Як накрутити передплатників в Instagram

 1. Як працює додаток для накрутки передплатників в Інстаграме
 2. Як безкоштовно накрутити передплатників в Інстаграме
 3. через спільноти
 4. через друзів
 5. Як накрутити в Інстаграме передплатників за допомогою хештегов
 6. Відео

Власники акаунтів у соціальній мережі картинок Instagram розраховують, що їхні пости будуть переглядати, а кількість фоловерів рости. Але молодому профілем складно набрати відразу ж багато лайків і репоста, якщо в друзях нікого немає. Для цього існують способи, як накрутити передплатників в Інстаграм, платні і безкоштовні.

Статті по темі

Як працює додаток для накрутки передплатників в Інстаграме

Як працює додаток для накрутки передплатників в Інстаграме

Причини для накрутки передплатників можуть бути різні, але, як правило, людина намагається знайти спосіб зробити це максимально швидко. Сторонні розробники придумали для цього спеціальні скрипти, які спрощують цей процес. Адміністрація сервісу не вітає такі методи і може заблокувати профіль, якщо число фоловерів буде рости занадто швидко.

Багато передплатники в Інстаграм вже використовують такі скрипти, які не так складно знайти навіть в офіційних магазинах додатків на зразок GooglePlay, Appstore. Найпопулярніші варіанти таких програм:

 • «Get followers for Instagram»;
 • «Передплатники для Інстаграм»;
 • «Більше передплатників в Інстаграм»;
 • «5000 передплатників Pro».

Завантажити можна будь-яке з них, принцип дії схожий і головна його мета - збільшити кількість фоловерів. Користуватися ними дуже просто, нижче наведено варіант на прикладі «Get followers for Instagram»:

 1. Встановіть додаток, авторизуйтесь в ньому.
 2. Дочекайтеся поки програма проаналізує аккаунт за такими параметрами: найпопулярніші фотографії, хто частіше ставить лайки, хто їх зовсім не ставить, скільки взаємних підписок, кількість фоловерів.
 3. Для замовлення нових послідовників потрібно купити віртуальні монетки.
 4. Якщо гроші витрачати не хочеться, то можна виконувати підписку на інших користувачів цього додатка і отримувати за це валюту.
 5. Після накопичення необхідної кількості монеток натисніть на кнопку «отримати передплатників» - і вони почнуть додаватися на вашу сторінку.

Існують сайти, які мають такий же функціоналом. Користуватися можна ними онлайн з комп'ютера, вони гарантують просування вашого профілю, збільшення кількості фоловерів, але якість таких користувачів залишає бажати кращого. Як правило, до вас приходять боти, які через кілька днів будуть заблоковані або одпишуть від вас.

Як безкоштовно накрутити передплатників в Інстаграме

Як безкоштовно накрутити передплатників в Інстаграме

Якщо вам не хочеться платити або фолловить всіх підряд, є варіант, як накрутити користувачів в Інстаграме іншими методами. Знадобиться витрачати більше часу на наповнення свого профілю, відвідування спільнот в соціальних мережах для піару аккаунта. Якщо ваш Instagram буде порожнім або нудним, то учасники просто почнуть відписуватися . Важливо, щоб піар був спрямований не тільки на збільшення кількості користувачів, але і на їх утримання. Так ви отримаєте велику популярність в сервісі, до вас будуть приходити реальні, живі люди, а не боти.

через спільноти

У цьому розділі буде описано, як накручують передплатників в Інстаграме c допомогою активного користування спільнотою. Принцип полягає в тому, що потрібно більше «світитися», що дуже схоже з реальним життям. для отримання нових передплатників :

 1. Ставте більше лайків іншим користувачам, вони це помітять і можуть поставити вам сердечко у відповідь і навіть підписатися.
 2. Коментуйте цікаві фото, добре, якщо ви будете першим. Люди, як правило, читають перші 5-15 коментів. Якщо потрапили в це число, то на вашу сторінку, можливо, перейдуть. При наявності якісно контенту зафоловив.
 3. Завжди відповідайте користувачам, які до вас звернулися в повідомленні - це доведе, що ви не бот, а жива людина.

через друзів

Це спосіб, як безкоштовно накрутити передплатників в Instagram без додаткових вкладень. Instagram пропонує пов'язати профіль зі сторінками з інших соціальних мереж. Якщо ви це виконаєте, у вас будуть на початку стрічки щодня з'являтися рекомендовані акаунти, виходячи зі списку друзів ВКонтакте, Facebook. Цілком можливо, що людина захоче підписатися на вас, до того ж всі ці люди будуть так чи інакше пов'язані з вами. Цей спосіб накручування, можна сказати, схвалений самим сервісом і реалізується за рахунок вбудованого функціоналу.

Як накрутити в Інстаграме передплатників за допомогою хештегов

Можна використовувати варіант, як накрутити передплатників в Instagram, використовуючи особливість соціальних мереж під назвою «хештег» Якщо до будь-якому слову додати без пробілу значок «#», то в сервісі при натисканні на нього будуть виведені записи за випадковим збігом. Це простий спосіб знайти або залучити людей зі схожими інтересами. Існує спеціальний сервіс, який підбирає найпопулярніші хештеги, за якими ви можете отримати максимальний відгук, наприклад instatag.ru.

Для розкрутки люди придумали спеціальні варіанти цих записів, які вказують на бажання отримати послідовників і згоду стати фоловерів у відповідь. Проблема тільки в тому, що ваша стрічка перетвориться в «кашу» з постів незнайомих вам людей, які, можливо, вам не цікаві, але така ціна отримання безкоштовних фоловерів. приклади таких хештегов :

 • #follow;
 • #followme;
 • # Follow4follow;
 • #followforfollow;
 • #followback.

Також дізнайтеся, як поміняти прізвище в ВК .

Відео

Відгуки

Кирило, 25 років

Хотів збільшити кількість фоловерів для своєї сторінки. Заради інтересу вирішив спробувати хештеги про взаємні підписки в Інстаграме. Прийшов дійсно багато користувачів, але відсотків 80 відписалися вже на наступний день після отримання мого взаємного фолловінг. Порядності від таких людей не дочекаєшся, тому приріст був вкрай малим.

Антон, 24 роки

З особистого досвіду найефективнішим способом, як накрутити передплатників в Instagram, стала програма Twidium. Вона зовсім не дешева для багатьох, працює за принципом передплати (як Касперський), але виконує свої функції на 100%. Дуже гнучка система настройки за тегами, кількості фоловерів. Якби не ціна, була б краще програмою для розкрутки.

Олена, 23 роки

Після того, як спробувала накрутити фоловерів через покупку, зрозуміла, що дешевий варіант мені не підходить. Вони не виявляють ніякої активності (ні коментарів, ні лайків). Аккаунт стає дійсно цікавий іншим людям, якщо в ньому міститься цікавий контент. Робіть гарні, цікаві фотографії - і фоловерів самі до вас прийдуть.