4 Великий SEO No-Nos від майстра SEO - Фірма з зв'язків з громадськістю та маркетингу

ROI. EOD. ЕТА. І іноді, WTF.

Є багато скорочень, які ми використовуємо в діловому світі щодня. Серед них, є одна абревіатура, яка стає все більш важливою, допомагаючи бізнесу виділитися з безладу: SEO.

До теперішнього часу ви, напевно, знаєте, що SEO означає пошукову оптимізацію. Це мистецтво підвищувати свою видимість - будь то веб-сайт або сторінка - в межах результатів пошукової системи. У ці дні Google є королем пошукових систем з більш ніж 1,6 мільярдами унікальних відвідувачів щомісяця. Його найближчий конкурент, Бінг, отримує приблизно чверть свого трафіку.

Його найближчий конкурент, Бінг, отримує приблизно чверть свого трафіку

Отже, ви знаєте, що таке SEO. І переконайтеся, що ви можете перейти на Google, щоб збільшити вашу присутність. Але що ви робите неправильно?

Наш SEO натхненник Брайан Еллісон має деякі думки. Він провів майже 25 років у цифровому бізнесі, будуючи бренди, такі як Vegas.com з нуля і в побутових назвах. Ось чотири великих ні-ні від Bryan:

  • - Не думайте, що SEO - це магія. При натисканні натискає, одне рішення не вирішить всі ваші проблеми SEO. Підвищення чисел Google не відбувається за одну ніч, і ви повинні бути скептично ставитися до будь-якого рішення, пропонуючи це зробити. Подумайте про SEO як про дієту. Якщо компанія пропонує таблетки, які змусять вас втратити 50 фунтів на ніч, щось не так. Ви хочете чогось стійкого. І вам доведеться продовжувати працювати і добре їсти, щоб залишитися в хорошій формі. У світі SEO, ви повинні продовжувати працювати на вашому сайті.
  • - Не погань на пошукових системах. Google і Bing також мають клієнтів - люди приходять і довіряють своїм веб-сайтам доставляти якісний продукт. Отже, якщо ваш веб-сайт не повністю відповідає кількості ключових слів, або фокусується на кількості ключових слів за якістю вмісту, вони не можуть залучати трафік на ваш сайт. Подібні Google і Bing сканували весь Інтернет і хочуть дати людям швидкі, якісні результати. Вони не хочуть займатися трюками.
  • - Кількість посилань на ваш сайт не найважливіше. До теперішнього часу ви дізналися, що SEO - це цілком «якісний за кількістю» тип бізнесу. Посилання, безумовно, не є винятком.
  • - Вищий ранг не обов'язково має бути величезним вмістом. Слова, терміни, фотографії та те, як виконується ваш сайт - це всі чинники. Якщо ви відвідали сайт, який має 300-мегабайтних фотографій і завантажує вічність, вам це не подобається. І, здогадайтеся, що? Google також не працює.

Щоб підняти свій бренд на високу потужність, зверніться до фірми зі зв'язків з громадськістю та маркетингу сьогодні на рівні 702.739.9933 або [email protected] .

Але що ви робите неправильно?
І, здогадайтеся, що?