вони рекомендують:

Перегляньте Інше для керівництва

Важливо зрозуміти, що вже працює на SlideShare для інших, перш ніж витрачати занадто багато часу на збирання колоди, на яку ніхто не хоче дивитися.

Для початку виконайте пошук у SlideShare, щоб побачити, як виглядають деякі з найпопулярніших палубних палуб , і зрозумійте, які елементи ви повинні копіювати у власних колодах .

Наприклад, якщо ви намагаєтеся залучити людей до участі в класі Instagram, який ви рекламуєте, ви можете шукати категорію соціальних медіа в SlideShare.

Перегорніть деякі з слайдів, які ви бачите, і зробіть нотатки про наступне, щоб керувати вашим власним колодком SlideShare :

 • Обкладинка слайдів
 • Кількість слайдів на кожній палубі
 • Розмір шрифту та кількість слів у слайді
 • Кольорова схема
 • Назва
 • Типи вмісту в кожній колоді (слайд-палуба, інфографіка, документ тощо)
 • Як і коли використовуються зображення
 • Тон мови

через 4 порад для отримання додаткових слайдів: Інспектор соціальних медіа

Issuu

Issuu

Якщо ви шукаєте гладкий, з високою роздільною здатністю погляд на вашу книгу, Issuu це шлях.

Процес завантаження в Issuu такий же, як і в SlideShare, але тут багато подібностей закінчується між двома сайтами електронних книг. Основна відмінність полягає в "читабельності" між ними, і Issuu приймає торт там.

Завантажені PDF-файли на Issuu читаються набагато більше як книги, анімовані обкладинки відкриваються і перегортаються сторінки. Якщо у вашій книзі є посилання в ній, що є гарною практикою, ви також матимете перевагу у використанні Issuu. Посилання можна натискати відразу на першій сторінці в книзі видань, де URL-адреси не стають живими до 4-ї сторінки для читачів на SlideShare.

Є безкоштовні, Premium ($ 35 / month), і Optimum ($ 269 / month) версії Issuu однак, де все в SlideShare виходить безкоштовно для завантажувачів. Додаткові додатки Premium в Issuu включають додаткові параметри завантаження для читачів, перегляд без реклами, заплановану публікацію та додаткові варіанти вставки. Оптимальна версія більше для бізнесу, ніж одноразове видання книг.

Почніть використовувати Issuu тут

Що пише Веб

Одна з хороших речей про безкоштовну платформу для обміну електронними книгами - це різноманітність інформації, доступної читачам. Те ж саме стосується і видавців. Хтось з майже будь-якою категорією книг може опублікувати на Issuu і зробити вплив.

Генеральний директор компанії взяв на Medium і відправив додому цей пункт для всіх своїх користувачів, використовуючи актуальну проблему, як його приклад:

Голосування має значення, але також доступ до інформації, ідей та різних точок зору.

Вільна та відкрита екосистема преси та видавничої справи лежить в основі процвітаючої демократії. У 2016 році ми маємо привілей мати цифровий доступ до більшого вмісту, ідей, відео та інформації, ніж у будь-який інший момент історії. Так читайте. Дивитися. Частка. І перш за все, глибоко заглибитися в доступну інформацію.

У emitu ми прагнемо об'єктивно пропонувати доступ до контенту, який є найважливішим для людей, і який може надихати нові ідеї та пристрасну продуманість. Оскільки видавці всіх смуг покладаються на емісію, щоб зробити цифровий вміст доступним, ми можемо запропонувати суперечливі ідеї і закликати читача використовувати цю інформацію для прийняття рішень. Читачі можуть знайти місцеві журнали, які забезпечують широке вивчення питань і приклади того, що кандидати фактично зробили, біографії кожного з спікерів RNC, ряд поглядів і досвіду на та з Хіларі Клінтон і багато, багато іншого.

Вільна і відкрита видавнича система підживлює наше сучасне суспільство, і ми беремо на себе відповідальність підтримувати його дуже серйозно на випуску. У цей рік виборів, ми хочемо, щоб випуск був місцем, де ви звертаєтеся, щоб насолоджуватися ідеями та вивчати важливі питання, тому ми регулярно оновлюватимемо нашу категорію Виборів із вмістом, який служить викликом, інформуванням, натхненням та зв'язком.

через Читайте, обговорюйте і голосуйте: див

Scribd

Scribd

Якщо ви ловите рибу для електронних книг, завантажень і читачів, у морі немає більшої риби, ніж Scribd. Нижче наведено кілька цифр, за даними SEMRush :

 • 623 тис. Відвідувань на місяць
 • 90,500 пошуків Google за місяць для ключового слова "Scribd"
 • 9 мільйонів зворотних посилань

Якщо ви не повністю впевнені в тому, що всі ці статистичні дані означають, це нормально. Просто знайте, що вони дійсно вражають, і ваша книга може бути гвинтиком в машині трафіку.

Scribd коштує $ 8,99 на місяць, так що вам доведеться вирішити, якщо можливість при трафіку коштує ціна допуску. Процес завантаження досить простий, і є багато категорій, щоб скинути вашу книгу і знайти свою нішу, щоб люди читали.

Звичайно, з сайтом ця велика можливість втратити електронну книгу в складці завжди є можливістю. Але якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб ваш вміст з'являвся там і читався якомога більше людей, і чому б ви не були, Scribd, безумовно, є можливістю для розгляду.

Почніть використовувати Scribd тут

Те, що пише Інтернет

Як тільки компанія стане такою ж великою і успішною, як Scribd, вона неминуче порівнюється з іншими гігантами галузі. Цифрові тенденції зробили це для електронних книг, вирівнюючи Scribd проти Kindle Unlimited і Bookmate.

Стаття розмовляє з читачами, але вона також проливає світло на те, чому видавці унікального контенту повинні дивитися на поширення на Scribd. Ви знайдете читачів, які можуть прийти за коміксами та аудіокнигами, але вони залишаться для вашої електронної книги:

Вона має ряд унікальних функцій і поставляється за більш низькою ціною, ніж її головний конкурент, Kindle Unlimited. Scribd також може похвалитися бібліотекою з більш ніж 1 мільйона електронних книг, аудіокниг, коміксів та інших типів контенту. Доступ до книг можна отримати через привабливу та легку у використанні програму.

Коли ви шукаєте книгу в Scribd, ви можете переглядати на основі жанру або переходити в кураторський вибір книг. Ви отримуєте 3 книги і 1 аудіокнигу на місяць, але кожен місяць Scribd курує колекцію бестселерів електронних книг і аудіокниг, до яких ви можете отримати доступ, не урізаючи їх у виділення за місяць.

Одна річ, яка дійсно відрізняє Scribd від інших послуг, полягає в тому, що вона не обмежується лише книгами. Ви також можете переглядати колекцію коміксів Marvel на основі 10000 штук через службу, а також документи, судові справи, книги, що публікуються самостійно, і різні наукові документи. Вона також має досить широку бібліотеку аудіокниг, які легко доступні та прослуховуються. Аудіокниги є дорогими, так що це, мабуть, частина ставки, коли ви підписуєтеся на Scribd.

Що стосується досвіду читання, Scribd пропонує все, що ви очікуєте - вам просто потрібно натиснути в потрібній зоні, щоб повернути сторінку, притиснути до масштабу і так далі. Ви також можете виділити і коментувати окремий розділ книги, який чудово підходить для тих, хто навчається в класі. Scribd працює на пристроях iOS і Android, але ви не можете отримати його книги на читачах книг, на жаль, що є головною відволіканням для тих, хто хоче читати їх на Kindle, Kobo або Nook.

через Кращі Ebook Apps: Scribd проти Kindle Необмежена проти Bookmate

Збільшити трафік, збільшити читацьку аудиторію

Ніхто не знає, як важко ви працювали на своїй книзі більше, ніж ви. Тепер, коли вона опублікована, не дозволяйте їй впасти на другий план. Настав час взятися за наступний крок. Дозвольте своєму досвіду та досвіду читати якомога більше людей за допомогою цих сайтів. Або перевірте нашу статтю про те, як це зробити збільшити трафік зі списку електронних листів.

Наступний крок: Завантажте цю статтю в PDF (вона була створена за допомогою Designrr)