6 SEO поради для блогерів, які ви можете використовувати сьогодні

  1. # 1: Знайдіть ключові слова
  2. # 2: Вибрані ваші ключові слова-вбивці
  3. # 3: Оптимізуйте сторінки
  4. # 4: Прибирайте свій блог - створюйте категорії
  5. # 5: Використовуйте свою смертельну зброю - заголовки з ключовими словами
  6. # 6: Внутрішні посилання - зробіть свій блог липким, як клей

Це гість християнина від Lingo24

Це гість християнина від Lingo24.

Це може здатися, що майже всі пишуть блог у ці дні. У блогосфері багатолюдне місце, де мільйони конкурують за читачів у Всесвітній павутині. Зробити свій блог виділитися з натовпу нічого, крім легкого. Але трохи знання про SEO і наступні кілька основних правил дадуть вам перевагу.

# 1: Знайдіть ключові слова

Ви можете мати кращий продукт у світі, але якщо ваші клієнти не можуть знайти ваш сайт, вам доведеться продати його своїм друзям і сусідам. І коли мова йде про пошук в Інтернеті, золотим правилом є "вибір потрібних ключових слів".

Це не так просто, як здається. Занадто часто люди у певній галузі використовують жаргон замість мови, яку говорять звичайні клієнти. Сядьте з колегою або другом і проведіть мозковий штурм, які слова ви думаєте, ваші читачі шукають.

Пам'ятайте, що ефективним “ключовим словом” може бути два або три слова, а не лише одне. Часто має сенс спрямовувати на більш конкретні терміни. Замість «книжок» спробуйте «злочинність», щоб скоротити кількість конкурентів і дати відвідувачам Інтернету, зацікавленим у цьому жанрі, більше шансів знайти вас. Ви також можете полегшити завдання, використовуючи Google Suggest або онлайновий тезаурус, щоб знайти синоніми або подібні фрази.

# 2: Вибрані ваші ключові слова-вбивці

Як тільки у вас є кілька можливих ключових слів, ваш наступний крок полягає в тому, щоб з'ясувати, які з них є "гарячішими", тобто більш популярними відвідувачами Інтернету, які зацікавлені в тому, що ви пропонуєте.

На щастя, є кілька безкоштовних інструментів, які можуть допомогти. Один з кращих - це безперечно Wordtracker , платформа, яка говорить вам, наскільки популярним є певне ключове слово, і скільки конкуренції йому доведеться зіткнутися, тобто, наскільки важко це буде для нього добре оцінювати в пошукових системах, якщо ви використовуєте його для вашого сайту.

Крім того, Wordtracker може допомогти вам знайти менш використовуваний термін, який несподівано приваблює велику кількість трафіку. Ще одним корисним помічником у пошуках ідеальних ключових слів є безумовно Інструмент добору ключових слів Google AdWords . Як і більшість служб Google, простий у використанні: потрібно просто ввести свій продукт у вікно «Знайти ключові слова», і ви будете переповнені довгим переліком можливих ключових слів, а також конкурсом для кожного з них.

# 3: Оптимізуйте сторінки

На даний момент ви повинні мати запас ключових слів вбивці, які вам потрібні. Так що ж робити з ними?

Перш за все, перерахуйте їх в ієрархічному порядку, виходячи з кількості пошуків, які вони малюють. Потім підберіть свої великі знімки та підберіть їх з найбільш підходящими сторінками вашого сайту. Ви скоро дізнаєтеся, що деякі з них підходять краще за інших. Для тих, хто не підходить, потрібно виконати процес, який називається оптимізацією ключових слів , який адаптує вміст до відповідних ключових слів.

Це, звичайно, включає в себе вставку ваших ключових слів максимально гладко в вміст. Але якщо ключове слово насправді не підходить до сторінки, ви повинні або внести великі зміни до вмісту, або, якщо можливо, використовувати його на іншій сторінці.

Наприкінці цього процесу кожна сторінка вашого веб-сайту повинна бути пов'язана щонайменше з одним ключовим словом, а головні сторінки повинні отримувати ключові слова великого розміру.

# 4: Прибирайте свій блог - створюйте категорії

Якщо пошукові системи подібні, це добре організований веб-сайт. Поділ ваших повідомлень на добре структуровані та добре названі категорії полегшить життя ваших читачів і людей. І в результаті це збільшить ваш трафік.

# 5: Використовуйте свою смертельну зброю - заголовки з ключовими словами

Не звертаючи уваги на заголовки в блозі, подібно до написання роману без розділів.

Заголовки говорять у флеш, що ваш пост є все про, і, якщо добре створений, вони можуть бути непереборною привабливістю для ваших відвідувачів. Але це не тільки. Застосування ключового слова в заголовку є розумним кроком, оскільки алгоритми пошуку притягуються до заголовків, як бджоли до меду. Якщо вони знайдуть там ключове слово, вони, ймовірно, збільшать трафік на ваш веб-сайт.

# 6: Внутрішні посилання - зробіть свій блог липким, як клей

Всі блогери повинні звернути увагу на внутрішні посилання. Причина проста: якщо ваші читачі переходять з однієї посади на іншу, натискаючи на внутрішні посилання, це означає, що вони залишаються на вашому сайті і не йдуть ніде. Результатом є збільшення кількості переглядів сторінок, краще ранжування в пошукових системах і більша « клейкість» для вашого блогу.

Інші способи блокування читача: створити карту сайту (для WordPress це можна зробити за допомогою WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast); створити розділ поширених запитань; розміщуйте посилання на відповідні публікації внизу сторінки або на бічній панелі ваших повідомлень.

Добре, тепер у вас є всі необхідні інструменти для початку успішного блогу. О, одне я забув згадати, вам також потрібний хороший контент!

Про автора: Крістіан Арно є засновником Lingo24, одного з найбільш швидкозростаючих бюро перекладів у світі . У 2001 році компанія Lingo24 нараховує понад 160 співробітників, що охоплюють три континенти та клієнтів у більш ніж шістдесяти країнах. За останні дванадцять місяців вони переклали понад 60 мільйонів слів для підприємств у всіх галузях промисловості, включаючи MTV, Світовий банк та American Express. Слідкуйте за Lingo24 на Twitter: @ Lingo24 .

Так що ж робити з ними?