4 прийому в SEO, які більше не працюють

  1. Прийом 1. Ключі, ключики, ключі оптом Здається, вже всі в курсі, що засівати тексти на сайті ключовими...
  2. Прийом 2. Реєстрація в каталогах
  3. Що робити?
  4. Прийом 3. Обмін посиланнями
  5. Що робити?
  6. Прийом 4. Довгі тексти в meta keywords
  7. Що робити?

Прийом 1. Ключі, ключики, ключі оптом

Здається, вже всі в курсі, що засівати тексти на сайті ключовими словами марно і навіть небезпечно. Але ні, все ще намагаються в текст з 1 000 знаків вставити 10 однакових ключів.

Оптимізація за ключовими словами, безумовно, нікуди не поділася. Але вона змінилася. По суті, вам потрібні просто хороші тексти з певної тематики. Адже хороший текст тим і відрізняється, що в ньому автоматично опиняться потрібні запити.

Але є одна деталь, через яку доводиться багато працювати над ключовими словами. Деякі запити користувачів не можуть навіть наснитися авторам текстів. І в цю категорію часто потрапляють низькочастотні запити, найбільш конкурентоспроможні з точки зору просування.

Що робити?

Очевидно, перш ніж заповнювати сторінки, потрібно провести аналіз і скласти семантичне ядро ​​запитів за принципом «краще менше, та краще». Для автоматизації цього процесу знадобляться такі програми, як Rank Tracker .

Це програма, яка не просто покаже вам список можливих ключових слів. Вона ще й розрахує індекс ефективності, щоб вам було легше вибирати, на що орієнтуватися при просуванні. А потім ви зможете побачити, яке ключове слово принесло вам найбільший трафік, порівняти свої дії з діями конкурентів і зрозуміти, що слід змінити в стратегії просування.

Прийом 2. Реєстрація в каталогах

Традиція реєстрації сайту в каталогах прийшла з глибини століть, тобто з 2000-х. Колись, коли пошукові машини були недостатньо розумні, сайт проганяли по каталогам, отримані посилання швидко індексувалися. В результаті ресурс злітав в пошуковій видачі.

З'явилася величезна кількість каталогів, ще більше з'явилося сервісів, які пропонували з реєстрацією допомогти.

Зараз, коли пошукові системи звертають увагу на якість зовнішніх посилань, реєстрація в каталозі не те що не допоможе, а може ще й нашкодити. Яким чином? На просування впливає якість того сайту, з якого веде посилання на ваш ресурс. Якщо сайт-донор наповнений чудовим контентом, на нього посилаються, він на хорошому рахунку, то посилання вам допоможе. Але каталоги і корисний контент - це поняття далекі один від одного. Каталоги інакше як смітники вже не називають, а якщо каталог потрапив під санкції пошукових систем, то це може погано відбитися на вашому сайті.

Але сервіси, які на розміщенні посилань в каталогах заробляли, залишилися. І продовжують обіцяти небачений зліт сайту.

Що робити?

Зовнішні посилання як і раніше впливають на позиції. Хороші, якісні посилання допомагають просуванню. Справедливості заради варто сказати, що деякі спеціалізовані каталоги теж ще мають якусь вагу.

Тобто зовнішні посилання потрібно оцінювати: проводити моніторинг, позбавлятися від посилань, які тягнуть сайт на дно пошукової видачі, намагатися додати правильні і потрібні посилання. Це не разова акція, за зовнішніми посиланнями потрібно спостерігати регулярно. SEO SpyGlass вам на допомогу.

SEO SpyGlass   вам на допомогу

Це програма, яка аналізує контрольний профіль проекту і його конкурентів, формує наочні звіти і дозволяє завжди бути в курсі ситуації з посиланнями оточенням. Головний плюс - автоматизація великої кількості рутинних завдань.

Прийом 3. Обмін посиланнями

Обмін посиланнями та кнопками - це теж старий спосіб просування, який чимось схожий на реєстрацію в каталогах. Сенс той же: спроби наростити кількість посилань, не замислюючись про якість. Ви отримуєте посилання в обмін на розміщення зворотного на вашому ресурсі.

Негативний вплив на позиції сайту таке ж, як від каталогів. Якщо пошуковик помітить так званий контрольний вибух або вважатиме сайт-донор неякісним, вам теж буде непереливки.

Що робити?

Дуже ретельно підбирати майданчики для обміну і не захоплюватися. Сам відбір партнера можна автоматизувати: програма LinkAssistant дозволяє вибирати, з ким і за якими ключовими словами ви готові співпрацювати, а також допомагає складати листи і пропозиції про співпрацю і відстежувати беклінки (а раптом недобросовісний партнер їх видалить).

Прийом 4. Довгі тексти в meta keywords

Підручники по SEO ще не встигли оновитися і відкриваються главами про те, як важливо прописувати ключові слова в метатегах. Адже метатеги колись впливали на ранжування більше, ніж інші чинники. Ті часи давно пройшли, а звичка забивати теги ключовими словами залишилася.

За метатегах визначалося, чи відповідає сторінка запитом. Призвело це, природно, до зловживань цим прийомом: теги були завалені ключами, в результаті проводити ранжування за цими параметрами стало неможливо. Пошуковики перестали враховувати description і keywords і їх вміст. Description видно в результатах видачі, тому змістом тега потрібно приділити увагу виключно для підвищення CTR. А метушня з meta keywords - марна трата часу.

Що робити?

Стежити за тим, що говорять пошуковики про якість сайтів, і проводити внутрішній аудит на відповідність новим вимогам. Це не саме захоплююче заняття на світі, але в SEO взагалі багато рутини. Тому і потрібно користуватися спеціальними інструментами, які полегшують роботу. Щоб не шукати проблеми в коді, биті посилання і дублюючі опису, делегуйте цю задачу програмі WebSite Auditor .

Програма виявить поточні проблеми, запропонує шляхи вирішення, а вам залишиться тільки їх втілити.

Сучасне SEO далеко пішло від простих рішень, коли брати вершини пошукової видачі можна було кількістю, а не якістю. Зараз пошуковики оцінюють сторінки по сотням параметрів. Тому, перш за все, для просування потрібно аналізувати тонни інформації і думати над кожним кроком. Програми SEO PowerSuite саме в цьому і допомагають. До речі, їх можна оцінити в безкоштовній версії, щоб зрозуміти, чого не вистачає сайту для гарної оптимізації.

Провести аналіз сайту

Що робити?
Яким чином?
Що робити?
Що робити?
Що робити?