Як читати зворотні посилання (Як використовувати Ahrefs, SEO MOZ, і Majestic SEO)

 1. З зворотним посиланням (посиланням)
 2. Щоб перевірити зворотний зв'язок
 3. 1. Ahrefs
 4. 2. SEO МОЗ
 5. 3. Величний SEO
 6. 1. Як користуватися Ahrefs
 7. Реєстрація 1-го кроку Ahrefs
 8. Пошук по Step2SITE EXPLORER
 9. 2. Як використовувати SEO MOZ
 10. Крок 1 Реєстрація SEO MOZ
 11. Крок 2 Використовуйте OpenSiteExplorer.
 12. 3. Як користуватися Majestic SEO
 13. Step1 Реєстрація Majestic SEO
 14. 2. Використовуйте Majestic SEO
 15. Профіль посилання

Ось як дізнатися зворотні посилання на певний сайт.

З зворотним посиланням (посиланням)

Це посилання, створене з іншого веб-сайту на певний веб-сайт. На малюнку нижче показано посилання на WEB-сайт A з прикріпленими сайтами B, C і D. Залежно від якості сайту, на який ви посилаєтеся, чим більше ви отримуєте це, тим більше ви отримуєте допомогу в доступі.

Щоб перевірити зворотний зв'язок

Використовуйте спеціальний сайт для перевірки зворотних посилань. Серед цих сайтів для опитування кількості посилань, є відомі основні сайти, які, як кажуть, три в індустрії SEO. Я коротко поясню кожну особливість.

1. Ahrefs

・ Ми маємо багато інформації на сайті ・ Ми продовжуємо оновлювати індекс кожні 30 хвилин ・ Ми скануємо більше 1 мільярда сторінок на день за допомогою нашої системи (= сканування сайту та збір інформації) Забезпечує до 1 мільйона сировинних пов'язаних вихідних даних (= дані функціональних зв'язків) ・ Відображає детальний аналіз з різних аспектів у яскравих графіках та діаграмах ・ Найнижчий план - $ 79 на місяць (приблизно 9900) Встановіть середню суму грошей у трьох сім'ях у ієнах

2. SEO МОЗ

Out Ми відфільтровуємо непотрібні посилання, тому він підходить для порівняння конкурентів ・ Оскільки сервіси, пов'язані з SEO, крім зворотного розслідування є істотними, вони підходять для початківців. Plan Найнижчий план - щомісячна база $ 99 (приблизно 12000 ієн) Найдорожчі серед трьох

3. Величний SEO

- Незважаючи на те, що кількість виявлених зворотних посилань є найвищим, багато невідомих посилань і безглуздих посилань також виявляються, так що потрібно багато часу, щоб розібратися. In Це пояснюється японською мовою в цілому і легко зрозуміти plan Найнижчий план є найдешевшим з 3 сімей на рівні $ 49,99 (приблизно 6000 ієн) на місяць

1. Як користуватися Ahrefs

Що готувати

· Безкоштовна адреса (або обліковий запис Facebook або Google) · Інформація, наприклад, кредитна картка для депозиту

Реєстрація 1-го кроку Ahrefs

Тут Ви зареєструєтеся з планом LITE, який є найдешевшим серед заплачених планів. Ahrefs Доступ до посилання на 1 Тут Ви зареєструєтеся з планом LITE, який є найдешевшим серед заплачених планів Натисніть 2 Перейдіть до вводу наступним чином. 3 Виконайте інструкції на наступній сторінці, щоб завершити реєстрацію контактів, адрес, способів оплати тощо. 4 Ви отримаєте повідомлення електронної пошти та активуєте свій обліковий запис.

Пошук по Step2SITE EXPLORER

1 Вхід за допомогою створеного облікового запису 2 Натисніть Провідник сайту 1 Вхід за допомогою створеного облікового запису 2 Натисніть Провідник сайту  3 Введіть URL-адресу або домен, який потрібно знайти, і виберіть умову пошуку 3 Введіть URL-адресу або домен, який потрібно знайти, і виберіть умову пошуку. Умова пошуку полягає в наступному. Відображається кількість зворотних посилань відповідно до кожної умови. 4 Під час пошуку відображаються наступні дані. (Цього разу я встановив умову на "URL" і перевірив його на http://www.amazon.co.jp/). Інші пункти наступні. Кожен графік виглядає наступним чином. Органічний пошук: посилання, що виключає показ результатів пошуку Google.

2. Як використовувати SEO MOZ

Що готувати

· Безкоштовна адреса (або обліковий запис Facebook або Google) · Інформація, наприклад, кредитна картка для депозиту

Крок 1 Реєстрація SEO MOZ

→ Ви можете скористатися "Open Site Explorer", який необхідний для опитування пов'язаних елементів навіть у вільному плані, але оскільки кількість разів використання обмежена, зареєструйте платний стандартний план. SEO МОЗ Перейдіть за посиланням на сторінці 1 для "Стандартного" → Ви можете скористатися Open Site Explorer, який необхідний для опитування пов'язаних елементів навіть у вільному плані, але оскільки кількість разів використання обмежена, зареєструйте платний стандартний план Натисніть (Після 30-денного випробувального періоду Вам буде стягнуто 99 доларів США на місяць). 2 Після внесення на наступній сторінці свого імені, адреси, адреси, платіжної інформації тощо Натисніть 3 Для активації облікового запису буде надіслано електронну пошту.

Крок 2 Використовуйте OpenSiteExplorer.

OpenSiteExplorer (1) Перейдіть за посиланням вище. (2) Введіть URL-адресу та знайдіть результати аналізу. -Page Конкретні метрики- певного виміру сторінки- метрики субдомену- вимірювання від субдомен- корінь метрики домену- вимірювання від кореневого домену- URL сторінки ... URL сайту, щоб порівняти Page Authority ... Авторизація сторінки (з пошукової системи Google Сторінка Moz Ранг : Moz ранг сторінки (власний рейтинг Moz ) Сторінка Moz Довіра : Довіра Moz на сторінці (власна оцінка надійності Moz ) Посилання ... Кількість внутрішніх посилань, що надходять з кореневого домену · Посилання за межами ... Кількість посилань з зовнішніх сайтів · Всього внутрішніх посилань ... кількість загальних внутрішніх посилань · Всього зовнішніх посилань ... кількість загальних зовнішніх посилань · Всього посилань ... кількість загальних посилань · Корені домени ... число · загального зв'язування після кореневого домена кореневих доменів ... спільне коріння домену кількості посилань · зв'язує C блоки ... IP - адреса C блок зв'язок (в Японії називається класом C, потрапила в четверту частину внутрішньої структури, такі як 192.177.4.200) · Часи Shared на Facebook ... кількість акцій Facebook · Таймс Shared на Twitter ... Частка номер · Таймс Shared Твіттера на Google +1 ... Кількість акцій Google + · Загальна кількість соціальних акцій ... Загальна кількість акцій SNS · Followed Links vs Не слідує посилання ... Співвідношення посилань до зупинки посилань · Внутрішні посилання проти зовнішніх посилань ... Відношення внутрішніх посилань на зовнішні посилання

3. Як користуватися Majestic SEO

Що готувати

· Безкоштовна адреса (або обліковий запис Facebook або Google) · Інформація, наприклад, кредитна картка для депозиту

Step1 Реєстрація Majestic SEO

Тут він зареєстрований з найнижчим середньоквартальним планом серед планових планів. Срібний план, як правило, найдешевший, але якщо ви зареєструєтеся для цього плану, ви можете використовувати срібний план за $ 29,99 протягом трьох місяців. Величний SEO 1 По-перше, зареєструйте безкоштовний обліковий запис. Заповніть нову реєстрацію, дотримуючись наведених вище посилань. 2 Перейдіть до Majestic SEO і натисніть кнопку "Купити Плани членства" SILVER QUARTERLY. 3 Виконайте інструкції на наступній сторінці, щоб завершити реєстрацію контактів, адрес, способів оплати тощо. 4 Електронна пошта буде надіслана на зареєстровану адресу, тому активуйте свій обліковий запис.

2. Використовуйте Majestic SEO

1 Увійдіть, коли реєстрація завершена. 2 Введіть URL-адресу нижче та натисніть піктограму збільшувального скла. 1 Увійдіть, коли реєстрація завершена 3 Відображаються результати пошуку. Давайте подивимося на елементи по одному. · Зовнішні зворотні посилання · · · Загальна кількість зворотних посилань · Посилання на домени Потік довіри. Індикатор якості Majestic. Вказує, наскільки надійним є сайт, на якому встановлено зворотний зв'язок • Потік цитування : потік цитування. Оцінюється з веб-сайтів і посилань тощо за допомогою унікального індикатора якості Majestic. Використовується разом з потоком довіри.

Профіль посилання

Якщо ви подивитеся на це, ви можете швидко зрозуміти стан посилання на сайт. Якщо ви шукаєте і порівнюєте сайти, які конфліктують з вашим власним сайтом, ви можете побачити на перший погляд переваги і недоліки зворотних посилань. Цей графік має трафік довіри по вертикальній осі і потік цитування на горизонтальній осі, що показує розподіл профілю посилання на пов'язаному сайті. Ви можете побачити, як довго це пов'язано з сайтом. Якщо ви подивитеся на це, ви можете швидко зрозуміти стан посилання на сайт Ви також можете перевірити збільшення та зменшення посилання на графіку нижче. Це сайт, який витягує посилання, які не функціонують, тому я не можу знати збільшення або зменшення кількості посилань правильно, але я можу зрозуміти перехід з місяця на місяць. Увімкнувши вкладки "Новий" та "Загублений", можна перевірити кількість нових посилань та кількість втрачених посилань. (Верхній - "Новий", а нижній - "Загублений") Це завершує введення всіх основних об'єднаних дослідницьких об'єктів. У макеті та статистичних методах існують відмінні особливості, але, будь ласка, спробуйте ті, які відповідають вашому випадковому використанню. Дякуємо за читання!