6 SEO компанія брехня, що вам потрібно стежити за

  1. SEO компаніям не потрібно вивчати галузь, в якій ви працюєте
  2. Індустрія SEO може гарантувати першу позицію в Google
  3. Вміст другорядного значення
  4. Враховується лише кількість посилань
  5. SEO вирішує всі проблеми електронної комерції
  6. Компаніям SEO не потрібно мати спеціальних знань

Ви повинні довго чекати на ефекти, пов'язані з позиціонуванням

Ви повинні довго чекати на ефекти, пов'язані з позиціонуванням. Боротьба за позиції, які змінюються як калейдоскоп і невловимий характер діяльності SEO, означає, що підприємці насправді не знають, що таке оптимізація сайту, і як досягти видимості в результатах пошуку для певних ключових слів. Уявлення і здогади призводять до створення багатьох міфів про SEO-компанії. А деякі з них виходять з уст людей, які займаються позиціонуванням. Кожен день індустрія SEO має боротися з неправильними ідеями, щоб завоювати нових клієнтів. Які найпопулярніші місця лежать? #wiemyjak

SEO компаніям не потрібно вивчати галузь, в якій ви працюєте

Впевненість у тому, що агентства позиціонування повинні мати досвід у виключенні ефективних стратегій, пов'язаних з оптимізацією веб-сайтів та завоюванням високих позицій, вже встановлено. Одним словом - позиціонер повинен знати тільки про SEO. Це не так.

Підготовка відповідних рекомендацій з оптимізації потребує знання галузі, в якій працює клієнт. Часто споживчі звички мають вирішальне значення для успіху процесу позиціонування. Конкуренція або її відсутність можуть зіграти величезну роль. Якщо підприємець, який користується послугами компанії SEO, продає унікальні продукти, то буде досить легко отримати високі позиції для свого веб-сайту. Існування багатьох конкурентів з підтримкою позиціонерів передбачає ретельний аналіз і застосування таких заходів, які будуть ефективними і дозволять досягти поставлених бізнес-цілей. Індивідуальний підхід до кожного клієнта є одним з найважливіших факторів, що впливають на кінцевий успіх.

Індустрія SEO може гарантувати першу позицію в Google

Ніякий позиціонер не може гарантувати певну позицію в результатах пошуку. На рейтинг впливають різні фактори, які Google не бажає розкривати. Індустрія SEO ніколи не може бути впевнена в тому, що принесе оновлення алгоритмів пошуку. Чому?

Перш за все, дат оновлень не оголошується. Ви ніколи не знаєте, коли відбудуться зміни. По-друге, виконуючи певні тести, можна побачити, які елементи впливають на результати пошуку. Однак це тривалий процес. І Google досі впроваджує оновлення в алгоритмах, тому дії, які були ефективні кілька років тому, вже не враховуються. Є компанії, де навіть за кілька років недостатньо досягти першої позиції в пошуковій системі, варто поєднати SEO з іншими видами діяльності , оскільки це може принести набагато кращі результати.

Вміст другорядного значення

Багато людей вважають, що користувачі не читають вміст, розміщений на веб-сайтах. Часто є дублікати текстів, відтворених з різних джерел. Що стосується електронних магазинів, то звичайним було включити описи з веб-сайтів виробників. Ефективні SEO компанії заохочують своїх клієнтів до підготовки унікальних описів . Можливо, користувачі Інтернету не приділяють особливої ​​уваги тому, чи був вміст на сайті скопійований з конкурсу. Пам'ятайте, однак, що оригінальність текстів розглядається алгоритмами пошукової системи. Для копіювання ви можете отримати штраф і бути видалені з результатів пошуку. Кращі агенції SEO знають, що варто поєднати SEO з Маркетинг вмісту ,

Враховується лише кількість посилань

Індустрія SEO неодноразово переживала кілька революцій. До недавнього часу створення системи обміну посиланнями (сторінка A посилається на сторінку B і B на A) була загальноприйнятою практикою, і що більш важливо, така діяльність принесла відчутні результати. Google вирішив конкурувати з низькоякісними посиланнями, ввівши алгоритм Penguin . З тих пір кількість посилань веде до веб-сайтів, але їх якість не враховується. В даний час SEO-компанії застосовують комплексну та творчу діяльність побудова посилання щоб допомогти вам отримати цінні посилання на сайт.

SEO вирішує всі проблеми електронної комерції

Подумайте про те, наскільки добре ви розумієте, що таке SEO послуги. Багато підприємців вважають, що інвестиції в автоматичні позиціонування сторінок це пов'язано з отриманням вищих доходів від продажу. Це помилка.

SEO компанії працюють над розвитком видимості в результатах пошуку. Проте зайняти місце в Top10 не гарантує збільшення прибутку. Трафік на сайті неодмінно збільшиться, кількість користувачів, які переглядають сайт, буде значно вищою, але це не означає, що всі відвідувачі стануть покупцями. Іноді причини низьких продажів притаманні чинникам, пов'язаним з традиційною торгівлею - ціни високі, продукти не відповідають очікуванням клієнтів, а процес закупівлі занадто складний. Подумайте про це, перш ніж ви втратите провину за невдачу у SEO. Видимість в результатах пошуку дає вам можливість зв'язатися з клієнтами , але ви повинні використовувати їх SEO компанії працюють над розвитком видимості в результатах пошуку

Компаніям SEO не потрібно мати спеціальних знань

Правда в тому, що кожен може вжити заходів, пов'язаних з розміщенням веб-сайтів. Якщо ви вважаєте, що в якості власника веб-сайту ви маєте достатньо знань для реалізації ефективної стратегії SEO, візьміть її вперед. Тим не менш, ви повинні мати на увазі, що позиціонери в курсі керівних принципів Google , дотримуватися тенденцій у галузі SEO і мають досвід в оптимізації веб-сайтів. Приймаючи самостійні дії, розраховуйте з можливістю невдачі. Прийняття неналежних методів позиціонування може призвести до видалення з рейтингу або падіння до дуже віддаленої позиції. Вплив помилок може бути надзвичайно болючим для вас і вашого сайту.

Якщо ви шукаєте компанію, яка індивідуально підходить до кожного клієнта і знає, як підвищити видимість компаній в Інтернеті, то ми запрошуємо Вас ознайомитися з нашою пропозицією співпраці з KOP >>


Якуб Лісецький

повернення

Поділитися:

Які найпопулярніші місця лежать?
Чому?