Як налаштувати RSS-канали на своєму веб-сайті WordPress?

 1. 1) Щоб розпочати роботу, спочатку потрібно "записати" канал за допомогою Feedburner:
 2. 2) Далі потрібно надати WordPress переадресацію вашого каналу за промовчанням до Feedburner:
 3. 3) Нарешті, ви хочете використовувати прохолодний RSS chicklet у бічній панелі або заголовку, який...

З. Як налаштувати RSS-канали і дозволити підписку на канали на моєму веб-сайті WordPress? Крім того, як я можу заохотити цей канал в іншому місці (як на моєму обліковому записі LinkedIn)?

За замовчуванням WordPress постачається з різними каналами ( http://codex.wordpress.org/WordPress_Feeds ). Ці різні канали викликаються через теги шаблонів у файлі header.php теми WordPress. Ви можете налаштувати канал різними способами, наприклад, включити коментарі або подати лише одну категорію вашого блогу.

Поки ваша тема містить посилання на канал, можна скористатися поточним каналом WordPress. Однак канал за промовчанням не надає статистичну інформацію про кількість абонентів вашого каналу без використання плагіна сторонніх виробників.

Для підписок на RSS-канали та відстеження багато хто перенаправляє (так званий "запис") свої поточні WordPress-канали за допомогою Feedburner Google ( http://www.google.com/support/feedburner/bin/answer.py?hl=uk&answer=78483 ). Google Feedburner може відстежувати всіх можливих абонентів. Вона буде перенаправляти для вашого головного каналу повідомлень і необов'язково, ваші основні коментарі годувати також.

1) Щоб розпочати роботу, спочатку потрібно "записати" канал за допомогою Feedburner:

 1. Візит http://feedburner.com і ввійдіть до свого облікового запису Google. (Якщо у вас немає такої, створіть її.)
  З
 2. Вам буде запропоновано "записати канал прямо зараз". Просто введіть URL-адресу свого сайту, який розміщується на WordPress. Feedburner автоматично виявить будь-які канали, що надходять з сайту на основі налаштованої вами теми.
 3. Виберіть канал, який потрібно записати (зазвичай канал каналу повідомлень).
 4. Вам буде надано можливість дати назву каналу та ім'я (див. Скріншот вище).
 5. Натисніть кнопку Далі.
 6. Відображається URL-адреса вашого каналу. Обов'язково відзначте це! Нижче ми будемо використовувати цю адресу для перенаправлення каналів у Feedburner за допомогою плагіна WordPress. (У моєму прикладі справа моя адреса каналу: http://feeds.feedburner.com/WPClass). Ця URL-адреса може також використовуватися в інших місцях, наприклад, для просування вашого каналу у вашому обліковому записі LinkedIn.
 7. Потім можна вибрати різні параметри стату.
 8. Якщо ви бажаєте дозволити користувачам підписатися на ваш канал, натисніть вкладку Optmize на наступній сторінці Feedburner і натисніть Підписки на електронну пошту та активуйте підписку на електронну пошту. Вам буде надано код, який ви можете додатково використовувати на своєму веб-сайті, якщо ви хочете мати поле форми, щоб люди могли вводити свої адреси електронної пошти. В іншому випадку посилання RSS на вашому веб-сайті дасть їм таку можливість після натискання на посилання.

2) Далі потрібно надати WordPress переадресацію вашого каналу за промовчанням до Feedburner:

Встановіть плагін Feedburner.

Ви можете вибрати один із двох:

 • Feedburner smith : Плагін Feedburner від Google. Має різні варіанти для запису вашого каналу.
 • FD Feedburner : Я віддаю перевагу цей простий плагін feedburner від Flagrant Disregard.

Введіть адресу Feedburner (крок 6 вище) у налаштуваннях плагіна (якщо ви використовуєте плагін FD Feedburner - див. Скріншот нижче).

3) Нарешті, ви хочете використовувати прохолодний RSS chicklet у бічній панелі або заголовку, який посилається на ваш канал.

Більшість тем WordPress мають вбудований значок RSS. Якщо у вас немає, ви можете додати chicklet наступним чином:

 1. У своєму обліковому записі Feedburner.com натисніть Публікувати та натисніть кнопку вибору Chicklet. Деякий хороший код буде відображати, що ви можете скопіювати і вставити у шаблон або бічну панель Text Widget. Це ваш випуск млинного chicklet.
 2. Крім того, ви можете створити свій власний файл або завантажити один з них: http://www.hongkiat.com/blog/really-cool-rss-feed-icons/
 3. Якщо ви вирішили використовувати свій власний chicklet, ви все ще можете використовувати код з Feedburner. Ви просто зміните посилання на зображення Feedburner (<img src = ”http://www.feedburner.com/fb/images/pub/feed-icon32x32.png” alt = ”” style = ”border: 0 />) до розташування вашого chicklet на вашому FTP-сервері (наприклад, http://mysite.com/images/my-cool-feed-icon.png).

Як налаштувати RSS-канали і дозволити підписку на канали на моєму веб-сайті WordPress?
Крім того, як я можу заохотити цей канал в іншому місці (як на моєму обліковому записі LinkedIn)?
Py?