5+ Кращий SEO PHP скрипт 2019

 1. 2. SEO інструмент аналізу - PHP скрипт
 2. 3. SiteSpy - Аналітика відвідувачів і інструменти SEO
 3. 4. SEO Інформаційний портал - PHP скрипт
 4. 5. ProRank - Аналізатор статистики веб-сайту
 5. 6. SEO Monster 2 - сценарій SEO Analyzer
 6. Висновок

Якщо ви хочете високого рангу на Google або місце вашого сайту на перших сторінках різних пошукових систем, то ви повинні мати SEO оптимізований сайт.

Для цього вам знадобиться сценарій SEO PHP, який допоможе вам досягти цієї мети.

Це є причиною, чому ми згадали 6 кращих скриптів SEO PHP, які оснащені функціями та можливостями оптимізації декількох сайтів.

Сценарії, перераховані тут, здатні надавати докладні SEO-звіти, кілька показників оптимізації, інформацію, пов'язану з повноваженнями домену, сторінки та деталі вмісту веб-сайту.

Отже, якщо ви плануєте оптимізувати ваш сайт для високих рангів, то вам слід перевірити PHP-скрипти, описані нижче.

А до Я ще один скрипт PHP, який поставляється з 50 + SEO інструменти, які допоможуть вам відстежувати різні питання SEO на веб-сайті. За допомогою цього сценарію можна збільшити видимість веб-сайту в різних пошукових системах.

Сценарій проводить повний аналіз вмісту, доступного на вашому сайті, для ключових слів, посилань на сайті, швидкості сторінки, непрацюючих посилань і декількох інших опцій SEO.

Він пропонує систему для керування користувачами, інтеграцію оголошень одним кліком, створення сторінок, захист Captcha та багато іншого.

Плани цін, що пропонуються цим SEO-скриптом: -

 • Регулярний план цього скрипта PHP буде стягувати з вас $ 40. Цей план буде включати в себе основні функції оптимізації SEO, підтримку мульти-браузерів і перевірку якості Envato.
 • Розширений план обійдеться вам в $ 274 за всі SEO інструменти та послуги оптимізації, які надаються цим сценарієм.

Особливості: -

 • Інформаційна панель цього сценарію відображає історію переглядів сторінки у вигляді добре роз'ясненого графіка. Також можна переглядати користувачів онлайн, щоденні перегляди сторінок, нових користувачів і кількість унікальних відвідувачів.
 • Ви можете керувати повним списком інструментів SEO з деталями, такими як UID, назва інструменту, статус (активний / неактивний), позицію тощо. Крім того, ви можете легко редагувати або відключати ці інструменти.
 • Цей сценарій також включає в себе розширену систему захисту Captcha для різних типів інструментів SEO.
 • За допомогою цього скрипта PHP можна легко керувати сторінками веб-сайту. Вона також дозволяє створювати сторінки, а також посилання на ваш сайт.
 • Він також надає параметри налаштування інтерфейсу, за допомогою яких можна легко перемикати шаблони та вибирати різні типи мов.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про цей сценарій SEO

2. SEO інструмент аналізу - PHP скрипт

SEO інструмент аналізу є одним з кращих PHP скрипт, за допомогою якого ви можете переглянути деталі веб-сайту. Він надає розроблені SEO звіти та статистичні дані, які є корисними для веб-аналізу у форматі PDF.

За допомогою цього сценарію SEO можна легко оптимізувати URL-інформацію та обчислити вік домену від дати реєстрації домену.

Це ще не все, скрипт також збирає кількість соціальних акцій, перевіряє як внутрішні, так і зовнішні посилання, і допомагає підвищити час завантаження сторінки.

Плани цін, запропоновані цим SEO скриптом: -

 • Сценарій коштує $ 149 за використання, технічну підтримку, звіт та інші засоби аналізу SEO. Всі ці функції в цьому плані мають повний доступ.

Особливості: -

 • Допомагає отримати інформацію про домен, наприклад вік домену, на основі дати реєстрації, IP-адреси веб-сайту, міста сервера, країни сервера тощо.
 • Він надає різні деталі сторінки, такі як назва, мета опис, мета ключові слова, теги заголовків, зображення, співвідношення текст / HTML і багато іншого.
 • За допомогою цього скрипта PHP ви можете уточнити час завантаження сторінки, оскільки він включає час пошуку DNS, час з'єднання, час очікування, час завантаження файлу і т.д., які можуть допомогти вам оптимізувати швидкість сторінки.
 • Цей скрипт автоматично виявляє деталі всіх веб-сайтів, які мають відношення до веб-сайту, який аналізується.
 • Конкурентний аналіз також може бути зроблений, оскільки цей скрипт витягує кількість зворотних посилань і рейтингу сторінок відповідних веб-сайтів.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про цей сценарій SEO

3. SiteSpy - Аналітика відвідувачів і інструменти SEO

SiteSpy призначений для людей, які хочуть отримати детальні відомості про унікального відвідувача, перегляд сторінки, показник відмов, середній час перебування, середній візит та інший аналіз відвідувачів.

Цей скрипт PHP надає API, за допомогою якого ви можете просто інтегрувати його в інші програми.

Крім того, він містить інструменти SEO для аналізу зв'язків, аналізу позицій ключових слів, пропозиції ключових слів, перевірки статусу сторінки тощо.

Плани цін, що пропонуються цим SEO-скриптом: -

 • Перший план цього сценарію поставляється з декількома функціями початкового рівня та можливостями з ціною $ 49.
 • Другий план має різноманітні можливості веб-аналітики та інструменти SEO, які будуть коштувати $ 349.

Особливості: -

 • Дозволяє виконувати аналітику відвідувачів за різними параметрами, наприклад, унікальним відвідувачем, переглядом сторінок, рейтингом відмов, середнім часом перебування, середнім відвідуванням тощо.
 • Ви можете створювати звіти про аналітику веб-сайту у форматі PDF. У цьому звіті буде міститися інформація про Whois Info, MOZ Info, Google backlink, індекс пошукової системи та багато інших деталей.
 • За допомогою цього PHP-скрипта ви також можете аналізувати деталі домену, такі як дані пошуку Whois, інформація про сервер, інформацію про каталог DMOZ тощо.
 • Він підтримує всі останні браузери IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge, а також забезпечує часті оновлення.
 • Ви також отримаєте посилання на аналізатор посилання та перевірку статусу сторінки за допомогою цього сценарію. Крім того, інструменти аналізу ключових слів на зразок аналізатора ключових слів, позиції ключових слів і пропозицій також доступні.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про цей сценарій SEO

4. SEO Інформаційний портал - PHP скрипт

Якщо ви готові порівнювати деталі декількох веб-сайтів і хочете створити звіти для конкурентного аналізу, ви повинні мати цей сценарій SEO.

Вона має потужну панель адміністрування, яка допомагає керувати різними опціями SEO, звітами, ключами API, користувацькими сторінками, рекламними місцями тощо.

SEO Інформаційний сценарій порталу може також рахувати HTML теги, отримувати домен, а також авторитет сторінки, і ви також можете аналізувати витрати трафіку.

Плани цін, що пропонуються цим SEO-скриптом: -

 • Регулярна ліцензія буде коштувати вам всього $ 20, за допомогою яких ви отримаєте майбутні оновлення, 6-місячну підтримку та основні функції SEO.
 • Розширена ліцензія коштує $ 100. Це забезпечить реагує PHP скрипт, який має розширені можливості SEO оптимізації і розширені функціональні можливості.

Особливості: -

 • Дозволяє експортувати різні типи показників SEO у вигляді форматів XLS, CSV, JSON, XML.
 • Використовуючи цей реагуючий сценарій, ви можете легко порівняти показники SEO декількох веб-сайтів.
 • Це допоможе вам відстежувати подробиці, пов'язані з зворотними посиланнями Google, Google PageRank, Alexa Rank, Moz зворотними посиланнями і т.д.
 • Ви можете ефективно аналізувати кількість соціальних акцій від Facebook, Twitter, Google, Linkedin, Pinterest, Stumbleupon і Delicious.
 • Сценарій також надає близько 17 різних тем, які ви можете вибрати для створення спеціального сайту, який SEO оптимізований.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про цей сценарій SEO

5. ProRank - Аналізатор статистики веб-сайту

ProRank є простим у використанні веб-сайт аналізатор PHP скрипт, який допоможе вам витягти поліпшень і список пропозицій для кращого рейтингу сайту.

Він пропонує деталі, пов'язані з унікальними відвідувачами сайту, переглядами сторінок, статистикою трафіку та картою рангу Alexa.

Можна просто надсилати звіти електронною поштою та дозволяти користувачам входити в систему через соціальні медіа-платформи, такі як Facebook, Google тощо.

Плани цін, що пропонуються цим SEO-скриптом: -

 • Для регулярного плану вам доведеться заплатити 35 доларів.
 • Розширений план стягуватиме з вас близько $ 404 за передові можливості SEO.

Особливості: -

 • Цей скрипт PHP допомагає аналізувати швидкість сторінки, показник відмов і повноваження домену.
 • Ви можете легко створювати звіти для досягнення успіху, попереджень і помилок, доступних на веб-сайті.
 • Сценарій надає поради з оптимізації для назви веб-сайту, опису, карти сайту, швидкості сторінки та багато іншого.
 • Ви можете виконати аналіз домену, щоб отримати деталі, такі як дата створення, вік домену, дата закінчення дії, повноваження домену, хмара ключових слів тощо.
 • Дозволяє провести аналіз веб-сайту для Moz Rank, Alexa Info, перегляду Google, результату на веб-сайті та багато іншого.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про цей сценарій SEO

6. SEO Monster 2 - сценарій SEO Analyzer

SEO Monster 2 є одним з найбільш ефективних PHP скрипт, який може бути використаний для створення власних звітів SEO з кількома деталями.

За допомогою панелі адміністрування можна легко визначати параметри SEO, вибирати параметри макета, керувати оголошеннями та аналітикою.

Вона дозволяє створювати необмежені профілі для SEO, завантажувати файли, які можна редагувати і надає підтримку для декількох мов.

Плани цін, що пропонуються цим SEO-скриптом: -

 • $ 21 - це ціна, яку ви повинні заплатити за звичайний план, запропонований цим сценарієм.
 • За розширений план стягується сума у ​​розмірі 85 доларів США.

Особливості: -

 • За допомогою цього сценарію ви можете визначити кілька параметрів SEO, як ім'я сайту, слоган сайту, мета-опис, текст на головній сторінці та інші деталі.
 • Цей скрипт надає повністю налаштувати SEO звіт, який може містити більше 30 перевірок SEO, як рейтинг сторінки, хостинг інформація, сканування перевірок, і кілька інших аналіз сайту.
 • Він також витягує інформацію, пов'язану з доменом, як Google PageRank, Alexa Rank, Alexa популярність, і Whois інформація.
 • Використовуючи цей сценарій, ви також можете перевірити внутрішні та зовнішні подробиці. Крім того, вона дозволяє керувати структурою URL-адрес і надає багатомовну підтримку.

Натисніть тут, щоб дізнатися більше про цей сценарій SEO

Висновок

Ми тут в кінці цього блогу, і я сподіваюся, що ви б зробили свій вибір про те, який сценарій SEO вибрати.

Ми спробували пояснити деякі з кращих скриптів PHP, які здатні оптимізувати ваш сайт за допомогою різних інструментів і засобів.

Тим не менш, якщо у вас є якісь сумніви або запити, пов'язані з цими сценаріями, їх можна сміливо запитати в розділі коментарів нижче. Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.

Крім того, подивіться на блоги, перераховані нижче, ви можете знайти скрипти на різних нішах.