90 + Кращі інструменти для побудови посилання Ваші конкуренти використовують для SEO в 2019 році

 1. Універсальний список найкращих інструментів побудови посилання 2019
 2. Аналіз конкурентів та інструменти відстеження посилань
 3. Інструменти зворотного зв'язку
 4. Інструменти збору контактів зворотного зв'язку
 5. Інструменти для просування вмісту
 6. Менеджмент та маркетингові інструменти
 7. Інструменти електронного маркетингу для зворотних посилань
 8. Засоби пошуку зворотної можливості
 9. Інструменти соціального просування
 10. Інструменти аналізу тенденцій вмісту
 11. У вас є улюблені ?!

Ви знаєте, що ваші SEO рейтинги і авторитет залежать від розміщення посилань, правда ?!

Промислові конкуренти використовують найкращі інструменти побудови посилання. Чому б вам це не зробити ?!

Ось комплексний посібник для більш ніж 90 інструментів зворотного зв'язку в категоризованому вигляді.

Універсальний список найкращих інструментів побудови посилання 2019

Інструменти аналізу на місці зворотного зв'язку

Здійснюйте аналіз вашого сайту для аналізу попередніх зусиль і розробки майбутніх стратегій.

 • Ahrefs Хоча Ahrefs відомий як всеосяжний інструмент SEO, його функції аналізу зворотного зв'язку можуть стрімко зростати стратегіями побудови посилань. Ahrefs дозволяє аналізувати зворотні посилання, вихідні домени та зберігає джерела спаму. Він сканує більше 4 мільйонів сторінок лише за 60 секунд.
 • Link Detox : Відновлення від штрафних санкцій та налаштування профілю посилання стає набагато простішим за допомогою Link Detox. Цей інструмент перевіряє ваш сайт і зберігає свій профіль зворотного зв'язку.
 • Інструменти для веб-майстрів від Google : Відстежуючи аналітику і пропонуючи цінні дані зворотного зв'язку, цей інструмент пропонує неймовірні посібники та дані, які допоможуть вам створити стратегію побудови міцного посилання. І все це відбувається без інвестицій.
 • Рмоов : Щоб оновити ваш профіль зворотного зв'язку, видалення старих і застарілих зворотних посилань є надзвичайно важливим. Рмоов допомагає вам це зробити. Таким чином, це повинно бути в сумці SEO інструменти будівельних посилань напевно.
 • Когнітивний SEO : Когнітивний SEO працює як передовий контролер зворотного зв'язку. Усунення профілів посилань і збереження від потенційних штрафів. Цей інструмент є швидким засобом для вашого слабкого профілю.
 • WhoLinks2Me Зробити посилання на дані простими, це один з найкращих інструментів побудови посилання. Ви можете просто додати URL-адресу сайту та отримати дані про рейтинги, зворотні посилання та ключові слова.
 • Linkstant : Управління доступними посиланнями та отримання додаткових посилань з тих самих джерел вимагає годин роботи. Але не тоді, коли у вас є Linkstant. Цей інструмент надсилає сповіщення про електронну пошту, коли ви отримуєте зворотний зв'язок. Таким чином, ви можете з'єднатися з веб-сайтами і побудувати міцні відносини.
 • SEO Spyglass : Коли ви шукаєте інструменти побудови посилань, це має бути на вашому радарі. Чому ?! Вона має як безкоштовні, так і платні версії для вашого аналізу на місці зворотного зв'язку.
 • Linkody : Linkody приносить автоматизацію для аналізу зв'язків на вашому сайті. Ви дізнаєтеся про кожну отриману або втрачену посилання. Крім того, звіти про погані посилання та інші показники допоможуть вам розробити інтелектуальне планування будівництва посилання.
 • SEO перевірка сайту : Аналіз даних посилання спрощує з SEO перевірки сайту. Цей інструмент забезпечує постійний моніторинг зворотних посилань і представлення агрегованих даних з точки зору якості, релевантності та продуктивності.
 • Microsite Masters : Без бажаних результатів ніяка зворотна посилання не є корисною. Але як ви можете зрозуміти успіх зворотних посилань ?! Цей інструмент дає відповідь на це запитання з вичерпними звітами про створення посилання.
 • SEOptimer : Цей безкоштовний інструмент корисний, коли ви хочете проаналізувати ефективність вашого сайту з точки зору побудови посилань і отримати дійсно корисні пропозиції для поліпшення ваших зусиль.
 • Ранг Trackr : Підвищені рейтинги показують, що ваша тактика зворотного зв'язку працює. Таким чином, вибір цього інструменту є логічним кроком для полегшення відстеження рангу. Значні дані, пов'язані з рейтингами, допоможуть вам змінити тактику побудови посилання.
 • Disavow.it : Відхилення від зв'язків є однією з неспокійних робочих місць, але це також дуже важливо. За допомогою цього інструменту можна створити список URL-адрес, які ви хочете відхилити, і відправити їх до консолі пошуку Google лише за кілька секунд.
 • Remove'em : Коли погані посилання приносять штрафні санкції на ваш сайт, цей інструмент стає зручним. Аналізуючи тисячі зворотних посилань, цей інструмент полегшує сортування посилань.

Аналіз конкурентів та інструменти відстеження посилань

Знайте, де ваші конкуренти отримують зворотні посилання

 • MozBar : MozBar пропонує миттєві дані щодо ваших конкурентів. Це один з тих щоденних інструментів побудови посилань, які покращують ваше знання з конкурентоспроможністю, кількість посилань та іншу цінну інформацію.
 • Ahrefs : Було б неправильно не говорити про Ahrefs у аналізі конкурентів на побудову зв'язків. Залишаючи всі інші інструменти побудови посилань позаду, це представляє основні дані конкурентів перед вами. Зростання посилань, головні сторінки з зворотними посиланнями, нові посилання, непрацюючі посилання, втрачені посилання, назвіть це! У Ahrefs є все, що може запропонувати про ваших конкурентів.
 • SEMRush : Відомий як один з кращих інструментів SEO, SEMRush також чудово працює як інструмент зворотного зв'язку, дослідження конкурентів і відстеження посилань. Ви можете дізнатися про зміст тренду на вашому ринку, розподіл трафіку та профілі зворотного зв'язку ваших конкурентів.
 • Детально : Детально, де магія відбувається з поглибленими звітами про сайти, які поділяють і посилаються на інші сайти в різних нішах. Ці знання відкривають для вас можливості для створення ланок.
 • Розширений менеджер посилань : Розширений аналіз конкурентів робить ваші стратегії та кампанії більш ефективними. Цей інструмент готовий допомогти вам знайти найкращі можливості посилання лише за кілька кліків.
 • URL Profiler : Це ідеальне рішення для аналізу сотень URL-адрес для зворотних посилань, повноважень домену, кількості соціальних ресурсів і навіть читабельності. Інформаційно-упаковані звіти зробили це одним з найпопулярніших інструментів створення SEO посилання на ринку.
 • LinkDex : LinkDex має все, що потрібно проаналізувати посилання, зрозуміти стратегію зворотного зв'язку конкурентів і знайти дані про посилання. Все стає зручним, коли ви намагаєтеся перевершити конкуренцію в пошукових рейтингах.
 • Рейтинг SE Поглиблені ревізії, аналіз конкурентів та відстеження рангів стали можливими з рейтингом SE. Тим не менш, це більше, ніж SEO інструменти будівлі посилання з багатьма іншими можливостями SEO.
 • SEO Quake : SERP аналіз з SEO Quake дозволяє з даними порівняння доменів, оцінки посилання та інші. Інструмент працює як розширення вашого браузера, і ви можете отримати дані у вигляді файлу.
 • SerpStat : Перейдіть безпосередньо до розділу аналізу зворотного зв'язку SerpStat, щоб відстежувати близько 2-х років історії зворотного зв'язку, а також підхід конкурентів. Ціни досить доступні, в порівнянні з багатьма інструментами SEO в галузі.
 • SERPS : Досліджуйте зворотні посилання та вирівнюйте їх з аналітикою Google, рейтингами, аналізом ключових слів та багато іншого. Що ще можна попросити ?!
 • Ворон : Цифрові маркетингові компанії люблять цей інструмент. Обширний звіт про аналіз конкурентів, зворотних посилань і аспектів слабкого зв'язку покращують стратегію зворотного зв'язку для власників сайтів.
 • Alexa : Alexa за дуже короткий час отримала значне зростання. Він пропонує спеціальні інструменти для конкурентних досліджень, перемагаючи багато інструментів побудови посилання в гонці.

Інструменти зворотного зв'язку

Дослідження зворотних зв'язків стосується простоти збору даних та його корисності.

 • Відкрийте провідник сайту : Прийнятий як один з кращих інструментів побудови посилання, Open Site Explorer робить зворотне дослідження за лічені секунди. Ви можете експортувати дані, які стосуються зворотних посилань конкурентів, і перевіряти власний сайт, щоб спрямувати дослідження на успіх.
 • MozPro : Ще один чудовий продукт від Moz, цей надає раціоналізовані звіти про продуктивність посилання поряд з рейтингом. MozPro, як відомо, заощаджує величезну кількість грошей і часу для багатьох компаній.
 • Величний SEO : Хочете знати, як отримати зворотні посилання ?! Majestic SEO пропонує типи вмісту та потенційну продуктивність зворотного зв'язку для вашого сайту. Візуалізовані графічні представлення даних роблять цей інструмент ефективним для дослідницької роботи. Ось чому він має більше 875 млрд. Зворотних посилань на ринку найкращих інструментів побудови посилання.
 • Wordtracker : Ваше прагнення зробити автоматизований аналіз розв'язувача посилань стає можливим за допомогою Wordtracker. Ви можете досліджувати сфери зворотного зв'язку лише в три етапи. Доступні як безкоштовні, так і платні варіанти.
 • Свіжі посилання Finder : Інформовані рішення роблять вашу стратегію побудови посилання успішною. І цей засіб дозволяє збирати дані профілів зворотного зв'язку в одному місці. Таким чином, ви можете використовувати свій поточний профіль для розробки майбутнього процесу створення посилання.
 • SEO інструменти для Excel : Ви будете здивовані, побачивши, наскільки ефективними є ці інструменти у створенні зручних досліджень. Цей інструмент непрямо підвищить вашу здатність систематично досліджувати і планувати стратегію зворотного зв'язку.
 • Ontolo : Знайдіть більше можливостей посилання за менший час. Так, цей інструмент робить це для вас. Все, що вам потрібно зробити, це помістити ваші ключові слова і додати свої вимоги до посилання. Цей зворотний будівельник самостійно обробляє решту роботи.
 • Монітор зворотні посилання : Робота в якості всеосяжної перевірки сайту зворотного зв'язку, цей інструмент допоможе вам охопити всі аспекти дослідження зв'язку. Ви можете відслідковувати та реверсувати стратегії ваших конкурентів. Плюс, знову будуйте посилання, щоб відновити втрачені.
 • Scrapebox : Цей інструмент використовується професіоналами та фрілансерами для дослідження ключових слів та дослідження процесу створення посилання. Велика кількість перспективних зв'язків стає видимою через цей інструмент.

Інструменти збору контактів зворотного зв'язку

Пошук відповідних і якісних контактів з сайтами, блогерами, журналістами та іншими впливовими особами для виведення нового контенту для зворотних посилань.

 • Аро : Аро з'єднує вас з тисячами журналістів, які шукають надійних джерел новин. Така велика колекція контактів в одному місці дозволяє дуже легко дотягнутися до авторів впливу і отримати натомість якісні посилання.
 • JustReachOut : Чи не було б чудово мати списки блогерів і журналістів, які, швидше за все, нададуть посилання на ваш контент ?! Цей інструмент має таку можливість для вас.
 • Ninja Outreach : Ninja Outreach також пропонує прямий доступ до блогерів. Цей інструмент є новим, але він має величезну мережу впливових людей, щоб простягнути руку та посилатися на посилання. Без сумніву, Ninja Outreach є одним з кращих інструментів побудови посилання, які ви повинні мати.
 • Traackr : Знайти людей з авторитетом над великими групами глядачів стає зручнішим з Traackr. Це основний інструмент для створення списку осіб, які найімовірніше нададуть посилання на ваші веб-сайти.

Інструменти для просування вмісту

Просування вашого контенту посилює ваші можливості створення SEO посилання.

 • Triberr : Triberr дозволяє просувати свій контент у величезній спільноті в соціальних мережах. Блогери можуть знайти впливових людей і поліпшити свої зв'язки.
 • Відстеження відвідувачів : Як щодо вас відстежувати і рекламувати на більш ніж 1000 сайтів гостьових повідомлень. Так, цей інструмент дає вам таку можливість і робить ваш профіль посилання більш авторитетним.
 • Flipboard : Платформа, де ви можете рекламувати свій контент у категоризованому порядку. Вона виводить ваш вміст безпосередньо до цільової аудиторії.
 • Що нового : Дивовижне рішення для оновлення нового вмісту перед звичайними відвідувачами сайту. Цей інструмент показує всі нові оновлення для ваших відвідувачів після їхнього попереднього відвідування.

Менеджмент та маркетингові інструменти

Знайдіть потенційних впливових людей і побудуйте міцні відносини з партнерами з зворотним зв'язком.

 • Buzzstream : Buzzstream - це все про створення і управління відносинами в цифровому світі. Ви можете досліджувати та проводити кампанії навколо свого вмісту. Це один з кращих інструментів побудови посилання, щоб мати вражаючий вплив.
 • Послідовники : Moz спрощує зв'язок з вами за допомогою цього інструменту. Поглиблений аналіз ваших послідовників, розділені звіти та оптимізація - це деякі з багатьох можливостей.
 • Висока група : Є дуже мало інструментів побудови посилань, які можуть відповідати досяжності найважливіших груп. Блогери, маркетологи вмісту та багато інших авторів впливають один на одного і пропагують вміст.
 • Тире блогу : Пропаганда Blogger є частиною кожного плану побудови посилань. Блог Dash робить це відбувається з спонсорованого контент-маркетингу, який досягає прямо до вашої цільової аудиторії.
 • Muck Rack : Muck Rack було обрано тисячами брендів для розкриття блогерів, журналістів і створення PR-звітів. Наявність таких ресурсів дає змогу створювати вміст, який залучає учасників ринку.
 • Крок ящика : Для персоналізованого розширення та маркетингу вмісту цей інструмент ідеально підходить для вас. Він безпосередньо з'єднує вас з маркетологами, блогерами та видавцями вмісту, а також допомагає керувати відносинами з аналітиками.
 • Blogger Link Up : Орієнтація на гостьовий блог у вашій кампанії з посиланням виявляється простіше з цим інструментом.
 • Розміщені Buzz : Рекламуйте свій вміст безпосередньо до блогерів, які мають відношення до вашого бізнесу.
 • Мій блог Гість : Ви можете включити MyBlogGuest у ваші інструменти побудови посилання, щоб охопити блогерів.
 • Асистент посилань : Ви розповідаєте Асистент посилань, які саме чорнила ви хочете, наприклад, каталоги, гостьові публікації та інші. Натомість, він надає відповідні списки потенційних можливостей разом з необхідними звітами.
 • Zemanta : Щоб отримати посилання на ваш сайт, потрібно звернутися до відповідних блогерів. Zemanta автоматизує цей процес і пропагує ваш вміст до цільових блогерів.
 • Linkio's Інструмент орієнтації на якір : Керування якірним текстом для зростаючої платформи є критичним. Використовуючи рекламні та орієнтовані на ключові слова слова, Linkio пропонує найоптимальніші параметри тексту якоря. Крім того, можна використовувати автоматизацію, щоб полегшити керування кампаніями.

Інструменти електронного маркетингу для зворотних посилань

Звертаючись до електронної пошти до цільової спільноти, ви отримуєте більше зворотних посилань, ніж будь-коли

 • ConvertKit : Автоматизація електронної пошти та персоналізація. Це те, що ви отримуєте з програмним забезпеченням CovertKit.
 • Бумеранг : Ви можете додати Boomerang до Gmail для планування електронної пошти. Він постачається з нагадуваннями, які допоможуть вам керувати інформацією про вашу електронну пошту.
 • Mailshake : Mailshake пропонує красиві шаблони для залучення авторитетних людей через електронний маркетинг ваших повідомлень. Крім того, ви можете використовувати автоматизований процес відстеження та відстежувати рівень успішності.
 • Підтримка плюс : Вирівнюючи з будівлею посилань, Outreach Plus автоматизована підтримка електронної пошти для Вас. Список контактів, качки та відстеження покращують ефективність маркетингу електронної пошти для кампаній зі створення посилань.
 • Навігатор продажів LinkedIn для Gmail : Позитивний результат роботи з електронною поштою залежить від ваших знань про одержувача. Навігатор продажів, наданий LinkedIn, дозволяє вашому Gmail отримувати профілі LinkedIn для ваших контактів. Таким чином, ви можете зрозуміти їх інтерес і поліпшити свій зв'язок.
 • Пальник подачі : Це безкоштовний інструмент, який пропонує Google. Ви можете скористатися цим, щоб сповістити своїх користувачів про нові оновлення вмісту електронною поштою.
 • Wisestamp : Іноді підпис вашої електронної пошти вражає вашу цільову аудиторію. Wisestamp надає більш професійні та авторитетні підписи електронної пошти. Ви можете вибрати один з безлічі шаблонів підписів.

Засоби пошуку зворотної можливості

Пошук пошкоджених посилань та інших можливостей у всьому Інтернеті.

 • Лабораторії цитування : Використовуйте його як інструмент аналізу зворотних зв'язків або перевірку зворотних зв'язків, у ньому є безліч інструментів, які допоможуть вам знайти можливості для створення посилань.
 • Перевірка непрацюючої посилання : Один з найпростіших інструментів побудови посилань для пошуку мертвих посилань у блогах і веб-сайтах. Навіть безкоштовна версія поставляється з 3000-сторінкову перевірку. Після цього, ви можете вибрати його платну версію для відповідної стратегії розбиття посилання.
 • Зламаний будівельник посилань : Введіть ключове слово та отримайте сотні порушень протягом декількох секунд.
 • Перевірте мої посилання : Якщо ви хочете захопити зруйновані можливості зворотного зв'язку, це допоможе вам у цьому. Додайте його до свого Chrome і аналізуйте сторінки в Інтернеті, щоб знайти непрацюючі посилання.
 • Домен Hunter Plus : Цей безкоштовний інструмент виходить за рамки пошуку непрацюючих посилань. Ви можете вибрати цей інструмент для збору доменів, які надають реєстрацію. Це швидко і зручно, що заощаджує багато часу і дозволяє з'єднатися з потенційними доменами для побудови посилань.
 • SoloSEO : Індивідуальний SEO пропонує свою функцію пошуку посилань, яка приносить ваші можливості побудови посилань прямо з пошукових систем.
 • Dibz : Знайдіть величезну кількість списків зворотного зв'язку з цим автоматизованим інструментом за лічені секунди.
 • Link Prospector : Цей інструмент є відмінним рішенням, пропонованим Citation Labs. Це дає вам можливість досліджувати та оцінювати ідеї, перш ніж направити свої зусилля на потенційних партнерів по зворотній лінії.
 • Білий парк Серед всіх інших інструментів створення SEO-посилань, ви можете покласти свою віру в це для місцевих можливостей зворотного зв'язку. Цей інструмент являє собою комплексне рішення для управління репутацією і виграти посилання.
 • Генератор запитів посилань по BuzzStream : Просто введіть свій бренд, ключові слова та веб-сайт, щоб знайти запити на створення посилань.
 • Посилання посилання на SEO книги : SEO Книга дозволяє генерувати запити для зворотної розвідки через цільові ключові слова.
 • SEO Diver : Аналіз сторінок рейтингу і дослідження ключових слів для аналізу зворотного зв'язку.
 • LinkMiner : Це розширення Chrome абсолютно безкоштовне і дозволяє знаходити непрацюючі посилання безпосередньо з SERP.

Інструменти соціального просування

Направлена ​​просування вашого вмісту призводить до зворотних посилань через соціальні медіа.

 • Google+: Google plus дуже ефективний для розвитку власної аудиторії та популяризації вмісту. Використовуйте інші найкращі інструменти для створення посилань за допомогою Google+, щоб покращити зростання зворотного зв'язку.
 • Twitter: ведення розмов, запуск нових моментів і співпраця з авторами, що просуваються в Twitter, - це надійне доповнення до ваших стратегій побудови посилань.
 • Facebook: покращуйте свої наступні та улюблені на сторінках Facebook та отримуйте свій вміст більшою видимістю та посиланнями. Фейсбук пропонує цінну інформацію, пов'язану з вашою інформацією про долю, акціями та подібними повідомленнями. Таким чином, ви можете продовжувати змінювати стратегію маркетингу вмісту.
 • LinkedIn: Величезний ринок професіоналів підключається через LinkedIn. Наявність вашої бізнес-сторінки на цій платформі дозволить вам орієнтуватися на різноманітні демографічні показники та отримувати посилання.
 • Pinterest: Візуальний контент сьогодні отримує максимальну кількість зворотних посилань. Незалежно від того, чи є це гарним зображенням або інфографікою, Pinterest є найкращим місцем для залучення аудиторій та потенційних зворотних посилань.
 • HootSuite : Єдине місце для керування всіма рекламними акціями в соціальних мережах. HootSuite пропонує можливість отримати звіти про ефективність соціальних медіа. Ці звіти допомагають розробляти кампанії зворотного зв'язку відповідно до впливу вмісту.
 • Буфер : Послідовна видимість у соціальних мережах збільшує шанси знайти посилання. Буфер дозволяє робити це за допомогою запланованих публікацій та пов'язаних з ними статистичних даних.
 • ClickToTweet : Люди люблять ділитися цікавими цитатами на Twitter. Цей інструмент дозволяє створювати повідомлення, які можна натискати у своєму вмісті. Вона має як прямий, так і непрямий вплив на залучення зворотних посилань.

Інструменти аналізу тенденцій вмісту

Знайте тенденції теми у вашій ніші, щоб зміст стратегії посилання гідно.

 • BuzzSumo : BuzzSumo розповідає вам про теми, які є тенденційними на вашому ринку або пропагуються вашими конкурентами. Звіти про соціальні акції тем багато допомагають, коли ви хочете орієнтуватися на впливу на різних платформах через ваш контент.
 • Орган шпигунства : Одна зупинка рішення для отримання агрегованого вмісту та пов'язаних тем з Інтернету.
 • Вхідні : Безкоштовний інструмент для регулярного повідомлення електронною поштою про вміст, який вас цікавить. Крім того, існує величезна спільнота з більш ніж 170 000 маркетологів вмісту, з якими можна зв'язатися.
 • Epic Beat : За допомогою цього інструменту ви дізнаєтеся, який вміст отримує максимальну кількість коментарів і спільних ресурсів. Крім того, він пропонує вам можливість знайти впливу на основі ваших ключових слів.
 • Ринок самураїв Хоча Market Samurai виглядала як проста платформа для дослідження ключових слів, ви можете знайти каталоги, статті, а також блоги, щоб використовувати як дослідження змісту контенту.
 • Google Trends: Google Trends - винятковий інструмент, який пропонує Google. Ви можете досліджувати теми, що базуються на інтересах з часом, знаходити суміжні теми та дивитися географічні тенденції тематики.
 • Quora : Цей форум з питань та відповідей приваблює кожен бізнес з різних причин. Однією з таких причин є пошук тенденцій у змісті та відповіді на відповідні питання з метою залучення зворотних посилань.
 • Кишеньковий : Для окремих творців вмісту це додаток ідеально підходить для пошуку та збереження статей для читання пізніше.
 • Feedly : Отримайте вміст, пов'язаний з вашими інтересами та нішею, та підпишіться на блоги інших людей.

У вас є улюблені ?!

Отже, це все на 90 + кращих інструментах побудови посилання.

Які інструменти побудови посилання є вашими улюбленими ?! Поділіться іншими інструментами, які ви використовуєте для зворотних посилань.

Ви знаєте, що ваші SEO рейтинги і авторитет залежать від розміщення посилань, правда ?
Чому б вам це не зробити ?
Чому ?
Але як ви можете зрозуміти успіх зворотних посилань ?
Що ще можна попросити ?
У вас є улюблені ?
Які інструменти побудови посилання є вашими улюбленими ?