5 порад для успіху у вашому SEO в Китаї

  1. Використовуйте правильну стратегію
  2. Знати пошукову систему ви будете робити SEO для
  3. Різні культури, інший сайт. Перекладу недостатньо!
  4. Висновок

SEO в Китаї стала частиною будь-якої гідної цифрової маркетингової стратегії останніх кількох років, щоб поліпшити вашу обізнаність про бренд, а також вашу електронну репутацію. У країні, де є ступінь проникнення Інтернету на 45% і де довіра - все, є мало місця для чогось іншого. Ви повинні знати SEO на Baidu… або на 360, щоб бути успішним у веденні бізнесу в Китаї.

Використовуйте правильну стратегію

Перш ніж починати що-небудь у SEO, потрібно прийняти правильну стратегію:

Тепер давайте глибше заглибимося в специфіку.

Знати пошукову систему ви будете робити SEO для

З 70% часткою ринку, це Baidu ми говоримо тут, а також все більше і більше, другий найбільш використовуваний пошуковий механізм в Китаї, 360.com. На щастя, обидва працюють однаково, що дуже відрізняється від Google. Тому забудьте про Google. Тепер ви на Baidu.

Ви повинні мати веб-сайт, розміщений у Гонконгу або Китаї.

З прекрасним Великий Firewall Китаю було заблоковано, і все більше іноземних веб-сайтів було заблоковано, найкращим способом залишитися в конкурсі та виділитись є наявність веб-сайту в Китаї або, принаймні, використання тестовий брандмауер Китаю . Принаймні, це дозволить вам уникнути деяких суворих санкцій, наданих веб-сайту, що розміщується на іноземному ринку, оскільки китайський уряд вважає за краще дістатися до будь-якого веб-сайту, видимого в Китаї, і Baidu. Як наслідок, якщо ви не перебуваєте в Китаї, вас покарають на SERP, а час завантаження - повільно, що призведе до втрати важливої ​​частини вашого трафіку. Чому так? Простіше кажучи, китайські клієнти нетерплячі, і у них є вибір. Так що якщо їм доводиться чекати занадто довго, вони просто йдуть в інше місце ... І саме так ви втратите клієнта.

Різні культури, інший сайт. Перекладу недостатньо!

Перебуваючи в Китаї далеко не достатньо, потрібно мати веб-сайт, який відповідає стандартам китайських клієнтів Перебуваючи в Китаї далеко не достатньо, потрібно мати веб-сайт, який відповідає стандартам китайських клієнтів. Хто вони?

Це головна сторінка, як ви можете бачити на скріншоті Tmall, платформи електронної комерції B2C. У вас дуже довга головна сторінка (див. Смугу прокрутки праворуч). На ньому люди бачать основну інформацію, яку вони потребують, щоб побачити, чи зацікавлені вони в подальшому, або просто хочуть піти в інше місце.

У вас є бренди, доступні, гарячі пропозиції і так далі, які видно з першого погляду. Нарешті, все встановлюється за категоріями, щоб вони могли швидко отримати доступ до потрібних товарів.

Вони також мають швидкий доступ до співробітника, який відповість на будь-які питання. Це дуже важливий момент при спілкуванні з китайцями: вони хочуть обговорити з людиною, з якою вони ведуть бізнес.

Ви повинні вибрати правильні ключові слова.

Перефразовуючи фільм, який я нещодавно спостерігав, ти вже не на Заході. Звички серфінгу в Інтернеті дуже різні, так само як і звички китайської мережі, коли вони хочуть знайти більше інформації про щось. Це щось може бути вашим брендом.

У той час як західні люди вважатимуть за краще використовувати короткі ключові слова та переглядати список веб-сайтів, китайці вважають за краще використовувати довші запити, що складаються з декількох ключових слів. Тому хитрість полягає в тому, щоб визначити, які послідовності найбільш підходять для вашого бренду, до послуг, які ви пропонуєте, наприклад.

Висновок

Це лише вершина айсберга, ви можете дізнатися більше там якщо ви хочете зробити свій SEO, це дуже економічно ефективний метод, який може принести вам захоплюючу рентабельність інвестицій після того, як кампанія встановлена ​​на правильному шляху. Дійсно, кампанія SEO займає час, щоб піти, але як тільки вона зробила це, того варто!

Чому так?
Хто вони?