8 Неймовірні інструменти SEO для завоювання Вашого малого бізнесу - Блог - Сеанс Повтор, Теплові карти, Воронки, Форми & Відгуки користувачів - Mouseflow

Оптимізація пошукової системи, якщо вона правильно активізована, може виявитися кращим другом малого бізнесу. Оздоблення перших декількох сторінок пошукових систем може допомогти малому підприємству встановити міцний бренд, розширити свої території і навіть збільшити свій прибуток. Проте жоден з них ніколи не може відбутися сам по собі. SEO не просто відбувається; його культивують і розвивають. Вам не потрібно бути гуру SEO, щоб підвищити свій бізнес за допомогою цієї маркетингової платформи. Все, що вам потрібно зробити, - це уявлення про найважливіші інструменти SEO та їхнє використання. Якщо у вас немає жодного поняття, менше хвилюйтеся. Наступні інструменти допоможуть вам розпочати роботу.

Наступні інструменти допоможуть вам розпочати роботу

# 1: Швидка проростка

Сильно створені бренди можуть дозволити собі послуги відмінного SEO агентства. Як малий бізнес вигідно конкурує з таким підприємством, не обов'язково шукаючи послуг консультанта? Ось де Швидка проростка Цей неймовірний інструмент надає унікальну платформу DIY для поліпшення ваших кампаній SEO. Просто ввівши свою URL-адресу, Quick Sprout виконає глибокий аналіз SEO вашого сайту. Цей аналіз бере до уваги важливі компоненти, включаючи щільність ключових слів, швидкість сайту та зворотний зв'язок. Зрештою, ви зможете отримати оцінку SEO на основі ефективності вашого сайту. Ці неймовірні дані надають ідеальний орієнтир для покращення ваших кампаній у SEO та згодом до вершини сторінок Google.

# 2: WooRank

Просто поглянути на ваш бізнес-сайт не може дати вам істинне відображення його SEO дружності. WooRank не тільки допомагає дізнатися про сильні та слабкі сторони вашого сайту, але й допоможе вам у моніторингу аналітики. Найважливіше, що цей інструмент полегшує детальний аналіз окремих сторінок в сайтах. За невелику плату в розмірі $ 49,99, ви також можете мати доступ до необмежених відгуків і тонн даних про дружність вашого сайту до пошукових систем. Збираючи всю цю інформацію, ви зможете активізувати ваші SEO-кампанії більш простим способом.

# 3: Оптимістично

Кінцевим баченням кожного підприємця, який керує малим бізнесом, є зростання клієнтської бази. Досягнення цього вимагає більше, ніж просто безперервний потік трафіку. Повинні бути високі показники конверсій. Постійне зміна сайту відіграє важливу роль у досягненні цієї мети. Як тоді ви знаєте, що рухаєтеся в правильному напрямку? Оптимістично має відповідь на це питання. За допомогою цього інструменту ви зможете перевірити дві різні версії вашого веб-сайту й дати вам реальні дані, на яких більш ймовірно матиме більш високий рейтинг конверсій. За $ 17 на місяць, цей інструмент може надати вам платформу для виконання безмежних тестів, перш ніж прийняти нову зміну SEO. Це не тільки заощаджує гроші, але й забезпечує постійний підйом рентабельності інвестицій.

# 4: PicktoChart

Протягом багатьох років, будівництво посилань зарекомендувало себе невід'ємною частиною SEO. Інфографіка відіграє важливу роль у побудові зв'язків; роблячи це необхідним для всіх, хто потребує SEO, щоб мати ідею створення інфографіки. Дивно, але вам не потрібно бути кодуючим гуру, щоб мати можливість придумати гламурні інфографіки. З неймовірними інструментами, як PicktoChart , можна створити професійну інфографіку, використовуючи доступний шаблон. Простий бізнес з перетягуванням може допомогти вам отримати приголомшливу інфографіку. При змішуванні з правильним контентом, така інфографіка може допомогти вам досягти безперервних потоків трафіку, навіть коли ви отримуєте органічні зворотні посилання.

# 5: Scoop.it

Зміст є королем. Напевно, у кожного є уявлення про це; малих та масових власників бізнесу. У спробах стимулювати свої маркетингові кампанії контент, великі підприємства наймають досвідчених письменників, щоб допомогти їм у створенні контенту. Малий бізнес не може дозволити собі цю розкіш. Проте виключення з конкуренції не є можливим; Scoop.it робить це так. Цей інструмент допомагає підприємцям підняти власні сайти знайти оптимізований для них вміст. Це дає можливість малим підприємствам зосередити більше своєї енергії на досягненні оптимальної обізнаності про бренд.

# 6: Moz Pro

Розширений SEO включає; він вимагає охоплення низки аспектів. Відстеження рекламних кампаній, зв'язок, соціальні медіа та інші важливі аспекти SEO можуть бути непростими для малого бізнесу з обмеженим числом працівників. С Moz Pro однак не треба хвилюватися. Це програмне забезпечення вхідного маркетингу допомагає вам відстежувати посилання, обізнаність про бренд, контент-маркетинг і навіть соціальні зусилля. Він просто представляє вам все, що вам потрібно; від згадок, пошуку та вхідних посилань серед інших. Дивно, але він робить ідеальне порівняння вашого сайту Vis a Vis, що і для близьких конкурентів. Це сприяє розвитку здорової конкуренції, яка, якщо її прийняти професійно, може привести вас до вершини сторінок Google.

# 7: UberSuggest

Великий вміст збігається з відповідними ключовими словами роботи чудес SEO. За допомогою інструменту інтенсифікації ключових слів, наприклад UberSuggest , Ви можете допомогти розширити ваше мале підприємство в щось масивне. Один пошуковий термін на цьому інструменті призведе до різноманітних відповідних ключових слів. Програмне забезпечення просто працює, змінюючи ключове слово, щоб відповідати тісно пов'язаним пошукам навколо основного слова.

# 8: Інструменти Google

Це повинно було увійти до верхньої частини списку. Суть інструментів Google у зміцненні ваших кампаній SEO не можна не помітити. У Google є безліч інструментів, які, використовуючи належним чином, можуть допомогти перетворити свій бізнес з невеликого підприємства на впізнаваний бренд у вашій ніші. Візьміть, наприклад, Google AdWords. З обмеженим бюджетом можна створити підвищену обізнаність про бренд.

Google Analytics є ще одним неймовірним інструментом Google. Ефективно використовується, це допоможе вам виявити рентабельність інвестицій за певними ключовими словами. З цією інформацією ви зможете розпізнати, чи дійсно вкладені в них зусилля чи ні.

Керуйте своїм бізнесом до Великих висот

Як власник малого бізнесу, успіх вашого бізнесу повністю лежить на ваших руках. Завдяки добре організованому дебюту SEO, ви можете збільшити потік трафіку на вашому сайті і згодом збільшити доходи. Охоплення зазначених інструментів допоможе вам чудово реалізувати цю мрію.

Біо

Дерек Iwasiukrunsa національної цифрової пошукової оптимізації фірми зі штаб-квартирою в Міннеаполісі. Також витрачає багато свого вільного часу на освіту умів тисяч молодих SEO і топ-агентств. Для будь-яких питань на SEO агентство або пов'язану тему, ви можете надіслати його електронною поштою. Ви також можете слідувати за ним на Twitter @ Diwasiuk

Джерело зображення:

http://www.oncrawl.com/wp-content/uploads/2015/04/seo-tools-2-02.png

Як малий бізнес вигідно конкурує з таким підприємством, не обов'язково шукаючи послуг консультанта?
Як тоді ви знаєте, що рухаєтеся в правильному напрямку?