5 методів SEO, які я використовую для веб-позиціонування мого блогу

 1. 5 SEO методи, щоб ваші веб-позиціонування обов'язків
 2. 1. Фокусуйте тему та визначте ключові слова
 3. 2. Фільтрування за допомогою інструмента ключових слів
 4. 3. Створити назву
 5. 4. Напишіть вміст і субтитри
 6. 5. URL і теги "alt" зображень
 7. Завершення

Як ми вже говорили у цій публікації цієї серії , SEO Це одна з тих речей, де іноді ви не бачите лісу стільки дерев .

Як це часто буває в інших випадках, також на тему веб-позиціонування блог речі можуть бути набагато простіше, якщо ви знаєте, як спростити їх, щоб перейти до суті проблеми.

Для цього нічого кращого, ніж практичне і реальне, як це зробити .

Так ось що йде сьогоднішній пост.

Що ви знайдете тут?

Ми побачимо, які методи SEO застосовуємо у 2.0 і, якщо можливо, що більш важливо: який процес ми дотримуємося при написанні повідомлення, щоб досягти хорошого веб-позиціонування.

5 SEO методи, щоб ваші веб-позиціонування обов'язків

Ви побачите, що вони є дуже простими методами і що, незважаючи на це, вони не повинні бути абсолютно неправильними, оскільки за півтора року ми вже досягли десятків тисяч відвідувань на місяць у блозі.

Я настійно рекомендую застосовувати їх, коли завгодно, тому що, добре застосовувати, вони матимуть великий вплив на ваш блог або будь-який інший тип мережі, яку ви хочете розмістити.

Чому ви хочете блог або веб-сайт, якщо ніхто не бачить його?

Якщо вам потрібно хостинг для вашого сайту або вашого блогу, дія!

Кращі компанії та пропозиції (не дайте їм закінчитися) :

Примітка: 30% Raiola Networks є лише протягом березня (тоді, 20%).

Ви маєте покрокові інструкції на нашій сторінці Raiola Networks Знижка Купон ,

Ці прийоми для Позиціонування (або SEO) у Google , оскільки вона є домінуючою пошуковою системою і практично монополією в іспаномовній сфері, в якій% інших пошукових систем майже нульова.

Перед кожним постом ми дотримуємося наступних 5 кроків, щоб піклуватися про SEO вмісту і, незважаючи на те, що це може здатися, це процес, який зазвичай займає не більше 5 або 10 хвилин.

1. Фокусуйте тему та визначте ключові слова

Як тільки ідея посади починає бути більш-менш зрілою, настав час знайти ключові слова що описує зміст даної публікації.

У моєму випадку, те, що я зазвичай роблю, це писати на папері, коли вони трапляються мені. І в тому, що в деяких речах я все-таки віддаю перевагу світу 1.0 ...

Я завжди намагаюся, щоб вибір ключових слів відповідав наступним правилам:

 • Те, що вони "потужні" : Ключові слова, які добре описують предмет, але те, що ніхто не використовує для пошуку, вони не цікавлять.
 • Нехай вони будуть природними : не прийміть вищезгадані до абсурдних крайнощів, які роблять зміст (особливо титул) "дивною", а просто прагнете трохи знайти потрібні слова.
 • Щоб вони були послідовними в моїх нішах : Це не має сенсу, що ви даєте в кожному пості кульмовими словами, якщо в кожному пості ви торкаєтеся іншої ніші. Таким чином, ви ніколи не будете позиціонувати себе ніде. Мова йде про фокусування та обробку тематичних ніш, в яких ви хочете позиціонувати себе. А це означає, що ваші основні ключові слова.

Помножте кількість кліків на вміст

Наприклад: у цій посаді найбільш очевидними ключовими словами є "SEO" і "блог". Незважаючи на очевидне, при виконанні поста я не потрапив першим у тому, що "веб-позиціонування" було ще одним цікавим ключовим словом (насправді, дуже цікаво, як ми побачимо пізніше).

Як ми вже говорили  у цій публікації цієї серії  ,  SEO  Це одна з тих речей, де іноді ви не бачите лісу стільки дерев

Інструмент ключових слів Google AdWords Дуже корисно фільтрувати ключові слова та виявляти інші цікаві слова. Дуже важливо правильно налаштувати область пошуку (мови та країни) для отримання достовірних результатів.

Менш очевидним є ключове слово "техніки", але це дуже цікаве загальне ключове слово, оскільки воно дозволяє красиво входити в конкретні ніші ("5 прийомів X", "Найкращі методи для Y", ...)

Насправді, краще було б говорити про "5 кроків" (тому що це трохи краще відображає характер процесу, описаного в цій посаді), а не "5 методів".

Але комбінація "SEO-технік" набагато більш затребувана, ніж комбінація "SEO-кроків" (тепер ми бачимо, як це знати), тому я відкинув останню на користь першої.

Цей випадок є хорошим прикладом того, що нічого не повинно відбуватися, щоб змінити слова для оптимізації SEO, немає ніякого штучного заголовка або "потворного", щоб зробити цю зміну.

Підказка

:

Періодично виділяйте деякий час, щоб визначити ключові слова вашої (і) ніші (ів), для яких ви хочете позиціонувати себе. Складіть список з ними, наприклад, у Excel.

Хороша колекція ключових слів для вашої ніші допоможе вам багато чого зробити "потоком", коли вам потрібно знайти потрібні ключові слова для посади, це сприятиме узгодженню ключових слів вашого вмісту і також Це дуже допоможе позиціонувати себе добре .

2. Фільтрування за допомогою інструмента ключових слів

Нормальна річ полягає в тому, що у мене достатньо ключових слів, ніж я можу використовувати в наступних фазах. Можна використовувати максимум 3 або 4, але багато разів у мене більше 10 кандидатів.

Так натисніть фільтр і відкиньте .

Для цього я використав магічний інструмент, який є Інструмент добору ключових слів AdWords ,

Я зробив це, щоб побачити за допомогою цього інструменту, скільки пошуків цих ключових слів отримують і їх найбільш відповідні комбінації . Також перевірено з синонімом, щоб дізнатися, чи отримую більше пошукових запитів тощо.

Але як тільки я зрозумів, наскільки важливо розташуватися в нішах, які вас цікавлять, я прийняв рішення перейти на наступний рівень, і з того часу я використовую професійний інструмент, який є SEMrush , який вважається багатьма найкращим інструментом, який існує. на ринку сьогодні.

У цьому блозі ми використовуємо SEMrush . Це інструмент SEO , який нам подобається найбільше.

Ви можете спробувати його безкоштовно (звичайна ціна: $ 99 / місяць) на невизначений термін . Ви просто повинні відкрити обліковий запис на своєму веб-сайті, і це все.

І якщо ви хочете отримати максимум від цього, не пропустіть наш Підручник SEMrush ,

Завдяки такому інструменту ви просто виходите на інший рівень , ви можете робити неймовірні речі далеко за межами аналізу ніш. Ви можете робити такі речі, як, наприклад, перейти на веб-сайт вашого конкурсу і дізнатися, які саме ключові слова вони намагалися розмістити, на яких позиціях вони є і т.д. Тепер це просто дивовижний ярлик для пошуку хороших ключових слів і виправдовує витрачання грошей на це.

При аналізі ключових слів з гарним інструментом, дуже цікаві речі виходять, наприклад, на цій посаді Ракеля, вона інтуїтивно схильна говорити про "синхронізацію файлів", коли виявляється, що ключові слова "синхронізувати файли" множать на більш ніж 25 кількість пошуків ...

Хто б міг подумати? Я б ставка, якщо що-небудь, що це було б навпаки.

Підказка

:

За промовчанням інструмент Google шукає в Іспанії всі мови, якщо зручніше дивитися в інший спосіб: у всіх країнах, іспанською. Не забудьте змінити цей параметр, щоб побачити показники, які дійсно вас цікавлять.

З іншого боку, це іноді ідентифікує хороші ключові слова, в яких ви не впали і / або навіть виявляєте нові цікаві ніші . На цій посаді він ставив SEO для висихання, оскільки інструмент запропонував "seo-позиціонування". Завдяки цьому я впав у те, що я забув слово "позиціонування" і комбінацію "веб-позиціонування", обидва дуже потужні.

3. Створити назву

У назві цього кроку я поставив "дизайн" і не "пишу" дуже свідомо з двох причин:

 • Тому що назва є найважливішою частиною всієї вашої публікації для розміщення ключових слів, які ви раніше визначили (хоча з Google ви ніколи не знаєте ...). Тому ми дійсно повинні прагнути "розробити" назву, щоб отримати максимальну віддачу від ключових слів.
 • Тому що люди, як каже Девід Кантоне , навряд чи присвячує зусилля заголовкам . Таким чином, використання слова "дизайн", певним чином, підкреслює, що це щось важливе. Не варто орієнтуватися на перший титул, який ви хочете, і не тільки на SEO, але і тому, що з назвою, яку ви граєте, щоб вони читали вас чи ні ,

Найважливіші принципи SEO, які я дотримуюся при розробці назви (хоча не завжди), такі:

 1. Напишіть назви, які привертають увагу до цільового читача методики копірайтингу ,
 2. Спробуйте розмістити принаймні три або чотири ключові слова .
 3. Переконайтеся, що слова є якомога раніше .
 4. Переконайтеся, що заголовок є максимально ефективним . Це не обов'язково означає короткий, але звести до абсолютного мінімуму слова, які не додають цінності на рівні SEO або рівня копірайтингу.
 5. Подивіться, чи можна використовувати деякі з магічні слова та / або емоційні чинники копірайтинг.

Не отримуйте хітів на вашому сайті?

Повернемося до прикладу цієї публікації:

Тут типовим першим заголовком, про який можна було б подумати, що скоро човен може бути:

Практичні речі, які ви можете зробити, синхронізуючи ваші файли в хмарі DropBox або SugarSync "

Намагаючись трохи покращити його, це можуть бути деякі зміни (звичайно, суб'єктивні та помітні):

 • "Практичні речі" не погані, але, безумовно, мають більше гачок говорити про "переваги" (копірайтинг), а також залишає заголовок трохи коротше (SEO + копірайтинг).
 • SEO "синхронізації файлів" дуже погано (ніхто не шукає за допомогою gerunds), набагато краще "синхронізувати файли".
 • Ми вже бачили, що використання синоніму «файли» замість файлів множить пошуки на коефіцієнт більше 25 ... Отже, зміна, яка не викликає головних болів.

З якими, поки що, нам залишилося:

"11 Переваги синхронізації файлів у хмарі за допомогою DropBox або SugarSync"

Це вже не погано. Крім того, якщо ви помітили, що при зміні нам вдалося перенести найважливіші ключові слова, "синхронізувати файли" ще на початку пропозиції . Це не тільки добре для SEO, але і для копірайтингу (який читач бачить, як тільки зміст виходить).

З точки зору чистого SEO це може бути краще, щоб також усунути "ваш", але з копірайтинг точки зору було краще підтримувати мову, який йде безпосередньо до читача. У цьому випадку другий критерій був накладений на перший.

Однак остаточна назва залишилася такою:

"11 Переваги синхронізації файлів з SugarSync або DropBox"

Чому?

Дуже просто, тому що завдяки Плагін SEO WordPress Ми швидко бачили, що в результатах пошуку скорочувалася назва , при цьому ключове слово "DropBox" було втрачено, втративши з нею назву досить ефективну.

Тому ми вирішили обійтися без ключових слів "хмара" в назві, вважаючи їх менш важливими, ніж "DropBox". Зауважте, що слово "хмара" відображається в URL-адресі.

І з цим ми вже закінчили титульний випуск.

Чи були ми успішними з оптимальною формулою в цьому конкретному прикладі? Ніяка ідея, ви ніколи не знаєте до декілька місяців проходять та ви бачите як позицію позиціонується.

Те, що ви повинні зробити, це подивитися на великі цифри, щоб побачити, як ваша політика працює, і в нашому випадку вони, здається, вказують, що, принаймні, взагалі ми не зовсім помиляємося.

У всякому разі, пам'ятайте, що мова йде не про виграші призів для ідеального SEO, а для досягнення розумного наближення за обмежений час . Процес, як це, з невеликою практикою, ви робите це легко за 5 або 10 хвилин максимум .

4. Напишіть вміст і субтитри

Добре мати назву перед змістом, тому що набагато простіше досягти очікувань, які ви створили з нею.

Якщо ви пишете заголовок до останнього бика, все стає набагато складніше і штучніше, тому що ви повинні вмістити назву до вмісту, коли воно повинно бути навпаки і пам'ятати: Ви читаєте читання своєї публікації у 80% з назвою ,

У змісті добре слідувати класиці Структура "трьох актів" , На посаду застосовано вступ , розробку теми посади і висновок .

Очевидно, що у вступі дуже зручно, що ви зосереджені на очікуваннях читача, який, зазвичай, йде рука об руку з використанням ключових слів з особливою інтенсивністю в цій частині.

У решті змісту ви повинні систематично повторювати ключові слова . Звичайно спостерігається консенсус, що щільність від 1 до 100 (одне ключове слово або комбінація ключових слів на 100 нормальних) є хорошими відносинами. Не можна передавати жодної інформації з більш-менш 3 або 4 ключових слів на 100 , введених у червону область, в якій Google може інтерпретувати, що існує надлишок, який реагує на спроби маніпулювання та може застосувати отримані штрафні санкції.

Не можна передавати жодної інформації з більш-менш 3 або 4 ключових слів на 100 , введених у червону область, в якій Google може інтерпретувати, що існує надлишок, який реагує на спроби маніпулювання та може застосувати отримані штрафні санкції

Цей пост відображає типовий випадок еволюції посади, який потроху вдалося позиціонувати себе в Google. Для популярних пошуків типу "що є" Twitter "Або" як працює Twitter "виходить на першій сторінці результатів Google. Для цього початкова робота SEO була фундаментальною.

The Плагін SEO WordPress може допомогти багато в цьому завданні, тому що він робить аналіз ключових слів ваших повідомлень і виявляє як дефект і надлишок, так і багато іншого.

Особлива увага приділяється субтитрам . Подивіться, наприклад, як у першому пості цієї серії ключові слова "SEO" і "блог" систематично повторюються в субтитрах (жоден з них не є ні необхідним, ні зручним, що вони повторюються у всьому).

Що, якщо я не скажу вам, я б не звернув Вашої уваги особливо? Якщо це дійсно так, то у вас є доказ того, що застосування методів SEO не має виробляти штучного формулювання.

5. URL і теги "alt" зображень

Останній крок дуже простий, він полягає просто в створенні URL вручну, тобто, не використовуючи URL, який WordPress генерує автоматично, але редагуйте його вручну, для чого ви повинні бути логічно використовуючи постійні посилання WordPress або платформи, яку ви використовуєте.

Ми використовуємо одну з більшість рекомендованих практик : створити URL-адресу ключових слів, розділених дефісами. Ви можете легко побачити його у всіх наших URL-адресах.

За даними Google Зручно, що вони не перевищують 4 або 5 ключових слів , що здається логічним, оскільки не має сенсу думати про пост з 10 ключовими словами. Це не має сенсу зміст, так розсіяний в різних фронтах.

Малий додатковий трюк, який ми використовуємо, - це скористатися перевагами "alt" мітки зображень (поле "альтернативний текст" у вікні редагування зображень WordPress). Google враховує їх для пошуку (особливо для пошуку зображень, звичайно), і тому ми також використовуємо ці теги для "напруження" ключових слів, коли вони є послідовними (тобто, коли йдеться про історію для даного зображення). ).

Оновлення (25.02.2013):

Хосе Лізана ( @ housework ) зазначає, з дуже високим судженням, що те, що описано для тега "alt", також застосовується до тегу "title" ( поле "title" у вікні редагування зображень WordPress). Див коментарі для більш докладної інформації.

Завершення

Це вся SEO робота, яку ми робимо в нашому блозі.

Якщо ви побачите це вперше, це може здатися дуже методичним і трудомістким, навіть штучним, якщо ви поспішаєте зі мною. Але повірте, це не так. Це спочатку коштує трохи, але тоді це природно, і логічно, що це так: фокусування ключових слів вашого посту більше, ніж вправа SEO, щоб придушити Google, насправді є вправою узгодження, щоб покращити свій власний пост тому що ви змушуєте себе зосередитися на вдосконаленні основних ідей і тематичної лінії вашого вмісту.

І це просто дуже здорово , як для вмісту, як для ваших читачів, так і для Google, щоб добре їх зрозуміти перед їх правильним розташуванням.

Що ви знайдете тут?
Чому ви хочете блог або веб-сайт, якщо ніхто не бачить його?
Хто б міг подумати?
Не отримуйте хітів на вашому сайті?
Чи були ми успішними з оптимальною формулою в цьому конкретному прикладі?
Що, якщо я не скажу вам, я б не звернув Вашої уваги особливо?