6 обов'язкових конференцій SEO в Німеччині

 1. 1. SMX
 2. 2. SEO Campixx
 3. 3. Інтернет-маркетинг Rockstars
 4. 4. SEMSEO
 5. 5. ДЕНЬ
 6. 6. OMCap

Як і в будь-якій галузі, конференції та заходи надають вам актуальну інформацію про інструменти, розробки та методи. Але є більше конференцій SEO, ніж це: вони є басейном експертів і середніх SEO, як активних Інтернет-маркетологів, так і приватних веб-майстрів. Це особлива характеристика SEO-конференцій: молоді і гнучкі вони, тим більше мереж навіть між експертами і мирянами можливо.

1. SMX

SMX  пропонує високоякісну інформацію про SEO та PPC, надаючи міжнародним і національним експертам, семінарах і сесіях SMX пропонує високоякісну інформацію про SEO та PPC, надаючи міжнародним і національним експертам, семінарах і сесіях. Щоб назвати деяких ораторів: Том Албі Google і Йоханнес Мюллер, Марус Тобер (Searchmetrics), Френк Доерр (Spinpool) і Віл Рейнольдс (SEER Interactive).

З його дводенною тривалістю, SMX має потенціал для передачі величезного пакета сучасних знань і для подальшого навчання фахівців SEP. В іншому випадку, це не є належною платформою для досить недосвідчених SEO.

Коли і де: 9 - 10 квітня 2013 року; Готель Hilton Munich Park в Мюнхені
Витрати: від EUR 100,00 без ПДВ Податок на квиток

2. SEO Campixx

Хто колись намагався замовити квитки  SEO Campixx  знає: ви повинні бути абсолютно швидкими Хто колись намагався замовити квитки SEO Campixx знає: ви повинні бути абсолютно швидкими. Цього року SEO Campixx була повністю заброньована протягом менш ніж двох годин, що робить цю конференцію, ймовірно, однією з найбільш прийнятних - хоча вона була створена лише чотири роки тому, у 2009 році.
Організатор Marco Janck проводить SEO Campixx один раз на рік у німецькій столиці Берліні. Його концепція: кожен повинен мати доступ до конференції щодо SEO, оскільки він є важливим інструментом для кожного амбітного веб-майстра.
Таким чином, кожен може зробити презентацію, якщо він або вона зареєструвалася раніше. Це те, що називає Джанк «антиконференцією», оскільки SEO Campixx має бути форумом для всіх, а не просто зустріч експертів, що відключається на кілька днів.

Коли і де: 15 - 17 березня 2013 року; Готель am Müggelsee в Берліні
Витрати: від 129,00 євро, у т.ч. Податок на квиток

3. Інтернет-маркетинг Rockstars

З доповідачами від таких шалених звучачих компаній, як Facebook, YouTube, Zalando, Google, Fab, Deutsche Post і ключова доповідь Джеффрі Райпорт з Harvard Business School,  Інтернет-маркетинг Rockstars  живе до свого імені З доповідачами від таких шалених звучачих компаній, як Facebook, YouTube, Zalando, Google, Fab, Deutsche Post і ключова доповідь Джеффрі Райпорт з Harvard Business School, Інтернет-маркетинг Rockstars живе до свого імені. Один раз на рік міжнародні та національні доповідачі інформують свою аудиторію про найновіші новини та розробки щодо SEO та Інтернет-маркетингу. Окрім іншого, Adobe спонсорує цю подію.

Коли і де: 22 лютого 2013 року; Große Freiheit 36 ​​в Гамбурзі
Витрати: 249,00 євро без ПДВ Податок на квиток

4. SEMSEO

Як відомо, ця подія спеціалізується на темах SEM і SEO Як відомо, ця подія спеціалізується на темах SEM і SEO. Такі експерти, як Уве Тіппман і Алан Вебб (обидва з ABAKUS), Томас Міндніч (ITam) і професор д-р Маріо Фішер (Boosting Website) дають інформативні презентації про найбільш тенденційні події щодо SEO та SEM.
Як SEMSEO це подія, що зосереджується на рейтингах пошукових систем і ефективному трафіку, і навряд чи буде рекомендована для досить недосвідчених SEO.

Коли та де: 25 та 26 квітня 2013 року; Congresscentrum Wienecke XI в Ганновері
Витрати: від 420,00 євро вкл. Податок на квиток

5. ДЕНЬ

Як  SEODAY  тільки три роки, це свого роду дитина в світі SEO конференцій Як SEODAY тільки три роки, це свого роду дитина в світі SEO конференцій. Тим не менш, це приваблює сотні учасників і відомих експертів SEO в якості спікерів - в цьому році Маркус Тандлер і Нільс Dörje (Tandler Dörje & Партнер), Карл Крац, Йенс Фолдрат (takevalue) і Йоганнес Беус (Sistrix) серед інших. Особлива особливість SEODAY: в останні роки ця подія проходила на футбольному стадіоні Кельна, а отже, створила певну атмосферу творчості та далекоглядності.

Коли і де: 16 жовтня 2013 року в Кельні (місце розташування буде оголошено протягом наступних тижнів)
Витрати: від 299,00 євро вкл. Податок на квиток

6. OMCap

OMCap  Пропозиції та презентації щодо вільних від спаму пошукових систем, AdWords, Показ реклами, Атрибуція, Оптимізація переходів, Мобільний маркетинг і т OMCap Пропозиції та презентації щодо вільних від спаму пошукових систем, AdWords, Показ реклами, Атрибуція, Оптимізація переходів, Мобільний маркетинг і т.д. Програма цього року ще не запущена, але присутні можуть припустити, що відомі експерти (такі, як Karl Kratz, Йоханнес Беус, Маркус Тобер і Йенс Фолдрат, щоб згадати про деяких виступаючих 2012 року, також нададуть корисну та практично орієнтовану інформацію і в 2013 році.

Коли і де: 9 - 10 жовтня 2013 року; Космос в Берліні
Вартість: від 251,26 євро без ПДВ Податок на квиток

 • Рейтинг Verbessern Sie Ihre
 • Einsehbare SEO-Metriken
 • Dauerhafter Bestand der Links
 • Звичайний фестиваль бюджетів
 • Einmalige kosten - Keine Linkmiete!


» Google демонструє приклади спам-сторінок, вилучених зі свого індексу
» Як SEO з'явилася в Німеччині і корисні SEO Software