75 кроків до SEO і позиціонування пошукових систем ЗАРАЗ

 1. SEO Керівництво Крок за кроком Сьогодні я готовий поділитися з вами 75 ключами, які ви можете легко...
 2. Позиціонування в Google через ключові слова
 3. Конфігурація Сайту відповідно до Посібника з SEO
 4. Зображення в позиціонуванні пошукової системи
 5. Подбайте про посилання для хорошого веб-позиціонування
 6. Ми уникаємо дублювання вмісту
 7. Керівництво по стилю для веб-позиціонування
 8. Уникайте покарань Google
 9. Зменшіть час завантаження сторінки, і Google дуже полюбить вас
 10. Основні інструменти для початку з хорошим SEO
 11. І останній крок для хорошого позиціонування пошукової системи SEO
 12. "50 найкращих заходів участі в соціальних мережах"

SEO Керівництво Крок за кроком

Сьогодні я готовий поділитися з вами 75 ключами, які ви можете легко зробити на вашому сайті, щоб збільшити відвідувачів з пошукових систем. Я спробував сортувати і класифікувати всі кроки, які я дотримуюся, і інструменти, які я використовую для SEO.

Я впевнений, що з цим посібником з SEO ви зможете значно збільшити кількість відвідувань. Тому що в кінцевому підсумку хороше позиціонування в Google перетворюється на більше відвідувань, що, безумовно, всі ми дбаємо. Якщо ви хочете дізнатися більше про SEO , в цій статті я вирішу деякі сумніви і відповіді 50 питань про SEO ,

Якщо ви хочете дізнатися більше про SEO , в цій статті я вирішу деякі сумніви і відповіді  50 питань про SEO  ,

- Бруно, щоб побачити, що я дізнаюся. Якщо ви збираєтеся розповісти всі свої трюки і всі ваші секрети SEO, що ви будете жити? - Неважливо, я збираюся розповісти все, що знаю сьогодні, але не те, що я буду знати завтра.

Вивчайте SEO та веб-позиціонування, не будучи експертом-програмістом

Я спробував вибрати ті ключі, для яких не було необхідності великих знань html або редагування власної видавничої системи. Оскільки тема програмування вашої сторінки дуже важлива, в більшості з тих, які я поясню, знаходяться прості зміни, або ви можете допомогти з деякими Plugin. Якщо ви використовуєте WordPress вам пощастило

Оскільки вона є найбільш використовуваною платформою, я запропонувала кілька плагінів для розміщення в пошукових системах. У цій іншій статті я зібрав ще: "Топ-40 плагінів SEO WordPress" , І якщо після прочитання цієї статті, з її 75 порад, ви хочете навчатися більше і більш практично, ви можете подивитися на нові SEO курс, який я даю в Мадриді в класі CM.

Позиціонування в Google через ключові слова

1. Виберіть ключові слова: визначте, для яких пошукових запитів користувач намагатиметься позиціонувати. Розгляньте кількість пошуків для кожного терміну, щоб знайти найкращі ключові слова. Можна використовувати Google Trends визначити власну стратегію позиціонування в Google.

2. Перевірте конкурс: Ви можете скористатися наступним інструментом, щоб перевірити не тільки кількість пошуків для кожного ключового слова, але й конкуренцію, яку вони мають. Таким чином ви дізнаєтеся, які слова є більш доступними за популярністю вашого веб-сайту: Інструмент ключових слів Google Adwords

3. Виміряйте щільність слів: проаналізуйте вашу сторінку і виявіть, які слова ви використовуєте найбільше. Спробуйте повторити більше тих, кого ви хочете добре позиціонувати. Використовуйте цей інструмент Інтернет Ninja

4. Використовуйте ключові слова: використовуйте їх у ваших текстах, ярликах та категоріях. Перші 200 слів на кожній сторінці мають більшу цінність, тому це гарна ідея зробити підсумок статті. У той же час, щоб заохотити решту читання, скористайтеся можливістю позиціонувати свої слова.

5. Ключові слова в заголовках і напівжирних шрифтах: Якщо ви можете використовувати їх для створення назв і кроку, щоб базуватися на них для вашого вмісту. Якщо ви можете виділити деякі сміливі в кожній статті, це полегшить Google для каталогу.

6. Виміряйте та аналізуйте своє природне розташування для різних ключових слів: перевірте своє місце в пошукових системах для всіх ключових слів. Ви можете використовувати наступний безкоштовний інструмент для встановлення на ваш комп'ютер: CuteRank Вона покаже вам номер сторінки, на якій ви переходитимете Google для кожного пошуку.

Конфігурація Сайту відповідно до Посібника з SEO

7. Мета опис і назва: Визначте для кожної сторінки веб-сторінки опис і назву в мета-тегах кожного заголовка <head>. Це будуть назви та описи, які можна побачити на Google і з якими ви збираєтеся привернути увагу. Якщо ви використовуєте WordPress, ви можете використовувати, наприклад Все в одному SEO Pack , У кожній статті ви знайдете нові форми SEO.

8. Дружній та відредагований URL: використовуйте систему написання URL-адрес, подібну до ваших назв. Ви можете скоротити їх і редагувати, щоб вони містили найбільшу кількість ключових слів. У WordPress можна активувати цю функцію в меню Налаштування, і ви можете редагувати кожну URL-адресу в межах видання кожної статті.

9. Створення та відправка мапи сайту в пошукові системи: Sitemaps допомагають пошуковим системам індексувати ваш сайт і оновлювати їх у своєму кеші. Google та Bing мають свої власні сторінки, щоб ви могли надсилати їм свої файли. Можна використовувати Генератор Sitemap XML

10. Автоматизація надсилання файлів Sitemap: Оскільки відправка файлів sitemaps повинна проводитися кожного разу, коли відбуваються зміни, найкраще автоматизувати її. З WordPress ми можемо зробити це за допомогою плагіна Мапи сайту Google XML

11. Транскрибуйте свій аудіовізуальний вміст: вміст ваших відео чи презентацій не індексується Google, тому є гарною ідеєю зробити текстовий запис у тексті, якщо ви зможете знайти місце.

12. Favicon: favicon - це невеликий логотип, який з'являється у кожній вкладці та у вибраному і ідентифікує кожну павутину. Ви можете створити свій і завантажити його на свій шаблон: http://www.favicon.cc/

13. Уникайте використання файлів cookie: непотрібні запити та проблеми з конфіденційність даних.

14. Використовуйте rel = "author": Налаштуйте авторство ваших публікацій і покажіть зображення автора в пошукових системах. Це допоможе привернути увагу до ваших статей і надати їм особистість у Google.

Зображення в позиціонуванні пошукової системи

15. Назва та опис: етикетки ALT та TITLE включені до всіх зображень. В іншому випадку пошукові системи не будуть знати, що вони є і не зможуть їх індексувати. Якщо ви дуже ліниві, можете скористатися SEO дружніх зображень в WordPress автоматично заповнювати їх.

16. Вкажіть його розмір: Завжди визначайте розмір зображення, або в Html з його шириною і тегами, або в WordPress при його публікації. В іншому випадку браузер змінить розмір сторінки, коли зображення заповнюється, і він не буде виглядати добре, поки він не завантажиться повністю. Google хоче, щоб з першого моменту наша сторінка побачила розміри, як вони будуть, вони не будуть рости.

17. Не масштабуйте зображення в Html: визначте розмір кожного зображення в статті і завантажте його в такому розмірі. Якщо ми змальовуватимемо його за допомогою html або редактора блогу, воно теж доведеться завантажувати.

18. Оптимізація зображень для Інтернету: Використовуйте компресор або зберігайте веб-сторінки в Photoshop. Максимальна якість зображення для Інтернету не потрібна, а зображення займають більшу частину завантажених даних. Ми хочемо, щоб сторінка завантажувалася якомога швидше. Інструмент можна використовувати в блозі Розмийте його , що дозволяє автоматично покращувати стиснення зображень.

19. Об'єднати зображення за допомогою CSS спрайтів: Якщо ваш шаблон або конструкція використовує багато невеликих зображень разом, рекомендується об'єднати їх в одне зображення і визначити посилання за допомогою спрайтів CSS.

Подбайте про посилання для хорошого веб-позиціонування

20. Якірний текст диверсифікований: це слова, в яких можна натиснути, щоб відвідати ваш веб-сайт. Ми повинні намагатися зв'язати нас описовим способом, використовуючи ключові слова і не завжди однакові, але змінюючи їх, роблячи їх схожими на природні рекомендації. Можна використовувати: Аналітичний текст на зворотній лінії зв'язку

21. Перевірте непрацюючі посилання: Google ненавидить нас, якщо ми зробимо це відвідуванням недіючих посилань. Ми повинні уникати цього і регулярно перевіряти всі наші посилання щотижня. За допомогою цього онлайн-інструменту це дуже просто, і нам буде сказано, які з них не працюють: ІнтернетМаркетингНінья

22. Уникайте перенаправлень: як на нашому сайті, так і при посиланні на інші сторінки. Попередній інструмент також розповість нам, які посилання повинні бути перенаправлені на іншу адресу, і пропонує скоротити кроки.

23. Автоматизація пошуку пошкоджених посилань: ми можемо використовувати плагін WordPress, щоб попередити нас, коли посилання припиняє працювати: Перевірка непрацюючих посилань

24. Знайте PageRank: Це оцінка, що Google робить від 0 до 10 кожного сайту на його позиціонування і повноваження. Знати і вимірювати еволюцію вашого PageRank і сайтів, які посилаються або пропонують обмін посиланнями. Можна використовувати http://pgchecker.info

25. Не пов'язуйте шкідливий або незаконний вміст: Google карає сторінки, які посилаються на вміст вірусами або оголошені піратськими.

26. Шукайте, де ви посилаєтеся на ваш конкурс: Дізнайтеся з вашої стратегії, шукаючи нові способи отримання посилань і покращуючи позиціонування.

27. Використовуйте внутрішні посилання: знайдіть, де можна виділити інші частини вашого веб-сайту, і звикнете до природної прив'язки ваших статей один до одного.

Ми уникаємо дублювання вмісту

28. Оригінальні тексти: Переконайтеся, що всі тексти є оригінальними. Якщо ні, Google буде першим, хто дізнається і негативно покаже вашу сторінку. Можна використовувати Copyscape ,

29. No-index до нашого дубльованого контенту: ми додамо неіндексний ярлик на наших сторінках, в якому повторюється наш вміст: одну з категорій, файл за датами та мітками. С Все в одному SEO Pack ми можемо налаштувати його в WordPress.

30. Початкова сторінка з тільки зразком: ми не будемо включати повний текст статей на початковій сторінці нашого блогу, тільки зразок і посилання Read More. Якщо ні, Google буде дублювати ті самі тексти і саму статтю. він просто не матиме ексклюзивного вмісту.

31. Опис і заголовок без повторення Мета: У описі пошукових систем ми не можемо повторити жодного, оскільки це створить інший конфлікт для пошукових систем.

32. Canonical URL: Переконайтеся, що ваша веб-адреса є канонічною: http://brunovd.com та http://www.brunovd.com

33. Такий самий дизайн для веб і мобільних пристроїв Бажано використовувати адаптивний або чуйний дизайн, що дозволяє нам мати однакову конструкцію для всіх пристроїв. Якщо у нас дві різні версії, пошукові системи знайдуть дубльований контент і повинні мати дві паралельні копії сайту.

Керівництво по стилю для веб-позиціонування

34. Створіть забавний та оригінальний вміст: зробіть це, щоб читач довше залишався на вашій сторінці та бачив інші сторінки сайту. Кожен раз, коли Google враховує фактори юзабіліті та постійності на вашому веб-сайті, найбільший трюк повинен бути великим і гідним згадати. Вивчіть час і рівень відмов кожного елемента, щоб дізнатися, що ваші читачі віддають перевагу.

35. Довгий вміст: Якщо ваша сторінка складається з 4 абзаців, то читач не триватиме довше, ніж 20 секунд. Постарайтеся зробити більш амбітний контент і отримати більше часу, щоб утримати читача. Що так, не відбувається, тому що ви могли впасти в протилежну помилку і значно збільшити час завантаження сторінки.

36. Піклуйтеся про своїх відвідувачів з пристроїв: відвідування з мобільних телефонів і планшетів є важливою частиною статистики, і ви повинні подбати про зручність і презентацію своєї сторінки для цих резолюцій. Якщо ви хочете мати більше часу на своїй сторінці, ви повинні мати адаптований дизайн або в його відсутності версія мобільного Інтернету. Ви можете перевірити свій веб-сайт для всіх дозволів і пристроїв із цим інструментом: Screenfly

37. Опублікуйте періодично: пошукові системи оцінюють, що ваш сайт є актуальним і живим. Спробуйте розмістити щонайменше щотижня для каталогізації як активного джерела інформації. Якщо ваш веб-сайт є статичним, спробуйте створити розділ блогу, який можна частіше публікувати та створювати цільові сторінки для залучення різних типів пошуків у пошукових системах

38. Беріть участь і спілкуйтеся з вашою спільнотою: це найкращий спосіб зв'язати вас і згадати. Допомагайте іншим і вирішуйте питання щодо коментарів. Взаємодійте та беріть участь з цією спільнотою, зацікавленою у вашому вмісті. Якщо вам потрібно переглянути ідеї в соціальних медіа, я рекомендую вам Керівництво Спільноти Менеджера в 8 безкоштовних довідниках ,

39. Протокол після кожної статті: Після публікації кожної статті виконайте протокол дій, який ви будете досконалі з часом. Це займе близько 20 хвилин, і це дуже важливо зробити після публікації кожної статті або сторінки. Ми могли б публікувати на Twitter, Facebook, Pinterest, G +, Linkedin групи, форуми, в яких ви берете участь, коментарі на пов'язані статті, каталоги, закладки агрегаторів ... Всі початкові роботи добре, щоб отримати деякі перші посилання на веб-сайтах і спільно в соціальних мережах , Ваші статті завжди більш помітні у пошукових системах перші 4 дні, тому початковий поштовх допомагає збільшити кількість відвідувань у ті кращі дні.

40. Гостьовий блог: Напишіть статтю в інших гостьових блогах. Ви можете дізнатися в інших місцях, а також отримати якісні посилання на ваш сайт. У багатьох блогах вони приймають її або ви можете запропонувати її. Наприклад, якщо ви пишете про маркетинг і соціальні медіа, ви можете надсилати свої статті Puromarketing ,

41. Запропонуйте корисний вміст: Підготуйте та запропонуйте певний вміст, який ви пропонуєте, на цільовій сторінці, яка може посилатися, і ви можете контролювати відвідування. Переконайтеся, що необхідно перейти на сторінку, щоб отримати доступ до вмісту. Це гарна ідея об'єднати її з використанням інших інструментів, таких як Оплатити твіт або підписка поштою з Mailchimp ,

42. Landing Page: Здійснюйте певну роботу SEO для різних цільових сторінок, які можна створити, щоб знайти різні способи залучення людей на ваш сайт. Розташуйте вміст для певних ключових слів і стежте за відвідуваннями, які ви отримуєте на цій сторінці, за допомогою пошукових систем.

43. Піклуйтеся про читача: зніміть, наприклад, непотрібну рекламу, яка не дає вам грошей з вашого сайту. Ви заощадите час завантаження та покращить зручність використання вашої сторінки.

Уникайте покарань Google

44. Не кладіть ключові слова поза контекст: Не використовуйте методику масового введення ключових слів у текст без будь-якого сенсу збільшити щільність або отримати відвідування.

45. Не кладіть прихований текст: Google суворо карає техніку написання тексту, яку читач не бачить під зображеннями, відео чи іншими шарами, щоб позиціонувати певні терміни.

46. ​​Уникайте помилок коду, які ви можете: Пошукові системи віддають перевагу ті сторінки з кодом, який відповідає стандартам і буде правильним для більшості ситуацій. Найкращий спосіб знати, наскільки правильним є наш код, - це використання інструменту Валідатор розмітки W3C

47. Не переходьте до обміну посиланнями: Не неправильно мати деякі (між 5 і 20) обмін посиланнями з іншими сторінками, якщо вони пов'язані з нами, і між ними існує реальна участь. Я не рекомендую створювати великі колекції посилань, які обмінюються з іншими сайтами різних предметів або різних спеціальностей. Краще за все виграєте, тому що ви заслуговуєте на них.

Зменшіть час завантаження сторінки, і Google дуже полюбить вас

48. Виміряйте та покращуйте швидкість сторінки: це ще один з найважливіших факторів для хорошого позиціонування, і ми можемо використовувати декілька інструментів для його вимірювання. С Швидкість сторінки Google Це покаже нам багато точок, де ми можемо покращити нашу швидкість. Іншим широко використовуваним інструментом є додаток Chrome для Yslow , що також дасть нам багато рекомендацій.

49. Не зловживайте кодами в javascript: перевірте, скільки javascript використовує ваша сторінка і намагайтеся зберегти в тих, які не дуже потрібні. Ми хочемо покласти багато функцій і ефектів у павутину, не беручи до уваги вагу, що тягне за собою.

50. Видалення плагінів WordPress: Видаліть всі плагіни, які ви не використовуєте, і спробуйте зберегти стільки, скільки зможете. Перевіряйте в кожному випадку функції, які він пропонує, а також розмір і роботу, які вони надають мережі, кожен раз, коли вони завантажуються. З 600kb даних у javascript у завантаженні вашої головної сторінки, вона починає бути занадто багато. Ви можете дізнатися, які плагіни більше важать P3 Профілі плагінів , У Росії Курс WordPress Я встановлюю і тестую багато плагінів, але потім він також повинен аналізувати їхню швидкість і видаляти більшість, які не дуже корисні. В наш курс WordPress у класі CM Ми встановлюємо і тестуємо багато плагінів, але в кінцевому підсумку завжди варто оцінити, з яким варто зупинитися.

51. Вставте javascript в кінці коду: спробуйте знайти завантаження JavaScript ще довше. Якщо вона повинна бути в заголовку, в кінці. Якщо це може бути в тілі, то в кінці кінців. Це запобігає очікуванню сторінки для показу вмісту, доки ви не завантажите його.

52. Затримка або відкласти завантаження JavaScript: Ви можете використовувати HTML і Java код, щоб змусити JavaScript плагіни завантажуватися в кінці. У WordPress ми маємо цей компонент, який допомагає нам завантажувати найважчі плагіни після відображення вмісту сторінки: Ледачий навантажувач віджетів

53. Збережіть і очистіть свій код: Ваш код не те, що він займає найбільше, але він відкривається багато разів. Ви можете очистити ваші HTML, CSS і PHP файли непотрібних анотацій і стиснути їх за допомогою деяких інструментів.

54. Мінімізуйте Css і Java-Script: Ви можете використовувати інструмент Зменшити для будь-якої веб-сторінки, щоб об'єднати і зменшити файли Css і Java-Script. У WordPress ви можете отримати доступ до нього через плагін Загальний кеш W3 ,

55. Комбінуйте свій Javascript: Якщо у вас є більше 3 або 4 JavaScript, які завантажені на всіх сторінках, це гарна ідея, щоб об'єднати їх в один файл, і ви будете зберігати запити і час. Можливо, це частина статті, в якій потрібно більше знань, але з дуже базовою ідеєю java вони знатимуть, як об'єднатися. У WordPress можна використовувати Оптимізатор сценаріїв JS & CSS

56. Використовуйте нумерацію сторінок: якщо ваш вміст занадто довгий і для презентацій статей блогу, ми повинні роздрукувати вміст, щоб вони не були занадто довгими та важкими. Сторінка блогу повинна бути обмежена 5 або 6 статтями, і завжди тільки зразок або заголовок, а не повний.

57. Зменште кількість запитів DNS: намагайтеся не пов'язувати або завантажувати зображення з багатьох різних доменів. Спробуйте зробити всі HTTP-запити в тому ж домені. Але для вирішення різних запитів потрібно багато часу, і це значно збільшить час завантаження

58. Кілька дзвінків http: Рекомендується, щоб наші сторінки робили якомога менше запитів на сервер. Рекомендую вам не перевищувати 25. Інструмент GtMetrix буде вимірювати та аналізувати ці дані.

59. Стиснути в gzip: Ми повинні включити стиснення в gZip, який є схожим на Zip коду. Дослідники завантажують його і обробляють її швидше, тому в наш час вона необхідна для її використання. У WordPress ми можемо включити його за допомогою додатка, згаданого вище Загальний кеш W3 ,

60. Використовуйте кеш сторінки: кеш схожий на копію сторінки, яку читач зберігає, щоб вам не потрібно було завантажувати її наступного разу, коли ви просите її. Існує кілька типів систем кешування. С Загальний кеш W3 або інші плагіни можуть допомогти вам, з зображеннями. Швидкість сторінки значно зросте у всіх випадках.

61. Використовуйте кеш для Java-Script: Плагіни java-script ми вважали, що вони є найважчою частиною веб-сторінок із зображеннями, тому якщо ми зберігаємо їх у кеші, ми також заощаджуватимемо багато разів їх навантаження.

62. Визначення дати закінчення терміну дії кешу: ми можемо вручну налаштувати дійсність кешу, залежно від типу файлу. Ми налаштуємо змінні з mod_expires і .htaccess , Якщо ми цього не зробимо, ви можете запитувати дані занадто часто або майже ніколи. Для зображень і javascript ми можемо дати вам термін дії 3 тижні і текст 3 дні. У WordPress нам допоможуть Загальний кеш W3 ,

63. Використання CDN: Мережа розповсюдження вмісту - це система, за допомогою якої відвідувачі вводять паралельну копію вашого веб-сайту, розміщеного на іншому сервері. Ми користуємося захистом, швидкістю, кешованими копіями та іншими функціями. Необхідно вносити деякі зміни до сервера в імені DNS. Ми можемо використовувати, наприклад, безкоштовну версію CloudFlare

64. Не використовуйте вкладені таблиці в html: досить часто трапляється в помилку використання однієї таблиці всередині іншої, але це може значно уповільнити нашу сторінку. Іноді це нелегко зрозуміти, і ми можемо її виявити Валідатор розмітки W3C

65. Зовнішній CSS і ніяких стилів в коді. Дуже часто можна застосовувати стилі безпосередньо на сторінці, а не у зовнішньому файлі Css. Якщо ви використовуєте WordPress, це також станеться з вами. Спробуйте скористатися попередньо визначеними стилями, які є праворуч від редактора, і якщо ви не намагаєтеся написати на вкладці HTML і застосувати стилі, визначені у вашому Css. Ви врятуєте час і ефективність завантаження для внесення змін.

66. Зовнішній скрипт Java, а не всередині коду. Ми також бачили багато html та php коду з javascript всередині. Це завжди буде краще, щоб зв'язати його з зовнішнім файлом, який, у свою чергу, можна поєднати з іншими, кешувати і мінімізувати, якщо це можливо.

67. Перевірте час завантаження кожної сторінки: проаналізуйте час завантаження та відмов, а також перевірте та оцініть різні альтернативи, щоб покращити зручність використання. Можна знову використовувати GtMetrix ,

Основні інструменти для початку з хорошим SEO

68. Woorank: дуже повний інструмент для аналізу нашого веб-сайту. WooRank.com

69. Web Ceo: Інтерактивний платіжний інструмент, але з достатньо повної безкоштовної версії. Це допоможе нам контролювати наші посилання та ключові слова, і в той же час можна порівняти дані з Google Analytics. Веб-генеральний директор онлайн

70. Screaming Frog: Інструмент для встановлення на комп'ютері. Проаналізуйте і відстежуйте як наш веб-браузер і дозволяє нам поліпшити помилки. Крик Frog SEO інструмент павука & Crawler Software

71. Все в одному SEO Pack: Найповніший плагін для вашого SEO WordPress. Це дозволить нам виконати багато функцій, які ми обговорювали в цій статті. Все в одному SEO Pack

72. SEO by Yoast: Ще одна альтернатива попередній, з багатьма можливостями та функціями для поліпшення нашого позиціонування в пошукових системах. WordPress SEO від Yoast

73. W3 Total Cache: Це найчастіше використовуваний кеш-плагін у WordPress і чудо. Є й інші альтернативи, але ця дуже повна. Це допоможе нам підвищити швидкість нашого веб-сайту. Загальний кеш W3

74. SEO Чат Seo Інструменти: Це найбільша колекція безкоштовних онлайн інструментів для SEO. Напевно, намагаючись отримати свій сайт, ви отримаєте корисну інформацію. SEO Інструменти Seo - Пошукова оптимізація

І останній крок для хорошого позиціонування пошукової системи SEO

75. Залиште коментар і посилання на свій блог: Участь у спільноті є найважливішим моментом. Якщо ми хочемо отримати рекомендації, нам доведеться зв'язуватися з людьми, які їх створюють. Якщо ваш внесок цікавий, ви отримаєте відвідування від інших читачів. Я, напевно, відвідаю ваш блог, і, можливо, я зв'язатиму вас або поділитись у соціальних мережах. І в будь-якому випадку, принаймні, Google зв'яже наші блоги і відзначить наші відносини і участь.

Я обмежив 200 коментарів до цієї статті, але я хотів би, щоб ви коментували і брали участь у будь-якій іншій. Якщо у Вас виникли питання щодо SEO та позиціонування в Інтернеті , я з радістю вирішу його в коментарях до публікації: 50 запитань і відповідей про SEO , Якщо те, що вам потрібно, є серйозна робота в SEO і позиціонування, також Я можу допомогти вам вийти на перше місце в Google і дати вам дослідження та бюджет без зобов'язань. Я також рекомендую вам мій Практичний курс SEO з власним веб-сайтом , якщо ви живете в Мадриді.

Тепер ви можете брати участь і спілкуватися з іншими читачами в найважливішій частині блогу.

Ця стаття особливо присвячена студентам SEO курс, який я даю в Мадриді і до Студенти спільноти менеджера класної кімнати CM , Вони фантастичні учні, і тут я хотів підсумувати перші поняття теорії SEO, які ми бачимо в своїх курсах.

Дякуємо за читання мого блогу, участь і обмін.

У наступному розділі

"50 найкращих заходів участі в соціальних мережах"

Будьте папугою або Підпишіться на блог ,

Щоб розмістити свій веб-сайт у моїй наступній статті, потрібно просто розповісти мені про Twitter @BrunoVD Деякі кампанії в соціальних мережах.

Знайомтеся з моїм щомісячним інформаційним бюлетенем: 10 порад SEO та 20 основних посилань кожного місяця.

Якщо ви збираєтеся розповісти всі свої трюки і всі ваші секрети SEO, що ви будете жити?