6 Безкоштовні інструменти дослідження ключових слів для початківців і експертів

  1. Google Trends
  2. Google Suggest

Коли справа доходить до цифрового маркетингу, дослідження ключових слів відіграють велику роль у реалізації ефективної стратегії SEO. Google і інші пошукові системи розвиваються і стають розумнішими при оцінці найкращих результатів пошуку для шуканих термінів, тому недостатньо просто написати вміст для публікацій у блогах, продуктів, послуг тощо, не здійснюючи належного дослідження ключових слів. В іншому випадку, вміст буде втрачено в 20 + сторінках результатів пошуку, і ніхто ніколи його не знайде.
Якщо ви новачок і не можете дозволити собі будь-який з платних дослідницьких інструментів ключових слів, то вам, напевно, цікаво, "Що є найкращим безкоштовним інструментом дослідження ключових слів?" Нижче я поділюся своїми шести улюбленими інструментами дослідження безкоштовних ключових слів і як їх включити у ваш контент-маркетинг.

Soovle є великим інструментом дослідження ключових слів для початківців. Це простий у використанні і не займе багато часу, щоб зібрати список ключових слів, який використовуватиметься для вашого блогу. Soovle надає пропозиції автозаповнення від основних пошукових систем: Google, Wikipedia, Yahoo, Ebay, Youtube, Bing, Amazon і багато іншого. Оскільки його не дуже просунутий інструмент, я пропоную об'єднати Soolve з іншим інструментом, щоб отримати більше інформації для вашого вмісту. Оскільки цей інструмент надає дані для декількох пошукових систем, він може бути відмінним варіантом для тих, хто хоче продавати продукти на Ebay або Amazon.
Soovle є великим інструментом дослідження ключових слів для початківців

Google Trends

Розгляньте Google Trends як натхнення для пошуку наступної гарячої теми. Просто ввівши ключове слово в панель пошуку, Google Trends надає протягом п'яти років дані для цього ключового слова та допомагає визначити, чи є цей конкретний пошуковий термін ще актуальним для споживача / читача. Google Trends також користується популярністю як інструмент, що легко налаштовується. Вона дозволяє здійснювати пошук декількох термінів одночасно, а дані можуть бути відфільтровані за країною, періодом часу, різними категоріями і типом пошуку.
Google Trends не тільки аналізує історичні дані для конкретних пошукових термінів, але й показує зацікавленість за допомогою субрегіону та пов'язаних запитів. Це відмінний спосіб визначити, чи буде вміст, який ви плануєте створити, відповідати аудиторії, яку ви намагаєтеся досягти.
Розгляньте Google Trends як натхнення для пошуку наступної гарячої теми

Google Suggest

Google Suggest - це інший інструмент, який користується популярністю в маркетинговій індустрії і добре відомий користувачам Google. Щоб скористатися службою Google Suggest, просто почніть вводити ключові слова у вікні пошуку Google, а Google Suggest автозаповнює вікно пошуку ключовими словами, які шукають інші користувачі, або пов'язані з вашим пошуковим запитом. Він ідеально підходить для створення враження про популярні пошукові запити, пов'язані з пошуковим терміном.
Google Suggest - це інший інструмент, який користується популярністю в маркетинговій індустрії і добре відомий користувачам Google

Розширення для ключових слів - це безкоштовний інструмент ключових слів, який можна легко встановити на Chrome або Firefox. Ключові слова Скрізь показує обсяг пошуку ключових слів Google, вартість за клік і дані конкурентів для ключових слів на кількох веб-сайтах, включаючи згадані вище Soovle і Google Suggest. З цим розширенням вам більше не доведеться дивуватися, які ключові слова вибрати для вашого вмісту, оскільки всі необхідні дані представлені.
Розширення для ключових слів - це безкоштовний інструмент ключових слів, який можна легко встановити на Chrome або Firefox

Серп є швидким і простим у використанні інструментом, який відмінно підходить для початківців і експертів. Він надає відповідні ключові слова для шуканого терміну, обсягу, ЦЗК та вартості. SERPs показує всі ці дані на одній сторінці, що дозволяє фільтрувати результати за допомогою вторинних ключових слів і додавати їх до списку "Збережені результати", які можна завантажити у форматі .csv. Хоча, SERPs є гарним інструментом для використання для щоденного створення контенту, я б рекомендував брати їх надані дані про CPC і Value з зерном солі, підтвердивши обсяг і труднощі з іншим інструментом дослідження ключових слів.
Серп є швидким і простим у використанні інструментом, який відмінно підходить для початківців і експертів

Відповідь Громадськість - це унікальний інструмент дослідження ключових слів, який надає запитання, що містять шукане ключове слово. Це може бути дуже корисним для тих, хто хоче зрозуміти, чого просять люди, що вони шукають, і які питання вони мають щодо цього шуканого терміну. З такими цінними даними, відповідь громадськості пропонує письменникам можливість створити контент, який міг би відповісти на всі ці питання. Якщо вміст письменника є релевантним, він може навіть бути включений до багатих фрагментів Google наступного разу, коли хтось шукатиме подібні відповіді. Такий вміст може забезпечити велику цінність для бізнесу на кожному етапі подорожі покупця. Відповідь громадськості також включає результати з пропозиціями щодо можливостей довгого хвоста ключових слів і є дружньою до розширень ключових слів, згаданих раніше.
Відповідь Громадськість - це унікальний інструмент дослідження ключових слів, який надає запитання, що містять шукане ключове слово

LSI означає латентну семантичну індексацію. Ключові слова LSI - це ключові слова, пов'язані з пошуковим терміном, які семантично пов'язані. Якщо включити в вашу стратегію SEO, то ключові слова LSI можуть збільшити органічний трафік і поліпшити рейтинг. Включивши ключові слова longtail та семантичні ключові слова до ваших повідомлень у блозі, вміст стає більш зручним для користувачів і звучить більш природно, ніж просто намагатися використовувати всі ключові слова з великим обсягом.
LSI означає латентну семантичну індексацію
Знання способу вибору та використання ключових слів може допомогти збільшити органічний трафік для вашого веб-сайту. Хоча платні інструменти, як правило, більш більш просунутих варіантів, початківців, фірм без великих бюджетів і експертів, які шукають альтернативи можуть скористатися безкоштовними інструментами дослідження ключових слів.
Якщо ви зараз відчуваєте натхнення написати деякі повідомлення в блозі про ваш університет, але не знаєте, з чого почати, продовжуйте читати, щоб дізнатися 3 поради для пошуку тем для блогу для університетів .

Випускниця Вільнюського університету у Вільнюсі, Литва. Маючи 2-річний досвід роботи в індустрії цифрового маркетингу, Martyna додає до команди Circa глибоке розуміння на веб-сторінці та місцевому SEO. Її пристрасть і постійне навчання в SEO-ініціативах сприяють розширенню Circa присутність цифрового маркетингу вищої освіти .

Якщо ви новачок і не можете дозволити собі будь-який з платних дослідницьких інструментів ключових слів, то вам, напевно, цікаво, "Що є найкращим безкоштовним інструментом дослідження ключових слів?