6 ідей просування товару, які підкорили клієнтів

  1. 1. Іграшки, що червоніють від сонця
  2. 2. Фотошоп як двигун послуг для лисих
  3. 3. Веб-сайт на природі
  4. 4. Реклама в обмін на десять поїздок в метро
  5. 5. Пляшки для сильних
  6. 6. Погодні умови, що визначають розмір знижки

Придумати хорошу ідею просування товару і бізнесу в цілому, виходить не у всіх. Далеко не у всіх. Однак є приклади, які підкорили своєю фантазією сотні потенційних покупців. Ось шість свіжих кейсів, що полюбилися широкої аудиторії своєю простотою і геніальністю.

У цій статті ви почитаєте:

  • 6 ідей просування товару, які вражають простотою і креативом
  • Ключові моменти при розробці ідей просування бізнесу

Ідеї просування товару і бізнесу часом, здається, лежать на поверхні. Однак мало хто може передбачити реакцію споживачів на маркетингову акцію з точністю на 100%. Ми пропонуємо 6 ідей просування бізнесу, які, можливо, надихнуть вас на геніальні проекти. Ось вони, шість прикладів успішних продажів.

Метрополітен - один із сучасних інструментів, що дозволяють просувати товари і послуги. Привертати увагу аудиторії зовсім нескладно, головне - проявити креатив. Можна, наприклад, запропонувати пасажирам промо-товар з безкоштовними поїздками на метро, ​​які подвоюються, якщо передати його одного.

ТОП-5 найбільш затребуваних статей для комерсанта:

1. Іграшки, що червоніють від сонця

Ця ідея просування товару надовго запам'ятається споживачам. Просуваючи лінію сонцезахисних засобів, Nivea вирішила наочно привернути увагу споживачів до небезпеки сонячних опіків. Акцент був зроблений на дітях, які дуже люблять грати на пляжі, але не люблять, коли їх мажуть сонцезахисним кремом.

На пляжі в Ріо-де-Жанейро співробітники в одязі з логотипом компанії роздавали сім'ям з дітьми подарункові набори, які включали в себе засіб від сонця і ляльку (хлопчика чи дівчинку), виготовлену зі спеціальних матеріалів, чутливих до ультрафіолету. На сонці «шкіра» іграшки повільно червоніла, немов від справжнього сонячного опіку. А варто було дітям, граючи в батьків, нанести на ляльку крем з набору, як її «шкіра» знову світлішала.

2. Фотошоп як двигун послуг для лисих

Бренд Regain - виробник кошти для відновлення росту волосся - провів в Бангладеш акцію, яка потрясла кожного, хто став її об'єктом. Для цього компанія домовилася про співпрацю з фотостудією. Суть акції полягала в тому, що лисі чоловіки, сфотографуватися на паспорт, отримували нестандартні фото: віртуози фотошопа всього за кілька хвилин домальовувати до зображень замовників реалістичні шевелюри.

Отримавши на руки роздруковані фотографії, люди не могли себе впізнати. Хтось дивувався, хтось починав скандалити: «Це не я!», «Та ви що, сліпі? Ви мене бачите? »,« У мене ж немає волосся! ». Незабаром співробітники пояснювали людям, що вони стали жертвою розіграшу, а ці фото допоможуть їм уявити, як вони будуть виглядати з відновленої шевелюрою. Потім видавали клієнтам і нормальні фотографії, і зображення з примальованими волоссям, до яких докладали рекламу кошти для росту волосся.

3. Веб-сайт на природі

Цей приклад успішних продажів не залишила байдужими своїх потенційних покупців, ідея вистрілила точно в ціль. Компанія Toyota, рекламуючи автомобіль RAV4 в ПАР, зробила наголос на особливості цільової аудиторії. Це активні люди, які подорожують по бездоріжжю, займаються спортом і не схильні годинами сидіти за комп'ютером. Для них влаштували незвичайну акцію з елементами віртуальної реальності.

Був створений велосипедний маршрут в 1,8 км, що імітує вивчення сайту, а курсором фактично служив сам велосипедист. Учасники акції проїжджали по маршруту на гірських велосипедах через розділи «Моделі», «Безпека», «Салон», «Дизайн» та «Замовити тест-драйв». Вони могли отримати додаткові відомості, на ходу ударивши долонею по «кнопці». Деякі елементи були виготовлені з дерева, використовувалися і плакати з інформацією.

На фініші ті, хто вдарив рукою по табличці «Оновити» (Refresh - англ. «Освіжити»), отримували заряд бадьорості у вигляді освіжаючого душу - з арки, під якою проходив маршрут. Новина про незвичайний веб-сайті, створеному в реальності, поширювалася швидко, і відвідуваність інтернет-ресурсу виросла на 400%, а кількість заявок на тест-драйв - на 433%.

4. Реклама в обмін на десять поїздок в метро

Найбільше в Бразилії видавництво книг кишенькового формату LP & M провело акцію в метро. Біля входу на станції розмістили стенди з безкоштовними книгами - шедеврами світової літератури, в обкладинку яких був вбудований квиток на десять поїздок. Прихильники читання отримували в подарунок поїздки, і це покращувало образ бренду в їх очах.

Ті ж, хто читати не звик, могли заохотити до читання за ті дні, що носили з собою книгу-проїзний, і потім стати покупцями видань LP & M. Більш того, за унікальним номером «проїзний» можна було «перезарядити» на сайті проекту: ввести цей номер і отримати ще десять поїздок - щоб, наприклад, передати книгу другу.

В іншій ідеї просуванні товару видавництво підкреслило зручність малого формату, розмістивши рекламу ... на кишенях. Точніше, на підкладці кишень джинсів (для цього домовилися з місцевим виробником одягу). А рекламою послужили уривки з прози і вірші - плюс логотип видавництва. Меседжем кампанії стало те, що «великі книги можуть вміститися в кишені». В результаті відвідуваність інтернет-магазину видавництва зросла на 24%, а продажі - на 13%.

5. Пляшки для сильних

Успішність цього прикладу продажів здається логічним. Випускаючи на ринок новий енергетичний напій Go Player, китайський виробник використовував особливу упаковку, щоб зацікавити любителів спорту. Вона стала викликом для цільової аудиторії. Кришки пляшок дуже важко відкрити, і на них позначено, наскільки велике зусилля треба докласти, щоб відкрутити їх (від 5 до 25 кг - всього п'ять видів пляшок). Поширюється напій через спортклуби.

6. Погодні умови, що визначають розмір знижки

Останній приклад успішних продажів виявився воістину геніальним. Холодною зимою в Швеції не користувалися попитом жіночі бритвені верстати Venus. Тоді компанія Gillette запропонувала користувачам Instagram розміщувати фотографії буйства природної стихії з хештегом акції.

Погода в точці, звідки «запостив» фото, автоматично порівнювалася з природними умовами, які спостерігалися в цьому місці протягом багатьох років. І чим холодніше і похмуро вона була, тим більшу знижку на товари лінії Venus отримував автор. Акція проводилася спільно з онлайн-магазином. Переможниця отримала поїздку в Майамі.

Сподобалася стаття? Діліться з колегами - нехай оцінять!

», «Та ви що, сліпі?
Ви мене бачите?
Сподобалася стаття?