5 інструментів для ефективного маркетингу в Facebook

  1. Якщо вже ми займаємося маркетингом в соціальних мережах, то Facebook - одна з основних майданчиків,...
  2. 3. Canva
  3. 4. ShortStack
  4. 5. DriftRock Flow

Якщо вже ми займаємося маркетингом в соціальних мережах, то Facebook - одна з основних майданчиків, для досягнення максимального результату на якій, потрібно приділити багато часу на побудову стратегії і організацію всієї роботи. Зараз ми пропонуємо познайомитися з декількома цікавими інструментами для маркетологів, здатними спростити вашу роботу в цій соціальній мережі:

1. DrumUp

DrumUp

Ми всі прекрасно знаємо, наскільки важливо організувати стабільний інформаційний потік на своїй Facebook-сторінці. Інформація повинна подаватися регулярно і бути актуальною і цікавою. Як це часто буває, з часом генерувати і подавати аудиторії свіжий і якісний контент стає все важче - наповнення стрічки може перетворитися на серйозну головний біль, але марку тримати необхідно.

Підключаємо до роботи DrumUp і позбавляємося від «контент-вигоряння». Тим більше, що інструмент безкоштовний і дуже простий в роботі. Генеруємо список ключових слів щодо необхідної нас тематиці і запускаємо збір цільового контенту по мережі. DrumUp формує унікальну стрічку, з якою ми можемо відбирати найцікавіше для своєї сторінки Facebook. Новий пост можна публікувати миттєво або задати дату і час відповідно до вашого графіком. Також можна додати коментарі, додаткові посилання і зображення перед публікацією.

У список постів DrumUp можна додавати і свою оригінальну замітку, що теж дуже зручно. Ваша стрічка новин буде ідеально збалансована власним і стороннім контентом з чітко розписаним графіком публікації по датах і часу.

2. Likealyzer

Likealyzer

Дуже простий і зручний інструмент для оцінки своєї Facebook-сторінки, який допоможе швидко визначити її сильні і слабкі сторони, і надасть конкретні рекомендації щодо поліпшення взаємодії аудиторії соціальної мережі з вашим брендом.

Ще один величезний плюс Likealyzer полягає у відсутності будь-якої реєстрації або надання даних про компанії та контактну особу. Просто згодувати додатком URL вашої сторінки в Facebook і через кілька секунд вам буде надано детальний звіт за станом сторінки і поради щодо її оптимізації.

Можливо, вам варто збільшити або зменшити частоту розміщення постів, змінити час розміщення або типи контенту. Якщо ви підете рекомендаціям Likealyzer, сторінка напевно поліпшить свої показники, ви привернете додаткових передплатників і підсилите залучення аудиторії.

3. Canva

Canva

Забуваємо про фотошоп, як мінімум для потреб Facebook він вам більше не знадобиться. Створюйте банера і картинки з нуля і на основі своїх зображень за допомогою програми Canva . Без зайвого клопоту і будь-яких дизайнерських навичок, ви просто занурюєтеся в світ креативу і творчої самореалізації.

Вибираєте тип зображення, яке хочете створити (візитка, постер, презентація і т.д.) і починаєте з захопленням збирати свою картинку для поста в ФБ. Додаток дозволяє майже миттєво створити дуже стильний образ. Досить вибрати шаблон, додати або замінити пару елементів і вставити оригінальний текст - готово.

4. ShortStack

ShortStack

використовуйте ShortStack для створення Лендінзі, через які ви будете реалізовувати конкурси, промо-акції і опитування своєї Facebook-аудиторії. Додаток допоможе вам зібрати ліди для для розширення бази контактів і просування бренду в соціальних мережах.

За допомогою програми можна створити оригінальний дизайн посадкової сторінки, задати формат активності і параметри збору даних користувача. Готову активність можна інтегрувати не тільки в Facebook, але і на інші популярні платформи або на свій сайт. Дуже зручно, так як скрізь буде однакова функціональність, і все витримано в єдиному стилі незалежно від майданчика розміщення.

Крім списків лидов користувачеві доступна повна аналітика для максимально ефективного аналізу та оптимізації активності.

5. DriftRock Flow

DriftRock Flow

Керуйте рекламою Facebook і списками аудиторій за допомогою такого потужного маркетингового інструменту як DriftRock Flow .

Flow дозволяє пов'язувати аудиторії з різних каналів і шукати схожі контакти на інших платформах. Наприклад, систематично синхронізувати списки email-розсилок з Facebook. Таким чином ви зможете автоматично оновлювати базу контактів і розширювати охоплення цільової аудиторії.

DriftRock Flow синхронізується з багатьма сервісами: Mailchimp, Shopify, Intercom, Hubspot, Magneto і багато інших DriftRock Flow синхронізується з багатьма сервісами: Mailchimp, Shopify, Intercom, Hubspot, Magneto і багато інших. Усього доступно два десятка таких сервісів.

Ми постійно шукаємо цікаві і корисні інструменти, які дійсно допомагають маркетологам в їх роботі з соціальними медіа. Слідкуйте за нашим блогом!