Як додати ключові слова і мета опису в WordPress

  1. Наскільки важливі ключові слова та описи для SEO?
  2. Як увімкнути підтримку Meta Keyword в Yoast SEO
  3. Tagged

Мета ключові слова та метаописи дозволяють додавати додаткову інформацію до вашого WordPress посади для збільшення їх пошук рейтинг і власний веб-сайт 's SEO . Ключові слова є важливими словами або фразами, які люди, швидше за все, шукатимуть, якщо вони шукають вміст, який ви публікуєте, тоді як мета-опис - це короткий опис того, про що йде мова або сторінка.

Мета ключові слова та опис фактично є мета-тегами HTML, і вони переходять у заголовок вашого веб-сайту. WordPress SEO плагіни зробити це дуже легко для вас, щоб додати їх з WordPress адміністратора для кожної посади і сторінки на вашому сайті.

Наскільки важливі ключові слова та описи для SEO?

Пошукові системи не повідомляють нам, скільки ваги вони привласнюють ключовим словам і описам, однак, очевидно, що вони важливі і допоможуть Вашій сторінці або сайту підвищити рейтинг. Хоча деякі експерти SEO вважають, що ключові слова і мета описи не є важливими взагалі, є вагомі причини для їх додавання.

Мета описи надзвичайно важливі, оскільки він може бути використаний для захоплення a користувача Увага.

Як увімкнути підтримку Meta Keyword в Yoast SEO

Для цілей цього посібника ми будемо використовувати плагін Yoast SEO.

Yoast SEO поставляється з вбудованою підтримкою мета-ключових слів і описів, однак функція мета-ключових слів вимикається за замовчуванням і має бути включена. Почніть з відвідування панелі інструментів "SEO" і натисніть вкладку "Функції". Тепер потрібно натиснути кнопку "Увімкнено" в розділі "Додаткові сторінки налаштувань", а потім натиснути кнопку Зберегти зміни, щоб зберегти зміни.

Сторінка налаштувань Yoast SEO тепер перезавантажиться, і ви зможете побачити набагато більше варіантів у меню SEO.

Ще раз, перейдіть на сторінку "SEO" та "Мета", а потім натисніть на вкладку "Інші". Тепер потрібно натиснути "Увімкнено" під тегом "Використовувати мета-ключові слова?" і натисніть кнопку Зберегти зміни.

Тепер ви успішно ввімкнули підтримку мета-ключових слів у Yoast SEO підключати для WordPress і тепер можна додати мета-ключові слова та описи до ваших повідомлень і сторінок.

По-перше, потрібно відредагувати існуючу публікацію або додати нову, щоб додати мета-ключові слова та описи. Прокрутіть вниз до мета-вікна "Yoast SEO" нижче редактора повідомлень. Ви побачите назву вашого сайту та автоматично згенерований опис як фрагмент. Нижче ви побачите поле Meta Keywords.

Спробуйте ввести 10 ключових слів, відокремлених комами, які мають відношення до вашого вмісту, і які вже використовувалися в самій публікації. Це матиме найкращий ефект. Тепер потрібно натиснути кнопку "Змінити фрагмент" і ввести опис сайту.

Переконайтеся, що ви використовуєте головне ключове слово принаймні один раз у вашому описі.

Після цього натисніть кнопку "Закрити редактор фрагментів", коли ви закінчите. Тепер ви зможете побачити свій власний опис у вікні перегляду фрагмента.

Вітаємо! Ви успішно додали мета-ключові слова та опис до повідомлення в WordPress. Тепер ви можете зберегти або опублікувати свою публікацію або сторінку.

Керуючий директор компанії FreshSites Limited. У мене є пристрасть до хмарних обчислень і мають досвід у веб-дизайні та розробці. Я є адвокатом WordPress і інженером повного стека.

Tagged

Як , ключові слова , мета , WordPress
« Як скинути пароль від WordPress від phpMyAdmin | Як побудувати список електронної пошти в WordPress »Наскільки важливі ключові слова та описи для SEO?
Наскільки важливі ключові слова та описи для SEO?
Тепер потрібно натиснути "Увімкнено" під тегом "Використовувати мета-ключові слова?