5 найпопулярніших тем для Drupal, які можна використовувати для електронної комерції

Нижче наведено кілька чудових тем для використання електронна комерція . Всі вони дуже настроюються, виглядають чудово і оснащені Drupal Комерція на увазі!

1. Acquia Prosper 1

Acquia Prosper - це класична безкоштовна Drupal тема для електронної комерції, створена TopNotchThemes. З монохроматичним виглядом і чистими лініями, він розроблений як Ubercart електронна комерція Тема, яка легко налаштувати, але також надзвичайно гнучка для будь-якого типу веб-сайту. Acquia Prosper сумісна з Drupal 6 і 7.

2. AT-комерція 2

AT Commerce - це тема, створена спеціально для Drupal Електронна комерція сайти з вбудованою підтримкою модуля Drupal Commerce і Ubercart. Він має чудовий дизайн, що означає, що він буде працювати на більшості мобільних пристроїв без будь-яких додаткових зусиль. Ця тема Друпал Електронна торгівля має підтримку 26 регіонів, колірний модуль, користувальницький блок входу і супер-риб меню. Компанія AT-Commerce також підтримує слайд-шоу, слайд-стрічку і шрифти Google. Є опції для зміни налаштувань вирівнювання поля зображення, кулі меню та накладання текстур фону, а також підтримуються Календар і Quicktabs.

3. Вітрина 3

Вітрина - це тема Друпалу електронної комерції, розроблена для роботи з модулем Друпал Коммерс. Вітрина має такі особливості, як специфічні для комерції шаблони, відповідні методи з використанням медіа-запитів, очищення елементів форми, специфічні для вікон, і 960 пропорційна ширина рідини з можливістю встановлення фіксованих параметрів ширини та теми для налаштування параметрів компонування кольорів, кадрування сайтів і домашніх мереж .

4. Метрополіс 4

Metropolis - це тематична таблиця Drupal, яка підтримує 1 або 2 колонки. з 10 складаними блоковими областями. У ньому є випадаюче меню з суперфазом, а також слайд-шоу із зображенням, яке надає опцію для користувача та виходу з системи. Metropolis можна використовувати з веб-сайтами електронної комерції, а також з особистими та корпоративними веб-сайтами.

5. Бархатне небо 5

Velvet Sky був спеціально побудований для сайтів електронної торгівлі Drupal. Він був перенесений з Wordpress і заснований на темі "Легкий Друпал".

Я сподіваюся, що цей список допоможе наступній людині, яка прагне припасти Drupal Торгівля дивовижною темою! Не соромтеся розміщувати свої теми у Drupal Commerce у коментарях.