Як домогтися успіху. Відомі бізнесмени і головний виконавчий директор - про принципи своєї ра

  1. Дивіться також

Кожна історія успіху унікальна, проте обмін досвідом ефективної побудови бізнесу допомагає краще адаптуватися до мінливих умов. Під час лекції НВ 'Правила бізнесу. Як стати першим у своїй справі 'лідери ринку поділилися принципами роботи

Голова правління Райффайзен Банк Аваль Володимир Лавренчук проаналізував свій 35-річний досвід роботи в банківському секторі і прийшов до такого висновку : "Існує два чинники, що допомагають стати успішним і змінювати світ. По-перше: момент усвідомлення таланту і навичок значно важливіше, ніж сам талант. По-друге: опинитися в потрібному місці в потрібний час і правильно зловити момент '.

Співвласник Ukrainian Beer Company Group Ігор Гуменний робить ставку на цінності і унікальну корпоративну культуру, відповідно до якої підбирає команду.

"Робота - це захоплююча гра, - вважає Гуменний. - Уявіть, що ви знайшли роботу, де, немов у дитинстві, не відчуваєте втоми, оскільки робите те, що приносить задоволення. В нашій команді 5,5 тис. Осіб, і, звичайно, не може бути так, щоб всі були щасливі. Досить, щоб подібними емоціями вібрували 5% співробітників. Решту ми навчаємо. Як правило, зі студентської лави ".

Як правило, зі студентської лави

Співзасновник Нової Пошти В'ячеслав Клімов відзначив , Що саме стратегічний принципи, на яких будується компанія, допомагають переживати турбулентності на кшталт обшуків або появи нових гравців на ринку.

'Один з ключових принципів - концепція логістичного супермаркету, - каже Клімов. - Це означає, що компанія ставить завдання робити не один сервіс, а ланцюг, що дозволяє міцніше тримати клієнта. Під час недавніх обшуків нас врятувала шалена лояльність клієнтів '.

Президент холдингу KM Core Євген Уткін зізнався: 'Девізом нашої компанії було:' Завжди на крок попереду ». Але іноді ми занадто випереджали час '.

А співвласник холдингу! Fest Андрій Худо серед базових принципів назвав диференціацію, унікальність і впертість: 'Коли робиш в бізнесі щось, що замахується на зміну культури споживання певного продукту, то це не може відбуватися швидко'.

Бізнес - це гра. Ми обмінюємо ризики на прибуток Тільки ризики гарантовані, а ось прибуток - немає. Тих, хто вирвався в лідери в Україні, відрізняють три речі: 1. Здатність забезпечити компанії стабільність середовища. 2. Здатність створити соціальний капітал -доверіе з партнерами і командою. 3. Завзятість і залізний характер ', - підсумував модератор зустрічі, керівник шведського проекту DYB | Develop Your Business Ігор Гут.

Всі фото - Наталя Кравчук, НВ

Правила бізнесу. Як стати першим у своїй справі

Дивіться також