6 SEO Поради малому бізнесу в 2016 році

 1. Дослідження ключових слів
 2. Ключові слова Вашого конкурента
 3. 3. Дослідження назв
 4. Оптимізація на сторінці
 5. Структуровані дані
 6. Зворотні посилання

Пошукова оптимізація розглядається як темне мистецтво деяких маркетологів. Багато людей думають, що його практикуючі - шарлатани, просто торговці зміями нафти. Дійсно, я побачив деякий shoddy робота там у інтернеті. Іноді ви бачите роботу, яку спеціаліст SEO зробив для компанії, і ви дійсно дивуєтеся, як ця людина спить вночі, знаючи, що вони забруднили мережу з марнотратним сміттям тіньових зворотних посилань.

Тим не менш, ми повинні завжди нагадувати собі, що Google повинен з'ясувати якийсь спосіб вирішити, які посилання покласти на вершину видань (сторінки результатів пошуку). Отже, припустимо, що в цьому процесі існує певна логіка і з'ясовує, чи зможемо ми засвоїти корисну інформацію для вас у цьому новому році 2016 року. Ці поради навряд чи колись застаріють, тому що вони служать основним інформаційним потребам користувачів, і вони надають чітку структуру, яку можна легко прочитати пошуковими системами.

Хороший SEO повинен бути невидимим. Якщо ви читаєте частину копії на своєму сайті, і це звучить неприродно, швидше за все, пошукова система також вважатиме її неприродною. Надмірна оптимізація завдає шкоди вашим пошуковим рейтингам і змушує вас бути менш вірогідними для відвідувачів вашого сайту. Спочатку запишіть користувачів. Якщо люди, які відвідують ваш сайт, мають хороший досвід і можуть знайти інформацію, яку вони шукають, хороші шанси, що ви також порадували і пошукових богів.

До речі, дуже важливо, щоб ви тримали цю інформацію. Я зустрівся з великою кількістю власників малого бізнесу, які вважають, що вони знають багато про SEO, але все, що вони дізналися, було зроблено кілька років тому. Google постійно оновлює свій алгоритм для боротьби з маніпуляціями blackhat і grayhat, але кожен раз в той час вони роблять тектонічні зміни, які змінюють весь ландшафт пошуку. Не потрапляйте в зло. Тримайте струм.

І щоб це було виключено, ми, звичайно, повинні визнати, що є й інші пошукові системи, але в цій статті ми будемо насамперед посилатися на Google. 99,99% зусиль, які ви докладаєте до рейтингу Google, також будуть передані іншим пошуковим системам.

 1. Дослідження ключових слів

Це одна з областей, де багато власників сайтів потрапляють у неприємності. Вони вважають, що їм потрібно заповнити кожну сторінку кожним відповідним ключовим словом для свого бізнесу. Однак пошукові системи скануються ботами, які не знають багато про те, як розрізняти ваш сайт від інших сайтів. Вони використовують обмежену кількість факторів для визначення вашої релевантності. Вибір правильних ключових слів є одним з найважливіших способів повідомити Google про те, що дає якась сторінка вашого сайту. Крім того, надмірна оптимізація сторінки для ключових слів може виявитися спамом і надавати користувачам сайту поганий досвід.

Якщо ваш сайт добре організований (як в навігації логічно і легко зрозуміти), вам не потрібно використовувати більше одного або двох ключових слів на сторінці - кожна сторінка буде виконувати свої цілі. Не повторюйте ключові слова на своєму сайті, або ви ризикуєте скасувати їх власні результати пошуку.

Використовуйте Планувальник ключових слів Google вибрати ключові слова, для яких потрібно конкурувати. Якщо у вас ще немає облікового запису Adwords (рекламна платформа Google для пошуку), потрібно встановити його.

 1. Ключові слова Вашого конкурента

Якщо ви хочете глибше зануритися в трафік SEO, ви можете поглянути на те, для чого ваші конкуренти ранжують. Це дасть вам хороші ідеї про вміст, який ви можете створити, і як оптимізувати сторінку, якщо ви хочете вкрасти їх трафік.

Використовуючи інструмент, що називається ahrefs https://www.ahrefs.com , Ви можете шпигувати за те, які ключові слова залучають трафік на свій сайт. Цей інструмент є трохи дорогим, але ви можете скористатися безкоштовною 14-денною пробною версією, достатньою для початку роботи.

Наприклад: якщо в Нью-Йорку працює прохолодна лапша, то, можливо, захочете шпигувати за трафіком, який отримує Momofuku. Дивлячись на ключові слова, до яких займається Momofuku, ми бачимо наступне:

Дивлячись на ключові слова, до яких займається Momofuku, ми бачимо наступне:

Тут я не поділяю всі розміри звіту, наприклад, скільки трафіку кожен з цих ключових слів надсилає до momofuku.com, але ви можете отримати гарне уявлення про те, що вам потрібно зробити, щоб набрати частину свого трафіку . Ви можете бачити, що багато ключових слів Momofuku маркуються спеціально для сімейства ресторанів David Chang, але ви також побачите, що такі слова, як bar, booker, booking та noodle також посилають значний трафік на їх сайт. Якщо ви хочете конкурувати з ними за ці умови, вам доведеться створити вміст, що використовує ці ключові слова, а потім залучити трафік на ваш сайт.

Перегляньте це відео, щоб дізнатися більше про цю техніку.

3. Дослідження назв

Заголовки мають значення. Насправді вони є найважливішим компонентом технічного SEO. Вони дозволяють користувачам дізнатися, про що йде сторінка. Googlebot, який сканує ваш сайт, враховує назву ваших сторінок і оцінює їх першим серед інших факторів SEO, коли визначає місце ранжування даної сторінки.

Переконавшись, що я вибрав правильну назву для цієї статті, я міг би розглянути, скільки інших статей має назву, що містить ті ж терміни. Давайте подивимося, скільки статей з'являється для пошукових термінів «10 SEO поради». Я б зробив це, використовуючи розширений оператор пошуку Google allintitle: «10 SEO-порад», після чого я виявляю, що це титульна фраза, яка має велику конкуренцію:

Ми не пропонуємо 10 порад у цій статті (залишайтеся з нами більше!), Ми пропонуємо 6, і, як ви можете бачити, ігрове поле значно більше навіть на цьому конкретному пошуку.

), Ми пропонуємо 6, і, як ви можете бачити, ігрове поле значно більше навіть на цьому конкретному пошуку

Я хотів би відзначити щось важливе, а саме те, що більшість людей просто шукатимуть "поради по SEO", що було б набагато важче оцінити, але все одно повинна бути частиною вашої назви, щоб користувачі та пошукові системи знали, що ваша сторінка.

Я хотів би відзначити щось важливе, а саме те, що більшість людей просто шукатимуть поради по SEO, що було б набагато важче оцінити, але все одно повинна бути частиною вашої назви, щоб користувачі та пошукові системи знали, що ваша сторінка

Спробуйте шукати певну назву, яку ви думаєте, а також її найпростіший варіант. Це дасть вам уявлення про те, як ваші назви коштують проти точного або подібного назви контенту, а також широкого кута зору конкуренції.

Вибираючи назву, в кінцевому підсумку ви хочете знайти правильне поєднання того, що забезпечує найкращий досвід користувачів для відвідувачів вашого сайту, і що дозволить вам відрізняти вас від конкуруючих сайтів. У випадку з рестораном, не має сенсу називати сторінку меню іншою, ніж Меню. Найбільш ефективним є використання цього методу, коли ви отримуєте назви для змістовних сторінок, наприклад, публікації в блогах.

Якщо ви збираєтеся опублікувати статтю, для якої існує високий рівень конкуренції для варіантів заголовків і ключових слів, не покладайтеся на пошук, як на єдине місце для залучення трафіку. Використовуйте соціальні медіа, зверніться до впливових людей, подумайте про просування контенту через платне розповсюдження. Пошук не дасть бажаних результатів без особливих зусиль, коли йдеться про ключові слова та заголовки з високою конкуренцією.

 1. Оптимізація на сторінці

Оптимізація на сторінці - це те, що потрібно обговорити з веб-розробником, перш ніж ваш сайт буде створений. Ця особа повинна або знати достатньо про базову SEO, щоб правильно налаштувати ваші сторінки, або мати консультанта для співпраці. Оптимізацію на сторінці слід виконувати з кожною сторінкою вашого сайту, починаючи з перших сторінок, які розробник розробляє, до будь-яких нових сторінок, які додає ваш або будь-хто інший. Ось основи:

Тег H1 призначений для елемента HTML заголовка на вашій сторінці. Ви можете думати про нього як про заголовок. Залежно від стилю сторінки, вона зазвичай буде найбільшим текстовим елементом на сторінці. Будь-який текст, який визначає новий розділ або тему на сторінці, може бути підкреслений тегом заголовка, наприклад H2 або H3. Зазвичай H1 слід використовувати лише один раз. H1 є однією з перших речей, які пошукові системи бачать після назви вашої сторінки. Дізнайтеся більше про H1 та інші теги заголовків тут http://www.hobo-web.co.uk/headers/

Ваші ключові слова належать до назви вашої сторінки, у H1 і в тексті декількох разів, коли вони відповідають природному бажанню, бажано в межах перших 200 слів копії на вашому сайті. Вони також повинні бути в URL або домені, коли це можливо.

Переконайтеся, що ваш веб-сайт працює на мобільних і настільних веб-переглядачах . Це відоме як адаптивний веб-дизайн. В основному, одна й та сама інформація доступна для Googlebot, чи людина переглядає на мобільному чи на робочому столі, а CSS визначає, як відображатиметься вміст. Як і більшість SEO, це питання забезпечення хорошого користувальницького досвіду. Якщо ваш сайт добре обслуговує користувачів, він, ймовірно, зробить кращий SEO. З поширеністю мобільного трафіку, це має бути непросто.

Мета описи та мета-ключові слова не допоможуть вам визначити ранг , але мета-описи часто використовуються як текст, що описує вашу сторінку. Переконайтеся, що він є інформативним і робить природне використання ваших ключових слів. Чим більше людей натискатиме на результати пошуку, тим більше повноважень кожної сторінки.

 1. Структуровані дані

Структуровані дані - це одна з тих речей, які здаються хитрими, але насправді це ще один елемент SEO. Звичайно, можна зловживати, але ті, хто це роблять, будуть покарані пошуковими системами. Структуровані дані дозволяють представити машиночитану інформацію пошуковим системам, що дозволить їм відображати більше вмісту з вашого сайту на видачах. Це може включати годинник магазину, ім'я автора блогу, інструкції щодо рецептів або відповіді на звичайні пошукові запити.

Це може включати годинник магазину, ім'я автора блогу, інструкції щодо рецептів або відповіді на звичайні пошукові запити

Google називає ці дані "багатими фрагментами" даних ... Деякі сайти виграють більше нерухомості на видачах і виділяються візуально на сторінках результатів пошуку, використовуючи їх у розмітці html на своєму сайті. Алгоритм Google здатний отримувати інформацію з деяких сайтів без додаткової розмітки, але для того, щоб повною мірою скористатися потенціалом для покращеної присутності SERP, потрібно вручну додати їх. Дізнайтеся більше про те, як використовувати багаті фрагменти та структуровані дані, відвідавши цей сайт. http://schema.org/

 1. Зворотні посилання

Зворотні посилання є фактором рейтингу номер один для пошукової оптимізації. Вони також є одним з найбільш незрозумілих. Багато компанії з нижньої ланки SEO обіцяють короткотермінові результати, і вони досягають цього, тому що вони мають мережу сайтів, якими вони володіють, керують або діляться з іншими SEO, і вони пишуть на цих сайтах неякісні статті, а потім повертаються до вашого домену .

Робити це вірний спосіб отримати негативну увагу від Google і інших пошукових систем. По суті, це означає покупку зворотних посилань. Загалом, існує дуже мало видів популярності, які можна купити в цифровому маркетингу. Ви можете рекламувати, але це зовсім інше. Щоразу, коли ви платите за розташування на сайті, ви повинні бути впевнені, що сайт використовує атрибут rel = ”nofollow” ( http://searchengineland.com/infographic-nofollow-tag-172157 ).

Так як же ви отримуєте якісні зворотні посилання?

Якщо ви створюєте продукт або послугу, яким довіряють люди, клієнти будуть писати відгуки про вас на сайтах, на сайтах перегляду чи на своїх сайтах. Якщо ви робите щось примітне, ви отримаєте увагу від преси. Якщо вони не знають про вас, зверніться до них. Якщо ви вживаєте заходи, щоб знайти своє ім'я, інші сайти запрошують вас написати про свої знання про домен для їх публікації, і ви матимете можливість зв'язатись зі своїм сайтом у вашій біографії. Якщо ви пишете корисний контент на своєму сайті, люди з’являтимуть посилання на нього на своєму сайті і надсилатимуть його в соціальних мережах.

Все це зводиться до змісту. Дуже важко посадити у вакуумі. Зворотні посилання виникають, коли ви вживаєте кроки, щоб продавати свій бізнес, розвивати свій особистий бренд або робити інші кроки, щоб дістатися до аудиторії або клієнтів.

Правило тут полягає в тому, що якісна продукція заслуговує високоякісного контенту і високоякісний контент генерує якісні посилання.

Якщо ви ресторан, спробуйте отримати альтернативний щотижневий або популярний, відповідний продовольчий блог, щоб написати про свій сайт. Якщо ви є унікальною книжковою крамницею, спробуйте отримати сайт, який зосереджує увагу на унікальних речах для туристів, щоб написати відгук про свій сайт, або спробуйте стати кращим місцевим книжковим магазином авторів і видавців, яких вас цікавить найбільше. Якщо ви - старовинний коктейль-бар, спробуйте отримати напій на популярному сайті рецептів.

Це все про аутрич. Де ще можна з'явитися природно? Після того, як ви почнете робити ці кроки, інші люди почнуть знаходити вас, і цей тип контенту почне генеруватися.

Це трапляється, що великі компанії впали на дно видань, які не були знайдені клієнтами, які б любили його. Але це рідко буває, коли великі підприємства роблять необхідні кроки, щоб бути відкритими.

Будьте активними щодо свого Стратегія SEO і ваш трафік зросте. Підвищуйте трафік із відповідними аудиторіями, і ваш бізнес зростатиме.

Більше з вулиці Бонд:

Так як же ви отримуєте якісні зворотні посилання?
Де ще можна з'явитися природно?