6 способів маркетингу електронної пошти може збільшити результати SEO

  1. 1. Покращує показники відмов
  2. 2. Підвищення соціальної активності
  3. 3. Допомагає цільовому вмісту
  4. 4. Створює гачок для вмісту
  5. 5. Підвищує залучення через CTA
  6. 6. Дає зміст друге життя

Як маркетолог, ви, ймовірно, асоціювати SEO з такими речами, як посилання на сайти, SERPs та дослідження ключових слів. Але чи вважали ви, як електронна пошта може допомогти вам підвищити продуктивність у SEO?

Маркетингові електронні листи не класифікуються пошуковими системами, і мета електронної кампанії, як правило, полягає в тому, щоб отримати відкриття та перегляд кліків, щоб не збільшити ваш SEO.

Але враховуючи 51% людей відкривають нові веб-сайти через електронну пошту , варто поглянути на те, як можна використовувати ці візити не тільки для одноразових переходів, але і для високоякісного трафіку, що підвищує рейтинг ваших пошукових систем.

Давайте подивимося на деякі переваги розробки електронних листів з SEO.

1. Покращує показники відмов

Пошукові системи знають, як довго люди, як правило, залишаються на вашому сайті, і який відсоток з них відразу ж (або "відмов") залишають без перевірки вашого вмісту. Ваша ставка відмов є важливим фактором у загальному рейтингу пошуку. Навіть з найкращими у світі написання SEO, високий рівень відмов знищить ваш рейтинг .

Першим кроком до скорочення показника відмов є створення чудового вмісту —І, посилаючись на ваш вміст в електронних інформаційних бюлетенях, ви можете контролювати якість ваших відвідувачів. Відвідувачі з посилань електронної пошти, як правило, більше займаються і більше зацікавлені у вашому вмісті, що має сенс, тому що вони були зацікавлені в тому, щоб зареєструватися на ваші електронні листи.

2. Підвищення соціальної активності

Електронна пошта з посиланнями на спільний доступ заохочує ваших найзахопленіших відвідувачів (абонентів) рекламувати ваш контент через їхні соціальні канали. Обов'язково вкажіть CTA, що вимагає від абонентів обміну новим вмістом. Ці віддані перші читачі можуть допомогти посіяти насіння вірності та загнати багато необхідного органічне залучення .

Обмін соціальними медіа має чітке відношення до SEO. Згідно з дослідженням Google перші п'ять рейтингових сторінок були також першими п'ятьма на Facebook, Linkedin та Google +.

Згідно з дослідженням Google   перші п'ять рейтингових сторінок були також першими п'ятьма на Facebook, Linkedin та Google   +

3. Допомагає цільовому вмісту

Саме тут сегментація електронної пошти та інструменти CRM дійсно корисні. Використовуючи демографічну інформацію зі свого списку електронної пошти, ви можете доставити вміст безпосередньо тим, хто, ймовірно, вважатиме це цінним.

А в сучасному середовищі електронної пошти це важливіше, ніж будь-коли: Більше 65% маркетологів вже використовують персоналізований вміст електронної пошти.

А в сучасному середовищі електронної пошти це важливіше, ніж будь-коли: Більше 65% маркетологів вже використовують персоналізований вміст електронної пошти

З опитуваннями електронної пошти та опитування , Ви можете запитати своїх абонентів, що вони хочуть, створювати вміст навколо своїх потреб та інтересів, а потім доставляти цей вміст у ваші листи. Сегментація дозволяє вам бути навмисними щодо релевантності вашого вмісту, а релевантність є один з стовпів SEO .

4. Створює гачок для вмісту

Електронна пошта - це чудовий спосіб змусити людей читати публікацію, і це відмінний спосіб розповсюдження будь-якого окремого вмісту. Але якщо у вас є увагу читача, чому б не спробувати змусити їх залучатись до кількох частин контенту?

Використовуйте кампанії електронної пошти для перехресного просування інших соціальні канали попросивши читачів підписатися на канал YouTube або, наприклад, слідувати за вами на Twitter. Ці зусилля допоможуть органічно розширити вашу діяльність і можуть призвести до перехресного просування додаткового вмісту. Безпрограшна.

5. Підвищує залучення через CTA

Особистий характер електронної пошти робить його ідеальним місцем для закликів до дій (CTA), тому, коли мова йде про коментарі та акції, просто попросіть їх з переконливим CTA. Пізніше можна використовувати сегментація для націлювання на найбільш активних учасників у каналі коментарів.

Те ж саме стосується відгуків: Зробіть запит через CTA. Ще краще: вбудуйте форми перегляду та посилання на свої відгуки в Google Business у своїх електронних листах. Це є життєво важливим для роздрібних продавців і для всіх, хто цікавиться місцевим націлюванням. Знайдено дослідження МОЗ 2017 року Відгуки мають 13% вплив на результати локальних пошуків .

6. Дає зміст друге життя

Ваші повідомлення електронної пошти є прекрасним невеликим набором вмісту, що вміщується самостійно чому б не отримати стільки пробігу, скільки зможете з них? Папка "Вхідні" - це лише початок. Ви можете повторно використовувати електронні листи довгої форми або пакетні менші, як повідомлення в блогах (які мають безпосередню вигоду від SEO).

Ви також можете розмістити їх у архіві на своєму сайті, надаючи доступ не-передплатникам до основного вмісту, який зазвичай зберігається для абонентів, і ви можете просто конвертувати деяких нових абонентів у цей процес.

Подумайте про електронний маркетинг як про спосіб підключення високоякісних відвідувачів до високоякісного вмісту. Пошукові системи стають все краще і краще при відділенні якісного контенту від інших, і SEO стає справою просто гасіння хороших речей.

Електронний маркетинг ставить ваш найкращий вміст перед найкращою аудиторією, а інструменти сегментації припускають, що ви не знаєте вашу аудиторію. Ваші ініціативи електронної пошти повинні враховувати те, що ви намагаєтеся досягти за допомогою SEO, і повинні бути розроблені для підтримки цих цілей.

Але чи вважали ви, як електронна пошта може допомогти вам підвищити продуктивність у SEO?
Але якщо у вас є увагу читача, чому б не спробувати змусити їх залучатись до кількох частин контенту?