7 інструментів, які допоможуть вашому SEO

  1. Інструмент №1: панель інструментів Google Analytics на сторінці Google
  2. Інструмент №2: SEO для Chrome
  3. Інструмент №3
  4. Інструмент # 4: Ghostery
  5. Інструмент №5: Перевірте мої посилання
  6. Інструмент # 6: Мета SEO інспектор
  7. Інструмент # 7: Firebug
  8. Покращення рейтингу вашого сайту за допомогою цих інструментів

Якщо ви шукаєте способи отримати більше з вашого веб-сайту, спробуйте застосувати методи пошукової оптимізації (SEO)

Якщо ви шукаєте способи отримати більше з вашого веб-сайту, спробуйте застосувати методи пошукової оптимізації (SEO). Це відмінний спосіб допомогти новим відвідувачам виявити ваш сайт, покращивши свій ранг у пошукових запитах. Уявіть, що їх знайдуть люди, які шукають вміст, який вже є на вашому сайті. Вони будуть любити його! Отже, є хороший шанс, що вони будуть любити вас. Сьогодні ми збираємося обговорити 7 інструментів браузера для SEO і як вони можуть допомогти вам поліпшити ранг вашого сайту.

Інструмент №1: панель інструментів Google Analytics на сторінці Google

Будь-хто, хто серйозно ставиться до поліпшення рейтингу пошукових систем свого сайту, вже повинен використовувати Google Analytics. Панель інструментів Google Analytics для Chrome дозволяє краще зрозуміти, як клієнти взаємодіють з вашим веб-сайтом, показуючи такі речі, як на кожній сторінці відвідувачі дійсно натискають. Це надзвичайно корисна інформація при перегляді даних Google Analytics, наприклад, на яких сторінках користувачі переглядають найчастіше, на яких сторінках вони витрачають найчастіше, і які сторінки мають найвищий показник відмов.

Інструмент №2: SEO для Chrome

Подібно до панелі інструментів Google Analytics Google, SEO для Chrome повідомляє про важливу статистику SEO, яка може бути використана, щоб допомогти оптимізувати свій сайт за допомогою закладки ефективності. Це розширення Chrome дає змогу зрозуміти дані про ключові слова, стратегію зворотного зв'язку та навіть конкурентний аналіз, щоб зрозуміти, наскільки добре ваш сайт накопичується проти інших користувачів у вашій ніші. SEO для Chrome також пропонує дані індексу сторінок від Google , Bing , Yahoo і MajesticSEO .

Інструмент №3

Розширення SEOquake , доступне для Chrome, Firefox, Opera та Safari, дуже зручно для швидкого завантаження даних. Він поставляється з трьома основними компонентами - параметрами SEOToolbar, SEObar і SERP - які користувачі можуть визначати самі. Цей інструмент надає інформацію про рейтинг сторінки, щільність ключових слів, а також про те, чи вхідні посилання позначені як "не слідувати".

Інструмент # 4: Ghostery

Ghostery рекламує те, що він може показати користувачам "невидиму павутину". Це для вас означає, що він відображає HTML-теги, файли cookie, відстеження пікселів і маяків, щоб допомогти вам зрозуміти, що саме відстежують компанії. Цей інструмент дуже ефективний для проведення конкурентного аналізу, оскільки він надає деяку інформацію про те, наскільки тісним є ваш прямий конкурент, який здійснює моніторинг своїх сайтів. Ghostery доступний для Chrome, Firefox, Opera, Safari та Internet Explorer, і є мобільний додаток, що працює як з iOS, так і з Android. Розширення також можна встановити на Firefox для Android.

Інструмент №5: Перевірте мої посилання

Розширення Check My Links є дуже цікавим інструментом для SEO. Він може бути використаний для сканування через ваш власний сайт і переконатися, що посилання, які ви використовуєте, є активними, функціональними, але також можуть використовуватися для пошуку можливостей зворотного зв'язку. Як ви, напевно, знаєте, отримання додаткових посилань на ваш сайт з інших сайтів може стати вагомим внеском у покращення SEO для вашого сайту. Цей інструмент дозволяє сканувати інші сайти, які можуть надавати посилання на ваш сайт, щоб дізнатися, чи можуть бути порушені або неактивні посилання. Коли ви знайдете ці посилання, ви можете просто зв'язатися з власником сайту, який ви скануєте, і попросити їх замінити непрацююче посилання на посилання, яке вказує на релевантний вміст вашого сайту. Якщо вони згодні, ви тільки що заробили собі зворотний зв'язок, який має великі шанси допомогти поліпшити рейтинг вашого сайту!

Інструмент # 6: Мета SEO інспектор

Якщо ви використовуєте Інструменти Google для веб-майстрів, тоді ви будете дивуватися, як ви коли-небудь жили без інспектора Meta SEO . Це розширення, доступне для Chrome, витягує дані з кількох надійних джерел, включаючи Alexa , Quantcast , SEMRush і MajesticSEO . Найбільше значення, однак, може бути в елементах на сторінці, які він розкриває. Це тому, що мета SEO інспектор розкриває критичні на сайті SEO елементи і ставить їх у вас під рукою. Відстеження важливих тегів, інформації про посилання та інших атрибутів? Мета SEO інспектор заощадить вам години. Саме це робить це таким чудовим інструментом для конкурентного аналізу!

Інструмент # 7: Firebug

Остаточний інструмент SEO-браузера, який ми обговорюємо сьогодні, це Firebug . Firebug є досить універсальним інструментом і особливо корисний, якщо оптимізація на сторінці є основною проблемою. Коли ви відкриваєте розширення, воно генерує окремі вкладки для HTML, CSS і DOM. На вкладці HTML буде розміщено величезну інформацію про SEO на сторінці, оскільки ви можете використовувати цю вкладку для відстеження ключових тегів, посилань та інших атрибутів. Переглядаючи ту ж саму інформацію на сайтах ваших конкурентів, ви отримаєте чудову інформацію про шляхи поліпшення рейтингу пошуку на власному сайті.

Покращення рейтингу вашого сайту за допомогою цих інструментів

Хоча кожен з цих 7 інструментів браузера має свої переваги, ви знайдете певні збіги між ними. Частина процесу Початок роботи з SEO знаходить, що найкраще для вас. Є багато стратегій і тактик там, але в кінці дня це дійсно зводиться до пошуку того, що працює для вас. Якщо ці інструменти надають реальні дані, які можна використовувати для поліпшення рейтингу вашого сайту, тоді їх слід використовувати - але немає жодного скорочення та сухих відповідей, що відповідає всім параметрам, щоб отримати ваш сайт у верхній частині результатів пошуку стор. Пам'ятайте, що в кінці кінців це все про пошук шляхів досягнення цілей, які ви встановили для свого веб-сайту.

Відстеження важливих тегів, інформації про посилання та інших атрибутів?