5 Основні поради для поліпшення рейтингу органічного пошуку

  1. 1. Визначте цільові ключові слова
  2. 2. Отримайте оптимальну оптимізацію на сторінці
  3. 3. Розробка стратегії вмісту
  4. 4. Залучення високоякісних посилань
  5. 5. Монітор продуктивності і продовжувати оптимізувати ваші SEO зусиль
  6. Автор Біо

Кожен бізнес хоче з'являтися у верхній частині результатів пошуку, коли користувачі шукають продукт або послугу, яку вони продають. Кожен день мільйони людей звертаються до Google, Bing, Yahoo та інших пошукових систем, щоб допомогти їм знайти те, що вони шукають.

Люди використовують пошукові системи для отримання більш детальної інформації про продукти або послуги, які вони зацікавлені в придбанні, а також для підприємств, від яких вони зацікавлені. Споживачі будуть звертатися до пошукових систем, перш ніж вести бізнес з великою національною компанією, і вони також будуть використовувати пошукові системи, коли планують робити також місцеві покупки.

Досягнення вершини результатів пошуку займає багато важкої роботи і міцної стратегії SEO. Коли все зроблено правильно, пошукова оптимізація може допомогти вашому бізнесу залучити більше потенційних клієнтів і продажів, що призводить до більшого доходу.

Якщо ви не докладаєте зусиль, щоб поліпшити свої органічні позиції в пошукових системах, вам щодня відсутні можливості. Нижче наведено п'ять основних порад, які допоможуть поліпшити ваш рейтинг.

1. Визначте цільові ключові слова

Дослідження ключового слова визначатиме, чи буде ваша спроба оптимізації пошуку успішною або невдалою. Багато компаній роблять помилку, базуючи свої ключові слова лише на обсязі пошуку. Це часто призводить до спроби ранжувати за ключовими словами, які дуже важкі і дорогі для переходу вгору, або навіть ключові слова, які не є ключовими словами "покупця", і просто надсилають марний трафік на веб-сайті.

Важливо орієнтувати ключові слова, які, ймовірно, шукатиме ваш цільовий споживач, шукаючи продукт або послугу, яку ви пропонуєте. Наприклад, якщо ви бухгалтерська фірма, розташована в Майамі, ви не хочете, щоб цільові ключові слова, такі як "бухгалтерська фірма". Це не тільки дуже важке ключове слово, але і ви будете залучати відвідувачів з усього світу. Замість цього, ви хочете націлити на більш точні ключові слова, такі як "бухгалтерська фірма в Майамі" або "Майамі бухгалтерська фірма".

2. Отримайте оптимальну оптимізацію на сторінці

Існує абсолютно ніяких причин, чому ваша оптимізація на сторінці не повинна бути досконалою. Це може означати, що між вашим веб-сайтом, який відображається на сторінці три результатів пошуку, може бути вказано інше, а ваш веб-сайт - верхній список. Ми зустрічаємо так багато місцевих компаній, які просто ігнорують їхню оптимізацію на сторінці (або попередня компанія SEO не правильно оптимізувала).

Замість того, щоб повторювати кроки з оптимізації факторів на сторінці, ми наведемо вам докладне пояснення та керівництво, яке можна прочитати, щоб побачити, що потрібно зробити, щоб оптимізація сторінки була ідеальною. Ознайомтеся з нашим остаточним посібник з оптимізації на сторінці дізнатися більше.

3. Розробка стратегії вмісту

Ви повинні мати блог на своєму веб-сайті. Це дозволяє постійно додавати новий вміст на свій веб-сайт. Пошукові системи люблять веб-сайти, які постійно оновлюються новим вмістом. На їхніх очах постійно оновлюваний сайт забезпечує більшу цінність кінцевому користувачеві.

Кожна нова публікація в блозі, яку ви публікуєте, дає вам можливість поширювати її через соціальні медіа, що допомагає збільшити обсяг трафіку на ваш сайт. Використовуйте свій блог як спосіб підключення до аудиторії. Ваш блог не є місцем для публікації надмірно рекламних постів. Це можливість вирішити можливі проблеми або навіть поширені питання, пов'язані з вашою послугою або продуктом. Якщо ви турбуєтеся про те, що ви отримаєте достатню кількість ідей для публікації публікацій у блогах на регулярній основі, перевірте ці ресурси:

Потрібно більше ідей щодо вмісту блогу? Спробуйте ці 5 пропозицій

Ідеї ​​публікації в блогах? Використовуйте ці 3 пропозиції щодо вмісту

3 порад для початку роботи з маркетингом вмісту

Супер заряд Вашого вмісту Маркетинг з обмеженим бюджетом

Якщо ви регулярно публікуєте вміст, ви можете це зробити виконувати аудит вмісту на своєму веб-сайті .

4. Залучення високоякісних посилань

Посилання на ваш сайт все ще (і продовжуватимуть) відігравати важливу роль у SEO. Хоча неправильний підхід і неправильні посилання можуть призвести до покарання вашого сайту, правильні високоякісні посилання можуть допомогти вам досягти вершини органічних результатів пошуку.

Якщо ви (або ваше агентство SEO) використовуєте стратегії спаму SEO настав час зупинитися, поки не стало надто пізно. Google постійно розгортає оновлення алгоритмів і оновлює їх, намагаючись очистити результати пошуку та зберегти спам від рейтингу.

Гостьові блоги та розповсюдження інфографіки - чудові способи залучення високоякісних посилань. Не фокусуйтеся на загальній кількості посилань. Витратьте час на якісні посилання, на веб-сайти, які мають велике значення для вашого бізнесу. Якщо будь-яка компанія SEO говорить вам, що вони можуть ранжувати ваш сайт практично за одну ніч вам потрібно обернутися і втекти ... швидко. Google продовжуватиме оновлювати оновлення Panda, Penguin і Hummingbird, тому переконайтеся, що ви зосереджені на якості, а не на кількості.

5. Монітор продуктивності і продовжувати оптимізувати ваші SEO зусиль

Ви повинні постійно контролювати свої рейтинги ключових слів і визначати, чи ваші зусилля SEO виправдовуються. Є кілька високоефективних SEO інструменти, які допоможуть вам перевірити і контролювати ваш сайт продуктивність. Мало того, що потрібно стежити за своїми рейтингами, але ви повинні глибоко зануритися в аналітику і визначити, які ключові слова і джерела трафіку створюють найбільше переходів.

Використання цих даних допоможе визначити додаткові ключові слова "покупця", які потрібно націлити, і які ключові слова зупинити націлювання. Дослідження ключових слів, контент-маркетинг і побудова посилань - це речі, які потрібно постійно робити, навіть коли ви досягаєте вершини пошукового рейтингу. Багато компаній вважають, що вони можуть уповільнити ці зусилля, як тільки вони досягнуть вершини, але ослаблення на вашій стратегії SEO побачить ваш конкурс взяти верхню позицію, якщо ви не постійно вдосконалюєте зусилля з пошукової оптимізації.

Тепер, це лише деякі дуже основні поради, які допоможуть у ваших зусиллях SEO. Якщо ви зацікавлені в вивченні того, як професійно керована кампанія SEO може допомогти вашому бізнесу зростати зв'яжіться з нами для безкоштовної консультації. Ми можемо створити індивідуальне рішення для підприємств будь-якого розміру.

Автор Біо

Джонатан Лонг

Джонатан Лонг є засновником Market Domination Media®, консалтингового агентства з онлайн-маркетингу в Майамі-Біч.


Примітка

: Тема без comments.php застаріла з версії 3.0.0 без альтернативи. Укажіть у вашій темі шаблон comments.php. в /home/marketd/public_html/wp-includes/functions.php на рядку 4486