6 порад для поліпшення SEO для вашої публікації

 1. 1. Переконайтеся, що ваш PDF може бути проіндексований Publitas і пошуковими системами
 2. Метод №1. Виберіть, скопіюйте та вставте текст із PDF-файлу
 3. Метод №2: Використання функції пошуку в онлайн-публікації
 4. Як виправити ваш PDF, щоб витягти текст
 5. 2. Встановлення відповідного заголовка заголовка та заголовка
 6. 3. Встановлення точної URL-адреси публікації
 7. 4. Написання стислого і переконливого опису
 8. 5. Налаштування власного домену
 9. 6. Посилання на вашу публікацію
 10. Останнє зауваження щодо SEO & гарячих точок продукту

З Publitas, ваші публікації добре оптимізовані для всіх основних пошукових систем і особливо швидко індексуються Google. Ці переваги отримуються (майже) автоматично, просто завантажуючи свій PDF-файл до Publitas. Тим не менш, є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну віддачу від наших функцій SEO. Читайте далі, як ми пояснюємо ці кроки і чому вони важливі.

1. Переконайтеся, що ваш PDF може бути проіндексований Publitas і пошуковими системами

Коли ви завантажуєте свій PDF-файл до Publitas, ми перетворюємо ваш PDF-файл у публікацію HTML5, яку можна легко використовувати та обмінюватися в Інтернеті. Під час цього процесу ми витягуємо весь текст з вашого PDF, щоб створити a Googlebot дружню версію вашої публікації. Таким чином, Google (та інші основні пошукові системи) можуть швидко зрозуміти, про що йде мова публікація, і показати вашу публікацію в результатах пошуку.

Однак, іноді текст у вашому PDF-файлі може бути недоступним для нашого перетворювача (навіть якщо ви можете чітко його прочитати людським оком!). На щастя, існує два простих способи виявлення доступу Publitas до тексту у вашому PDF-файлі.

Метод №1. Виберіть, скопіюйте та вставте текст із PDF-файлу

Щоб виконати цей тест, потрібно відкрити свій PDF-файл у вашому улюбленому пристрої читання PDF-файлів. Якщо ви можете вибрати, скопіювати і вставити текст з вашого PDF, то, швидше за все, наш конвертер може прочитати текст. Якщо ви не можете вибрати, скопіювати або вставити текст, потрібно виправити це спочатку, перш ніж ми зможемо зробити дружню версію PDF у пошуковій системі.

(Див. Розділ: Як виправити ваш PDF, щоб витягти текст ).

З Publitas, ваші публікації добре оптимізовані для всіх основних пошукових систем і особливо швидко індексуються Google

Вибір тексту з PDF.

Метод №2: Використання функції пошуку в онлайн-публікації

Після завантаження PDF-файлу в Publitas можна перевірити, чи текст був витягнутий за допомогою функції пошуку в онлайн-публікації. Просто знайдіть термін, який має бути у вашій публікації, і якщо ви отримаєте очікувані результати, текст буде правильно вилучено. Якщо результатів пошуку немає, то, швидше за все, виникає проблема з вилученням тексту, і вам потрібно буде виправити це, перш ніж ми зможемо зробити дружню версію PDF у пошуковій системі.

(Див. Розділ: Як виправити ваш PDF, щоб витягти текст ).

Як виправити ваш PDF, щоб витягти текст

Існує дві загальні причини, чому текст у вашому PDF-файлі може бути недоступним для Publitas:

 1. Спочатку файл PDF експортувався з налаштуваннями, щоб "вирівнювати" шрифти та тексти на зображення або контур;
 2. Ваш PDF-файл містить відскановані документи.

У випадку 1, найкращий спосіб виправити свій PDF-файл - це новий експорт з оригінального вихідного файлу (наприклад, InDesign або Photoshop). При експорті файлу в PDF найпростіше зробити вибір “Adobe PDF (Print)” як формату, а Adobe “Висока якість друку” як пресет (ви можете позначити “Гіперпосилання”, якщо хочете включити їх).

При експорті файлу в PDF найпростіше зробити вибір “Adobe PDF (Print)” як формату, а Adobe “Висока якість друку” як пресет (ви можете позначити “Гіперпосилання”, якщо хочете включити їх)

Вибір "Adobe PDF (Print) як формату.

Вибір Adobe PDF (Print) як формату

Вибір "Висока якість друку" як попереднього налаштування, з гіперпосиланням позначені.

Якщо ви хочете використовувати власний стиль PDF, переконайтеся, що ви дотримуєтеся цих правил:

 • Вбудуйте всі використовувані шрифти;
 • Не перетворюйте текст на контури;
 • Не вирівнюйте або растеризуйте текст.

Щоб дізнатися більше про експорт вашого PDF-файлу, прочитайте ці ресурси:

Якщо ви використовуєте скановані документи, єдиним способом зробити індексацію PDF можна за допомогою програмного забезпечення OCR. Це програмне забезпечення допомагає виявити текст із відсканованих зображень, а потім додає цей текст до документа PDF. Нижче наведено кілька часто використовуваних інструментів OCR:

Тепер, коли текст з вашого PDF може бути проіндексований, є кілька інших функцій в Publitas, які можуть допомогти поліпшити ваш SEO.

2. Встановлення відповідного заголовка заголовка та заголовка

Назва - це те, що показано в Publitas, щоб ідентифікувати та знайти вашу публікацію. Заголовок браузера використовується як тег заголовка HTML для вашої публікації. Це означає, що назва браузера відображається в браузерах, в результатах пошуку і при спільному використанні публікації в соціальних мережах. Заголовок браузера вважається важливим для SEO і повинен містити стислий опис вмісту сторінки.

Якщо ви не заповните назву браузера, ми створимо його для вас, використовуючи назву вашої публікації. Однак, ми радимо вам самостійно заповнити відповідну назву браузера, оскільки це дійсно може допомогти покращити ваш SEO. Прагніть тримати назву браузера довжиною до 55 символів і переконайтеся, що всі публікації мають унікальну назву веб-переглядача, яка дійсно захоплює вміст публікації.

Щоб отримати більше уявлення про те, чому важливо назва заголовка, можна прочитати цю статтю .

Щоб отримати більше уявлення про те, чому важливо назва заголовка, можна  прочитати цю статтю

Встановлення назви, назви веб-переглядача та URL-адреси для публікації в Publitas.

3. Встановлення точної URL-адреси публікації

URL-адреса публікації використовується для перевизначення URL-адреси за промовчанням, яку ми створили для вас. Важливо поставити свій URL для цілей SEO. URL-адреса має бути релевантною та точною, надавати користувачам та ідеї, чого очікувати, коли вони відкриють цю URL-адресу. Ключові слова в URL-адресі публікації індексуються пошуковими системами і в ідеалі повинні відповідати найважливішим ключовим словам у назві веб-переглядача ваших публікацій.

Щоб отримати більше інформації про те, як створити відповідну URL-адресу, ви можете прочитати цю статтю .

4. Написання стислого і переконливого опису

Опис видно в результатах пошуку і при спільному використанні публікації в соціальних мережах. Незважаючи на те, що опис не завжди допоможе вам отримати кращі рейтинги пошуку, це важливо для поліпшення рейтингу кліків, де б ви не поділилися. Для отримання оптимальних результатів рекомендуємо зберегти опис до 165 символів.

Щоб дізнатися більше про важливість переконливого опису, прочитати цю статтю .

Напишіть стислий опис публікації в Publitas.

5. Налаштування власного домену

Як пояснювалося вище, наявність відповідної URL-адреси для ваших публікацій важлива для SEO, оскільки вона допомагає як пошуковим системам, так і вашим читачам краще зрозуміти, який вміст вони можуть знайти там. Оскільки домен є частиною URL-адреси ваших публікацій, налаштування власного домену також може допомогти покращити ваш SEO.

Наприклад, якщо у нас є фіктивний супермаркет під назвою "Fresh All Day", то набагато більше сенсу, що їх публікації розміщуються на publication.freshallday.com, а не на view.publitas.com. Пошукові системи оцінять це під час ранжування посилань. Перший також може залучити більше кліків, ніж останній.

Додаткові поради щодо уніфікації ваших онлайн-публікацій з вашим брендом див попередня публікація в блозі .

6. Посилання на вашу публікацію

Коли ви публікуєте публікацію в Інтернеті, ми негайно дозволяємо пошуковим системам знати, що доступна нова публікація. Щоб допомогти пошуковим системам швидко знайти вашу публікацію та зробити її більш доречною, ми радимо також включити посилання на вашу публікацію на своєму веб-сайті. Це справедливо навіть тоді, коли ви вже вбудували публікацію на своєму сайті - посилання на вашу публікацію в нижньому колонтитулі вашого сайту може бути корисним як для відвідувачів вашого сайту, так і для пошукових систем, які сканують ваш сайт.

Це справедливо навіть тоді, коли ви вже вбудували публікацію на своєму сайті - посилання на вашу публікацію в нижньому колонтитулі вашого сайту може бути корисним як для відвідувачів вашого сайту, так і для пошукових систем, які сканують ваш сайт

Посилання на онлайн-каталог з нижнього колонтитула вашого сайту.

Останнє зауваження щодо SEO & гарячих точок продукту

Коли ви використовуєте гарячі точки продукту, є ймовірність, що ваші каталоги не будуть знайдені в результатах пошуку. Хоча це може звучати погано спочатку, це, звичайно, не так.

У більшості випадків деталі продукту з вашого сайту точно збігаються з деталями продукту з гарячих точок продукту в онлайн-каталозі. Пошукові системи побачать це як дубльований вміст на двох різних URL, що може бути поганою новиною. З цієї причини ми інформуємо пошукові системи (використовуючи канонічні теги) про те, що ваш веб-сайт є провідним джерелом контенту. В результаті, замість того, щоб показувати продукти з вашого каталогу, пошукові системи безпосередньо сприяють цим посиланням на видимість і SEO сторінок вашого сайту.

Не соромтеся повідомити нам, що ви думаєте, і залиште свої коментарі нижче. Я також хотів би почути, які інші теми ви хотіли б, щоб ми висвітлювали на нашому блозі!

коментарі