4 Easy SEO Швидкі виправлення для веб-сайтів WordPress

  1. Швидке виправлення SEO # 1: Додайте до інструментів Google для веб-майстрів
  2. Швидке виправлення SEO # 2: Запитуйте свою компанію Google My Business
  3. SEO Швидке виправлення # 3: Встановити Yoast
  4. SEO Швидке виправлення # 4: Персоналізація тегів заголовків і мета описів
  5. Телефонуйте професіоналам

Є багато складних завдань, пов'язаних з сильною пошуковою оптимізацією (SEO) кампанія, і SEO є формою мистецтва. Ми звузили завдання, які можуть дати вам деяку тягу без необхідності багато додаткової допомоги на вашому веб-сайті WordPress. Ось кілька завдань, які ви можете легко зробити, щоб отримати вашу кампанію SEO від землі на свій власний перед викликом у професіоналів, щоб допомогти вам з іншими.

Швидке виправлення SEO # 1: Додайте до інструментів Google для веб-майстрів

Інструменти Google для веб-майстрів надають багато інформації про те, що відбувається, коли Google сканує ваш сайт. Ви можете побачити, чи є якісь непрацюючі посилання, проблеми з сканерами і навіть вхідні посилання. Можна також відстежувати дані пошукових термінів і пошуковий трафік. Загалом, інструменти Google для веб-майстрів можуть відчувати себе дуже технічними, однак це джерело даних. Додавши свій веб-сайт і карту сайту до інструменту, ви зможете повідомити Google, що ваш веб-сайт готовий до сканування.

Google щодня сканує веб-сайти, але може не знати про новий вміст і посилання. Інструменти для веб-майстрів Google дозволяють встановлювати посилання на файл sitemap.xml. Цей файл повідомляє Google про всі посилання на вашому веб-сайті, які ви бажаєте індексувати. Це призведе до того, що Google сканує ці сторінки на вашому веб-сайті та відобразить зміни пошуку ще швидше. Google, звичайно, знайде ці сторінки під час звичайного сканування, однак додавання карти сайту допоможе Google знайти їх швидше. Мапи сайтів можна автоматично створювати та автоматично оновлювати за допомогою плагіна Yoast SEO, який наведено нижче.

Інструменти Google для веб-майстрів

Швидке виправлення SEO # 2: Запитуйте свою компанію Google My Business

Заявлення вашого оголошення дозволить вашому бізнесу отримати майже миттєвий локальний трафік і трафік на основі карт. Згідно з Огляд місцевих рейтингових факторів Moz , це має найбільший вплив на ваш локальний рейтинг SEO. Процес не займає багато часу, однак, вам доведеться чекати, поки поштова скринька з'явиться на пошті для перевірки. Час від часу Google дозволить миттєву перевірку по телефону, що є автоматизованим процесом.

Переконайтеся, що ви повністю заповнили інформацію про компанію та додали щонайменше 10 фотографій підприємства до вашого довідника. Більше інформації, що відповідає вашій компанії, кращий рейтинг ви будете мати.

Google MyBusiness

SEO Швидке виправлення # 3: Встановити Yoast

Якщо ви використовуєте веб-сайт WordPress одне з найбільших речей, що ви можете зробити, це додати плагін Yoast SEO. Цей плагін дозволяє формулу налаштовувати теги заголовків сторінок і описів мета. Це також допоможе допомогти у створенні зображень у соціальних мережах і є дуже потужним загальним плагіном, і ми рекомендуємо його всім клієнтам, які платять. Сам плагін є безкоштовним, і він надасть вам багато інформації про те, як налаштувати теги заголовків і мета описи, однак, з коробки він переконається, що існує структура, створена для вас, оскільки не всі теми створені з SEO на увазі.

Yoast також надає нетехнічний, не потрібний код, можливість керування вашим SEO. Він надає візуальну підказку, щоб побачити, чи ваша література читається, використовуючи оцінку читаності. Є відео та веб-семінари, які команда Yoast регулярно надає, щоб допомогти вам орієнтуватися у світі SEO. Безкоштовний плагін є прекрасним місцем для початку і багатим функціями.

Отримайте плагін Yoast

SEO Швидке виправлення # 4: Персоналізація тегів заголовків і мета описів

Унікальність - це мета Унікальність - це мета. Плагін Yoast дозволить вам швидко і легко оновлювати свої заголовки та описи. Будьте максимально унікальними і залишайтеся в межах допомоги, яку Yoast надає вам у розумінні. Один трюк, який я кажу людям; не відчуваю, що треба мати зелене світло. Є багато разів, що у мене є повністю оптимізований сайт, який інструмент Yoast говорить мені не всім зеленим, але насправді сайт посідає перше місце на Google, тому це не має великого значення. Інструмент є орієнтиром, а не диктатором, тому використовуйте його з розумінням, що не всі прапорці можна перевірити на 100% часу.

Створіть теги заголовків і мета-описи, які є ключовими за ключовими словами, але також і дружніми за кліками. Це інформація, яка відображатиметься на сторінці результатів пошуку Google. Яку користь займають перші місця на Google, якщо ніхто не натискає на вашу сторінку?

Телефонуйте професіоналам

Ви можете отримати досить далеко з порадами і хитрості, перераховані вище, однак, це завжди добре знати, коли подзвонити в профі. Ми робимо велике дослідження ключових слів, щоб переконатися, що ви знайшли терміни, які люди насправді шукають. Трюки, надані тут, дадуть вам гідний старт, але не бійтеся потягнутися, коли вам потрібно піти далі, щоб досягти вершини.

Докладніше про Локальні SEO пакунків, орієнтовані на дані .

Яку користь займають перші місця на Google, якщо ніхто не натискає на вашу сторінку?