5 SEO оптимізації для вашого некомерційного веб-сайту

  1. Обмін повідомленнями неприбуткових організацій відбувається швидше, надалі та з більшим впливом Що...
  2. 2. Розробити правильну стратегію ключових слів.
  3. 3. Переконайтеся, що ваш сайт технічно готовий до SEO.
  4. 4. Розробити стратегію зворотного зв'язку.
  5. 5. Структуруйте сайт для переходів.

Обмін повідомленнями неприбуткових організацій відбувається швидше, надалі та з більшим впливом

Що робити, якщо ви створюєте чудовий веб-сайт і ніхто не приходить? У вас є чудова історія, і ви хочете поділитися нею зі світом, але кількість відвідувачів занадто низька. Як неприбуткова організація, ви не завжди маєте глибокі кишені або виділений бюджет, щоб рекламувати свою організацію способами, якими ви хотіли б, так що вам потрібна вся допомога, яку ви можете отримати, щоб залучити трафік на ваш веб-сайт, і, що ще важливіше, переконати або конвертувати відвідувачів, щоб робити те, що ви хочете. Ваші організаційні цілі, як правило, визначають ваші цілі конверсії, і в неприбутковому секторі ці цілі можуть включати отримання корпоративних спонсорів , реєстрації добровольців , заохочення онлайн-пожертвувань , і так далі. Ваша велика проблема полягає в поліпшенні конверсії, і саме там входить пошукова оптимізація (SEO).

Якщо ви новачок у SEO, це означає, що ви намагаєтеся підвищити видимість вашого веб-сайту так, щоб він виглядав більш помітно в пошукових системах, особливо Google, який на момент написання цієї статті має майже 80% пошуку настільних ПК (StatCounter 2016). Якщо ви більш досвідчені, ви знаєте, що є багато шарів для головоломки SEO, і ваш фокус може бути, щоб йти в ногу з останніми тенденціями і оновленнями і вибірково цільових областях для підвищення. Створення контрольного списку SEO для роботи є відмінним способом методичного вирішення всіх важливих питань.

Оскільки SEO покладається на збір даних і дистилювати ключові ідеї з нього, належне SEO не може бути зроблено повністю без використання інструментів галузі. Потрібно як мінімум ознайомитися з Google Analytics, а потім - з пошуковою консоллю Google і Bing Webmaster Tools. Якщо ви хочете глибше занурення, то подумайте про використання інструментів (іноді оплачених), щоб дати вам додаткові показники, такі як Moz (moz.com), Woorank (woorank.com) і SEMRush (semrush.com). Чудовою відправною точкою є Google для неприбуткових організацій . Це безкоштовний ресурс з безліччю порад та відповідей на часто задані запитання,

Важливо від самого початку відзначити, що для SEO потрібно зобов'язання. Гола правда в тому, що будь-яка стратегія SEO буде постійним зусиллям у часі та ресурсах, але це, ймовірно, буде однією з найкращих інвестицій, які ви робите в довгостроковому успіху вашої організації. Повна стратегія SEO виходить за рамки цієї статті, але ось 5 областей оптимізації, які встановлять вас на правильному шляху.

1. Створити зоряний вміст і поділитися ним.

Розкажіть свою історію найбільш привабливим способом, і знайдіть ефективні способи поширення вашого повідомлення за допомогою комбінації засобів масової інформації (відео, чудова копія, фотографії), які можуть сподобатися емоціям. Крістіна Халворсон, засновник Brain Traffic, визначає стратегію контенту як «Планування створення, доставки та управління корисним, корисним контентом». Якщо ви не розробили стратегію змісту, настав час зробити це. Це допоможе структурувати те, що ви хочете сказати, і полегшити виробництво потрібного вмісту, у правильній якості, в потрібний час. Є багато ресурсів для розробки стратегії контенту, і ви повинні знати, що без цієї частини ваші зусилля у сфері SEO будуть сильно обмежені. Якщо стратегія вмісту не входить у лексикон вашої організації, додайте її як пункт порядку денного до наступної зустрічі керівників.

2. Розробити правильну стратегію ключових слів.

Просто опису вашої організації та її місії недостатньо. Зосередьтеся на ключових словах, які привертають потрібну аудиторію до вашого сайту. Якщо ви бажаєте взяти ключові слова (монополізовані більшими або більш підкованими організаціями SEO), ви повинні бути творчими та експериментувати з ключовими словами з довгим хвостом, які є довшими ключовими фразами, які відвідувачі можуть використовувати при пошуку інформації забезпечити.

Крім того, добре дізнатися, яким чином вибрані вами ключові слова мають тенденцію, щоб можна було планувати майбутнє. Якщо вони значно просуваються вниз, тобто менше і менше людей шукають їх з плином часу, тоді ви можете захотіти взяти інший хід. Можна використовувати Google Trends, щоб дізнатися, як ваші ключові слова мають тенденцію ( https://www.google.com/trends/ ).

Компанія Google робить акцент на якісні та природні стилі написання, тому при виробництві вмісту дотримуйтеся цього. Майстерно створені речення, які включають ваші ключові слова, роблять більш привабливим вміст і допоможуть пошуковим системам залучити потрібних відвідувачів, тому створення чудового вмісту, який можна розділити, завжди має бути вашою метою. Якщо вам потрібне місце для початку, існує ряд інструментів, які допоможуть вам орієнтуватися на найкращі ключові слова для використання, включаючи Google Adwords Планувальник ключових слів (потрібний обліковий запис Adword), SpyFu і Discovery.

3. Переконайтеся, що ваш сайт технічно готовий до SEO.

Навіть якщо ви виконуєте найкращу роботу по проектуванню, компонуванню та контенту, ви все ще можете бути неефективними, якщо ваш сайт не був оптимізований. Потрібно також подивитися на оптимізації на сторінці, а також основні проблеми архітектури сайту, які призводять до вузьких місць у продуктивності які впливають на швидкість і безпеку, а згодом і на ваш рейтинг. Ймовірно, вам знадобиться підтримка веб-розробника, щоб внести необхідні зміни.

Загальні проблеми включають не встановлення та оптимізацію метатегів у коді веб-сайту. Пошукові системи шукають та розставляють пріоритети тегів, які містять ключові слова в певних областях, наприклад, заголовки, у верхній частині сторінки, а також над папкою. Якщо ви використовуєте CMS, наприклад WordPress або Drupal для вашого веб-сайту переконайтеся, що відповідні теги використовуються через плагіни або модулі. Зверніть особливу увагу на свій тег заголовка, який використовується пошуковими системами, щоб виділити те, що ваша організація робить у списках пошуку, і тег опису, який не використовується Google як фактор ранжування, але все ще відображається в певних результатах пошуку. Ця копія важлива для того, щоб вміст сторінки приваблював потрібну аудиторію і можна було б клікнути.

Таким чином, хороша технічна SEO є абсолютною вимогою і повинна бути частиною вашого плану, але вона сама по собі не запуститиме вам рейтингові діаграми. На даний момент, вам потрібно буде продовжувати працювати на вашому SEO контрольний список.

4. Розробити стратегію зворотного зв'язку.

Зовнішні посилання від інших компаній можуть значно збільшити вашу позицію, особливо якщо ці організації добре відомі і добре себе оцінюють. Розвивайте відносини з організаціями, які, можливо, захочуть розмістити посилання на свій сайт.

Як некомерційна організація, потенційні партнери можуть бачити вас гідною справою, тому розповідайте свою історію і просіть про підтримку. Відносно невелика кількість високоякісних зворотних посилань дійсно може підвищити ваш рейтинг. Деякі високоцінні цілі можна знайти в освітньому та державному секторах, які, як правило, мають високопоставлені повноваження, оскільки вони вважаються надійними та стабільними установами.

5. Структуруйте сайт для переходів.

Конверсія - це банк в кінці веселки для SEO. Отримання відвідувачів на ваш сайт - це лише перший крок. Запитайте себе, що ви хочете зробити відвідувачу. Зробити пожертвування, зареєструватися як волонтер або відвідати захід? Щоб зробити ці виклики до дії успішними , дизайн сайту повинен направляти аудиторію і створювати найкоротший, найпривабливіший і найпереконливіший шлях до цієї конверсії.

Деякі компанії витрачають величезні ресурси на оптимізацію перетворення з постійним тестуванням і хрусткою даних, але просту, добре продуману оптимізацію часто можна досягти швидким переглядом того, що ви зараз маєте, та рішень щодо того, де ви можете зробити Невеликі зміни і конструктивні зміни для поліпшення потоку і зробити його кращим користувачем. Деякі з цих змін будуть очевидні після того, як ви розглянете свій сайт з критичним поглядом. Часто копіювання, зображення, пункти меню тощо додаються до веб-сайту з плином часу, і оригінальний намір або потік можуть бути брудними.

Вимірювання переходів не потребує занадто складного процесу. Наприклад, може бути достатньо розпочати малий і просто відстежити, скільки людей запитує підписку на розсилку або заповнити онлайн-форму. Ці дії відвідувачів зазвичай викликають сторінку відповіді подяки, яку можна відстежувати у вашій аналітичній програмі.

Зрештою, ваш процес повинен полягати в тому, щоб встановити цілі та вимірювання, зібрати та проаналізувати найкращі дані, а потім, з урахуванням того, що ви отримаєте від цих даних, встановіть більше раундів тестування та повторіть, доки результати не покращаться. Немає кінцевої точки до процесу, тому дійсно з SEO ви повинні прийняти подорож і зобов'язані на довгий час, знаючи, що вигоди варто. Маючи Ключові відомості про дані, які стосуються вашої неприбуткової ніші може допомогти вам зробити своєчасні та критично важливі рішення.

Як тільки ви починаєте SEO, ви зрозумієте, наскільки важливим може бути досягнення вашої неприбуткової місії, і з часом вона стане ще більш цінною, оскільки ви отримаєте дієве розуміння вашої аудиторії і те, що їх мотивує. Як некомерційна організація, ви знаєте, що ваша справа є важливою, і є люди, які турбуються так само, як і ви. Використовуйте SEO, щоб з'єднатися з ними, розповісти свою історію і разом змінити світ.

Ця посада була надана Пітером Сохалем, директором Interactive Marketing at Походження 8 компанія веб-дизайну, яка спеціалізується на розробці WordPress і Drupal та реалізації CMS.

5 SEO оптимізації для вашого некомерційного сайту 2017-02-14 2017-04-26 https://www.neoncrm.com/wp-content/uploads/2018/10/neon-logo-on-white.png NeonCRM https: / /www.neoncrm.com/wp-content/uploads/2017/02/web-design-1419696_1280.jpg 200px 200px

Зробити пожертвування, зареєструватися як волонтер або відвідати захід?