5 найбільших помилок компанії роблять в пошуковій оптимізації

  1. 1. Професіонали це роблять!
  2. Перше слово, на яке ви повинні поставити запитання: "профі"
  3. Друге слово, на яке ви повинні поставити запитання: "зробити"
  4. Третє запитання: ""
  5. 2. "Молодь краще знайома з інтернетом"
  6. 3. Ми невеликий, регіональний провайдер, тому що нам потрібна лише невелика "візитна картка"
  7. 4. Після створення, і це добре
  8. 5. Багато допомагає!
  9. Вам не потрібен професійний SEO для вашої компанії, якщо ви дотримуєтеся наступного основного правила:
Уникайте найбільших SEO-помилок, перш ніж вони стануть помітними в продажах.

Існує два поширених підходи в компаніях до створення та оптимізації своїх веб-сайтів. Один слід за девізом "Ніхто не може зробити це краще, ніж я сам (або мій недосвідчений стажер)", інший - щедрий і аутсорсинг, який може коштувати чотиризначну суму на місяць.

Обидва підходи до пошукової оптимізації корпоративного сайту приховують небезпеку. Тепер слід попередити п'ять найбільших помилок, які компанії можуть зробити при створенні та оптимізації свого веб-сайту:

1. Професіонали це роблять!

Ця помилка загрожує компаніям, які повністю аутсорсингували всю пошукову оптимізацію, як онлайн, так і офлайн. Хотілося б привернути увагу до трьох слів, які можна поставити під сумнів у припущенні: "Фахівці зроблять це" .

Перше слово, на яке ви повинні поставити запитання: "профі"

Хто такі люди, які вам доручили SEO для вашого корпоративного сайту? Це відоме агентство або позаштатний SEO? Один чи інший не обов'язково повинен бути поганим як такий, з агентствами ви повинні уважно поглянути на їхню репутацію. Агентство прийшло до вас, наприклад, за допомогою телефонного дзвінка або електронної пошти? Авторитетні агентства SEO цього не потребують. Однак, якщо SEO агентство для SEO + ваше місце / місто, де у вас є місце бізнесу з'являється в Google трійку позицій, він вже довів, що вони розуміють трохи їх торгівлі. Тому: Google ваші профі! Те ж саме стосується позаштатних SEO. Вони можуть навіть мати (власні) проекти, які можна дати в якості посилання. Однак з зрозумілих причин установи зобов'язані зберігати таємницю щодо своїх клієнтів і зазвичай не видають жодних посилань.

Друге слово, на яке ви повинні поставити запитання: "зробити"

Які методи використовує ваше агентство SEO? Це щось застаріле, оскільки остання Panda оновлює навіть небезпечні технології, такі як записи в каталозі Web, створення посилань з каталогів статей, коментарі в блогах (спам)? Чи говорить ваше агентство про щільність ключових слів 4 або 5 відсотків, щоб досягти цільового рейтингу Google? Увага! Краще шукати іншого постачальника послуг, який прагне до сталого побудови зв'язків через партнерські зв'язки, добровільні зв'язки, продуманий маркетинг соціальних медіа або інші методи побудови посилання, які оцінюють якість, а не кількість.

Третє запитання: ""

Чи існує угода щодо того, які заходи SEO будуть прийняті? Чи має бути встановлено кількість посилань і з яких джерел це необхідно визначити? Чи існують конкретні домовленості, за якими повинні бути пошукові терміни, які сторінки Вашого веб-сайту і коли і де на Google і, можливо, інші пошукові системи? Обов'язково пишіть цілі в контракті. Існує чимало агентств, які працюють виключно на основі успіху, тобто вони прагнуть отримати винагороду тільки після досягнення обіцяного рейтингу.

2. "Молодь краще знайома з інтернетом"

Ви хотіли б, щоб хтось інший піклувався про ваш сайт, але всередині компанії? Є молодий стажер, який навіть вивчав бізнес-інформатику, яка повинна бути на ній!

Ця оцінка може мати наслідком, що ваш сайт втрачає видимість на Google, тому що молодий економіст не дізнався нічого про оптимізацію пошукових систем у своїх дослідженнях і тепер спирається на небезпечні методи, такі як blogspam або масові посилання з порталів соціальних закладок. У Німеччині існує лише кілька програм, у яких вміст SEO подібний до Академія AFS в Берліні або Електронна комерція на FH Ведель , Тому не варто вражатися закінченням університету або віком чи навіть кількістю друзів Facebook, все, що нічого не говорить про можливу кваліфікацію в пошуковій оптимізації!

3. Ми невеликий, регіональний провайдер, тому що нам потрібна лише невелика "візитна картка"

Чи вважаєте ви, що компетентність і якість говорять самі за себе? Інтернет повинен показати Вашим потенційним клієнтам тільки найшвидший спосіб дістатися до Вас і зв'язатися по телефону та електронній пошті? Для вас достатньо невеликого веб-сайту, який складається лише з однієї, двох або трьох сторінок, і його так легко приготувати? Ви чуєте, що змагання вже радісно терти руки?

Чому ви хотіли б попередити потенційних клієнтів про продукти або послуги, які ви пропонуєте? Це працює лише з хорошим положенням пошукової системи, який ви, швидше за все, досягатимете, тим більше інформації про веб-сайти та пропоновані послуги. Створіть цікавий, захоплюючий, навіть забавний контент, то ви, можливо, незабаром більше не будете "маленьким" провайдером!

4. Після створення, і це добре

Веб-проект схожий на будинок: його потрібно регулярно оновлювати, оновлювати і оновлювати та обмінювати частинами. Необхідно постійно додавати новий вміст через просту у використанні CMS (Content Management System). Google приділяє більше уваги "свіжому" контенту. Таким чином, ви отримуєте через постійне оновлення, яке можна зробити через блог, розділ новин або постійно оновлюючи опис продукту, ранжування переваг над вашим також представлених на Інтернет-конкурентів.

5. Багато допомагає!

Чи знаєте ви макет наступного тексту?

Вищеописаний текст одночасно є надмірно оптимізованим (здогадуйтеся, яке ключове слово компанія хоче показати на Google?) І біль для схильного читача. Пишіть для своїх клієнтів, а не для Google! Google тепер розуміє синоніми, а також може зробити висновок, не згадуючи пошуковий термін, чи є текст для цього ключового слова відповідним чи ні.

Вам не потрібен професійний SEO для вашої компанії, якщо ви дотримуєтеся наступного основного правила:

Створіть веб-сайт своєї компанії, щоб надати повну інформацію про вашу компанію та продукти, що цікаво, цікаво, за допомогою яких можна використовувати інші, нові елементи: Як щодо створення корисних відео? як щодо одного подкаст ? Зробіть графіку, знімайте кумедні фотографії, які ви ділите в соціальних мережах, коли вони підходять для вашої аудиторії. Подумайте трохи інакше, ніж інші, і завжди залишайтеся на крок попереду. І в надзвичайній ситуації: запитайте мене. тут , тут і тут Ви можете перевірити інші блоги SEO для більш поширених помилок пошукової оптимізації, будь то для бізнесу або приватних веб-сайтів.

Це відоме агентство або позаштатний SEO?
Агентство прийшло до вас, наприклад, за допомогою телефонного дзвінка або електронної пошти?
Це щось застаріле, оскільки остання Panda оновлює навіть небезпечні технології, такі як записи в каталозі Web, створення посилань з каталогів статей, коментарі в блогах (спам)?
Чи говорить ваше агентство про щільність ключових слів 4 або 5 відсотків, щоб досягти цільового рейтингу Google?
Чи має бути встановлено кількість посилань і з яких джерел це необхідно визначити?
Чи існують конкретні домовленості, за якими повинні бути пошукові терміни, які сторінки Вашого веб-сайту і коли і де на Google і, можливо, інші пошукові системи?
Інтернет повинен показати Вашим потенційним клієнтам тільки найшвидший спосіб дістатися до Вас і зв'язатися по телефону та електронній пошті?
Для вас достатньо невеликого веб-сайту, який складається лише з однієї, двох або трьох сторінок, і його так легко приготувати?
Ви чуєте, що змагання вже радісно терти руки?
Чому ви хотіли б попередити потенційних клієнтів про продукти або послуги, які ви пропонуєте?