5 Найбільші маркетингові помилки Сантехніка та HVAC компанії роблять пресу громадянина ЗМІ

  1. 5 найбільших помилок маркетингу Сантехніка & HVAC компанії роблять
  2. 1. Нічого не робити
  3. 2. Інвестування в неправильні місця
  4. 3. Не запускається КПП
  5. 4. Якщо ви забули подати заявку на пошук оголошень
  6. 5. Давати конкурентам відповіді на запитання

5 найбільших помилок маркетингу Сантехніка & HVAC компанії роблять

Дата: 25 листопада 2015 року

Ніхто не потрапляє в домашній біг кожного разу, коли вони піднімаються до битою, так само, як жоден бізнес не будує свого бренду без деяких помилок на цьому шляху. Але певні маркетингові помилки можуть коштувати вашому сантехнічному або HVAC бізнесу як гроші, так і нових клієнтів. Ось 5 кращих маркетингових помилок сантехніка та HVAC компанії роблять - і як їх уникнути, звичайно.

1. Нічого не робити

Сантехніка і маркетингова помилка № 1? Не роблять ніякого маркетингу на всіх. Насправді дослідження свідчать про те, що більшість підрядників HVAC визнають, що не мають маркетингового плану. На жаль, у цей день у віці, слова-у-рот не достатньо, щоб конкурувати з компаніями, які використовують інтегровані стратегії соціальних медіа, КПП, контент-маркетинг та електронну пошту / пряму пошту. Сьогодні найуспішніші водопровідні та опалювальні компанії зустрічаються з клієнтами там, де вони знаходяться, а не чекають, коли їх чекають.

2. Інвестування в неправильні місця

У минулому, Yellow Pages та інші каталоги друку були розміром, що відповідає всім маркетинговим рішенням для сантехнічних та HVAC компаній. Але в даний час все менше і менше людей звертаються до своїх друкованих каталогів для пошуку сантехніків та послуг HVAC. Насправді дослідження виявляють 77 відсотків HVAC підрядники витрачають більше половини свого бюджету на жовту рекламу сторінок, що не дає ROI. Подумайте про це таким чином, коли клієнт помічає, що їхній кухонний сток не працює, вони, швидше за все, захоплюють свій телефон і Google "Як виправити раковина", ніж перегортати Жовті сторінки.

3. Не запускається КПП

Якщо ви не запускаєте кампанії з оплатою за клік або КПП, ваші клієнти можуть не знайти вас в Інтернеті - або ще гірше, вони знаходять вашого конкурента. КПП дозволяє рекламодавцям HVAC і сантехнікам робити ставки на ключові слова, пов'язані з їхнім бізнесом, так що коли клієнти шукають ці ключові слова, оголошення компанії відображається у верхній частині платежу та з правого боку результатів пошуку.

Це дозволяє місцевим сантехнічним компаніям та компаніям HVAC з'являтися як найкращий результат для великих ключових слів, таких як “Plumber Des Moines” або “HVAC Des Moines” - ключові слова, які вони можуть не класифікувати органічно. КПП дозволяє досконало орієнтуватися і може бути постійно оптимізований. Наприклад, влітку компанії HVAC можуть робити ставки на «ключові слова кондиціонування повітря», а взимку - на ключові слова «нагрівання». Google пропонує безкоштовний функція переадресації виклику які можна використовувати для відстеження оголошень, які призвели до телефонних дзвінків. Приклад: якщо ви не користуєтеся платним пошуком, ви втрачаєте доступ до потенційних клієнтів.

4. Якщо ви забули подати заявку на пошук оголошень

Чи намагалися ви Googling ваш сантехніка або HVAC бізнесу останнім часом? Ви можете бути здивовані, якщо дізнаєтеся, що найпопулярніші результати пошуку містять застарілу або несправну контактну інформацію для вашого підприємства. Дезінформація в Інтернеті може коштувати вам продажів. Якщо це лише питання застарілих списків, спробуйте звернутися безпосередньо до веб-сайтів, щоб отримати запит на оновлення. Якщо це більша проблема, ніж ви можете керувати самостійно, існують цифрові постачальники програмного забезпечення для управління місцеположенням, які можуть спростити процес для вас.

Ще одним важливим елементом пошуку головоломки є заявка на ваш Google Local, Bing Places і Yahoo Local pages. Це дозволить вашому малому бізнесу з'являтися в результатах пошуку, коли хтось дивиться локально для вашого бізнесу. Дивись нижче. Це називається графіком знань і містить номер телефону, адреси та відгуки вашого бізнесу. Після пред'явлення претензії, ви зможете оновлювати контактну інформацію за потреби.

5. Давати конкурентам відповіді на запитання

Подумайте про це: коли ваші послуги найбільше потрібні, потенційні клієнти відчайдушно відкривають свою пошукову систему до Google щось на кшталт "чому моя раковина протікає?" Або "допомога, мій туалет переповнений!" на веб-сайті, який допоможе їм або вирішити свою проблему, або направити їх до необхідних послуг - і якщо це не ваш блог, це ваші конкуренти.

Блоги - це один із способів отримати трафік на ваш сайт, і побудувати свою репутацію топ-сантехніка або компанії HVAC у вашому регіоні. Якщо ви тільки починаєте, ми написали блог на кращі теми блогу HVAC для SEO (посилання на інший блог), які ви повинні перевірити. Метою вашого блогу має бути відповідь на запитання клієнтів щодо вашої галузі. Зосередьтеся на темах «чому» та «як». Якщо ви застосуєте такий підхід, не виникне нестача тем для обкладинки та обмеження кількості пошукових запитів, у яких ви можете відображатися.

Який ваш найбільший виклик, коли мова йде про маркетинг вашої сантехніки чи компанії HVAC? Давайте поговоримо. Зв'яжіться з нами сьогодні розмовляти зі спеціалістом зі знаннями і досвідом для створення рішення.

Який ваш найбільший виклик, коли мова йде про маркетинг вашої сантехніки чи компанії HVAC?