9 кращих бірж Instagram реклами

 1. Яку біржу Instagram реклами вибрати?
 2. 2. Біржа Instagram реклами PLIBBER
 3. 3. Біржа Instagram реклами ADSTAMER
 4. 4. Біржа Instagram реклами LABELUP
 5. 5. Біржа Instagram реклами DEALWAY
 6. 6. Біржа Instagram реклами 1.10.100
 7. 7. Біржа Instagram реклами SOCIATE
 8. 8. Біржа Instagram реклами INSTACH
 9. 9. Біржа Instagram реклами SOCIALJET

Ні для кого не секрет що 10000 активних живих передплатників в Instagram можна набрати буквально за пів року. І саме ця цифра сьогодні є відправною точкою для монетизації вашого Instagram аккаунта. І якщо якихось три-чотири роки тому лідером-думок прийнято було вважати людину у якого 3-4 тисячі передплатників, то сьогодні це далеко не так. Алгоритми помінялися, а запити рекламодавців до рекламних майданчиків змінюються в геометричній прогресії.

Робота з правильним контентом для Instagram сьогодні перетворилася в цілу науку. Одні тільки тренінги БМ присвячені Instagram тривають аж по 8 годин протягом тижня. І просування в Instagram без автоматики все більше схожий на наївну жарт, якщо ви звичайно не якась супер популярна медійна особистість навколо якої постійний хайп. Для тих кого хвилює автоматичне просування зовсім недавно я писав огляд на хмарну версію найкращого і зарекомендував себе роками сервісу для автоматичного просування в Instagram, а саме Tooligram Cloud . З оглядом якого можна ознайомитися перейшовши за посиланням .

Сьогодні я хочу відповісти на критично важливе питання. Що робити коли психологічно важливий бар'єр в 10000 передплатників в вашому Instagram акаунті пройдено? І тут швидше за все один вірний і правильний відповідь, спробувати все це монетизувати. Чому спробувати? Тому що спроби в зв'язку з величезною конкуренцією на ринку Instagram реклами можуть зайняти у вас не менше зусиль ніж ви доклали щоб набрати ці самі 10000 передплатників.

І якщо хтось із нібито «популярних» блогерів каже що з принципу не розміщувати рекламу в своєму Instagram - не вірте. Тут всього два варіанти передісторії. У людини занадто «кінський» цінник або в реалі добра його половина передплатників боти або мертві душі з кинутими неактивними акаунтами. А раз ви читаєте його марення значить йому просто пощастило що у нього є такий відданий передплатник як ви, який йому ще й лайки ставить. Ну а в реалі, все це дуже легко перевірити за допомогою спеціалізованих сервісів таких як LiveDune і інтернет маркетологи володіють рекламними бюджетами сьогодні розкушують таких лідерів думок «пустушок» буквально в пару кліків мишею де слід. Огляд на сервіс LiveDune я теж писав зовсім недавно і ознайомитися з ним ви можете тут .

Звичайно багато хто не задоволені і широко обізнані хлопці скажуть, а ви не чули про таке поняття як охоплення? Можливо він просто низький! На що я відповім просто. Якщо у людини 80000 передплатників, у нього не може бути 400-500 лайків під фотографією. Якщо 10000 передплатників, то може. Але зазвичай ці цифри більше. Для перфомансу приведу приклад. Паблік 10500 передплатників приносить 700 лайків не в найвдаліший час, не під найвдалішою фотографією і близько 1200-1300 лайків практично під кожним іншим постом розміщеним в потрібний час. Паблік 21000 передплатників приносить стабільно і щодня 2200 лайків під кожним новим постом. Округляючи грубо, при грамотному аналізі, нормальному контенті і не самому вдалому охопленні конверсія, тобто ER повинна бути 5-10% від загальної кількості передплатників. ER падає в той момент коли на акаунті починаються просідання. Більш пари днів не виходить новий контент або черговий раз змінюється алгоритм видачі в Instagram. А його останнім часом вже дуже сильно лихоманить.

Ну а тепер давай-ті визначимося, як можна спробувати заробити на вашому Instagram акаунті хоч якісь гроші маючи всього 10000 передплатників?

Варіант перший і найпростіший. Чекати поки вас помітять потенційні рекламодавці і напишуть вам першими в Директ або на інші зазначені вами контакти для розміщення у вас реклами. Єдиний момент, такі рекламодавці зазвичай хочуть рекламу за копійки. Приклад з життя. У групі понад сто тисяч чоловік рекламодавець хоче розмістити рекламу на добу за 20р. Смішно? Швидше сумно. Насправді адекватна ціна на рекламу для групи в 10000 учасників з ER 7-15% це 200-300 рублів за пост. І в цьому немає нічого такого. Ринок уже переповнений і ви зараз встрибуєте в останній рік, що минає вагон якщо вирішили зв'язатися з Instagram. Але тим не менше при зростанні кількості передплатників на ваш обліковий запис ви спокійно можете піднімати цю планку на 100-200 рублів за кожні 5000 нових передплатників і це нормально. Тільки пам'ятайте. Максимально намагайтеся зберегти залученість і показники охоплення. Нагадаю що все це можна легко контролювати за допомогою таких сервісів як LiveDune які вимірюють і виводять всю активність з піками і падіннями у вигляді досить крутих і візуально зрозумілих діаграм і графіків.

Варіант другий. Тут вже доведеться трохи попрацювати або скористатися послугами таких сервісів як Leadfeed або їм подібних. Я вже писав про це на сторінках мого блогу. Мета наступна. Ви самі шукайте потенційних рекламодавців і пишете їм в Директ. Повірте з мого досвіду 1 з 20 погоджується навіть якщо ніколи раніше не чув про вас. І кожен 10-тий погоджується трохи пізніше.

Ну і третій варіант. Якому саме сьогодні я і присвятив цю статтю. Розмістити свій Instagram аккаунт на біржах Instagram реклами, призначити ціну і чекати реакції рекламодавців. Або ж самим пошукати підходящі завдання від рекламодавців і запропонувати свій майданчик для розміщення реклами з цих завдань. І саме про це ми сьогодні з вами поговоримо.

Особисто я нарахував 9 живих ну або практично живих російськомовних бірж Instagram реклами, кожна з яких пред'являє свої правила для розміщуваних акаунтів. Але особисто я активно зараз працюю тільки з двома. А саме з біржами LABELUP і ADSTAMER . Ну і іноді не дуже часто беру замовлення з біржі EPICSTARS .

Яку біржу Instagram реклами вибрати?

1.Біржа Instagram реклами EPICSTARS

Біржа Instagram реклами  EPICSTARS

EPICSTARS це база блогерів дозволяє рекламодавця працювати з блогерами на таких майданчиках як Youtube, Facebook, VKontakte, Twitter, Instagram і Telegram. Реєстрація на EPICSTARS не займе більше кількох хвилин, а інтуїтивний і зрозумілий інтерфейс дозволить вам освоїтися в системі практично моментально. Є стрічка завдань від рекламодавців на якій ви можете запропонувати для розміщення свій майданчик. Комісія системи цілком побожна і становить 15% від суми угоди. Ну і найприємніший момент для багатьох, тут можна розміститися навіть якщо у вас менше 10000 передплатників. Тільки зверніть увагу на категорії в яких розміщуються, це важливо. Так як рекламодавець може вас просто не знайти.

І до речі, хлопці з EPICSTARS ведуть досить корисний блог і у них є цікава стаття про піар в Інстаграм . Рекомендую до прочитання.

2. Біржа Instagram реклами PLIBBER

Біржа Instagram реклами  PLIBBER

PLIBBER є одним з лідерів ринку серед бірж Intagram реклами, якщо вірити ЗМІ, що в принципі не дивно, з огляду на те що сервіс існує ще з 2012 року. на PLIBBER розміщуються практично всі топові блогери, про що сервіс заявляє відкрито, так і бюджети тут крутяться не малі, якщо розуміти хто кого шукає. PLIBBER дозволяє працювати з такими майданчиками як VKontakte, Instagram, Odnoklassniki, Twitter, Youtube і Google+. Проте PLIBBER Як і раніше є майданчиком на яку потрібно потрапити. Крім мінімальної кількості передплатників в 10000 на ваш обліковий запис в Instagram має бути не менше 150 публікацій до моменту реєстрації і найважливіше у модератора який розглядатиме вашу заявку повинно бути гарний настрій. Так як швидше за все модератори на PLIBBER мають якесь своє не співпадає з правилами сервісу бачення світу, ну або вони їх самі просто не читали. Хоча в гонитві за грошима вас це явно не повинно зупиняти. Пробуйте. І буде вам щастя. Гарантую!)

3. Біржа Instagram реклами ADSTAMER

Біржа Instagram реклами  ADSTAMER

Біржа Instagram реклами ADSTAMER спеціалізується тільки на роботі з такими соціальними мережами як Instagram і VKontakte. Але тим не менше працювати з нею досить цікаво. З ключових моментів відзначу що рекламодавці тут дійсно є, тому що велика частина рекламних пропозицій за останній місяць прийшло саме з ADSTAMER . Тому дана біржа Instagram реклами обов'язкова до реєстрації на мою особисту думку.

4. Біржа Instagram реклами LABELUP

Біржа Instagram реклами  LABELUP

LABELUP ще один великий гравець в ніші Instagram бірж. Крім Instagram можна розміщувати майданчики з Youtube і Vkontakte. З моменту написання першої версії цієї статті я отримав близько 10-ти заявок з LABELUP . Тому на сьогоднішній день я можу сказати що це моє саме успішна співпраця з такого роду майданчиками. Якщо провести короткий аналіз, то LABELUP швидше за все відлякує рекламодавців з низькими бюджетами на рекламу, тому що мінімальна вартість поста яку дає поставити сама система дорівнює 740 рублям і його не можна виправити в меншу сторону. З цієї інформації можна зробити висновок що біржа швидше за все орієнтована на Instagram акаунти від 50000 передплатників і більше. Але особисто мені набагато більш цікавими видалися метрики з даними мого Instagram аккаунта які з'являються при додаванні його в систему. Так що з метою загального розвитку зареєструватися на LABELUP так само варто.

5. Біржа Instagram реклами DEALWAY

Біржа Instagram реклами  DEALWAY

DEALWAY з'явився на ринку близько двох років тому і постійно вислизав з мого поля зору. Та й в колі мого спілкування DEALWAY теж особливо ніколи не обговорювалося, тому розповім тільки те що мені відомо. Біржа спеціалізується виключно на роботі з Instagram акаунтами і має цілком собі логічний інтерфейс. Є стрічка завдань і хоча вона оновлюється досить часто цікавих пропозицій там мною помічено не було. Та й рекламні тексти які пропонують рекламодавці м'яко сказати «незграбні» і я б такі продукти купувати точно не став. Але це я. Тому ніяких раптових висновків щодо цієї біржі робити не буду. Увійдіть на DEALWAY і оціните самі.

6. Біржа Instagram реклами 1.10.100

100

1.10.100 вельми дивна назва для біржі реклами орієнтованої виключно на Instagram. Проте у 1.10.100 вельми зачаровують метрики підрахунку вартості поста на ваш обліковий запис. І якщо під цю вартість знайдеться рекламодавець справи у вас швидше за все повинні піти добре. Але будемо чесними, сервіс розрахований швидше на акаунти з великою кількістю передплатників. Тому біржа 1.10.100 швидше за все підійде не всім. І не зрозуміло чи варто тут щось ловити з 10000мі малюками. Та й натяку на активність якихось рекламодавців за останні чотири місяці я навіть і не спостерігав.

7. Біржа Instagram реклами SOCIATE

Біржа Instagram реклами  SOCIATE

SOCIATE досить давно на ринку і працює з такими популярними соціальними площадками як Instagram, VKontakte, Facebook і Odnoklassniki. Кількість зареєстрованих в SOCIATE блогерів досить значна, та й в мережі спостерігаються в своїй більшості позитивні відгуки про цю майданчику. Варто чи ні реєструватися в SOCIATE ? Напевно варто, так як реєстрація вас ні до чого не зобов'язує. А гроші від шаленого рекламодавця яке обрало саме вас швидше за все припадуть вам до речі.

8. Біржа Instagram реклами INSTACH

Біржа Instagram реклами  INSTACH

біржа INSTACH орієнтована виключно на роботу з соціальною мережею Instagram. Якщо торкатися мережевих ЗМІ, то про INSTACH не залишили тільки самий ледачий. А це означає, що рекламодавці туди ніби як повинні заходити. Хоча в даний час INSTACH виставлений на продаж за ціною від 7000 $ і нагадує звалище з проханнями купити рекламу на тоннах сміттєвих акаунтів по 50 рублів. Хоча може бути ситуація змінитися якщо сервіс все-таки змінить власників.

9. Біржа Instagram реклами SOCIALJET

Біржа Instagram реклами  SOCIALJET

SOCIALJET це більше сервіс ніж біржа. Суть роботи гранично проста. Ви віддаєте свій аккаунт у соціальній мережі як би на «аутсорс», там з ним творять що хочуть, а вам перераховують за це гроші. Комісія сервісу SOCIALJET становить 20% від доходу. Але ось як це працює з Instagram перевіряти я не став. У сервісу останнім часом явні проблеми з візуальної оболонкою. Та й він навряд чи відродитися як птах Фенікс.

На завершення хочу сказати, що сьогодні Instagram це сама швидко набирає обертів медійна майданчик. Колись звичайна соціальна мережа в якій користувачі могли ділитися звичайними моментами зі свого життя з друзями перетворилася на потужний маркетинговий інструмент впливає на думку мільярдів людей в світі. І поки що, місця в останньому вагоні ще є.

Сподіваюся інформація виявилася вам корисною і своєчасною. підписуйтесь на канал цього блогу в месенджері Telegram і канал цього блогу в месенджері тамтого , Мені приємно, вам корисно. І нагадую, що я завжди на зв'язку. Ви можете писати мені на email вказаний в контактах. Відповідаю завжди.

Яку біржу Instagram реклами вибрати?
Що робити коли психологічно важливий бар'єр в 10000 передплатників в вашому Instagram акаунті пройдено?
Чому спробувати?
Звичайно багато хто не задоволені і широко обізнані хлопці скажуть, а ви не чули про таке поняття як охоплення?
Ну а тепер давай-ті визначимося, як можна спробувати заробити на вашому Instagram акаунті хоч якісь гроші маючи всього 10000 передплатників?
Смішно?
Яку біржу Instagram реклами вибрати?